SVET ZA GLASBENO IZOBRAŽEVANJE REPUBLIKE SLOVENIJE
ZVEZA SLOVENSKIH GLASBENIH ŠOL
TEKMOVANJE MLADIH SLOVENSKIH GLASBENIKOV TEMSIG
ZVEZA PRIMORSKIH GLASBENIH ŠOL

6.
REGIJSKO TEKMOVANJE UČENCEV PRIMORSKIH GLASBENIH ŠOL

KITARA - 12. FEBRUARJA 2003, GŠ KOPER
GODALA - 12. IN 13. FEBRUARJA 2003, GŠ POSTOJNA
HARFA - 13. FEBRUARJA 2003, GŠ NOVA GORICA
KOMORNE SKUPINE S PIHALI - 13. FEBRUARJA 2003, GŠ IDRIJA

 

kitara      violina      viola      violončelo      kontrabas      harfa      komorne skupine      statistika      komisije      sedež tekmovanja


SVET ZA GLASBENO IZOBRAŽEVANJE REPUBLIKE SLOVENIJE
ZVEZA SLOVENSKIH GLASBENIH ŠOL
TEKMOVANJE MLADIH SLOVENSKIH GLASBENIKOV - TEMSIG
ZVEZA PRIMORSKIH GLASBENIH ŠOL
JZCGV KOPER - GLASBENA ŠOLA KOPER

6. REGIJSKO TEKMOVANJE MLADIH GLASBENIKOV PRIMORSKE
12. FEBRUARJA 2003

KITARA

  1.a KATEGORIJA - KITARA

Zap št.

Priimek in ime

Glasbena šola

Učitelj

Točke

Priznanje

1

 

KLUN Jaka

CGV Koper - GŠ Izola

Boštjan Andrejc

95,33

ZLATO

2

 

LAVRENČIČ Vanja 

zasebna učenka           

Tanja Brecelj

92,33

ZLATO

3

MAKOVEC Patrik

 

GŠ Nova Gorica

Eva Šfiligoj

77,25

BRONASTO

4
 

 

MILOTIČ Martin

CGV Koper - GŠ Izola

Boštjan Andrejc

86,66

SREBRNO

5

RUDOLF Polona

GŠ Postojna

Nataša Črnugelj

 

90,25

ZLATO

6

BIZJAK Tjaša

 

GŠ Nova Gorica

Eva Šfiligoj

84,25

SREBRNO

 

  1.b KATEGORIJA - KITARA

Zap št.

Priimek in ime

Glasbena šola

Učitelj

Točke

Priznanje

1

 

LEVPUŠČEK Klemen

GŠ Nova Gorica

Eva Šfiligoj

81,00

SREBRNO

2

CIBIZ

Tanja

GM »M.Kogoj« Trst

Marko Feri

95,00

ZLATO

3

FORNAZARIČ

Ana

GŠ Nova Gorica

Barbara Gorkič

96,66

ZLATO

 

 1.c KATEGORIJA - KITARA

Zap št.

Priimek in ime

Glasbena šola

Učitelj

Točke

Priznanje

1

KNEZ Martin
 

CGV Koper - GŠ Koper

Tanja Brecelj

87,50

SREBRNO

 

  2.a KATEGORIJA - KITARA

Zap št.

Priimek in ime

Glasbena šola

Učitelj

Točke

Priznanje

1

SKOČIR Matevž

 

GŠ Tolmin

Mirjam Antih Čebokli

67,75

PRIZNANJE ZA UDELEŽBO

2

BARIČ Uroš

 

GM »M.Kogoj« Trst

Marko Feri

90,03

ZLATA

 

  2.b KATEGORIJA - KITARA

Zap št.

