SVET ZA GLASBENO IZOBRAŽEVANJE REPUBLIKE SLOVENIJE
ZVEZA SLOVENSKIH GLASBENIH ŠOL
TEKMOVANJA MLADIH SLOVENSKIH GLASBENIKOV (TEMSIG)

 

REGIJSKO TEKMOVANJE MLADIH GLASBENIKOV PRIMORSKE
 

 KLAVIRSKI DUO
Glasbena šola Postojna, 14. februarja 2005

HARMONIKA,
Glasbena šola Sežana, 15. februarja 2005

KOMORNE SKUPINE Z GODALI
Glasbena šola "Emil Komel" Gorica, 15. februarja 2005

TOLKALA, TROBENTA, DRUGA TROBILA
Glasbena šola Koper, 16. in 17. februarja 2005
 

o tekmovanjih   klavirski duo    harmonika    komorne skupine z godali   kitarski dui   tolkala    trobenta    pozavna    rog    tuba

Glasbena šola Postojna

Ponedeljek, 14. februarja 2005, ob 10.00 uri

KLAVIRSKI DUO - KATEGORIJA 1

 

Tekmovalca

točke

priznanje

1.

DEBELAK Blaž
IGLIČAR Ema
GŠ Škofja Loka
učiteljica: Jasna Jan Sešek

86,25

SREBRNO PRIZNANJE

2.

IGLIČAR Rok
NAGODE Janja
GŠ Logatec
učitelj: Primož Malavašič

73,25

BRONASTO PRIZNANJE

3.

LAPAJNE Tina
LIKAR Tjaša
GŠ Idrija
učiteljica: Maja Tajnšek

/

/

4.

LEŠNIK Ana
ŠEHIĆ Sanja
GŠ Koper
učiteljica: Nuša Gregorič

95,50

ZLATO PRIZNANJE

5.

LUKIČ Marija
COTMAN Andrej Emanuel
GŠ Domžale
učiteljica: Martina Golob Bohte

75,00

BRONASTO PRIZNANJE

6.

MEDEN Sara
MAHNIČ Nina
GŠ Sežana
učiteljica: Lidija Pavlica

85,00

SREBRNO PRIZNANJE

7.

MEDVED Jasmina
FILEJ Martina
GŠ Tolmin
učiteljici: Jakopič Hermina, Bizjak Erika

90,00

ZLATO PRIZNANJE

8.

TURK Anja
VODOPIVEC Sara
GŠ Nova Gorica
učiteljica: Andreja Konjedic Lenardič

93,66

ZLATO PRIZNANJE

9.

BABIĆ Tinkara
BOŠTJANČIČ Urška
GŠ Ilirska Bistrica
učiteljica: Helena Protić Kindler

/

/

10.

BASTIČ Aljaž
BEZGOVŠEK Sara
GŠ Trbovlje
učiteljica: Olena Novosel

87,25

SREBRNO PRIZNANJE

11.

BONČINA Polona
TRČEK Nataša
GŠ Idrija
učiteljica: Maja Tajnšek

83,50

SREBRNO PRIZNANJE

 

Glasbena šola Postojna

Ponedeljek, 14. februarja 2005, ob 14.00 uri

KLAVIRSKI DUO - KATEGORIJA 2

 

Tekmovalki

točke

priznanje

1.

KRULJAC Ivona
DOJČINOVSKI Elena
GŠ Koper - Piran
učitelj: Bojan Glavina

94,00

ZLATO PRIZNANJE

 

o tekmovanjih   klavirski duo    harmonika    komorne skupine z godali   kitarski dui   tolkala    trobenta    pozavna    rog    tuba


Glasbena šola Sežana

Torek, 15. februarja 2005, ob 9.30 uri

HARMONIKA - KATEGORIJA 1.a

 

Tekmovalec

točke

priznanje

1

MARUŠIČ Benjamin
GŠ Nova Gorica
učiteljica: Radmila Bikić

86,75

SREBRNO PRIZNANJE

2

SNIDARO Leonardo
GM Trst - šola Špeter
učitelj: Aleksander Ipavec

83,75

SREBRNO PRIZNANJE

 

