TEKMOVANJA V LETU 2005 / 2006:
- 9. REGIJSKO TEKMOVANJE MLADIH GLASBENIKOV PRIMORSKE 2006
- REGIJSKO TEKMOVANJE MLADIH PIANISTOV PRIMORSKE 2006


ZVEZA SLOVENSKIH GLASBENIH ŠOL
GLASBENA ŠOLA POSTOJNA

REGIJSKO TEKMOVANJE MLADIH PIANISTOV
PRIMORSKE 2006


7. -  8. APRILA 2006
GLASBENA ŠOLA POSTOJNA
 

   začetniki   1.a kategorija   1.b kategorija   1.c kategorija   2.a kategorija    o tekmovanju

Glasbena šola Postojna

Petek, 7. aprila 2006, ob 10.30 uri

ZAČETNIKI

 

Tekmovalec

točke

priznanje

1.

Anja Tavčar
Sežana
učiteljica: Lidija Pavlica

86,2

SREBRNO PRIZNANJE

2.

Adriana Cvijić
GŠ Frana Gerbiča Cerknica
učiteljica: Eva Favento

86

SREBRNO PRIZNANJE

3.

Katarina Černač
Postojna
učitelj: Edvard Popit

95

ZLATO PRIZNANJE

4.

Rok Dolenc
zasebnik
učiteljica: Tamara Ražem

91,8

ZLATO PRIZNANJE

5.

Blažka Kobal
Postojna
učiteljica: Snježana Pleše

96,4

ZLATO PRIZNANJE

6.

Tjaša Perko
GŠ Nova Gorica
učiteljica: Larisa Burtseva

87

SREBRNO PRIZNANJE

7.

Mojca Pregeljc
Vinka Vodopivca Ajdovščina
učiteljica: Aleksandra Milić

94,6

ZLATO PRIZNANJE

8.

Katarina Reberc
GŠ Ilirska Bistrica
učitelj: Martin Lenarčič

84,4

SREBRNO PRIZNANJE

9.

Rok Renko
GŠ Ilirska Bistrica
učitelj: Martin Lenarčič

93,6

ZLATO PRIZNANJE

 

   začetniki   1.a kategorija   1.b kategorija   1.c kategorija   2.a kategorija    o tekmovanju



Glasbena šola Postojna

Petek, 7. aprila 2006,
ob 13.00 uri

1. a KATEGORIJA

 

 

tekmovalec

točke

priznanje

1.

Jernej Šorli
Tolmin
učiteljica: Hermina Jakopič

90,4

ZLATO PRIZNANJE

2.

Tea Trifkovič
Sežana
učiteljica: Tamara Ražem

76,8

BRONASTO PRIZNANJE

3.

Tamara Unetič
GŠ Frana Gerbiča Cerknica
učiteljica: Helena Rot

70,2

BRONASTO PRIZNANJE

4.

Anita Vončina
GŠ Nova Gorica
učiteljica: Aleksandra Pavlovič

86,6

SREBRNO PRIZNANJE

5.

Nik Vuga
GŠ Nova Gorica
učiteljica: Ingrid Silič

96,5

ZLATO PRIZNANJE

6.

Matjaž Zobec
Glasbena matica Trst
učiteljica: Xenia Brass

79

BRONASTO PRIZNANJE

7.

Urška Fon
Tolmin
učiteljica: Erika Bizjak

84,8

SREBRNO PRIZNANJE

8.

Kristina Gec Morelii
GŠ Koper
učiteljica: Nives Granić

78

BRONASTO PRIZNANJE

9.

Sara Horvat
GŠ Koper, podružnica Piran
učiteljica: Aleksandra Češnjevar Glavina

81,8

SREBRNO PRIZNANJE

10.

Nina Klanjšček
Tolmin
učiteljica: Hermina Jakopič

70

BRONASTO PRIZNANJE

11.

Nika Kovačič
Tolmin
učiteljica: Ingrid Silič

97,25

ZLATO PRIZNANJE

12.

Ivan Loboda
GŠ Koper, podružnica Piran
učiteljica: Aleksandra Češnjevar Glavina

80

SREBRNO PRIZNANJE

13.

Katarina Pisani
Glasbena matica Trst
učiteljica: Beatrice Zonta

/

/

14.