Priimek in ime

Glasbena šola

Učitelj

Točke

Priznanje

1

KURET Bojan

 

GM »M.Kogoj« Trst

Marko Feri

93,00

ZLATA

2

LEBEN Ivan

 

CGV Koper - GŠ Koper

Tanja Brecelj

92,83

ZLATA

3

GREGO Sebastjan

 

CGV Koper - GŠ Koper

Tanja Brecelj

93,66

ZLATA

 

kitara      violina      viola      violončelo      kontrabas      harfa      komorne skupine      statistika      komisije      sedež tekmovanja

 

SVET ZA GLASBENO IZOBRAŽEVANJE REPUBLIKE SLOVENIJE
ZVEZA SLOVENSKIH GLASBENIH ŠOL
TEKMOVANJE MLADIH SLOVENSKIH GLASBENIKOV - TEMSIG
ZVEZA PRIMORSKIH GLASBENIH ŠOL
GLASBENA ŠOLA POSTOJNA

6. REGIJSKO TEKMOVANJE MLADIH GLASBENIKOV PRIMORSKE
12. IN 13. FEBRUARJA 2003

VIOLINA

  1.a KATEGORIJA - VIOLINA

Zap

št.

Priimek in ime

Glasbena šola

učitelj

točke

priznanje

1.

BRECELJ Veronika

 

GŠ Nova Gorica

Jurij Križnič

99,33

ZLATO

2.

ČERNIC Tanja

 

GŠ Nova Gorica

Jurij Križnič

87,33

SREBRNO

3.

FRELIH Ernestina

 

GŠ Postojna

Marinka Kukec Jurič

85,25

SREBRNO

4.

KUKANJA Petra

 

GŠ Sežana

Miroslava P. Stojković

86,75

SREBRNO

5.

 

LEMUT Nika

GŠ V. Vodopivca Ajdovščina

Marko Kodelja

85,25

SREBRNO

6.

LEŠNIK Maja

 

CGV Koper - GŠ Koper

Bogomir Petrač

83,66

SREBRNO

7.

LOVŠIN Peter

CGV Koper - GŠ Koper

 

Bogomir Petrač

85,66

SREBRNO

8.

MIS Valentin

GŠ Nova Gorica

 

Jurij Križnič

80,00

SREBRNO

9.

PRAČEK Meta

 

GŠ Postojna

Marinka Kukec Jurič

83,50

SREBRNO

10.

PRETE Valentina

 

GŠ Nova Gorica

Jurij Križnič

88,00

SREBRNO

11.

ŠKRLJ Rebeka

GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina

Miroslava S. Pantelič

96,50

ZLATO

12.

VASIĆ Ana

 

GŠ Sežana

Miroslava P.Stojković

83,00

SREBRNO

 

1.b KATEGORIJA - VIOLINA

Zap št.

Priimek in ime

Glasbena šola

učitelj

točke

priznanje

1.

 

AGIČ Tina

GŠ Postojna

Evgenij Meleščenko

85,50

SREBRNO

2.

 

BATIČ Mojca

GŠ Nova Gorica

Jurij Križnič

90,33

ZLATO

3.

 

GREGO Tina

GŠ Tolmin

Jurij Križnič

87,00

SREBRNO

4.

 

KLEVA IVANČIČ Rok

CGV Koper - GŠ Izola

Sonja Horvat

80,00

SREBRNO

5.

 

KOVAČ Ivana

GŠ Postojna

Barbara Godeša

70,00

BRONASTO

6.

 

KOVAČIČ Petra

GŠ Tolmin

Jurij Križnič

92,66

ZLATO

7.

 

KRIŽMAN Manca

GŠ Nova Gorica

Marko Kodelja

82,00

SREBRNO

8.

 

MIŠKA Ajda

GŠ Nova Gorica

Stela Povšič

86,33

SREBRNO

9.

 

PERIC Katja

GŠ Nova Gorica

Jurij Križnič

83,33

SREBRNO

10.

 

PETRIČ Larisa

GŠ Postojna

Evgenij Meleščenko

75,50

BRONASTO

11.

 

SREDNIK Damjana

GŠ Nova Gorica

Marko Kodelja

80,00

SREBRNO

  

1.c KATEGORIJA - VIOLINA

Zap št.

Priimek in ime

Glasbena šola

učitelj

točke

priznanje

1.

ANDJELIČ Aleksander

GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina

Marko Kodelja

76

BRONASTO

2.

BABIČ Maruša

CGV Koper -GŠ Koper

 

Bogomir Petrač

86,66

SREBRNO

3.

BRATINA Beti

GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina

Marko Kodelja

78,50

BRONASTO

4.

