TEKMOVANJA V LETU 2005 / 2006:
- 9. REGIJSKO TEKMOVANJE MLADIH GLASBENIKOV PRIMORSKE 2006
- REGIJSKO TEKMOVANJE MLADIH PIANISTOV PRIMORSKE 2006


SVET ZA GLASBENO IZOBRAŽEVANJE REPUBLIKE SLOVENIJE
ZVEZA SLOVENSKIH GLASBENIH ŠOL
TEKMOVANJA MLADIH SLOVENSKIH GLASBENIKOV (TEMSIG)

 

9. REGIJSKO TEKMOVANJE MLADIH GLASBENIKOV PRIMORSKE 2006

 KITARA
Glasbena šola Idrija, 15. februarja 2006

HARFA
Glasbena šola Koper, 15. februarja 2006

VIOLONČELO
Glasbena šola Postojna, 15. februarja 2006

KONTRABAS
Glasbena šola Postojna, 15. februarja 2006

VIOLINA
Glasbena šola Postojna, 15. in 16. februarja 2006

PETJE
Glasbena šola Koper - podružnica Izola, 16. februarja 2006

KOMORNE SKUPINE S PIHALI
Glasbena šola Koper, 17. februarja 2006
 

o tekmovanjih    kitara    harfa    violončelo    kontrabas    violina    petje    komorne skupine s pihali

 

Glasbena šola Idrija

Sreda, 15. februarja 2006, ob 10.00 uri

KITARA - 1.a KATEGORIJA

  Tekmovalec

točke

priznanje

1

STIBILJ Grega

GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina

učiteljica: Andreja Semenič

90,25

ZLATO

2

ŠULIGOJ Tjaša

GŠ Tolmin

učiteljica: Mirjana Antih Čebokli

93,00

ZLATO

3

BUCIK Erik
GŠ Nova Gorica
učiteljica: Barbara Gorkič

94,33

ZLATO

4

HALAVANJA Tajana
GŠ Koper – podružnica Izola
učitelj: Boštjan Andrejc

92,00

ZLATO

 

Glasbena šola Idrija

Sreda, 15. februarja 2006, ob 10.00 uri

KITARA - 1.b KATEGORIJA

  Tekmovalec točke priznanje
1

DOLES Katarina

GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina

učiteljica: Andreja Semenič

91,00

ZLATO

 

Glasbena šola Idrija

Sreda, 15. februarja 2006, ob 11.30 uri

KITARA - 1.c KATEGORIJA

  Tekmovalec točke priznanje
1

KLUN Jaka

GŠ Koper – podružnica Izola

učitelj: Boštjan Andrejc

92,00

ZLATO

2

LAVRENČIČ Vanja

GŠ Koper

učiteljica: Tanja Brecelj

91,00

ZLATO

3

MILOTIĆ Martin
GŠ Koper – podružnica Izola
učitelj: Boštjan Andrejc

90,33

ZLATO

4

CIBIZ Tanja
GM Trst
učitelj: Marko Feri

97,33

ZLATO

5

FORNAZARIČ Ana
GŠ Koper
učitelj: Tanja Brecelj

96,33

ZLATO

 

o tekmovanjih    kitara    harfa    violončelo    kontrabas    violina    petje    komorne skupine s pihali

 

Glasbena šola Koper

Sreda, 15. februarja 2006, ob 11.00 uri

HARFA - 1.a KATEGORIJA

  Tekmovalec točke priznanje
1 KLANČIČ Ana Kristina
GŠ Nova Gorica
učiteljica: Marina Ružić
90,00

ZLATO

2 KRIŠELJ Ajda
GŠ Kranj
učiteljica: Bronislava Prinčič
93,66

ZLATO

 

3 PUH Živa
GŠ Koper
učiteljica: Svetlana Lučka Joksić
96,33

ZLATO

 

4 ŠIBELJA Jan
GŠ Nova Gorica
učiteljica: Marina Ružić
98,50

ZLATO

 

