SVET ZA GLASBENO IZOBRAŽEVANJE REPUBLIKE SLOVENIJE
ZVEZA SLOVENSKIH GLASBENIH ŠOL
TEKMOVANJA MLADIH SLOVENSKIH GLASBENIKOV (TEMSIG)

7.
REGIJSKO TEKMOVANJE MLADIH GLASBENIKOV PRIMORSKE

KLAVIR
Glasbena šola Koper, 10. 2. 2004

KLARINET, SAKSOFON
Glasbena šola Nova Gorica, 11. 2. 2004

KOMORNE SKUPINE S TROBILI
Glasbena šola Postojna, 11. 2. 2004

KLJUNASTA FLAVTA, FLAVTA, OBOA, FAGOT
Glasbena šola Postojna, 12. 2. 2004

PETJE
Glasbena šola Idrija,13. 2. 2004

 

 splošni podatki o tekmovanjih    klavir    klarinet   saksofon   komorne skupime s trobili    kljunasta flavta    flavta   oboa   fagot   petje

Glasbena šola Koper, Gallusova 2

Torek, 10. februarja 2004

KLAVIR - KATEGORIJA I.a

od 9.30

  Priimek in ime
 
Glasbena šola Učitelj

Točke

Priznanje

1 GUČEK Mia
 
GŠ Koper Valentina Češnjevar

97,5

ZLATA

2 BRECELJ Veronika
 
GŠ Nova Gorica Ingrid Silič

95,75

ZLATA

3 BATAGELJ Lana
 
GŠ Postojna Edvard Popit

94

ZLATA

4 STRGAR Beti
 
GŠ Nova Gorica Andreja Konjedic Lenardič

92,5

ZLATA

5 STEFANOVIĆ Gloria
 
GŠ Nova Gorica Klavdija Jamšek

92

ZLATA

6 KAVČIČ Lara
 
GŠ Koper Valentina Češnjevar

90,5

ZLATA

7 KOCIJANČIČ Debora
 
GŠ Nova Gorica Klavdija Jamšek

90,25

ZLATA

8 BRENČIČ Katarina
 
GŠ Idrija Tatjana Grahelj

85,5

SREBRNA

9 FURLAN Maja
 
GŠ Koper Valentina Češnjevar

85,5

SREBRNA

10 UMEK Lara
 
GŠ Nova Gorica Mojca Bizjak

85

SREBRNA

11 FLORJANČIČ David
 
GŠ Koper Aleksandra A. Drucker

85

SREBRNA

12 ČRV Katarina
 
GŠ Idrija Tatjana Grahelj

83,75

SREBRNA

13 ZOBEC Matjaž
 
GM "M. Kogoj" Trst Xenja Brass

83,5

SREBRNA

14 FURLAN Karin
 
GŠ Nova Gorica Milena Židanik-Vuga

82,75

SREBRNA

15 NASTASJA Minja
 
GŠ Nova Gorica Barbara Mačkič

82,67

SREBRNA
 

16 LAPAJNE Tina
 
GŠ Idrija Maja Tajnšek

82,25

SREBRNA

17 TITTL Jana
 
GŠ Koper Danijela Terbižan

81,75

SREBRNA

18 VRČON Dominik
 
GŠ Ajdovščina David Trebižan

80,75

SREBRNA

19 LIKAR Tjaša
 
GŠ Idrija Maja Tajnšek

80

SREBRNA

20 ČERNETIČ MINGOT Simona GŠ Sežana Vesna Zuppin

75,25

BRONASTA

  


Glasbena šola Koper, Gallusova 2

Torek, 10. februarja 2004

KLAVIR - KATEGORIJA I.b

ob 14.00
 

  Priimek in ime
 
Glasbena šola Učitelj

Točke

Priznanje

1 FAJDIGA Meta
 
GŠ Vinka V. Ajdovščina Helena Plesničar

97,75

ZLATA

2 LEŠNIK Ana
 
GŠ Koper Nuša Gregorič

90

ZLATA

3 BELINGAR Uršula
 
GŠ Nova Gorica
 
Bernarda Paškvan

68,25

PRIZNANJE

  ZUPANČIČ Leja Romana GŠ Koper Darinka Jug

/

/

  GRACAR Blaž
 
GŠ Koper A. Alavanja Drucker

/

/

  KOLENC Dejan
 
GŠ Nova Gorica
 
Andreja Konjedic Lenardič

/

/

 