Glasbena šola Sežana

Torek, 15. februarja 2005, ob 10.00 uri

HARMONIKA - KATEGORIJA 1.b

Tekmovalec

točke

priznanje

1

ČELIK Matej
GŠ Nova Gorica
učiteljica: Radmila Bikić

90,00

ZLATO PRIZNANJE

2

PODOBNIK Aljaž
GŠ Tolmin
učiteljica: Radmila Bikić

90,63

ZLATO PRIZNANJE

3

RUTAR Andrej
GŠ Tolmin
učiteljica: Radmila Bikić

92,00

ZLATO PRIZNANJE

4

BANELLI Giovanni
GM Trst-šola Špeter
učitelj: Aleksander Ipavec

87,50

SREBRNO PRIZNANJE

 

Glasbena šola Sežana

Torek, 15. februarja 2005, ob 11.30 uri

HARMONIKA - KATEGORIJA 1.c

Tekmovalec

točke

priznanje

1

DEBEVEC Urban
GŠ Postojna
učitelj: Branko Petrovčič

87,33

SREBRNO PRIZNANJE

2

MIHELČIČ Špela
GŠ Sežana
učiteljica: Sabina D.Trifković

86,25

SREBRNO PRIZNANJE

3

TERČON Mateja
GŠ Sežana
učiteljica: Sabina D.Trifković

78,00

BRONASTO PRIZNANJE

 

Glasbena šola Sežana

Torek, 15. februarja 2005, ob 12.30 uri

HARMONIKA - KATEGORIJA 2.b

 

Tekmovalec

točke

priznanje

1

TOMINEC Polona
GŠ Koper
učiteljica: Erika Udovič Kovačič

90,00

ZLATO PRIZNANJE

 

o tekmovanjih   klavirski duo    harmonika    komorne skupine z godali   kitarski dui   tolkala    trobenta    pozavna    rog    tuba


Glasbena šola "Emil Komel" Gorica

Torek, 15. februarja 2005, ob 14.00 uri

KOMORNE SKUPINE Z GODALI - KATEGORIJA 1

 

Komorna skupina

točke

priznanje

1

KOVAČIČ Petra
GREGO Tina
RUTAR Ana
GŠ Tolmin
mentorja: Jurij Križnič, Erika Bizjak

92,00

ZLATO PRIZNANJE

2

VASIČ Ana
KUKANJA Petra

HUMAR Karin
GŠ Sežana
mentorja: Miroslava Stojkovič, Tamara Ražem

93,00

ZLATO PRIZNANJE

3

BATIČ Mojca
PERIC Katja
SPAČAL Gregor

GŠ Nova Gorica
mentorja: Jurij Križnič, Ingrid Silič

91,00

ZLATO PRIZNANJE

 

 

o tekmovanjih   klavirski duo    harmonika    komorne skupine z godali   kitarski dui   tolkala    trobenta    pozavna    rog    tuba

 


Glasbena šola Trbovlje
(kitarski dui primorske so tekmovali v Trbovljah)
 

Sreda, 16. februarja 2005

 

KITARSKI DUO - KATEGORIJA 1
 

 

  Tekmovalca Točke Priznanje
1. MILOTIČ Martin
KLUN Jaka
GŠ Koper 
Boštjan Andrejc
86,33  SREBRNO
2. BATAGELJ Blaž
ZIMIC Robert
GŠ Nova Gorica
Eva Šfiligoj
73,66 BRONASTO
3. BIZJAK Tjaša 
KRIVEC MATJAC Vita
GŠ Nova Gorica
Eva Šfiligoj
73,33  BRONASTO

                                           

 

 

o tekmovanjih   klavirski duo    harmonika    komorne skupine z godali   kitarski dui   tolkala    trobenta    pozavna    rog    tuba


Glasbena šola Koper

Sreda, 16. februarja 2005, ob 11.00 uri

TOLKALA - KATEGORIJA 1.a

 

Tekmovalec

Točke

Priznanje

1

ČERMELJ Miha
GŠ Nova Gorica
Tomislav Hmeljak

91,66

ZLATO

2

HMELJAK Rastjan
GŠ Nova Gorica
Tomislav Hmeljak

86,33

SREBRNO

3

ŠTOKELJ Jaan
GŠ Koper
Josip Mihelčič

94,66

ZLATO

 