Tamara Puljić
Postojna
učiteljica: Saša Crnobrnič

92,8

ZLATO PRIZNANJE

15.

Petra Reberc
Ilirska Bistrica
učiteljica: Helena Protić Kindler

72,2

BRONASTO PRIZNANJE

16.

Tina Sapundžić
Nova Gorica
učiteljica: Andreja Konjedic Lenardič

80,8

SREBRNO PRIZNANJE

17.

Sandra Soldat
GŠ Frana Gerbiča Cerknica
učitelj: Sašo Simič

71,2

BRONASTO PRIZNANJE

18.

Gloria Stefanović
GŠ Nova Gorica
učiteljica: Ingrid Silič

100

ZLATO PRIZNANJE

19.

Tea Stopnišek
GŠ Koper
učiteljica: Selma Chicco

94,75

ZLATO PRIZNANJE

 

   začetniki   1.a kategorija   1.b kategorija   1.c kategorija   2.a kategorija    o tekmovanju


Glasbena šola Postojna

Sobota, 8. aprila 2006, ob 9.30 uri

1. b KATEGORIJA

 

tekmovalec

točke

priznanje

1.

Jana Šušnjar
GŠ Frana Gerbiča Cerknica
učitelj: Gorazd Jan

76,8

BRONASTO PRIZNANJE

2.

Jana Tittl
GŠ Koper
učiteljica: Danijela Masliuk

75,6

BRONASTO PRIZNANJE

3.

Karolina Troha
GŠ Frana Gerbiča Cerknica
učiteljica: Eva Favento

66,4

PRIZNANJE ZA UDELEŽBO

4.

Sabrina Vatovec
GŠ Sežana
učiteljica: Vesna Zuppin

85,4

SREBRNO PRIZNANJE

5.

Lana Batagelj
Postojna
učitelj: Edvard Popit

91,5

ZLATO PRIZNANJE

6.

Serena Buremi
GŠ Koper, podružnica Piran
učiteljica: Aleksandra Češnjevar Glavina

78

BRONASTO PRIZNANJE

7.

Simona Černetič Mingot
Sežana
učiteljica: Vesna Zuppin

73,2

BRONASTO PRIZNANJE

8.

David Florjančič
Koper
učiteljica: Danijela Masliuk

81,6

SREBRNO PRIZNANJE

9.

Alexander Gadžijev
SCGV "Emil Komel"
učitelj: Sijavuš Gadžijev

100

ZLATO PRIZNANJE

10.

Mia Guček
GŠ Koper
učiteljica: Selma Chicco

98

ZLATO PRIZNANJE

11.

Jure Jakomin
Koper
učiteljica: Nives Granić

86,2

SREBRNO PRIZNANJE

12.

Ana Kravanja
Tolmin
učiteljica: Tatjana Cimprič

92,8

ZLATO PRIZNANJ

13.

Manca Malc
GŠ Frana Gerbiča Cerknica
učiteljica: Eva Favento

60

PRIZNANJE ZA UDELEŽBO

14.

Anja Matičič
Postojna
učitelj: Matej Penko

82,6

SREBRNO PRIZNANJE

15.

Darja Petrič
GŠ Frana Gerbiča Cerknica
učiteljica: Helena Rot

71,2

BRONASTO PRIZNANJE

16.

Gregor Ravnik
GŠ Koper
učiteljica: Selma Chicco

88

SREBRNO PRIZNANJE

17.

Beti Strgar
Nova Gorica
učiteljica: Andreja Konjedic Lenardič

94,4

ZLATO PRIZNANJE

 

   začetniki   1.a kategorija   1.b kategorija   1.c kategorija   2.a kategorija    o tekmovanju

 

Glasbena šola Postojna

Petek, 7. aprila 2006, ob 17.00 uri

1. c KATEGORIJA

 

 tekmovalec

točke

priznanje

1.

Zala Dernikovič Rožanc
Koper
učiteljica: Danijela Masliuk

85,4

SREBRNO PRIZNANJE

2.

Meta Fajdiga
Vinka Vodopivca Ajdovščina
učiteljica: Helena Plesničar

98

ZLATO PRIZNANJE

3.

Jure Goručan
GŠ Koper
učiteljica: Selma Chicco

99

ZLATO PRIZNANJE

4.

Lara Hvala
GŠ Postojna
učiteljica: Melita Nanut

75,8

BRONASTO PRIZNANJE

5.