Glasbena šola Koper, Gallusova 2

Torek, 10. februarja 2004

KLAVIR - KATEGORIJA I.c

ob 15.30

  Priimek in ime
 
Glasbena šola Učitelj

Točke

Priznanje

1 MAČUS Ingrid
 
GŠ Nova Gorica
 
Ingrid Silič

97

ZLATO

2 VRABEC Anže
 
GŠ Nova Gorica Ingrid Silič

96,25

ZLATO

3 ĆORALIĆ Armin
 
GŠ Idrija Helena Plesničar

95,25

ZLATO

4 KANALEC Marko
 
GŠ Tolmin Tatjana Cimprič

91,5

ZLATO

5 TURK Anja
 
GŠ Nova Gorica Barbara Mačkič

86

SREBRNO

6 TRČEK Nataša
 
GŠ Idrija Maja Tajnšek

80

SREBRNO

  POPIT PRELOGAR Špela GŠ Postojna Melita Nanut

/

/

 


Glasbena šola Koper, Gallusova2

Torek, 10. februarja 2004

KLAVIR - KATEGORIJA II.a

ob 18.00

 

Priimek in ime
 

Glasbena šola

Učitelj

Točke

Priznanje

1

VATOVEC Zarja

GŠ Koper - Gimnazija Koper

A. Alavanja

Drucker

94

ZLATO

2

PETELIN Mateja

GŠ Koper - Gimnazija Koper

Valentina Češnjevar

77,25

BRONASTO

 


Glasbena šola Koper, Gallusova2

Torek, 10. februarja 2004

KLAVIR - KATEGORIJA II.b

ob 18.50


 

Priimek in ime

Glasbena šola

Učitelj

Točke

Priznanje

1

ŠAVER Natalija
 

GŠ Nova Gorica

Sijavuš Gadžijev

96

ZLATO

2

GORJANC Tamara
 

GŠ Nova Gorica

Barbara Mačkič

91

ZLATO

3

KLUN Lara
 

GŠ Koper - Gimnazija Koper

Selma Chicco

87

SREBRNO

 

 splošni podatki o tekmovanjih    klavir    klarinet   saksofon   komorne skupime s trobili    kljunasta flavta    flavta   oboa   fagot   petje

 

Glasbena šola Nova Gorica, Cankarjeva ulica 8 

Sreda, 11. februarja 2004

KLARINET - KATEGORIJA I.b

ob 9.00

 

Priimek in ime

 

Šola,

učitelj/ica

Korepetitor/-ka

Točke

Priznanje

1

BENKO Andraž

GŠ Nova Gorica

Miroslav Paškvan

Bernarda Paškvan

95,87

ZLATO

2

MARSETIČ Živa

GŠ Koper

Borut Vatovec

Nives Granič

95,16

ZLATO

3

KALIN-KANTE Aljaž

GŠ V.V. Ajdovščina

Branislav Trifković

David Trebižan

94,87

ZLATO

4

DVORŠČAK Luka

GŠ Postojna

Matjaž Kobal

Edvard Popit

94,00

ZLATO

5

TURK Janja

GŠ Postojna

Matjaž Kobal

Edvard Popit

92,33

ZLATO

6

PRODAN Katarina

GŠ Koper

Gianfranco Stancich

Nadja Žerjal

90,37

ZLATO

7

KOREN Tina

GŠ V.V. Ajdovščina

Branislav Trifković

David Trebižan

87,75

SREBRNO

8

PLAHUTA Luka

GŠ Koper

Gianfranco Stancich

Nadja Žerjal

87,75

SREBRNO

9

IVANČIČ Polona

GŠ Koper

Gianfranco Stancich

Nadja Žerjal

86,25

SREBRNO

10

DERONJIĆ Slađana

GŠ Sežana

Tomaž Škamperle

Vesna Zuppin

82,00

SREBRNO

11

RUTAR Tine

GŠ Tolmin

Vid Pupis

Urška Rutar

78,75

BRONASTO

12

TESTEN Barbara

GŠ Tolmin

Vid Pupis

Urška Rutar

74,50

BRONASTO

 


Glasbena šola Nova Gorica, Cankarjeva ulica 8

Sreda, 11. februarja 2004

KLARINET - KATEGORIJA I.c

ob 11.40

 

Priimek in ime

 