5 TOMŠIČ Eva
GŠ Koper
učiteljica: Svetlana Lučka Joksić

94,66

ZLATO

 

6 HLEDE Julia
GŠ Koper
učiteljica: Svetlana Lučka Joksić

90,00

ZLATO

 

 

Glasbena šola Koper

Sreda, 15. februarja 2006, ob 12.00 uri

HARFA - 1.b KATEGORIJA

  Tekmovalec točke priznanje
1 KOŠNIK Zala
GŠ Kranj
učiteljica: Bronislava Prinčič
94,00

ZLATO

2 RONKALI Romana
GŠ Nova Gorica
učiteljica: Marina Ružić
90,25

ZLATO

 

3 STEVANOVIČ Sara
GŠ Nova Gorica
učitelj: Dalibor Bernatovič
98,00

ZLATO

 

4 VUDRAG Gaja
GŠ Nova Gorica
učitelj: Dalibor Bernatovič
94,66

ZLATO

 

5 DULAR Lara
GŠ Kranj
učiteljica: Bronislava Prinčič

94,66

ZLATO

 

 

Glasbena šola Koper

Sreda, 15. februarja 2006, ob 13.15 uri

HARFA - 1.c KATEGORIJA

  Tekmovalec točke priznanje
1 KRALJ Tadeja
GM »Marij Kogoj« Trst
učiteljica: Maria Trost Consoli
95,75

ZLATO

2 PLESNIČAR Tea
GŠ Nova Gorica
učitelj: Dalibor Bernatovič
99,66

ZLATO

 

3 GRAHONJA Eva
GŠ Koper
učiteljica: Svetlana Lučka Joksić
94,00

ZLATO

 

 

o tekmovanjih    kitara    harfa    violončelo    kontrabas    violina    petje    komorne skupine s pihali

 
Glasbena šola Postojna

Sreda, 15. februarja 2006, ob 10.00 uri

VIOLONČELO - 1.a KATEGORIJA

  Tekmovalec točke priznanje
1

Anže LIČEN

GŠ Nova Gorica

učiteljica: Petra Vodopivec
korepetitor: Dimitrij Rejc

90,33 ZLATO
2

Stina MAVRI

GŠ Nova Gorica

učitelj: Aleksander Sluga
korepetitor: Aleksandra Pavlovič

82,50 SREBRNO
3

Peter SAMOTORČAN

GŠ Koper, podružnica Izola

učitelj: Antonije Hajdin
korepetitor: Selma Chicco

93 ZLATO
4

Sara GAVRANIĆ

GŠ Postojna

učiteljica: Almira Hamidullina
korepetitor: Edvard Popit

98,25 ZLATO
5

Polona IVANČIČ

GŠ Ilirska Bistrica

učiteljica: Katarina Jericijo
korepetitor: Martin Lenarčič

81 SREBRNO

 

Glasbena šola Postojna

Sreda, 15. februarja 2006, ob 11.30 uri

VIOLONČELO - 1.b KATEGORIJA

  Tekmovalec točke priznanje
1

Lara MILKOVIČ

GŠ Koper

učitelj: Igor Švarc
korepetitor: Jasna Jerman

93 ZLATO
2

Urška PETRAČ

GŠ Koper

učitelj: Igor Švarc
korepetitor: Jasna Jerman

86,67 SREBRNO
3

Petra TAVČAR

GŠ Sežana

učitelj: Peter Filipčič
korepetitor: Alenka Podgornik Miklavec

91 ZLATO

 

Glasbena šola Postojna

Sreda, 15. februarja 2006, ob 12.15 uri

VIOLONČELO - 1.c KATEGORIJA

  Tekmovalec točke priznanje
1

Nika ŠVARC

GŠ Koper

učitelj: Igor Švarc
korepetitor: Nadja Žerjal

93,33 ZLATO
2

Dušan VASIĆ

GŠ Sežana

učitelj: Peter Filipčič
korepetitor: Alenka Podgornik Miklavec

93,67 ZLATO

 

o tekmovanjih    kitara    harfa    violončelo    kontrabas    violina    petje    komorne skupine s pihali

