IZBERI TEKMOVANJE V ŠOLSKEM LETU 2001/2002:
1. REGIJSKO TEKMOVANJE KOMORNIH SKUPIN S PIHALI

5. REGIJSKO TEKMOVANJE UČENCEV GLASBENIH ŠOL PRIMORSKE

SVET ZA GLASBENO IZOBRAŽEVANJE REPUBLIKE SLOVENIJE
ZVEZA SLOVENSKIH GLASBENIH ŠOL
TEKMOVANJE MLADIH SLOVENSKIH GLASBENIKOV - TEMSIG
ZVEZA PRIMORSKIH GLASBENIH ŠOL

5. REGIJSKO TEKMOVANJE UČENCEV GLASBENIH ŠOL PRIMORSKE

KITARSKI DUO – 12. 2. 2002, GŠ NOVA GORICA
KLAVIR ŠTIRIROČNO – 12. 2. 2002, GŠ KOPER
HARMONIKA – 13. 2. 2002, GŠ SEŽANA
PETJE - 13. 2. 2002, GŠ ILIRSKA BISTRICA
TROBILA, 14. 2. 2002, GŠ IDRIJA

 

kitarski duo   klavir štiriročno  harmonika   petje    trobila   statistika tekmovanja

.

KITARSKI DUO
Glasbena šola Nova Gorica, 12. februar 2002

  KITARSKI DUO – I. KATEGORIJA

Priimek in ime

 

Glasbena šola

Mentor

Točke

Priznanje

KOS Rebecca
ROVAN Ana
 

GŠ Postojna

Marjetka Petrič

91,00

ZLATO

MARIĆ Natalia
NOVAK Ana
 

GŠ Postojna

Karmen Širca

90,00

ZLATO

JUG Tina
CVEJANOV Mihael
 

CGV Koper–
GŠ Piran

Barbara Markoli

82,25

SREBRNO

 KITARSKI DUO – II. KATEGORIJA

Priimek in ime

Glasbena šola

Mentor

Točke

Priznanje
 

SKOČIR Matevž
CIMPRIČ Peter
 

GŠ Tolmin

Mirjana Antih Čebokli

92,50

ZLATO

BAJEC Niko
TURK Samo
 

CGV Koper –
GŠ Piran

Barbara Markoli

88, 25

SREBRNO

 

kitarski duo   klavir štiriročno  harmonika   petje    trobila   statistika tekmovanja

.

KLAVIR ŠTIRIROČNO
Glasbena šola Koper, 12. februarja 2002

  KLAVIR ŠTIRIROČNO – I. KATEGORIJA

Priimek in ime

Glasbena šola

Mentor
 

Točke

Priznanje

VUGA Špela
SPAČAL Gregor
 

GŠ Nova Gorica

Klavdija Jamšek

90,25

ZLATO

ŽUNIĆ Ana
ŠEHIĆ Sanja
 

CGV Koper-
GŠ Koper

SelmaChicco,
Nadja Žerjal

96,75

ZLATO

CVETKOVIČ Tina PRIMOŽIČ Jasna
 

CGV Koper-
GŠ Koper

Lilija Kranjec

90,00

ZLATO

ČUK Tina
BOBIČ Lara
 

CGV Koper-
GŠ Koper

Nuša Umer

95,75

ZLATO

LEBAN Tina
LAPAJNE Tadeja
 

GŠ Idrija

Maja Tajnšek   

90,00

ZLATO

MAČUS Ingrid
VRABEC Anže
 

GŠ Nova Gorica

Andreja Lenardič

99,00

ZLATO

STIPANČEVIČ Štefica
MOJŠKERC Veronika 

CGV Koper-

GŠ Koper

Darja Peroša

92,25

ZLATO

TURK Anja
VODOPIVEC Sara
 

GŠ Nova Gorica

Barbara Mačkić

91,75

ZLATO

 KLAVIR ŠTIRIROČNO – II. KATEGORIJA

Priimek in ime

Glasbena šola

Mentor
 

Točke

Priznanje

PERŠOLJA Petra
KLUN Lara 
 

CGV Koper-
GŠ Koper

Selma Chicco,
Aleksandra Češnjevar

95,00

ZLATO

 

kitarski duo   klavir štiriročno  harmonika   petje    trobila   statistika tekmovanja

.