Šola,

učitelj/ica

 Korepetitor/-ka

Točke

Priznanje

1

MIKLAVEC Aleksander

Gš Sežana

Branislav Trifković

Alenka

Podgornik Miklavec

98,50

ZLATO

2

FORLANI Tilli

GŠ Koper

Borut Vatovec

Nives Granič

90,67

ZLATO

3

FEMC Ida

GŠ Sežana

Tomaž Škamperle

Vesna Zuppin

78,13

BRONASTO

 


 

Glasbena šola Nova Gorica, Cankarjeva ulica 8

Sreda, 11. februarja 2004

KLARINET - KATEGORIJA II.a

ob 12.30

 

Priimek in ime

Šola,

učitelj/ica

Korepetitor/-ka

 Točke

Priznanje

1

FELICJAN Rok

GŠ Koper

Robert Stanič

Bojan Glavina

 91,38

 ZLATO

2

MUŽENIČ Maja

GŠ Koper

Borut Vatovec

Nives Granič

 83,67

SREBRNO

 

 splošni podatki o tekmovanjih    klavir    klarinet   saksofon   komorne skupime s trobili    kljunasta flavta    flavta   oboa   fagot   petje

Glasbena šola Nova Gorica, Cankarjeva ulica 8

Sreda, 11. februar 2004

SAKSOFON - KATEGORIJA I.b

ob 14.45

 

Priimek in ime

 

Šola,

učitelj/ica

Korepetitor/-ka

Točke

Priznanje

1

LEBAN Nena

GŠ Sežana

Branislav Trifković

Tamara Ražem

95,75

ZLATO

2

MARION Matija

GŠ Sežana

Tomaž Nedoh

Ingrid Stantič

91,75

ZLATO

3

VITEZ Jaka

GŠ Koper

Mitja Žerjal

Jasna Jerman

87,00

SREBRNO

4

GOSTINČAR Jure

GŠ Koper

Mitja Žerjal

Jasna Jerman

83,67

SREBRNO

5

BOČAJ Nejc

GŠ Koper

Mitja Žerjal

Jasna Jerman

77,67

BRONASTO

 


Glasbena šola Nova Gorica, Cankarjeva ulica 8

Sreda, 11. februarja 2004

SAKSOFON - KATEGORIJA I.c

ob 16.00

 

Priimek in ime

 

Šola,

učitelj/ica

 Korepetitor/-ka

 Točke

 Priznanje

1

SERAŽIN Kristina

GŠ Sežana

Tomaž Nedoh

Ingrid Stantič

90,25

ZLATO

2

MARJANOVIĆ Larisa

GŠ Koper

Dušan Kitić

Nina Molina

84,50

SREBRNO

3

POŽAR Borut

GŠ Postojna

Tomaž Nedoh

Melita Nanut

84,13

SREBRNO

4

RODMAN Grega

GŠ Tolmin

Vid Pupis

Urška Rutar

80,25

SREBRNO

  


Glasbena šola Nova Gorica, Cankarjeva ulica 8

Sreda, 11. februarja 2004

SAKSOFON - KATEGORIJA II.a

ob 17.00

 

Priimek in ime

Šola,

učitelj/ica

 Korepetitor/-ka

 Točke

 Priznanje

1

KRANJC Tadej

GŠ Koper - UG

Žerjal Mitja

Granič Nives

 94,67

 ZLATO

2

MOŽINA ARON Mark

GŠ Koper

Štebin Darja

Glavina Bojan

87,50

 SREBRNO

 

 

 splošni podatki o tekmovanjih    klavir    klarinet   saksofon   komorne skupime s trobili    kljunasta flavta    flavta   oboa   fagot   petje

Glasbena šola Postojna, Ljubljanska cesta 10

Sreda, 11. februarja 2004

KOMORNE SKUPINE S TROBILI - KATEGORIJA I.

ob 10.00

 

komorna skupina
 

točke

priznanje

1.

TRIO TROBENT

Luka Baič

Maks Marion

Iztok Žerjal

GŠ Koper

mentor: Tomaž Bukovec

91,5

ZLATO PRIZNANJE

2.

TROBILNI KVARTET

Aleksander Ušaj, trobenta

Matej Tratnik, trobenta

Erik Pavusa, pozavna

Jani Bizjak, tenorska tuba

GŠ Nova Gorica

mentor: Črtomir Nanut

90,25

ZLATO PRIZNANJE

3.

TROBILNI TRIO

Vid Seražin, trobenta

Miha Grgič, trobenta

Kristjan Legat, tenorska tuba

GŠ Sežana

mentor: Ivo Bašič

84,75

SREBRNO PRIZNANJE

4.