Glasbena šola Koper

Sreda, 16. februarja 2005, ob 11.30 uri

TOLKALA - KATEGORIJA 1.b

 

Tekmovalec

Točke

Priznanje

1

LISJAK Jernej
GŠ Koper
Josip Mihelčič

88,00

SREBRNO

 

Glasbena šola Koper

Sreda, 16. februarja 2005, ob 11.30 uri

TOLKALA - KATEGORIJA 1.c

 

Tekmovalec

Točke

Priznanje

1

KRUŠVAR David
GŠ Koper
Josip Mihelčič

92,33

ZLATO

2

BAIČ Matija
GŠ Koper
Josip Mihelčič

92,33

ZALTO

 

Glasbena šola Koper

Sreda, 16. februarja 2005, ob 12.00 uri

TOLKALA - KATEGORIJA 2.a

 

Tekmovalec

Točke

Priznanje

1

MAGDIČ Jan

GŠ Koper
Josip Mihelčič

94,33

ZLATO

2

BOLJE Aljoša
GŠ Koper
Josip Mihelčič

94,00

ZLATO

 

o tekmovanjih   klavirski duo    harmonika    komorne skupine z godali   kitarski dui   tolkala    trobenta    pozavna    rog    tuba


Glasbena šola Koper

Sreda, 16. februarja 2005, ob 14.00 uri

TROBENTA - KATEGORIJA 1.a

 

Tekmovalec

Točke

Priznanje

1

PEK Blaž
GŠ Sežana
Peter Pačnik

87,25

SREBRNO

2

SAMSA Denis
GŠ Postojna
Nikica Banjac

83,50

SREBRNO

3

ŠVIGELJ Blaž
GŠ Idrija
Matjaž Krajzer

90,25

ZLATO

4

VOJVODA Gregor
GŠ Koper - Piran
Valter Čondič

88,75

SREBRO

 

Glasbena šola Koper

Sreda, 16. februarja 2005, ob 15.00 uri

TROBENTA - KATEGORIJA 1.b

 

Tekmovalec

Točke

Priznanje

1

DODIČ Žiga
GŠ Sežana
Peter Pačnik

91,00

ZLATO

2

GLIHA Matej
GŠ Postojna
Janez Žnidaršič

82,00

SREBRO

3

KASTELIČ Larisa
GŠ Koper
Darij Pobega

88,33

SREBRO

4

LAVRENČIČ Marko
GŠ V.Vodopivca Ajdovščina
Janez Žnidaršič

92,75

ZLATO

5

NEMANIČ Rok
GŠ Sežana
Peter Pačnik

87,25

SREBRO

6

SERAŽIN Vid
GŠ Sežana
Ivo Bašič

90,00

ZLATO

7

ŠTOR Sandi
GŠ Koper - Piran
Valter Čondič

81,50

SREBRO

8

TREBŠE Vid
GŠ Postojna
Janez Žnidaršič

83,25

SREBRO

 


Glasbena šola Koper

Sreda, 16. februarja 2005, ob 16.30 uri

TROBENTA - KATEGORIJA 1.c

 

Tekmovalec

Točke

Priznanje

1

KLOBAS Katja
GŠ Koper - Izola
Zlatko Tota

83,50

SREBRO

2

BEVK Urban
GŠ Idrija
Matjaž Kajzer

86,75

SREBRO

3

BRATINA David
GŠ Vinko Vodopivec Ajdovščina
Andrej Kobal

90,00

ZLATO

 

Glasbena šola Koper

Sreda, 16. februarja 2005, ob 18.00 uri

TROBENTA - KATEGORIJA 2.a

 

Tekmovalec

Točke

Priznanje

1

KOBAL Florjan
GŠ Idrija
Matjaž Kajzer

81,00

SREBRO

2

MARION Maks
GŠ Koper - UG
Tomaž Bukovc

85,50

SREBRO

3

MEDEN Matjaž
GŠ Koper - UG
Tomaž Bukovc

93,00

ZLATO

4

PRIMC Tomaž
GŠ Koper - UG
Dejan Glamočak

85,50

SREBRO

5

BAIČ Luka
GŠ Koper - UG
Tomaž Bukovc

91,50

ZLATO

 

o tekmovanjih   klavirski duo    harmonika    komorne skupine z godali   kitarski dui   tolkala    trobenta    pozavna    rog    tuba