HARMONIKA
Glasbena šola Sežana, 13. februar 2002

 HARMONIKA  – I.b KATEGORIJA

Priimek in ime

Glasbena šola

Učitelj
 

Točke

Priznanje

DEBEVEC Urban
 

GŠ Postojan

Branko Petrovčič

91,33

ZLATO

 HARMONIKA  – I.c KATEGORIJA 

Priimek in ime
 

Glasbena šola

Učitelj

Točke

Priznanje

BUDIHNA Tea
 

GŠ Nova Gorica

Radmila Bikić

90,00

ZLATO

POSSEGA Marcel

CGV Koper-
GŠ Izola

Mirjana Gvozdenac

82,75

SREBRNO

TOMINEC Polona
 

privatna učenka

Claudio Furlan

94,33

ZLATO

 HARMONIKA  – II.a KATEGORIJA 

Priimek in ime
 

Glasbena šola

Učitelj

Točke

Priznanje

ŽABKAR Aljoša

CGV Koper-
GŠ Koper

Erika Udovič-Kovačič

93,33

ZLATO

 

kitarski duo   klavir štiriročno  harmonika   petje    trobila   statistika tekmovanja

.

PETJE
Glasbena šola Ilirska Bistrica, 13. februar 2002

 PETJE – I. KATEGORIJA 

Priimek in ime

Glasbena šola
 

Učitelj / korepetitor

Točke

Priznanje

HASANAGIĆ Elvira

GŠ Idrija          

učitelj: Alenka Gantar
korepet: Vjekoslava Pleše
 

92,00

ZLATO

POČKAJ Jure

GŠ Postojna

učitelj: Miran Žitko        
korepet.: Melita Nanut
 

70,67

BRONASTO

RUPNIK Tanja

GŠ Idrija

učitelj: Alenka Gantar
korepet.: Neža Buh
 

88,00

SREBRNO

 

 PETJE – II.a KATEGORIJA 

Priimek in ime
 

Glasbena šola

Učitelj / korepetitor

Točke

Priznanje

VENCELJ Anja

GŠ Idrija          

učitelj.: Alenka Gantar
korepet.: Vjekoslava Pleše
 

77,33

BRONASTO

WINKLER Laura

GŠ Nova Gorica           

učitelj: Vladimir Čadež
korepet.: Barbara Mačkić
 

86,00

SREBRNO 

BELCER Ksenija

GŠ Postojna    

učitelj: Miran Žitko
korepet.: Melita Nanut
 

76,00

BRONASTO

BRATUŽ Ksenija

GŠ Nova Gorica

učitelj.:  Majda Luznik
korepet.: Andreja Lenardič
 

80,00

SREBRNO

SIMČIČ Barbara

GŠ Postojna

učitelj: Miran Žitko
korepet.: Melita Nanut
 

65,00

ZA UDELEŽBO

 PETJE – II.b KATEGORIJA 

Priimek in ime
 

Glasbena šola

Učitelj / korepetitor

Točke

Priznanje

BAJEC Katja

GŠ Postojna

učitelj: Miran Žitko
korepet.: Edvard Popit
 

82,00

SREBRNO

STEGEL Teja

GŠ Postojna

učitelj: Miran Žitko
korepet.: Edvard Popit
 

78,00

BRONASTO

SKOK Damjana

GŠ Ilirska Bistrica

učitelj. : Margareta Togunjac
korepet.: Martin Lenar
čič
 

77,00

BRONASTO

KANTE Polona

GŠ Nova Gorica           

učitelj: Vladimir Čadež
korepet.: Barbara Mačkić
 

80,00

SREBRNO

 

kitarski duo   klavir štiriročno  harmonika   petje    trobila   statistika tekmovanja

.

