SVET ZA GLASBENO IZOBRAŽEVANJE REPUBLIKE SLOVENIJE
ZVEZA SLOVENSKIH GLASBENIH ŠOL
TEKMOVANJA MLADIH SLOVENSKIH GLASBENIKOV (TEMSIG)


REGIJSKO TEKMOVANJE MLADIH GLASBENIKOV PRIMORSKE 2008

HARMONIKA
Glasbena šola Sežana, 9. februarja 2008

PETJE, KLAVIRSKI DUO
Glasbena šola Postojna, 9. februarja 2008

TOLKALA, KITARSKI DUO
Glasbena šola Cerknica, 9. februarja 2008

ROG, TROBENTA, POZAVNA, TUBA
Glasbena šola Koper, 11. in 12. februarja 2008

KOMORNE SKUPINE Z GODALI
Glasbena šola Postojna, 13. februarja 2008

 

harmonika   klavirski duo   petje   tolkala  kitarski duo   rog   trobenta   pozavna   tuba komorne skupine z godali  organizacija po šolah

Glasbena šola Sežana
Sobota, 9. februarja 2008, ob 9.30
HARMONIKA - 1.a kategorija

 Mesto

Priimek in ime

točke

priznanje

1.

VALIČ Vasja
GŠ Nova Gorica
učitelj: Dejan Vidovič

90,33

ZLATO PRIZNANJE

2.

ŠAVLI Patrik
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
učitelj: Jana Šatej

90,25

ZLATO PRIZNANJE

3.

ŠTREMFELJ Jernej
GŠ Idrija
učitelj: Pavel Magajne

86,25

SREBRNO PRIZNANJE

 

Glasbena šola Sežana
Sobota, 9. februarja 2008, ob 10.00
HARMONIKA - 1.b kategorija

 Mesto

 Priimek in ime

točke

priznanje

1.

DEBEVEC Timotej
GŠ Postojna
učitelj: Branko Petrovčič

91,00

ZLATO PRIZNANJE

2.

KLANJŠČEK Miha
GŠ Tolmin
učitelj: Dejan Vidovič

85,67

SREBRNO PRIZNANJE

3.

TAVČAR Blaž
GŠ Sežana
učiteljica: Mikela Šimac

84,75

SREBRNO PRIZNANJE

4.

VIŽINTIN Veronika
GŠ Koper
učiteljica: Sonja Mezgec

83,50

SREBRNO PRIZNANJE

5.

SIMON Žan
GŠ Koper
učiteljica: Sonja Mezgec

79,75

BRONASTO PRIZNANJE

 

Glasbena šola Sežana
Sobota, 9. februarja 2008, ob 11.30
HARMONIKA - 1.c kategorija

  Mesto

 Priimek in ime

točke

priznanje

1.

ČELIK Matej
GŠ Nova Gorica
učitelj: Dejan Vidovič

90,00

ZLATO PRIZNANJE

2.

PAVLETIČ Jani
GŠ Tolmin
učitelj: Dejan Vidovič

84,00

SREBRNO PRIZNANJE

 


 

Glasbena šola Postojna
Sobota, 9. februarja 2008, ob 13.00
KLAVIRSKI DUO - ZAČETNIKI
(kategorija v organizaciji ZPGŠ)

Mesto 

 Priimek in ime

točke 

priznanje

1.

GOVEKAR Maruša
BRENČIČ Kristina

GŠ Idrija
mentorica: Tatjana Grahelj

94,00

ZLATO PRIZNANJE

2.

RENKO Rok
RENKO Nina

GŠ Ilirska Bistrica
mentorica: Martin Lenarčič

91,75

ZLATO PRIZNANJE

3.

KOLENC MILAVEC Tina
PERHAVEC Kristina

GŠ Postojna
mentorica: Snježana Pleše

90,00

ZLATO PRIZNANJE

4.

PRAČEK Tajda
FRELIH Marjetka

GŠ Postojna
mentor: Edvard Popit

86,66

SREBRNO PRIZNANJE

5.

LEBAN Mineja
RIJAVEC Hana

GŠ Idrija
mentorica: Maja Tajnšek

84,25

SREBRNO PRIZNANJE

6.