TROBILNI KVARTET

Vid Trebše, trobenta

Matej Gliha, trobenta

Daniel Ogrizek, althorn

Primož Petohleb, bariton

GŠ Postojna

mentor: Janez Žnidaršič

84,75

SREBRNO PRIZNANJE

5.

TROBILNI KVINTET

Matijas Slivnik, trobenta

Andrej Pavšič, trobenta

Tomo Orbanič, rog

Amadej Rutar, pozavna

Žiga Pavletič, tenorska tuba

GŠ Tolmin

mentor: Orlač Mirko

82,25

SREBRNO PRIZNANJE

6.

TROBILNI SEKSTET

Rok Tončič, krilni rog

Tomaž Lavrenčič, krilni rog

Primož Jež, krilni rog

Matej Kodelja, tenor

Ivo Koren, tenor

Jernej Puc, helikon

GŠ Vinko Vodopivec Ajdovščina

mentor: Peter Pavli

77,5

BRONASTO PRIZNANJE

 


Glasbena šola Postojna, Ljubljanska cesta 10

Sreda, 11. februarja 2004

KOMORNE SKUPINE S TROBILI - KATEGORIJA II.

ob 11.30

 

komorna skupina
 

točke

priznanje

1.

TROBILNI KVARTET

Dejan Marković, sopranski krilni rog

Gašper Štefančič, sopranski krilni rog

Žiga Murko, baritonski krilni rog

Rok Vilhar, tuba

GŠ Koper, Gimnazija Koper

mentor: Tomaž Bukovec

91,25

ZLATO PRIZNANJE

2.

KVARTET POZAVN

Teo Kovačević

Simon Tomažič

Andraž Cencič

Rok Juhas

GŠ Koper, Gimnazija Koper

mentor: Albert Kolbl

95

ZLATO PRIZNANJE

 

 splošni podatki o tekmovanjih    klavir    klarinet   saksofon   komorne skupime s trobili    kljunasta flavta    flavta   oboa   fagot   petje

Glasbena šola Postojna, Ljubljanska cesta 10

Četrtek, 12. februarja 2004

FLAVTA - KATEGORIJA I.b

ob 9.00

 

Tekmovalec-ka

točke

priznanje
 

1

DADIČ Ana

GŠ Koper - podružnica Izola

učitelj: Katja Petrovič

korepetitor: Nina Molina

95

ZLATO PRIZNANJE

2

RUPNIK Nina

GŠ Koper

učitelj: Alenka Zupan

korepetitor: Danijela Sevčnikar

95

ZLATO PRIZNANJE

3

MITTENDORFER Eva

GŠ Koper

učitelj: Alenka Zupan

korepetitor: Danijela Sevčnikar

90

ZLATO PRIZNANJE

4

SELJAK Lea

GŠ Idrija

učitelj: Karin  Vrhnjak

korepetitor: Teja Ličar

86

SREBRNO PRIZNANJE

5

LEŠEK Anja

GŠ Koper

učitelj: Alenka Zupan

korepetitor: Danijela Sevčnikar

86

SREBRNO PRIZNANJE

6

OGRIN Laura

GŠ Koper

učitelj: Paola Radin

korepetitor: Vasilij Valenčič

84,75

SREBRNO PRIZNANJE

7

PETERNELJ Polona

GŠ Idrija

učitelj: Karin Vrhnjak

korepetitor: Teja Ličar

83,25

SREBRNO PRIZNANJE

 

 


Glasbena šola Postojna, Ljubljanska cesta 10

Četrtek, 12. februarja 2004

FLAVTA - KATEGORIJA I.c

ob 11.00

 

Tekmovalec-ka

točke

priznanje
 

1

Lea SIRK

GŠ Koper

učitelj: Alenka Zupan

korepetitor: Nadja Žerjal

100

ZLATO PRIZNANJE

2

Anja IPAVEC

     GŠ Nova Gorica

učitelj: Doris Kodelja

korepetitor: Larisa Burtseva

86

SREBRNO PRIZNANJE

3

Kristina KOS

GŠ Tolmin

učitelj: Maja Klanjšček

korepetitor: Erika Bizjak

85,75

SREBRNO PRIZNANJE

4

Tina REJEC

GŠ Tolmin

učitelj: Maja Klanjšček

korepetitor: Erika Bizjak

84,25

SREBRNO PRIZNANJE

5

Marko CURK

GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina

učitelj: Svetlana Marinkovič

korepetitor: David Trebižan

83

SREBRNO PRIZNANJE

6

Maruša PAJK

GŠ Sežana

učitelj: Marija Maretič Hiršter

korepetitor: Vilma Padovan

80

SREBRNO PRIZNANJE

7

Tjaša JURMAN

GŠ Idrija

učitelj: Karin Vrhnjak

korepetitor: Teja Ličar

70

BRONASTO PRIZNANJE

8

Ana VRAN

GŠ Koper

učitelj: Paula Kudumija

korepetitor: Vasilij Valenčič

/

/

 