TROBILA
Glasbana šola Idrija, 14. februarja 2002

 TROBENTA – I.b KATEGORIJA 

Priimek in ime
 

Glasbana šola

Učitelj / korepetitor

Točke

Priznanje

ŽERJAL Iztok

 

CGV Koper-
GŠ Koper

učitelj: Tomaž Bukovc
korepet.: Jasna Jerman

85,00

 

SREBRNO

FURLAN Miha

 

GŠ Nova Gorica

 

učitelj: Črtomir Nanut
korepet.: Anica Furlan

84,25

SREBRNO

HLADNIK Matej

 

CGV Koper-
GŠ Koper

učitelj: Darij Pobega
korepet: Nuša Umer

88,33

SREBRNO

LAVRENČIČ Marko

 

GŠ V.Vodopivca Ajdovščina

učitelj: Janez Žnidaršič
korepet: David Trebižan

90,25

ZLATO

PRIMC Tomaž

 

GŠ Ilirska Bistrica

učitelj: Josip Grgasović
korepet: Damjana Skok

80,75

SREBRNO

TURK Gregor

GŠ Postojna

učitelj: Milivoj Matkovič
korepet: Edvard Popit

99,25

ZLATO

 

 TROBENTA – I.c KATEGORIJA

Priimek in ime
 

Glasbena šola

Učitelj / korepetitor

Točke

Priznanje

COLJA Matija

 

GŠ Sežana

učitelj: Simon Perčič
korepet.: Tamara Raseni

77,75

BRONASTO

IPAVEC Luka

 

GŠ Tolmin

 

učitelj: Miloš Rijavec
korepet.: Erika Bizjak

91,33

ZLATO

LOVREČIČ Luka

 

CGV Koper-
GŠ Izola

učitelj: Zlatko Tota
korepet: Nina Molina

90,66

ZLATO

MALLY Niko

 

CGV Koper-
GŠ Piran

učitelj: Valter Čondič
korepet.: Bojan Glavina

80,33

SREBRNO

NOVAK Toni

 

GŠ Ilirska Bistrica

učitelj: Josip Grgasović
mentor: Damjana Skok

75,75

BRONASTO

 TROBENTA – II.a KATEGORIJA 

Priimek in ime
 

Glasbena šola

Učitelj / korepetitor

Točke

Priznanje

VATOVEC Borut

 

CGV Koper-
GŠ Koper

učitelj: Dejan Glamočak
korepet.: Valentina Češnjevar

85,25

 

SREBRNO

 

 ROG – I.b KATEGORIJA 

Priimek in ime
 

Glasbena šola

Učitelj / korepetitor

Točke

Priznanje

RUTAR Sara

 

CGV Koper-
GŠ Izola

učitelj: Zlatko Tota
korepet.: Nina Molina

93,00

ZLATO

 ROG – I.c KATEGORIJA 

Priimek in ime
 

Glasbena šola

Učitelj / korepetitor

Točke

Priznanje

GOJKOVIČ Tina

 

GŠ Nova Gorica

učitelj: Miloš Rijavec
korepet.: Barbara Mačkić

93,00

ZLATO

HUDOVERNIK Tomo

 

CGV Koper-
GŠ Piran

učitelj: Valter Čondič
korepet.: Bojan Glavina

90,00

ZLATO

LAH Mateja

 

GŠ Sežana

učitelj: Ivo Bašič
korepet.: Tamara Raseni

85,25

SREBRNO

 POZAVNA – I.b KATEGORIJA 

Priimek in ime
 

Glasbena šola

Učitelj / korepetitor

Točke

Priznanje

MARINKOVIĆ Ognjen
 

CGV Koper-
GŠ Koper

učitelj: Albert Kolbl
korepet.: Nina Molina

83,25

SREBRNO

PAULETIĆ Boštjan

 