BRECELJ Mihela

GŠ Nova Gorica

 

Jurij Križnič

94,66

ZLATO

5.

BUBNIČ Uroš

CGV Koper -GŠ- Izola

 

Sonja Horvat

78,75

BRONASTO

6.

ILIĆ Kristian

GŠ Sežana

 

Miroslava P.Stojković

93,50

ZLATO

7.

JOLIČ Tanja

GŠ Ilirska Bistrica

 

Tina Balazs

81

SREBRNO

8.

KALUŽA Mateja

GŠ Ilirska Bistrica

 

Tina Balazs

82

SREBRNO

9.

LAVRENČIČ Špela

GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina

Miroslava S.Pantelić

78,75

BRONASTO

10.

LISJAK Gregor

CGV Koper- GŠ Koper

 

Andreja Zupanc

70

BRONASTO

11.

MANOJLOVIČ Aleksandra

GŠ Postojna

 

Marinka Kukec Jurič

92

ZLATO

12.

PRAČEK Polona

GŠ Postojna

 

Marinka Kukec Jurič

84,50

SREBRNO

13.

VIDIC Linda

CGV Koper - GŠ Koper

 

Bogomir Petrač

85,66

SREBRNO

 

2.b KATEGORIJA - VIOLINA 

Zap št.

Priimek in ime

Glasbena šola

učitelj

točke

priznanje

1.

 

GAL Mojca

GŠ Nova Gorica

Vasilij Meljnikov

100

ZLATO

2.

 

LUIN Mojca

CGV Koper - GŠ Koper

Vasilij Meljnikov

98,50

ZLATO

 

kitara      violina      viola      violončelo      kontrabas      harfa      komorne skupine      statistika      komisije      sedež tekmovanja


VIOLA

1.c KATEGORIJA - VIOLA

Zap št.

Priimek in ime

Glasbena šola

učitelj

točke

priznanje

1.

CVETREŽNIK Matjaž

 

GŠ Nova Gorica

Marko Kodelja

72

BRONASTO

2.

SEMIČ Mariša

GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina

Marko Kodelja

70,75

BRONASTO

 

kitara      violina      viola      violončelo      kontrabas      harfa      komorne skupine      statistika      komisije      sedež tekmovanja

 

VIOLONČELO

  1.a KATEGORIJA - VIOLONČELO 

Zap št.

Priimek in ime

Glasbena šola

učitelj

točke

priznanje

1.

LOGAR Teotim

 

CGV KOPER - GŠ Koper

Igor Švarc

87,66

SREBRNO

2.

PETRAČ Urška

CGV Koper - GŠ Koper

 

Igor Švarc

78,33

BRONASTO

3.

ŠVARC Nika

CGV Koper - GŠ Koper

 

Igor Švarc

95,33

ZLATO

 

  1.b KATEGORIJA - VIOLONČELO 

Zap št.

Priimek in ime

Glasbena šola

učitelj

točke

priznanje

1.

 

MIKLAVEC Petra

GŠ Sežana

Ksenja Trotovšek Brlek

85,50

SREBRNO

 

 1.c KATEGORIJA - VIOLONČELO 

Zap št.

Priimek in ime

Glasbena šola

učitelj

točke

priznanje

1.

 

ZUBČEVIĆ Emil

GŠ Ilirska Bistrica

Katarina Jericijo

/

/

2.

PANGER Katja

CGV Koper - GŠ Izola

 

Igor Švarc

87,00

SREBRNO

 

  2.a KATEGORIJA - VIOLONČELO 

Zap št.

Priimek in ime

Glasbena šola

učitelj

točke

priznanje

1.

NABERGOJ Urška

GŠ Postojna

Aleksandra Muhamerovič Čano

65,00

PRIZNANJE ZA UDELEŽBO

 

kitara      violina      viola      violončelo      kontrabas      harfa      komorne skupine      statistika      komisije      sedež tekmovanja

 

KONTRABAS

  1.b KATEGORIJA - KONTRABAS 

Zap št.

Priimek in ime

Glasbena šola

učitelj

točke

priznanje

1.
 