Glasbena šola Postojna, Ljubljanska cesta 10

Četrtek, 12. februarja 2004

FLAVTA - KATEGORIJA II.a

ob 13.30

 

Tekmovalec-ka

točke

priznanje
 

1

HRIBAR Nika

GŠ Koper

učitelj: Alenka Zupan

korepetitor: Valentina Črešnjevar

95

ZLATO PRIZNANJE

2

KOZLOVIČ Tadeja

GŠ Koper

učitelj: Alenka Zupan

korepetitor: Maja Mancini Senica

93,33

ZLATO PRIZNANJE

3

COLJA Anja

GŠ zasebnik

učitelj: Svetlana Marinković

korepetitor: David Trebižan

93

ZLATO PRIZNANJE

4

PRUNK Mateja

GŠ Koper

učitelj: Adnan Zubčević

korepetitor: Danijela Sevčnikar

93

ZLATO PRIZNANJE

 


Glasbena šola Postojna, Ljubljanska cesta 10

Četrtek, 12. februarja 2004

FLAVTA - KATEGORIJA II.b

ob 15.00

 

Tekmovalec-ka

točke

priznanje
 

 1

PEŠIĆ Jelena

GŠ Koper, Gimnazija Koper

učitelj: Alenka Zupan

korepetitor: Valentina Črešnjevar

98

ZLATO PRIZNANJE

 

 splošni podatki o tekmovanjih    klavir    klarinet   saksofon   komorne skupime s trobili    kljunasta flavta    flavta   oboa   fagot   petje

Glasbena šola Postojna, Ljubljanska cesta 10

Četrtek, 12. februarja 2004

KLJUNASTA FLAVTA - KATEGORIJA I.a

ob 15.45

 

Tekmovalec-ka

točke

priznanje
 

1

KATARINA Kogej

GŠ Nova Gorica

učitelj: Irena Pahor

korepetitor: Larisa Burtseva

87,5

SREBRNO PRIZNANJE

2

NIKOLAJ Štanta

GŠ Nova Gorica

učitelj: Irena Pahor

korepetitor: Larisa Burtseva

84,5

SREBRNO PRIZNANJE

3

REBEKA Vidrih

GŠ Postojna

učitelj: Melina Todorovska Badiini

korepetitor: Snježana Pleše

81,5

SREBRNO PRIZNANJE

 

 splošni podatki o tekmovanjih    klavir    klarinet   saksofon   komorne skupime s trobili    kljunasta flavta    flavta   oboa   fagot   petje

Glasbena šola Postojna, Ljubljanska cesta 10

Četrtek, 12. februarja 2004

OBOA - KATEGORIJA I.b

ob 18.00

 

Tekmovalec-ka

točke

priznanje
 

 1

BABIČ Monika

GŠ Koper

učitelj: Breda Hartman

korepetitor: Nuša Gregorič

97,33

ZLATO PRIZNANJE

 


Glasbena šola Postojna, Ljubljanska cesta 10

Četrtek, 12. februarja 2004

OBOA - KATEGORIJA I.c

ob 18.10

 

Tekmovalec-ka

točke

priznanje
 

 1

ROJC Sebastjan

GŠ Koper

učitelj: Breda Hartman

korepetitor: Nuša Gregorič

90,66

ZLATO PRIZNANJE

 


Glasbena šola Postojna, Ljubljanska cesta 10

Četrtek, 12. februarja 2004

OBOA - KATEGORIJA II.a

ob 18.20

 

Tekmovalec-ka

točke

priznanje
 

1

LOGAR Tajda

GŠ Postojna

učitelj: Melina Todorovska Badiini

korepetitor: Snježana Pleše

94,25

ZLATO PRIZNANJE

2

LEBAN Ana

GŠ Tolmin

učitelj: Andreja Konjedic Lenardič

korepetitor: Erika Bizjak

94

ZLATO PRIZNANJE

 

 splošni podatki o tekmovanjih    klavir    klarinet   saksofon   komorne skupime s trobili    kljunasta flavta    flavta   oboa   fagot   petje

Glasbena šola Postojna, Ljubljanska cesta 10

Četrtek, 12. februarja 2004

FAGOT - KATEGORIJA I.b

ob 19.00

 

Tekmovalec-ka

točke

priznanje
 

1.