CGV Koper-
GŠ Izola

učitelj: Albert Kolbl
korepet.: Nina Molina

84,25

SREBRNO

PAVUSA Erik

 

GŠ Nova Gorica

učitelj: Črtomir Nanut
korepet: Andreja Ipavec

94,66

ZLATO

PEČAR Tomi

 

CGV Koper-
GŠ Izola

učitelj: Albert Kolbl
korepet.: Nina Molina

82,75

SREBRNO

SUBAN Sandi

 

GŠ Sežana

učitelj: Ivo Bašič
korepet.: Tamara Raseni

90,00

ZLATO

ŠTIBILJ Leon

CGV Koper-
GŠ Piran
 

učitelj: Iztok Babnik
korepet.: Piroška Sič-Birsa

84,75

SREBRNO

TULJAK Taja

 

CGV Koper-
GŠ Izola

učitelj: Albert Kolbl
korepet.: Nina Molina

90,00

ZLATO

 POZAVNA – I.c KATEGORIJA

Priimek in ime
 

Glasbena šola

Učitelj / korepetitor

Točke

Priznanje

CENCIČ Andraž

 

CGV Koper-
GŠ Koper

učitelj: Albert Kolbl
korepet.: Bojan Glavina

90,00

ZLATO

FURLAN Rok

GŠ Nova Gorica

 

učitelj: Črtomir Nanut
korepet.: Anica Furlan

91,00

ZLATO

 POZAVNA – II.a KATEGORIJA

Priimek in ime
 

Glasbena šola

Učitelj / korepetitor

Točke

Priznanje

TOMAŽIČ Simon

 

CGV Koper-
GŠ Koper

učitelj: Albert Kolbl
korepet.: Bojan Glavina

87,75

SREBRNO

 POZAVNA – II.b KATEGORIJA

Priimek in ime
 

Glasbena šola

Učitelj / korepetitor

Točke

Priznanje

KOVAČEVIČ Teo

 

CGV Koper-
GŠ Koper

učitelj: Albert Kolbl
korepet.: Bojan Glavina

97,50

ZLATO

 SAXHORN (TUBA) – I.b KATEGORIJA

Priimek in ime
 

Glasbena šola

Učitelj / korepetitor

Točke

Priznanje

FURLAN Luka

 

CGV Koper-
GŠ Koper

učitelj: Darij Pobega
korepet.: Nuša Umer

94,33

 

ZLATO

 TENORSKA TUBA  – I.b KATEGORIJA

Priimek in ime
 

Glasbena šola

Učitelj / korepetitor

Točke

Priznanje

TOMAŽIČ Matic

 

GŠ V.Vodopivca Ajdovščina

učitelj: Janez Žnidaršič
korepet.: David Trebižan

92,33

ZLATO

 TENORSKA TUBA  – I.c KATEGORIJA 

Priimek in ime
 

Glasbena šola

Učitelj / korepetitor

Točke

Priznanje

ZADEL Miha

CGV Koper-
GŠ Koper
 

učitelj: Darij Pobega
korepet.: Nuša Umer

88,33

SREBRNO

KOVAČEVIČ Tomi

 

CGV Koper-
GŠ Koper

učitelj: Darij Pobega
korepet.: Nuša Umer

93,33

ZLATO

LESKOVŠEK Emanuel

 

GŠ Sežana

učitelj: Ivo Bašič
korepet.: Tamara Raseni

94,33

ZLATO

 TENORSKA TUBA  – II.a KATEGORIJA

Priimek in ime
 

Glasbena šola

Učitelj / korepetitor

Točke

Priznanje

SUKLJAN Nejc

 

CGV Koper-
GŠ Koper

učitelj: Darij Pobega
korepet.: Nuša Umer

88,00

SREBRNO

TURK Jani

 

CGV Koper-
GŠ Piran

učitelj: Iztok Babnik
korepet.: Piroška Sič-Birsa

90,00

ZLATO

 

 

kitarski duo   klavir štiriročno  harmonika   petje    trobila   statistika tekmovanja

.