Glasbena šola Koper

Četrtek, 17. februarja 2005, ob 11.00 uri

POZAVNA - KATEGORIJA 1.b

 

Tekmovalec

Točke

Priznanje

1

PERTINAČ Boštjan
GŠ Sežana
Ivo Bašič

90,00

ZLATO

2

BUTINAR Andraž
GŠ Ilirska Bistrica
Josip Grgasović

82,25

SREBRO

 


Glasbena šola Koper

Četrtek, 17. februarja 2005, ob 11.15 uri

POZAVNA - KATEGORIJA 1.c

 

Tekmovalec

Točke

Priznanje

1

MARKEŽIČ Rok
GŠ Koper
Albert Kolbl

90,00

ZLATO

2

TULJAK Taja
GŠ Koper - UG
Albert Kolbl

93,50

ZLATO

3

VRANEŠIĆ Vito
GŠ Koper
Albert Kolbl

91,00

ZLATO

 

Glasbena šola Koper

Četrtek, 17. februarja 2005, ob 12.00 uri

POZAVNA - KATEGORIJA 2.a

 

Tekmovalec

Točke

Priznanje

1

CENCIČ Andraž
GŠ Koper
Albert Kolbl

94,25

ZLATO

2

MURKO Žiga
GŠ Koper
Albert Kolbl

94,75

ZLATO


BASPOZAVNA - KATEGORIJA

 

Tekmovalec

Točke

Priznanje

1

RUTAR Amadej
GŠ Koper
Albert Kolbl

94,25

ZLATO

 

o tekmovanjih   klavirski duo    harmonika    komorne skupine z godali   kitarski dui   tolkala    trobenta    pozavna    rog    tuba

 

Glasbena šola Koper

Četrtek, 17. februarja 2005, ob 15.00 uri

ROG - KATEGORIJA 1.a

 

Tekmovalec

Točke

Priznanje

1

OGRIČ Blaž
GŠ Idrija
Neža Gruden

87,00

SREBRNO

2

URŠIČ Jaka
GŠ Nova Gorica
Miloš Rijavec

90,25

ZLATO

3

BENEDEJČIČ Doroteja
GŠ Tolmin
Miloš Rijavec

93,25

ZLATO

 

Glasbena šola Koper

Četrtek, 17. februarja 2005, ob 15.30 uri

ROG - KATEGORIJA 1.b

 

Tekmovalec

Točke

Priznanje

1

KENK Jani
GŠ Idrija
Neža Gruden

90,00

ZLATO

 

Glasbena šola Koper

Četrtek, 17. februarja 2005, ob 15.45 uri

ROG - KATEGORIJA 1.c

 

Tekmovalec

Točke

Priznanje

1

RUTAR Sara
GŠ Koper - Izola
Zlatko Tota

91,00

ZLATO

2

BLAZNIK Jernej
GŠ Koper - Piran
Valter Čondič

/

/

 

o tekmovanjih   klavirski duo    harmonika    komorne skupine z godali   kitarski dui   tolkala    trobenta    pozavna    rog    tuba

Glasbena šola Koper

Četrtek, 17. februarja 2005, ob 16.30 uri

TUBA - KATEGORIJA 1.b
 

ALTOVSKI KRILNI ROG

 

Tekmovalec

Točke

Priznanje

1

OGRIZEK Daniel
GŠ Postojna
Janez Žnidaršič

90,00

ZLATO


BARITONSKI KRILNI ROG

 

Tekmovalec

Točke

Priznanje

2

PETOHLEB Primož
GŠ Postojna
Janez Žnidaršič

90,00

ZLATO


TENORSKA TUBA

 

Tekmovalec

Točke

Priznanje

3

PRIBEC Ivan
GŠ Koper
Darij Pobega

93,33

ZLATO

 

Glasbena šola Koper

Četrtek, 17. februarja 2005, ob 17.00 uri

TUBA - KATEGORIJA 1.c

 