Sara Kebe
GŠ Frana Gerbiča Cerknica
učiteljica: Tatjana Škerlj

80

SREBRNO PRIZNANJE

6.

Claudio Nardin
Glasbena matica Trst
učiteljica: Xenia Brass

65,6

PRIZNANJE ZA UDELEŽBO

 

   začetniki   1.a kategorija   1.b kategorija   1.c kategorija   2.a kategorija    o tekmovanju

 

 

Glasbena šola Postojna

Sobota, 8. aprila 2006, ob 15.30 URI

2.a KATEGORIJA

 

tekmovalec

točke

priznanje

1.

Sanja Šehić
Koper - UG
učiteljica: Selma Chicco

93

ZLATO PRIZNANJE

2.

Ana Žunić
GŠ Koper - UG
učiteljica: Selma Chicco

93

ZLATO PRIZNANJE

3.

Armin Ćoralić
Idrija
učiteljica: Helena Plesničar

99

ZLATO PRIZNANJE

4.

Elena Dojčinovski
GŠ Koper, podružnica Piran
učitelj: Bojan Glavina

90

ZLATO PRIZNANJE

5.

Ajda Kljun
Koper - UG
učitelj: Denys Masliuk

93

ZLATO PRIZNANJE

6.

Iva Pertot
Glasbena matica Trst
učiteljica: Beatrice Zonta

70

BRONASTO PRIZNANJE

  

   začetniki   1.a kategorija   1.b kategorija   1.c kategorija   2.a kategorija    o tekmovanju


ORGANIZATOR TEKMOVANJA
Glasbena šola Postojna
Ljubljanska c. 10, 6230 Postojna
Tel.: 05/ 721 22 00,
Fax: 05/ 721 22 01
e-pošta: gs.postojna@studioproteus.si, info@zpgs.net
spletna stran:
http://www.g-sola.po.edus.si/

ORGANIZACIJSKI ODBOR:
- Suzana Furlan Mitev, predsednica
- Saša Crnobrnič, Edvard Popit, člana

TAJNICA ŽIRIJE:
- Mojca Širca Pavčič

RAČUNSKA OBDELAVA PODATKOV:
- Suzana Furlan Mitev

SVET TEKMOVANJA
- Lazslo Balasz, predsednik
- Milivoj Matkovič, Alenka Podgornik Miklavec, Emil Semec, člani      

PODELITEV PRIZNANJ:
Ob zaključku tekmovanja, v soboto, 8. 4. ob 19.00.

POSEBNE NAGRADE:
- nagrada za najvišje ocenjenega tekmovalca,
- nagrada za najmlajšega tekmovalca,
- nagrada za najbolj obetavnega tekmovalca v kategorijah 1.a in 1.b.,
- nagrada za najbolj obetavnega tekmovalca v kategorijah 1.c in 2.a.

ŽIRIJA:
- Ingrid Silič, predsednica
- Valentina Pavio
- Selma Chicco
-
Aleksandra Alavanja
- Edvard Popit
- Bojan Glavina, nadomestni član

Tekmovalci so razvrščeni po abecednem redu, kot prva je bila izžrebana črka Š.
 

PREGLED ŠOL IN TEKMOVALCEV PO KATEGORIJAH:

šola

začetniki

1. a

1. b

1. c

2. a

skupaj

GŠ Frana Gerbiča Cerknica

1

2

4

1

 

8

GŠ Glasbena matica Trst

 

2

 

1

1

4

GŠ Idrija

 

 

 

 

1

1

GŠ Ilirska Bistrica

2

1

 

 

 

3

GŠ Koper

 

2

5

2

 

9

GŠ Koper - UG

 

 

 

 

3

3

GŠ Koper, podružnica Piran

 

2

1

 

1

4

GŠ Nova Gorica

1

4

1

 

 

6

GŠ Postojna

2

1

2

1

 

6

GŠ Sežana

1

1

2

 

 

4

GŠ Tolmin

 

4

1

 

 

5

GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina

1

 

 

1

 

2

SCGV "Emil Komel"

 

 

1

 

 

1

zasebnik

1

 

 

 

 

1

skupaj

9

19

17

6

6

57

 

   začetniki   1.a kategorija   1.b kategorija   1.c kategorija   2.a kategorija    o tekmovanju