STATISTIKA
5. REGIJSKEGA TEKMOVANJA MLADIH GLASBENIKOV PRIMORSKE

ŠTEVILO TEKMOVALCEV
PO TEKMOVALNIH DISCIPLINAH, KATEGORIJAH IN PRIZNANJI
H

INŠTRUMENT

1.b

1.c

2.a

2.b

SKUPAJ

 

 

 

 

 

 

HARMONIKA

 

 

 

 

 

zlato priznanje

1

2

1

 

4

srebrno priznanje

 

1

 

 

1

 

 

 

 

 

 

TROBENTA

 

 

 

 

 

zlato priznanje

2

2

 

 

4

srebrno priznanje

4

1

1

 

6

bronasto priznanje

 

2

 

 

2

 

 

 

 

 

 

ROG

 

 

 

 

 

zlato priznanje

1

2

 

 

3

srebrno priznanje

 

1

 

 

1

 

 

 

 

 

 

POZAVNA

 

 

 

 

 

zlato priznanje

3

2

 

1

6

srebrno priznanje

4

 

1

 

5

 

 

 

 

 

 

SAXHORN

 

 

 

 

 

zlato priznanje

1

 

 

 

1

 

 

 

 

 

 

TENORSKA TUBA

 

 

 

 

 

zlato priznanje

1

2

1

 

4

srebrno priznanje

 

1

1

 

2

 

 

 

 

 

 

SKUPAJ

17

16

5

1

39

 

PETJE

1.

2.a

2.b

SKUPAJ

 

 

 

 

 

zlato priznanje

1

 

 

1

srebrno priznanje

1

2

2

5

bronasto priznanje

1

2

2

5

priznanje za udeležbo

 

1

 

1

 

 

 

 

 

SKUPAJ

3

5

4

12

 

KOMORNE SKUPINE

1.kategorija

2. kategorija

SKUPAJ

 

 

 

 

KITARSKI DUO

 

 

 

zlato priznanje

2

1

3

srebrno priznanje

1

1

2

 

 

 

 

KLAVIR ŠTIRIROČNO

 

 

 

zlato priznanje

8

1

9

 

 

 

 

SKUPAJ

11

3

14


ŠTEVILO PRIZNANJ PO ŠOLAH

GLASBENA ŠOLA /
PRIZNANJE

ZLATIH

SREBRNIH

BRONASTIH

UDELEŽBA

SKUPAJ

 

Glasbena šola "V. Vodopivec" Ajdovščina

2

 

 

 

2

Glasbena šola Idrija
 

2

1

1

 

4

Glasbena šola Ilirska Bistrica            

 

1

2

 

3

CGV Koper-
Glasbena šola Izola

3

3

 

 

6

CGV Koper -
Glasbena šola Koper

10

7

 

 

17

CGV Koper  -
Glasbena šola Piran

2

4

 

 

6

Glasbena šola Nova Gorica
 

7

4

 

 

11

Glasbena šola Postojna       
   

4

1

3

1

9

Glasbena šola Sežana           
 

2

1

1

 

4

Glasbena šola Tolmin
 

2

 

 

 

2

zasebnik
 

1

 

 

 

1

SKUPAJ
 

35

22

7

1

65

 

ŠTEVILO VSEH TEKMOVALCEV IZ GLASBENIH ŠOL PRIMORSKE

SOLISTI:                               51
KOMORNE SKUPINE:           14
SKUPAJ:                              65

ZLATIH PRIZNANJ:                35
SREBRNIH PRIZNANJ:          22
BRONASTIH PRIZNANJ:         7
PRIZNANJ ZA UDELEŽBO:     1

 

IZBERI TEKMOVANJE V ŠOLSKEM LETU 2001/2002:
1. REGIJSKO TEKMOVANJE KOMORNIH SKUPIN S PIHALI

5. REGIJSKO TEKMOVANJE UČENCEV GLASBENIH ŠOL PRIMORSKE