KALAN Neja

GŠ Postojna

Zoran Marković

88,25

SREBRO

2.
 

ŠKOF Andrej

CGV Koper - GŠ Koper

Inna Lavrova

92,25

ZLATO

 

kitara      violina      viola      violončelo      kontrabas      harfa      komorne skupine      statistika      komisije      sedež tekmovanja


SVET ZA GLASBENO IZOBRAŽEVANJE REPUBLIKE SLOVENIJE
ZVEZA SLOVENSKIH GLASBENIH ŠOL
TEKMOVANJE MLADIH SLOVENSKIH GLASBENIKOV - TEMSIG
ZVEZA PRIMORSKIH GLASBENIH ŠOL
GLASBENA ŠOLA NOVA GORICA

6. REGIJSKO TEKMOVANJE MLADIH GLASBENIKOV PRIMORSKE
13. FEBRUARJA 2003

 

HARFA

    1.a KATEGORIJA - HARFA 

Zap št.

Priimek in ime

Glasbena šola

učitelj

točke

Priznanje

1.

KONIČ Mateja

GŠ Nova Gorica

 

Urška Križnik

92

ZLATO

 

2.

VUDRAG Gaja

GŠ Nova Gorica

 

Urška Križnik

99

ZLATO

 

 

  1.b KATEGORIJA - HARFA 

Zap št.

Priimek in ime

Glasbena šola

učitelj

točke

Priznanje

1.

BRAJLIH Martina

GŠ Nova Gorica

 

Urška Križnik

90

ZLATO

 

2.

GRAHONJA Eva

CGV Koper-GŠ Koper

 

Svetlana Joksić Perić

94,33

ZLATO

 

3.

KRALJ Tadeja

Glasbena matica Trst

 

Tatiana Donis

98

ZLATO

 

4.

PLESNIČAR Tea

GŠ Nova Gorica

 

Urška Križnik

98

ZLATO

 

 

  1.c KATEGORIJA - HARFA 

Zap št.

Priimek in ime

Glasbena šola

učitelj

 točke

Priznanje

1.

GRZETIČ Tina

CGV Koper – GŠ Koper

 

Svetlana Joksić Perić

90

ZLATO

 

 

  2.a KATEGORIJA - HARFA 

Zap št.

Priimek in ime

Glasbena šola

učitelj

 točke

Priznanje

1.

LUIN Darja

CGV Koper-GŠ Koper

 

Svetlana Joksić Perić

90

ZLATO

 

 

kitara      violina      viola      violončelo      kontrabas      harfa      komorne skupine      statistika      komisije      sedež tekmovanja

 
SVET ZA GLASBENO IZOBRAŽEVANJE REPUBLIKE SLOVENIJE
ZVEZA SLOVENSKIH GLASBENIH ŠOL
TEKMOVANJE MLADIH SLOVENSKIH GLASBENIKOV - TEMSIG
ZVEZA PRIMORSKIH GLASBENIH ŠOL
GLASBENA ŠOLA IDRIJA

6. REGIJSKO TEKMOVANJE MLADIH GLASBENIKOV PRIMORSKE
13. FEBRUARJA 2003

KOMORNE SKUPINE S PIHALI

  1. KATEGORIJA – KOMORNE SKUPINE S PIHALI 

Zap št.

 

Komorna skupina

 

Glasbena šola

mentor

točke

Priznanje

 

1.

PIHALNI TRIO

DADIČ Ana

DOBRILA Darja

MARJANOVIĆ Larisa

 

 

CGV Koper-GŠ Izola

Mentor

 

Dušan Kitić

 

80,50

 

SREBRNO

 

 

2.

KVARTET KLARINETOV

DOBRINJA Marinella

IVANČIČ Polona

PRODAN Katarina

SAKSIDA Rebeka

 

 

CGV Koper-GŠ Koper

 

 

Gianfranco Stancich

 

78,00

 

BRONASTO

 

3.

TRIO FLAVT

HRIBAR Nika

KOZLOVIČ Tadeja

SIRK Lea

 

 

CGV Koper-GŠ Koper

 

 

Alenka Zupan

 

98,75

 

ZLATO

 

4.