 

Glasbena šola Postojna

Sreda, 15. februarja 2006, ob 13.00 uri

KONTRABAS - 1.b KATEGORIJA

  Tekmovalec točke priznanje
1

Andrej ŠKOF

GŠ Koper

učiteljica: Inna Lavrova
korepetitor: Nadja Žerjal

97,33 ZLATO
2

Klemen BARTOL

GŠ Logatec

učitelj: Matjaž Zorko
korepetitor: Tanja Žagar

91 ZLATO

 

 

o tekmovanjih    kitara    harfa    violončelo    kontrabas    violina    petje    komorne skupine s pihali

 

Glasbena šola Postojna

Sreda, 15. februarja 2006, ob 15.30 uri

VIOLINA - 1.b KATEGORIJA

  Tekmovalec točke priznanje
1

Mihaela KLASIČ

GŠ Postojna

učitelj: Evgenij Meleščenko
korepetitor: Melita Nanut

80,25 SREBRNO
2

Nina KLAUT

GŠ Nova Gorica

učiteljica: Stela Povšič
korepetitor: Bernarda Paškvan

85 SREBRNO
3

Petra KUKANJA

GŠ Sežana

učiteljica: Miroslava Stojković Pantelić
korepetitor: Tamara Ražem

95,75 ZLATO
4

Maja LEŠNIK

GŠ Koper

učitelj: Bogomir Petrač
korepetitor: Nadja Žerjal

88,33 SREBRNO
5

Peter LOVŠIN

GŠ Koper

učitelj: Bogomir Petrač
korepetitor: Nadja Žerjal

94 ZLATO
6

Ana MEZGEC

GŠ Postojna

učiteljica: Marinka Kukec Jurič
korepetitor: Snježana Pleše

94 ZLATO
7

Nejc POVŠIČ

GŠ Nova Gorica

učitelj: Marko Kodelja
korepetitor: Andreja Konjedic Lenardič

80,50 SREBRNO
8

Nika POVŠIČ

GŠ Nova Gorica

učitelj: Jurij Križnič
korepetitor: Bernarda Paškvan

91,67 ZLATO
9

Rebeka ŠKRLJ

GŠ »V.Vodopivca« Ajdovščina

učiteljica: Miroslava Stojković Pantelić
korepetitor: David Trebižan

92,25 ZLATO
10

Sara VATOVEC

GŠ Sežana

učiteljica: Miroslava Stojković Pantelić
korepetitor: Tamara Ražem

90,25 ZLATO
11

Maruša VRČON

GŠ »V.Vodopivca« Ajdovščina

učiteljica: Miroslava Stojković Pantelić
korepetitor: David Trebižan

85 SREBRNO
12

Veronika BRECELJ

GŠ Nova Gorica

učitelj: Jurij Križnič
korepetitor: Aleksandra Pavlovič

100 ZLATO
13

Tanja ČERNIC

GŠ Nova Gorica

učitelj: Jurij Križnič
korepetitor: Bernarda Paškvan

90,33 ZLATO

 

Glasbena šola Postojna

Četrtek, 16. februarja 2006, ob 10.00 uri

VIOLINA - 1.a KATEGORIJA

 