SOMUN Neja

GŠ Kranj

učitelj: Zoran Mitev

korepetitor: Snježana Pleše

97

ZLATO PRIZNANJE

2.

KOSMAČ Tjaša

GŠ Kranj

učitelj: Zoran Mitev

korepetitor: Snježana Pleše

95,33

ZLATO PRIZNANJE

 

PAVLETIČ Andrej

GŠ Nova Gorica

učitelj: Vladimir Čadež

korepetitor: Barbara Mačkić

 /

 /

 


Glasbena šola Postojna, Ljubljanska cesta 10

Četrtek, 12. februarja 2004

FAGOT - KATEGORIJA I.c

ob 19.30

 

Tekmovalec-ka

točke

priznanje
 

 1

UMEK Nejc

GŠ Grosuplje

učitelj: Jasna Rojc

korepetitor: Elena Metelko

94,75

ZLATO PRIZNANJE

 


Glasbena šola Postojna, Ljubljanska cesta 10

Četrtek, 12. februarja 2004

FAGOT - KATEGORIJA II.b

ob 19.45

 
 

Tekmovalec-ka

točke

priznanje

 

KEK Danaja

GŠ Postojna

učitelj: Zoran Mitev

korepetitor: Snježana Pleše

 /

 

 splošni podatki o tekmovanjih    klavir    klarinet   saksofon   komorne skupime s trobili    kljunasta flavta    flavta   oboa   fagot   petje

Glasbena šola Idrija, Prelovčeva uliva 9

Petek, 13. februarja 2004

PETJE - KATEGORIJA I.

ob 17.30

 

   Tekmovalec-ka
 

Št.točk

 Priznanje

1

   MATIČIČ Vida

   GŠ Koper

   učiteljica: Tanja Grlica

   korepetitor: Tatjana Jercog

 

95,58

 

Zlato priznanje

 

2

   LUZNIK Marjetka

   GŠ Tolmin

   učiteljica: Majda Luznik

   korepetitor: Erika Bizjak

 

93,77

 

Zlato priznanje

 

3

   KODER Tanja

   GŠ Idrija

   učitelj: Marcos Bajuk

   korepetitor: Polona Gantar

 

93

 

Zlato priznanje

 

4

   KOCINA Martina

   SCGV »Emil Komel« Gorica

   učiteljica: Franka Žgavec

   korepetitor: Andreja Konjedic

 

91,33

 

Zlato priznanje

 

5

   FABČIČ Blaž

   GŠ »Vinka Vodopivca« Ajdovščina

   učiteljica: Jerica Rudolf

   korepetitor: David Trebižan

 

91

 

Zlato priznanje

 

6

   ŠEMROV Špela

   GŠ Idrija

   učiteljica: Tonja Lapanja Brenčič

   korepetitor: Polona Gantar

 

83,72

 

Srebrno priznanje

7

   BRUS Anja

   GŠ Idrija

   učiteljica: Tonja Lapanja Brenčič

   korepetitor: Polona Gantar

 

75,83

 

Bronasto priznanje

 

 


Glasbena šola Idrija, Prelovčeva uliva 9

Petek, 13. februarja 2004

PETJE - KATEGORIJA II.b

ob 18.30

 

   Tekmovalec
 

 Št.točk

 Priznanje

1

   VENCELJ Anja

   GŠ Idrija

   učitelj: Marcos Bajuk

   korepetitor: Polona Gantar

 

91,50

 

Zlato priznanje

 

 

 

 splošni podatki o tekmovanjih    klavir    klarinet   saksofon   komorne skupime s trobili    kljunasta flavta    flavta   oboa   fagot   petje

Klavir - 10. 2. 2004 v Kopru

ORGANIZATOR TEKMOVANJA
Glasbena šola Koper

ORGANIZACIJSKI ODBOR
Marija Gombač - predsednica
Nuša Gregorič - članica
Breda Pečnik Božič - članica
Vanja Gregorič - članica
Sindija Šiško - članica

SEDEŽ TEKMOVANJA
Glasbena šola Koper, Gallusova 2, 6000 Koper,
tel.: 05/627-23-72, faks: 05/627-16-40, e-naslov: info@glasbena-kp.net
spletna stran: http://www.glasbena-kp.net