Tekmovalec

Točke

Priznanje

1

PAVLETIČ Žiga
GŠ Tolmin
Silvo Dolinšek

82,75

SREBRO

2

TOMAŽIČ Matic
GŠ Vinko Vodopivec Ajdovščina
Janez Žnidaršič

91,00

ZLATO


TENORSKI KRILNI ROG

 

Tekmovalec

Točke

Priznanje

3

BERLAK Domen
GŠ Postojna
Janez Žnidaršič

81,50

SREBRO

 


Glasbena šola Koper

Četrtek, 17. februarja 2005, ob 18.00 uri

TUBA - KATEGORIJA 2.a

 

Tekmovalec

Točke

Priznanje

1

FURLAN Luka
GŠ Koper
Darij Pobega

90,00

ZLATO


TENORSKI KRILNI ROG

 

Tekmovalec

Točke

Priznanje

2

KOREN Ivo
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
Peter Pavli

90,00

ZLATO

 


Glasbena šola Koper

Četrtek, 17. 2. 2005, ob 18.30 uri

TUBA - KATEGORIJA 2.b


TENORSKA TUBA

 

Tekmovalec

Točke

Priznanje

1

TURK Jani
GŠ Koper - Piran
Iztok Babnik

96,00

ZLATO


KONTRABASOVSKA TUBA

 

Tekmovalec

Točke

Priznanje

2

ŠINKOVEC Rok

GŠ Idrija
Silvo Dolinšek

/

/

 

o tekmovanjih   klavirski duo    harmonika    komorne skupine z godali   kitarski dui   tolkala    trobenta    pozavna    rog    tuba



KLAVIRSKI DUO
Glasbena šola Postojna, 14. februarja 2005


ORGANIZATOR TEKMOVANJA
Glasbena šola Postojna
Ljubljanska 10, Postojna
tel: 05/ 726 20 90, faks: 05/ 726 27 44
e-pošta: gs.postojna@studioproteus.si
spletna stran: http://www.g-sola.po.edus.si



ORGANIZACIJSKI ODBOR TEKMOVANJA
predsednica: Suzana Furlan Mitev
člana: Edvard Popit, Saša Crnobrnič
tajnica žirije: Mojca Širca Pavčič
računska obdelava podatkov: Edvard Popit


SVET TEKMOVANJA
predsednik tekmovanja: Neda Nanut
članici: Melita Nanut, Snježana Pleše


RAZPORED TEKMOVANJA
1. kategorija ob 10.00
2. kategorija ob 14.00


PODELITEV PRIZNANJ
ponedeljek, 14. februarja 2005, ob 15.00


POSEBNE NAGRADE
- nagrada za najboljše izvedeno obvezno skladbo
- nagrada za najvišje doseženo število točk v disciplini klavirski duo


ŽIRIJA
predsednik: Bojan Glavina
člani: Tatjana Cimprič, Tamara Ražem, Andreja Konjedic - Lenardič
nadomestni član: Edvard Popit


HARMONIKA,
Glasbena šola Sežana, 15. februarja 2005


ORGANIZATOR TEKMOVANJA
Glasbena šola Sežana
Kosovelova 4 B
Tel: 05/ 730 12 20, 05/ 730 12 21
Faks: 05/ 734 25 87
e-pošta: group1.ospogss@guest.arnes.si


ORGANIZACIJSKI ODBOR TEKMOVANJA
predsednica: Alenka Podgornik Miklavec
člani: Igor Kos, Vilma Padovan, Mateja Tragin Budin
tajnica žirije: Mikela Šimac
računska obdelava podatkov: Igor Kos


SVET TEKMOVANJA
predsednik: Evgen Prinčič
člani: Lidija Pavlica, Ingrid Stantič


RAZPORED TEKMOVANJA
1.a kategorija ob   9.30
1.b kategorija ob 10.00
1.c kategorija ob 11.30
2.b kategorija ob 12.30


PODELITEV PRIZNANJ
ponedeljek, 15. februarja 2005, ob 14.00


ŽIRIJA
za 1.a in 1.b kategorijo
predsednica: Erika Udovič Kovačič
člani: Branko Petrovčič, Claudio Furlan, Vanda Šimac
nadomestni član: Sabina D.Trifković

za 1.c in 2.b kategorijo
predsednica: Radmila Bikić
člani: Branko Petrovčič, Claudio Furlan, Erika Udovič Kovačič
nadomestni član: Vanda Šimac