Tekmovalec

točke

priznanje

1

Neli LUKEŽIČ

GŠ Nova Gorica

učitelj: Jurij Križnič

korepetitor: Bernarda Paškvan

95

ZLATO

2

Rebecca PAVČIČ

GŠ Postojna

učiteljica: Marinka Kukec Jurič

korepetitor: Snježana Pleše

95

ZLATO

3

Nika TOŠKAN

GŠ Koper

učiteljica: Tinkara Palčič

korepetitor: Nadja Žerjal

98,25

ZLATO

4

Tina ZADEL

GŠ Postojna

učiteljica: Marinka Kukec Jurič

korepetitor: Snježana Pleše

92,66

ZLATO

5

Lucija BELINGAR

GŠ Nova Gorica

učitelj: Marko Kodelja

korepetitor: Andreja Konjedic Lenardič

80,50

SREBRNO

6

Ireneja Nejka ČUK

GŠ Koper

učiteljica: Tinkara Palčič

korepetitor: Nadja Žerjal

92,50

ZLATO

7

Hana DODIČ

GŠ Sežana

učiteljica: Miroslava Stojković Pantelić

korepetitor: Tamara Ražem

80,75

SREBRNO

8

Zala DODIČ

GŠ Sežana

učiteljica: Miroslava Stojković Pantelić

korepetitor: Tamara Ražem

81,50

SREBRNO

9

Tan FURLANI

GŠ Nova Gorica

učitelj: Marko Kodelja

korepetitor: Andreja Konjedic Lenardič

85,25

SREBRNO

10

Ema HRABRIĆ

GŠ Nova Gorica

učiteljica: Stela Povšič

korepetitor: Bernarda Paškvan

91,33

ZLATO

 

Glasbena šola Postojna

Četrtek, 16. februarja 2006, ob 14.30 uri

VIOLINA - 1.c KATEGORIJA

  Tekmovalec točke priznanje
1

Ana KAVČIČ

GŠ »V.Vodopivca« Ajdovščina

učitelj: Marko Kodelja
korepetitor: David Trebižan

81,25 SREBRNO
2

Julija LEBEN

GŠ »V.Vodopivca« Ajdovščina

učitelj: Marko Kodelja
korepetitor: David Trebižan

85,50 SREBRNO
3

Nika LEMUT

GŠ »V.Vodopivca« Ajdovščina

učitelj: Marko Kodelja
korepetitor: David Trebižan

94,75 ZLATO
4

Katja PERIC

GŠ Nova Gorica

učitelj: Jurij Križnič
korepetitor: Bernarda Paškvan

94 ZLATO
5

Meta PRAČEK

GŠ Postojna

učiteljica: Marinka Kukec Jurič
korepetitor: Snježana Pleše

88,66 SREBRNO
6

Paolo SCABAR

GŠ GM-šola »M.Kogoj« Trst

učitelj: Marko Bitežnik
korepetitor: Mojca Šiškovič

90 ZLATO
7

Damjana SREDNIK

GŠ Nova Gorica

učitelj: Marko Kodelja
korepetitor: Andreja Konjedic Lenardič

81 SREBRNO
8

Ana VASIĆ

GŠ Sežana

učiteljica: Miroslava Stojković Pantelić
korepetitor: Tamara Ražem

97,25 ZLATO
9

Tina AGIČ

GŠ Postojna

učitelj: Evgenij Meleščenko
korepetitor: Melita Nanut

85 SREBRNO
10

Mojca BATIČ

GŠ Nova Gorica

učitelj: Jurij Križnič
korepetitor: Bernarda Paškvan

94,33 ZLATO
11

Petra FURLAN

GŠ »V.Vodopivca« Ajdovščina

učiteljica: Miroslava Stojković Pantelić
korepetitor: David Trebižan

90 ZLATO

 

o tekmovanjih    kitara    harfa    violončelo    kontrabas    violina    petje    komorne skupine s pihali

 