SVET TEKMOVANJA   
Silvana Pretner - predsednica
Stana Umek - članica
Ljubica Ljubec - članica 

RAČUNALNIŠKA OBDELAVA PODATKOV
Friderik King

Vrstni red tekmovalcev v posamezni tekmovalni disciplini in kategoriji se prične s črko »S«

RAZPORED TEKMOVANJA
I.a kategorija ob 9.30
I.b kategorija ob 14.00
I.c kategorija ob 15.30
II.a kategorija ob 18.00
II.b kategorija ob 18.50

PODELITEV PRIZNANJ
Torek, 10. februarja 2004, ob 20.45

ŽIRIJA
Predsednik: Sijavuš Gadžijev - GŠ Nova Gorica
Članica: Aleksandra Alavanja Drucker - GŠ Koper
Članica: Barbara Mačkič - GŠ Nova Gorica
Član: Edvard Popit - GŠ Postojna
Nadomestna članica: Selma Chicco - GŠ Koper
Tajnica žirije: Vanja Gregorič
Tajnica žirije: Sindija Šiško


Klarinet, saksofon - 11. 2. 2004 v Novi Gorici

ORGANIZATOR TEKMOVANJA
Glasbena šola Nova Gorica

ORGANIZACIJSKI ODBOR
Vlasta Vižintin - predsednica
Alda Jedrlinič - članica
Milena Židanik-Vuga - članica
Patricija Rutar-Valič - članica
Matjaž Šurc - član

SEDEŽ TEKMOVANJA
Glasbena šola Nova Gorica, Cankarjeva ulica 8, 5000 Nova Gorica,
tel.: 05/335-10-50, faks: 05/335-10-53, e-naslov: gs.nova-gorica@guest.arnes.si

SVET TEKMOVANJA     
Stojan Ristovski - predsednik
Božica Ambrožič - članica
Amina Slapernik - članica

RAČUNALNIŠKA OBDELAVA PODATKOV
Silvana Vrabec

Vrstni red tekmovalcev v posamezni tekmovalni disciplini in kategoriji se prične s črko »S«

RAZPORED TEKMOVANJA
Sreda, 11. februarja 2004

KLARINET
I.b kategorija ob 9.00
I.c kategorija ob 11.40
II.a kategorija ob 12.30

SAKSOFON
I.b kategorija ob 14.45
I.c kategorija ob 16.00
II.a kategorija ob 17.00

PODELITEV PRIZNANJ
Sreda, 11. februarja 2004, ob 18.30

ŽIRIJA
Predsednik: Matjaž Kobal - GŠ Postojna
Član: Mitja Žerjal - GŠ Koper
Član: Borut Vatovec - GŠ Koper
Član: Silvio Brosche - GŠ Nova Gorica
Nadomestni član: Branislav Trifković - GŠ Sežana
Tajnica žirije: Patricija Rutar-Valič
Tajnik žirije: Matjaž Šurc


Komorne skupine s trobili – 11. 2. 2004 v Postojni

ORGANIZATOR TEKMOVANJA
Glasbena šola Postojna

ORGANIZACIJSKI ODBOR
Suzana Furlan Mitev - predsednica
Matjaž Kobal - član
Edvard Popit - član
Marjetka Petrič - članica

SEDEŽ TEKMOVANJA
Glasbena šola Postojna, Ljubljanska cesta 10, 6230 Postojna
tel.: 05/726-20-90, faks: 05/726-27-44, e-naslov: gs.postojna@studioproteus.si
spletna stran: http://www.g-sola.po.edus.si

SVET TEKMOVANJA
Slavica Mlakar - predsednica
Neda Nanut - članica
Marinka Kukec Jurič - članica

RAČUNALNIŠKA OBDELAVA PODATKOV
Edvard Popit

Vrstni red tekmovalcev v posamezni tekmovalni disciplini in kategoriji se prične s črko »S«

RAZPORED TEKMOVANJA
Sreda, 11. februarja 2004
I. kategorija ob 10.00
II. kategorija ob 11.30

PODELITEV PRIZNANJ
Sreda, 11. februarja 2004, ob 13.30

ŽIRIJA
Predsednik: Darij Pobega - GŠ Koper
Član: Albert Kolbl - GŠ Koper
Član: Valter Čondič - GŠ Koper
Član: Emil Semec - GŠ Idrija
Nadomestni član: Ivo Bašič - GŠ Sežana
Tajnica žirije: Marjetka Petrič 