KOMORNE SKUPINE Z GODALI
Glasbena šola "Emil Komel" Gorica, 15. februarja 2005


ORGANIZATOR TEKMOVANJA
Glasbena šola SCGV Emil Komel
Drevored 20. septembra 85
tel: 0039/0481/532163
faks: 0039/0481/532163
e-pošta: scgvkomel@tin.it

ORGANIZACIJSKI ODBOR TEKMOVANJA
predsednica: Marija Kukec Jurič
člani: Marko Kodelja, Peter Filipčič, Andreja Konjedic Lenardič
nadomestni član: Bogomir Petrač
tajnica žirije: Valentina Humar
računska obdelava podatkov: Andrea Iussa

SVET TEKMOVANJA
predsednik tekmovanja: Silvan Kerševan
člani: Damijana Čevdek Jug, Fabio Devetak

PODELITEV PRIZNANJ
torek, 15. februarja 2005, ob 16.00 uri

RAZPORED TEKOVANJA
1. kategorija ob 14.00

ŽIRIJA
predsednica: Marija Kukec Jurič
člani: Marko Kodelja, Peter Filipčič, Andreja Konjedic Lenardič
nadomestni član: Bogomir Petrač



TOLKALA, TROBENTA, DRUGA TROBILA
Glasbena šola Koper, 16. in 17. februarja 2005

ORGANIZATOR TEKMOVANJA
Glasbena šola Koper
Gallusova 2
tel: 05 / 627 23 72
faks: 05/ 627 16 40
e-pošta: info@glasbena-kp.net
spletna stran: http://www.glasbena-kp.net

ORGANIZACIJSKI ODBOR TEKMOVANJA
predsednica: Marija Gombač
člani: Nuška Gregorič, Tomaž Bukovc, Darij Pobega
tajnici žirije: Vanja Gregorič, Maja Cilenšek
računska obdelava podatkov: Friderik King

SVET TEKMOVANJA
sreda, 16. februarja 2005
predsednik: Gianfranco Stancich
člani: Paula Kudumija, Eva Jelenc
četrtek, 17. februarja 2005
predsednica: Slavica Mlakar
člani: Suzana Furlan Mitev, Alenka Podgornik Miklavec

PODELITEV PRIZNANJ
sreda, 16. februarja 2005, ob 20.00 uri
četrtek, 17. februarja 2005, ob 20.00 uri

POSEBNE NAGRADE:
- posebna nagrada za najvišje doseženo število točk v posamezni disciplini
- radijsko snemanje v studiu Hendrix v Kopru

RAZPORED TEKMOVANJA
sreda, 16. februarja 2005

TOLKALA:
1.a kategorija ob 11.00
1.b in 1. c kategorija ob 11.30
2.a kategorija ob 12.00

TROBENTE:
1.a kategorija ob 14.00
1.b kategorija ob 15.00
1.c kategorija ob 16.30
2.a kategorija ob 18.00


četrtek, 17. februarja 2005

POZAVNE:
1.b kategorija ob 11.00
1.c kategorija ob 11.15
2.a kategorija ob 12.00
3.a kategorija ob 13.30

ROG:
1.a kategorija ob 15.00
1.b kategorija ob 15.30
1.c kategorija ob 15.45

TUBE:
1.b kategorija ob 16.30
1.c kategorija ob 17.00
2.a kategorija ob 18.00
2.b kategorija ob 18.30


ŽIRIJA

TOLKALA:
predsednik: Barbara Kresnik
člani: Matija Šmaljcelj, Matjaž Albreht
nadomestni član: Tomislav Hmeljak

TROBENTA:
predsednik: Darij Pobega
člani: Miloš Rijavec, Ivo Bašič, Milivoj Matkovič
nadomestni član: Zlatko Tota

ROG, POZAVNA, TUBA:
predsednik: Darij Pobega
člani: Valter Čondič, Ivo Bašič, Črtomir Nanut
nadomestni član: Tomaž Bukovc
 

o tekmovanjih   klavirski duo    harmonika    komorne skupine z godali   kitarski dui   tolkala    trobenta    pozavna    rog    tuba