Glasbena šola Koper, podružnica Izola

Četrtek, 16. februarja 2006, ob 15.00 uri

PETJE - I. KATEGORIJA

  Tekmovalec

točke

priznanje

1 KAVČIČ Anja
Glasbena šola Tolmin
učiteljica: Majda Luznik
korepetitor: Erika Bizjak
93,00 ZLATA
2 KOCINA Martina
SCGV Emil Komel
učiteljica: Franka Žgavec
korepetitor: Neva Klanjšček
94,33 ZLATA
3 KODER Tanja
Glasbena šola Idrija
učitelj: Marcos Bajuk
korepetitor: Metka Jereb
90,33 ZLATA
4 KOS Mateja
Glasbena šola Idrija
učitelj: Marcos Bajuk
korepetitor: Metka Jereb
82,33 SREBRNA
5 LAPAJNE Tadeja
Glasbena šola Idrija
učiteljica: Tonja Lapanja Brenčič
korepetitor: Polona Bizjak
82,75 SREBRNA
6 MAKOR Andrej
Glasbena šola Koper
učiteljica: Tanja Grlica
korepetitor: Tatjana Jercog
90,66 ZLATA
7 PREMROV Nita
Glasbena šola F. Gerbiča Cerknica
učiteljica: Teja Saksida
korepetitor: Helena Rot
83,00 SREBRNA
8 STARC Jerca
Glasbena šola Kranj
učiteljica: Francka Šenk
korepetitor: Petar Milić
84,50 SREBRNA
9 ŠEMROV Špela
Glasbena šola Idrija
učiteljica: Tonja Lapanja Brenčič
korepetitor: Polona Bizjak
93,50 ZLATA
10 TROŠT Marko
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
učiteljica: Jerica Rudolf
korepetitor: Bojana Šaljić
92,00 ZLATA
11 ZUPAN Dejan
Glasbena šola Jesenice
učitelj: Primož Kerštanj
korepetitor: Primož Kerštanj
83,25 SREBRNA
12 CEJ Tjaša
Glasbena šola Postojna
učitelj: Matjaž Prah
korepetitor: Edvard Popit
83,50 SREBRNA
13 DEBEVEC Tina
Glasbena šola Vrhnika
učiteljica: Nadica P. Grozdanova
korepetitor: Dominika Naveršnik
92,25 ZLATA
14 FRELIH Andreja
Glasbena šola Postojna
učitelj: Matjaž Prah
korepetitor: Edvard Popit
92,25 ZLATA

 

o tekmovanjih    kitara    harfa    violončelo    kontrabas    violina    petje    komorne skupine s pihali

 

Glasbena šola Koper

Petek, 17. februarja 2006, ob 11.00 uri

KOMORNE SKUPINE S PIHALI - I. KATEGORIJA

 

Tekmovalec

točke

priznanje

1

TRIO KLARINETOV

     RENER Katijana

     GULIČ Domen

     ŠTREKELJ Tea

GŠ Sežana

mentor: Branislav Trifkovič

83,75

SREBRNA

2

KVARTET KLARINETOV

     JURANČIČ Andrej

     LAH Timotej

     VRABEC Meta

     JELUŠIČ Neža
GŠ Sežana

mentor: Branislav Trifkovič

92,00

ZLATA

3

TRIO KOMEN

     ROJC Ana, flavta

     URŠIČ Ana, flavta

     SEVER Kaja, flavta

GŠ Sežana

mentor: Tamara Tretjak

90,50

ZLATA

4

TRIO DANIKA

     SIRK Daša, klj. flavta

     ŠTANTA Nikolaj, klj. flavta

     KOGEJ Katarina, klj. flavta

GŠ Nova Gorica

mentor: Miloš Pahor

92,00

ZLATA

5

KVARTET KLARINETOV

     ALBREHT Jernej, klarinet

     BEVK Matija, klarinet

     BIZJAK Nives, klarinet

     ČADEŽ Janez, bas klarinet

GŠ Idrija

mentor: Primož Peterlin

92,50

ZLATA

6

TRIO FLAVT

     MITTENDORFER Eva

     RUPNIK Nina
     SEVER Evi

GŠ Koper

mentor: Alenka Zupan

98,25

ZLATA

7

KVARTET KLARINETOV

     KALIN - KANTE Aljaž

     LEBEN Luka

     KOREN Tina
     BATAGELJ Blaž

GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina

mentor: Branko Trifkovič

95,75

ZLATA

8

TRIO FLAVT

     SELJAK Lea
     PETERNELJ Polona

     OZEBEK Erika

GŠ Idrija

mentor: Karin Vrhnjak

87,00

SREBRNA

 

o tekmovanjih    kitara    harfa    violončelo    kontrabas    violina    petje    komorne skupine s pihali