KVARTET KLARINETOV

NABERNIK Jernej

FORLANI Tilli

MUŽENIČ Maja

VATIČ Gregor

 

 

CGV Koper-GŠ Koper

 

 

Borut Vatovec

 

94,50

 

ZLATO

 

5.

 

KVARTET FLAVT

COLJA Anja

BIZJAK Neja

HUMAR Nina

IPAVEC Anja

 

 

GŠ Nova Gorica

 

 

Matjaž Šurc

 

79,00

 

BRONASTO

 

6.

 

KVARTET KLARINETOV

BENKO Andraž

GORJUP Domen

RUDEŽ Tomaž

KEBE Marko

 

 

GŠ Nova Gorica

 

 

Miroslav Paškvan

 

90,00

 

ZLATO

 

7.

 

TRIO SAKSOFONOV

SERAŽIN Kristina

LEBAN Nena

MARION Matija

 

 

GŠ Sežana

 

 

Branislav Trifković

 

85,50

 

SREBRNO

 

8.

 

KVARTET SAKSOFONOV

MOZETIČ David

ZIMIC Matej

VRABEC Anže

MIKOLA Matic

 

 

GŠ Nova Gorica

 

 

Silvio Brosche

 

90,25

 

ZLATO

 

9.

 

TRIO KLARINETOV

VRABEC Sandi

MIKLAVEC Aleksander

KOČEVAR Vid

 

 

GŠ Sežana

 

 

Branislav Trifković

 

97,25

 

ZLATO

 

  2. KATEGORIJA – KOMORNE SKUPINE S PIHALI

Zap št.

 

Komorna skupina

 

Šola

Mentor

točke

Priznanje

 

1.

 

KVARTET FLAVT

KAVČIČ Irena

KLEIBENCETL Katarina

PEŠIČ Jelena

DUJC Erika

 

 

CGV Koper-GŠ Koper

 

 

Alenka Zupan

 

100

 

ZLATO

 

 

kitara      violina      viola      violončelo      kontrabas      harfa      komorne skupine      statistika      komisije      sedež tekmovanja


STATISTIKA
6. REGIJSKEGA TEKMOVANJA MLADIH GLASBENIKOV PRIMORSKE

 

  ŠTEVILO TEKMOVALCEV
  PO TEKMOVALNIH DISCIPLINAH, KATEGORIJAH IN DOSEŽENIH PRIZNANJIH

INŠTRUMENT

1.a

1.b

1.c

2.a

2.b

SKUPAJ

 

 

 

 

 

 

 

KITARA

 

 

 

 

 

 

zlato priznanje

3

2

 

1

3

9

srebrno priznanje

2

1

1

 

 

4

bronasto priznanje

1

 

 

 

 

1

priznanje za udeležbo

 

 

 

1

 

1

 

 

 

 

 

 

 

VIOLINA

 

 

 

 

 

 

zlato priznanje

2

2

3

 

2

9

srebrno priznanje

10

7

5

 

 

22

bronasto priznanje

 

2

5

 

 

7

 

 

 

 

 

 

 

VIOLA

 

 

 

 

 

 

bronasto priznanje

 

 

2

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

VIOLONČELO

 

 

 

 

 

 

zlato priznanje

1

 

 

 

 

1

srebrno priznanje

1

1

1

 

 

3

bronasto priznanje

1

 

 

 

 

1

priznanje za udeležbo

 

 

 

1

 

1

 

 

 

 

 

 

 

KONTRABAS

 

 

 

 

 

 

zlato priznanje

 

1

 

 

 

1

srebrno priznanje

 

1

 

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

HARFA

 

 

 

 

 

 

zlato priznanje

2

4

1

1

 

8

 

 

 

 

 

 

 

SKUPAJ

23

21

18

4

5

71

 

KOMORNE SKUPINE S PIHALI

1.kategorija

2. kategorija

SKUPAJ

zlato priznanje

5

1

6

srebrno priznanje

2

 

2

bronasto priznanje

2

 

2

 

 

 

 

SKUPAJ

9

1

10

 

 

  ŠTEVILO PRIZNANJ PO ŠOLAH - solisti (sol) / komorne skupine (ko)

GLASBENA ŠOLA /

PRIZNANJE

 