Kljunasta flavta, flavta, oboa, fagot – 12. 2. 2004 v Postojni

ORGANIZATOR TEKMOVANJA
Glasbena šola Postojna

ORGANIZACIJSKI ODBOR
Suzana Furlan Mitev - predsednica
Mojca Širca Pavčič - članica
Matjaž Kobal - član
Edvard Popit - član

SEDEŽ TEKMOVANJA
Glasbena šola Postojna, Ljubljanska cesta 10, 6230 Postojna
tel.: 05/726-20-90, faks: 05/726-27-44, e-naslov: gs.postojna@studioproteus.si
spletna stran: http://www.g-sola.po.edus.s

SVET TEKMOVANJA
Slavica Mlakar - predsednica
Neda Nanut - članica
Marinka Kukec Jurič - članica

RAČUNALNIŠKA OBDELAVA PODATKOV
Edvard Popit

Vrstni red tekmovalcev v posamezni tekmovalni disciplini in kategoriji se prične s črko »S«

RAZPORED TEKMOVANJ

FLAVTA,
Četrtek, 12. februarja 2004
I.b kategorija ob 9.00
I.c kategorija ob 11.00
II.a kategorija ob 13.30
II.b kategorija ob 15.00

KLJUNASTA FLAVTA
Četrtek, 12. februarja 2004
I.a kategorija ob 15.45

OBOA
Četrtek, 12. februarja 2004
I.b kategorija ob 18.00
I.c kategorija ob 18.10
II.a kategorija ob 18.20 

FAGOT
Četrtek, 12. februarja 2004
I.b kategorija ob 19.00
I.c kategorija ob 19.30
II.b kategorija ob 19.45

PODELITEV PRIZNANJ
Četrtek, 12. februarja 2004, ob 20.30

ŽIRIJE

KLJUNASTA FLAVTA IN FLAVTA
            Predsednik: Adnan Zubčević - GŠ Ilirska Bistrica
            Članica: Erika Slama - GM Trst
            Članica: Alenka Zupan - GŠ Koper
            Član: Matjaž Šurc - GŠ Nova Gorica
            Nadomestna članica: Suzana Furlan Mitev - GŠ Postojna
            Tajnica žirije: Mojca Širca Pavčič

OBOA IN FAGOT
            Predsednik: Adnan Zubčević - GŠ Ilirska Bistrica
            Članica: Breda Hartman - GŠ Koper
            Članica: Andreja Konjedic Lenardič - GŠ Nova Gorica
            Član: Zoran Mitev - GŠ Postojna
            Nadomestna članica: Erika Slama - GM Trst
            Tajnica žirije: Mojca Širca Pavčič


Petje - 13. 2. 2004 v Idriji

ORGANIZATOR TEKMOVANJA
Glasbena šola Idrija

ORGANIZACIJSKI ODBOR
Stanislava Močnik - predsednica
Valči Kavčič - članica
Darja Pavšič - članica
Zumreta Ćoralić - članica
Aleksandra Žakelj - članica

SEDEŽ TEKMOVANJA 
Glasbena šola Idrija, Prelovčeva ulica 9, 5280 Idrija
tel.: 05/373-46-30, faks: 05/373-46-33
e-naslov: glasbena-sola-idrija@guest.arnes.si

SVET TEKMOVANJA
Marija Rijavec - predsednica
Slavica Mlakar - članica
Bogdan Kosmač - član

RAČUNALNIŠKA OBDELAVA PODATKOV
Silva Skok

Vrstni red tekmovalcev v posamezni tekmovalni disciplini in kategoriji se prične s črko »S«

RAZPORED TEKMOVANJA
Petek, 13. februarja 2004
I. kategorija ob 17.30
II.b kategorija ob 18.30

PODELITEV PRIZNANJ
Petek, 13. februarja 2004, ob 19.45

ŽIRIJA
Predsednik: Marcos Bajuk - GŠ Idrija
Članica: Tanja Grlica - GŠ Koper
Član: Vladimir Čadež - GŠ Nova Gorica
Članica: Majda Luznik - GŠ Tolmin
Nadomestni član: Miran Žitko - GŠ Postojna
Tajnica žirije: Aleksandra Žakelj

 

 splošni podatki o tekmovanjih    klavir    klarinet   saksofon   komorne skupime s trobili    kljunasta flavta    flavta   oboa   fagot   petje