KITARA - Idrija, 15. 2. 2006

ORGANIZATOR TEKMOVANJA
Glasbena šola Idrija, Prelovčeva 9, Idrija 5280
tel.: 05/37-34-630, faks: 05/37-34-633
e-pošta:
glasbena-sola-idrija@guest.arnes.si

ORGANIZACIJSKI ODBOR TEKMOVANJA
predsednik: Emil Semec
člani: Milojka Bizjak, Zmaga Pelhan, Zumreta Ćoralić
tajnica žirije: Valči Kavčič
računska obdelava podatkov: Silva Skok

SVET TEKMOVANJA
predsednica: Slavica Mlakar
člani: Marija Rijavec, Stanislava Močnik

RAZPORED TEKMOVANJA
1.a in 1.b kategorija ob 10.00
1.c kategorija ob 11.30

PODELITEV PRIZNANJ
Sreda, 15. februarja 2006, ob 13.30

POSEBNE NAGRADE:
- nagrada za najboljše izvedeno obvezno skladbo
- nagrada za najvišje doseženo število točk v disciplini kitara

ŽIRIJA
predsednik: Marko Feri
člani: Tanja Brecelj, Boštjan Andrejc, Barbara Gorkič,
nadomestni član: Milojka Bizjak


HARFA - Koper, 15. 2. 2006

ORGANIZATOR TEKMOVANJA
Glasbena šola Koper, Gallusova 2, 6000 Koper
tel.: 05/66-63-600, 05/66-63-601, faks: 05/66-63-606
e-pošta:
tajnistvo@glasbena-kp.net 
spletna stran:
www.glasbena-kp.net
 

ORGANIZACIJSKI ODBOR TEKMOVANJA
predsednica: Marija Gombač
člani: Nuša Gregorič, Lučka Joksič, Irena Čok
tajnica žirije: Eva Jelenc
računska obdelava podatkov: Intera Design

SVET TEKMOVANJA
predsednica: Vlasta Vižintin
člani: Silvana Pretner, Bogdan Kralj

RAZPORED TEKMOVANJA
1.a kategorija ob 11.00
1.b kategorija ob 12.00
1.c kategorija ob 13.15

PODELITEV PRIZNANJ
Sreda, 15. februarja 2006, ob 15.00

POSEBNE NAGRADE:
- nagrada Glasbene šole Koper za najvišje doseženo število točk v disciplini

ŽIRIJA
predsednik: Dalibor Bernatovič
člani: Svetlana Lučka Joksić, Bronislava Prinčič, Urška Križnik
nadomestni član: Maria Trost Consoli


GODALA - Postojna, 15. in 16. 2. 2006

ORGANIZATOR TEKMOVANJA
Glasbena šola Postojna, Ljubljanska cesta 10, Postojna 6230
tel.: 05/721-22-00, faks: 05/721-22-01
e-pošta:
gs.postojna@studioproteus.si
spletna stran:
http://www.g-sola.po.edus.si/ 

ORGANIZACIJSKI ODBOR TEKMOVANJA
predsednica: Suzana Furlan Mitev
člani: Marinka Kukec Jurič, Edvard Popit
tajnici žirije: Mojca Širca Pavčič, Saša Crnobrnič
računska obdelava podatkov: Edvard Popit

RAZPORED TEKMOVANJA - SREDA, 15.2.2006

SVET TEKMOVANJA
predsednica: Ivo Jelerčič
člani sveta: Alenka Podgornik Miklavec, Matej Penko

