Tekmovanja mladih slovenskih glasbenikov – Temsig
Zveza slovenskih glasbenih šol
Zveza primorskih glasbenih šol

REGIJSKA TEKMOVANJA MLADIH GLASBENIKOV PRIMORSKE
in predtekmovanja za 30. Tekmovanje mladih glasbenikov republike Slovenije

Idrija, Nova Gorica, Postojna, Koper
od 27. februarja do 21. marca 2001


klavir   trobila   saksofon - klarinet   klj. flavta, flavta, oboa, fagot    harmonika


7. REGIJSKO TEKMOVANJE MLADIH HARMONIKARJEV PRIMORSKE

IN PREDTEKMOVANJE ZA 30. TEKMOVANJE MLADIH GLASBENIKOV REPUBLIKE SLOVENIJE
GLASBENA ŠOLA IDRIJA
SREDA, 21. MARCA 2001
DVORANA GLASBENE ŠOLE IDRIJA


SOLISTI - A KATEGORIJA

 

komorna skupina

 

glasbena šola

učitelj

ocena

priznanje

1

Špela Mihelčič

 

GŠ Sežana

Sabina Trifković D.

85,25

srebrno

2

Urban Debevec

 

GŠ Postojna

Branko Petrovčič

95,00

zlato

3

Urška Pangerc

GŠ V.Vodopivca
Ajdovščina

Nada Kovač

88,25

srebrno

4

Blaž Kovač

GŠ Vrhnika

Viljem Ošlaj

 

94,50

zlat

 


SOLISTI - B KATEGORIJA

 

 

komorna skupina

 

glasbena šola

učitelj

ocena

priznanje

1

Domen Malc

GŠ F.Gerbiča
Cerknica

Roland Mahnič

89,00

srebrno

2

Aleksander Mahnič

 

GŠ Sežana

Luka Keser

73,25

bronasto

3

Anej Gorkič

GŠ Nova Gorica

Tamara Milosavljević

73,75

bronasto

 


  SOLISTI - C KATEGORIJA

 

 

komorna skupina

 

glasbena šola

učitelj

ocena

priznanje

1

Teja Budihna

 

GŠ Nova Gorica

Radmila Bikić

92,00

zlato

2

Polona Tominec

 

GŠ Sežana

Miloš Mozetič

84,75

srebrno

3

Jernej Gregorič

 

GŠ Nova Gorica

Radmila Bikić

87,67

srebrno

4

Anja Segulin

CGV Koper,
GŠ Koper

Erika Udovič Kovačič

--

--

5

Aljoša Žabkar

CGV Koper,
GŠ Koper

Erika Udovič Kovačič

90,00

zlato

 


  SOLISTI - D KATEGORIJA

 

 

komorna skupina

 

glasbena šola

učitelj

ocena

priznanje

1

Cristian Visintin

 

GM M. Kogoj
Trst

Claudio Furlan

90,67

zlato

 


  SOLISTI - F KATEGORIJA

 

 

komorna skupina

 

glasbena šola

učitelj

ocena

priznanje

1

Erik Kuret

GM M. Kogoj Trst

Claudio Furlan

82,33

srebrno

2

Igor Zobin

GM M. Kogoj Trst

Claudio Furlan

95,00

zlato

3

Goran Ruzzier

GM M. Kogoj Trst

Claudio Furlan

92,00

zlato

 


  KOMORNE SKUPINE - B KATEGORIJA

 

 

komorna skupina

 

glasbena šola

učitelj

ocena

priznanje

1

DUO HARMONIK
Jernej Palčič
Tadej Rot

GŠ Vrhnika

Dejan Mesec

81,50

srebrno

2

TRIO HARMONIK
Janez Ceme
Sandi Gregorka
Andrej Malavašič

GŠ Vrhnika

Dejan Mesec

86,00

srebrno

 


KOMORNE SKUPINE - C KATEGORIJA

 

 

komorna skupina

 

glasbena šola

učitelj

ocena

priznanje

1

DUO HARMONIKA in KLAVIR
Cristian Visintin
Axel Furlan

GM M. Kogoj
Trst

Claudio Furlan

--

--

2

OKTET HARMONIK
Sonja Mezgec
Aljoša Žabkar
Lara Benčič
Zlatko Tofil
Anja Segulin
Nuša Šturm
Janko Boltar
Dejan Raca

CGV Koper,
GŠ Koper

Erika Udovič Kovačič

90,00

zlato

 


ORKESTRI - A KATEGORIJA

 

orkester

 

glasbena šola

učitelj

ocena

priznanje

1

HARMONIKARSKI ORKESTER
GŠ SEŽANA

GŠ Sežana

Vanda Šimac

81,00

srebrno

2

HARMONIKARSKI ORKESTER
GŠ NOVA GORICA

GŠ Nova Gorica

Radmila Bikić

87,33

srebrno

 


STATISTIKA

GŠ / NAGRADE

 

ZLATO SREBRO BRON PRIZNANJE skupaj
GŠ V.Vodopivca Ajdovščina   1     1
GŠ “F.Gerbiča” Cerknica   1     1
GŠ Sežana   3 1   4
GŠ Postojna 1       1
GŠ Nova Gorica 1 2 1   4
GM “M.Kogoj” Trst 3 1     4
GŠ Vrhnika 1 2     3
CGV Koper – GŠ Koper 2       2
skupaj

 

8 10 2 0 20