ZLATIH

SREBRNIH

BRONASTIH

UDELEŽBA

SKUPAJ

 

sol

ko

sol

ko

sol

ko

sol

ko

sol

ko

skupaj

Glasbena šola "V. Vodopivec" Ajdovščina

 

1

 

1

 

4

 

 

 

6

 

6

Glasbena šola Ilirska Bistrica            

 

 

2

 

 

 

 

 

2

 

2

CGV Koper- Glasbena šola Izola

 

1

 

3

1

1

 

 

 

5

1

6

CGV Koper - Glasbena šola Koper

 

8

3

6

 

2

1

 

 

16

4

20

Glasbena šola Nova Gorica

 

9

2

9

 

2

1

 

 

20

3

23

Glasbena šola Postojna                     

2

 

5

 

2

 

1

 

10

 

10

Glasbena šola Sežana           

           

1

1

3

1

 

 

 

 

4

2

6

Glasbena šola Tolmin

           

1

 

1

 

 

 

1

 

3

 

3

Glasbena matica »M.Kogoj« Trst

 

4

 

 

 

 

 

 

 

4

 

4

zasebniki

 

1

 

 

 

 

 

 

 

1

 

1

SKUPAJ

 

28

6

30

2

11

2

2

 

71

10

81

 

ŠTEVILO VSEH PRIZNANJ IN TEKMOVALCEV IZ GLASBENIH ŠOL PRIMORSKE

ZLATIH PRIZNANJ:                   34
SREBRNIH PRIZNANJ:             32
BRONASTIH PRIZNANJ:           13
PRIZNANJ ZA UDELEŽBO:         2
VSEH PRIZNANJ:
                    81

SOLISTI:                                 71

KOMORNE SKUPINE:             10 skupin (4 trii + 6 kvartetov = 36 učencev)

TEKMOVALO JE SKUPAJ:     107 učencev

 

kitara      violina      viola      violončelo      kontrabas      harfa      komorne skupine      statistika      komisije      sedež tekmovanja


SESTAVA OCENJEVALNIH KOMISIJ

KITARA
Tanja Brecelj, predsednica - CGV Koper
Marko Feri - GM Trst
Boštjan Andrejc - CGV Koper
Barbara Gorkič - GŠ Nova Gorica
Mirjana Antih Čebokli, nadomestna članica - GŠ Tolmin

VIOLINA IN VIOLA
Jurij Križnič, predsednik - GŠ Nova Gorica
Stela Povšič - GŠ Nova Gorica
Bogomir Petrač - CGV Koper
Jagoda Kjuder - GM Trst
Marinka Kukec Jurič, nadomestna članica - GŠ Postojna

VIOLONČELO IN KONTRABAS
Peter Filipčič, predsednik - GM Trst
Igor Švarc - CGV Koper
Simona Slokar - GŠ Nova Gorica
Luka Čibej - GŠ Postojna
Aleksander Sluga, nadomestni član - SCGV E. Komel Gorica

HARFA
Dalibor Bernatovič, predsednik - SGBŠ Velenje
Svetlana Joksić - CGV Koper
Urška Križnik - GŠ Nova Gorica
Tatiana Donis, nadomestna članica - GM Trst

KOMORNE SKUPINE S PIHALI
Adnan Zubčević, predsednik - GŠ Ilirska Bistrica
Matjaž Kobal - GŠ Postojna
Andreja Konjedic - GŠ Nova Gorica
Miroslav Paškvan - GŠ Nova Gorica
Alenka Zupan, nadomestna članica - CGV Koper

 

kitara      violina      viola      violončelo      kontrabas      harfa      komorne skupine      statistika      komisije      sedež tekmovanja


SEDEŽ 6. REGIJSKEGA TEKMOVANJA
UČENCEV PRIMORSKIH GLASBENIH ŠOL:

JAVNI ZAVOD
CENTER ZA GLASBENO VZGOJO KOPER
Gallusova 2, 6000 Koper
Tel. 05/627-23-72, Faks: 05/627-16-40

 

kitara      violina      viola      violončelo      kontrabas      harfa      komorne skupine      statistika      komisije      sedež tekmovanja