VIOLONČELO
1.a kategorija ob 10.00
1.b kategorija ob 11.15
1.c kategorija ob 12.15

KONTRABAS
1.b kategorija ob 13.15
1.c kategorija ob 13.30

VIOLINA
1.b kategorija ob 15.30


RAZPORED TEKMOVANJA - ČETRTEK, 16.2.2006

SVET TEKMOVANJA
predsednica: Vlasta Vižintin
člani sveta: Alenka Podgornik Miklavec, Matej Penko

VIOLINA
1.a kategorija ob 10.00
1.c kategorija ob 14.30

PODELITEV PRIZNANJ
eno uro po zaključku tekmovanja za vse kategorije v določenem dnevu

POSEBNE NAGRADE
- nagrada za najboljšo izvedbo obvezne skladbe v disciplinah violina, violončelo, kontrabas
- nagrada za najvišje ocenjenega tekmovalca v disciplinah violina, violončelo, kontrabas

ŽIRIJA
VIOLONČELO, KONTRABAS
predsednik: Igor Švarc
člani: Peter Filipčič, Petra Vodopivec, Zoran Marković,
nadomestni član: Inna Lavrova

VIOLINA
predsednik: Jurij Križnič
člani: Bogomir Petrač, Jagoda Kjuder, Stela Povšič
nadomestni član: Marinka Kukec Jurič


PETJE - Izola, 16. 2. 2006

ORGANIZATOR TEKMOVANJA
Glasbena šola Koper - podružnica Izola, Gregorčičeva ulica 76, 6310 Izola
tel.: 05/66-26-700, faks: 05/66-26-701
e-pošta:
tajnistvo@glasbena-kp.net 
spletna stran:
www.glasbena-kp.net
 

ORGANIZACIJSKI ODBOR TEKMOVANJA
predsednica: Marija Gombač
člani: Kristina Babič, Tanja Grlica, Breda Pečnik Božič
tajnica žirije: Maja Cilenšek
računska obdelava podatkov: Intera Design

SVET TEKMOVANJA
predsednik sveta: Stana Umek
člani sveta: Silvana Pretner, Nina Molina

PODELITEV PRIZNANJ
Četrtek, 16.2.2006, ob 19.00

POSEBNE NAGRADE:
- nagrada GŠ Koper najboljšemu korepetitorju

RAZPORED TEKMOVANJA
1. kategorija
- pričetek I. dela ob 15.00
- pričetek II. dela ob 16.45

ŽIRIJA
predsednik: Marcos Bajuk
član: Franka Žgavec, Majda Luznik, Tanja Grlica
nadomestni član: Jerica Rudolf


KOMORNE SKUPINE S PIHALI - Koper, 17. 2. 2006

ORGANIZATOR TEKMOVANJA
Glasbena šola Koper, Gallusova 2, 6000 Koper
tel.: 05/66-63-600, 05/66-63-601, faks: 05/66-63-606
e-pošta:
tajnistvo@glasbena-kp.net 
spletna stran: www.glasbena-kp.net

ORGANIZACIJSKI ODBOR TEKMOVANJA
predsednica: Marija Gombač
člani: Danijela Terbižan, Borut Vatovec, Paula Kudumija
tajnica žirije: Vanja Gregorič
računska obdelava podatkov: Intera Design

SVET TEKMOVANJA
predsednik: Marjan Kocjančič
člana: Dušan Kitić, Borut Logar

PODELITEV PRIZNANJ
Petek, 17.2.2006, ob 14.30

POSEBNE NAGRADE:
- nagrada GŠ Koper za najboljše izvedeno obvezno skladbo

RAZPORED TEKMOVANJA
I. kategorija ob 11.00

ŽIRIJA
predsednik: Adnan Zubčević
člani: Matjaž Kobal, Erika Slama, Robert Stanič
nadomestni član: Alenka Zupan

 

o tekmovanjih    kitara    harfa    violončelo    kontrabas    violina    petje    komorne skupine s pihali