Tekmovanja mladih slovenskih glasbenikov – Temsig
Zveza slovenskih glasbenih šol
Zveza primorskih glasbenih šol

REGIJSKA TEKMOVANJA MLADIH GLASBENIKOV PRIMORSKE
in predtekmovanja za 30. Tekmovanje mladih glasbenikov republike Slovenije

Idrija, Nova Gorica, Postojna, Koper
od 27. februarja do 21. marca 2001


klavir   trobila   saksofon - klarinet   klj. flavta, flavta, oboa, fagot    harmonika


3. TEKMOVANJE MLADIH SAKSOFONISTOV IN KLARINETISTOV PRIMORSKE
IN PREDTEKMOVANJE ZA 30. TEKMOVANJE MLADIH GLASBENIKOV REPUBLIKE SLOVENIJE
GLASBENA ŠOLA NOVA GORICA,
PETEK, 2. MARCA 2001
DVORANA GLASBENE ŠOLE NOVA GORICA


SAKSOFON – 1.B KATEGORIJA

 

  priimek in ime

glasbena šola učitelj / korepetitor ocena priznanje
1 Borut Černe

GŠ Nova Gorica Miroslav Paškvan
Bernarda Paškvan
95,00 zlato
2 Davor Loštrek

GŠ Logatec Luka Loštrek
Primož Malavašič
95,10 zlato
3 Mikola Matic

GŠ Nova Gorica Silvio Brosche
Larysa Burtseva
91,40 zlato
4 Mattia Spoti

SCGV E. Komel
Nova Gorica
Maja Černe
Ingrid Silič
-- --
5 Jure Šajn

GŠ Ilirska Bistrica Milan Matičič
Damjana Skok
80,50 srebrno
6 Anja Vilotič

GŠ Ilirska Bistrica Milan Matičič
Damjana Skok
72,90 bronasto

 


SAKSOFON – 1.C KATEGORIJA

  priimek in ime

glasbena šola učitelj / korepetitor ocena priznanje
1 Tadej Kranjc

GŠ Nova Gorica Miroslav Paškvan
Bernarda Paškvan
84,25 srebrno
2 David Mozetič

GŠ Nova Gorica Miroslav Paškvan
Bernarda Paškvan
90,63 zlato
3 Uroš Šestan

GŠ Ilirska Bistrica Milan Matičič
Damjana Skok
64,40 priznanje za udeležbo
4 Aljaž Žižek

GŠ Logatec Luka Loštrek
Primož Malavašič
91,10 zlato

  KLARINET – 1.B KATEGORIJA

  priimek in ime

glasbena šola učitelj / korepetitor ocena priznanje
1 Žan Kafol

GŠ Postojna Matjaž Kobal
Edvard Popit
90,88 zlato
2 Jon Leskovec

GŠ F. Gerbiča
Cerknica
Matjaž kobal
Metka Lebar
74,50 bronasto
3 Aleksander Miklavec

GŠ Sežana Branislav Trifkovič
Alenka P. Miklavec
95,50 zlato
4 Maja Muženič

CGV Koper,
GŠ Koper
Borut Vatovec
Nadja Žerjal
90,60 zlato
5 Ajda Pupis GŠ Logatec Marjan Grdadolnik
Primož Malavašič
86,20 srebrno

  KLARINET – 1.C KATEGORIJA

  priimek in ime

glasbena šola učitelj / korepetitor ocena priznanje
1 Rok Felicjan

CGV Koper,
GŠ Piran
Robert Stanič
Predrag Bjelajac
-- --
2 Jernej Nabernik

CGV Koper,
GŠ Koper
Borut Vatovec
Nadja Žerjal
86,40 srebrno
3 Rok Sekirnik GŠ Logatec Marjan Grdadolnik
Primož Malavašič
91,70 zlato

 


  KLARINET –  2.A KATEGORIJA

  priimek in ime glasbena šola učitelj / korepetitor

ocena priznanje
1 Daniel Grizonič

CGV Koper,
GŠ Koper - VGI
Karl Glavina
Valentina Češnjevar
83,20 srebrno
2 Goran Markučič

CGV Koper,
GŠ Koper - UG
Karl Glavina
Valentina Češnjevar
90,00 zlato
3 Sandi Vrabec GŠ Sežana Branislav Trifkovič
Tamara Ražem
98,13 zlato

 


KLARINET –  2.B KATEGORIJA

  priimek in ime glasbena šola učitelj / korepetitor

ocena priznanje
1 Jure Klaj

CGV Koper,
GŠ Koper
Marijan Kocjančič
Nadja Žerjal
68,20 priznanje za udeležbo
2 Rok Kramarič

CGV Koper,
GŠ Koper
Marijan Kocjančič
Nadja Žerjal
69,60 priznanje za udeležbo
3 Primož Lisjak CGV Koper,
GŠ Koper
Marijan Kocjančič
Nadja Žerjal
71,00 bronasto

 



 
STATISTIKA

GŠ / NAGRADE

ZLATO SREBRO BRON PRIZNANJE skupaj
GŠ “F.Gerbiča” Cerknica     1   1
GŠ Ilirska Bistrica   1   1 1 3
GŠ Sežana 2       2
GŠ Postojna 1       1
GŠ Nova Gorica 3 1     4
GŠ Logatec 3 1     4
CGV Koper – GŠ Koper 2 2 1 2 7
skupaj

 

11 5 3 3 22