ŠKAPIN Tomaž
RUPNIK Anže

GŠ Vrhnika
mentorici: Dominika Naveršnik, Kaja Lojevec

82,00

SREBRNO PRIZNANJE


Glasbena šola Postojna
Sobota, 9. februarja 2008, ob 15.00
KLAVIRSKI DUO - 1. kategorija

 Mesto 

 Priimek in ime

točke

priznanje

1.

FON Urška
RUTAR Anka

GŠ Tolmin
mentorici: Erika Bizjak, Hermina Jakopič

92,00

ZLATO PRIZNANJE

2.

SKOMINA Luka
SKOMINA Matija

GŠ Koper
mentorica: Darinka Jug

80,00

SREBRNO PRIZNANJE

3.

PODGORNIK Tamara
PAVŠIČ Selena

GŠ Nova Gorica
mentorica: Larisa Burtseva

70,00

BRONASTO PRIZNANJE

4.

LAZAR Teja
ZALETEL Erika

GŠ Nova Gorica
mentorica: Larisa Burtseva

62,00

PRIZNANJE ZA UDELEŽBO

 


Glasbena šola Postojna
Sobota, 9. februarja 2008, ob 17.30
PETJE - 1. kategorija

 Mesto 

 Priimek in ime

točke

priznanje

1.

ŠTEFANČIČ Anemarija
GŠ Koper - UG
učiteljica: Nina Kompare Volasko
korepetitor: Danijela Masliuk

95,66

ZLATO PRIZNANJE

2.

ČADEŽ David
GŠ Nova Gorica
učitelj: Vladimir Čadež
korepetitor: Barbara Mačkić

92,50

ZLATO PRIZNANJE

3.

TRČEK Nataša
GŠ Idrija
učiteljica: Tonja Lapajna - Brenčič
korepetitor: Maja Tajnšek

90,25

ZLATO PRIZNANJE

4.

JERMAN Lucia
GŠ Idrija
učiteljica: Tonja Lapajna - Brenčič
korepetitor: Maja Tajnšek

82,25

SREBRNO PRIZNANJE

5.

ŠABEC Sara
GŠ Ilirska Bistrica
učiteljica: Janja Konestabo
korepetitor: Vjekoslava Miculinić

76,75

BRONASTO PRIZNANJE

6.

BOLE Miha
GŠ Postojna
učitelj: Miran Žitko
korepetitor: Edvard Popit

/

/

 



TOLKALA - TEKMOVALCI SO BILI PRIDRUŽENI REGIJSKEMU TEKMOVANJU OKOLICE LJUBLJANE IN ZASAVJA

Glasbena šola Cerknica
Sobota, 9. februarja 2008
TOLKALA - 1.a kategorija

rezultati tekmovalcev samo iz Primorske regije

 Priimek in ime

točke

priznanje

GOBBI AGNESE Federica
GŠ Koper
učitelj: Goran Moskovski
korepetitorka: Nives Granić
98,66

ZLATO PRIZNANJE

KOREN Žiga
GŠ Tolmin
učitelj: Tomislav Hmeljak
korepetitorka: Ana Leban 
88,33

SREBRNO PRIZNANJE

LEBAN Jani
zasebnik
učiteljica: Matija Tavčar
korepetitorka: Ingrid Tavčar
 

/




Glasbena šola Cerknica
Sobota, 9. februarja 2008
TOLKALA - 1.b kategorija

rezultati tekmovalcev samo iz Primorske regije

 Priimek in ime

točke

priznanje

ŠTOKELJ WU Jaan
GŠ Koper
učitelj: Goran Moskovski
korepetitorka: Nives Granić
94,33

ZLATO PRIZNANJE

URŠIČ Matic
GŠ Tolmin
učitelj: Tomislav Hmeljak
korepetitorka: Ana Leban
94,00

ZLATO PRIZNANJE

ČERMELJ Miha
GŠ Nova Gorica
učitelj: Tomislav Hmeljak
korepetitor: Miha Štokelj
94,00

ZLATO PRIZNANJE

MARKUČIČ Vito
GŠ Koper
učitelj: Goran Moskovski
korepetitorka: Nives Granić
90,00

ZLATO PRIZNANJE

HMELJAK Rastjan
GŠ Nova Gorica
učitelj: Tomislav Hmeljak
korepetitor: Miha Štokelj
88,33

SREBRNO PRIZNANJE

ERZAR Miha
GŠ Nova Gorica
učitelj: Tomislav Hmeljak
korepetitor: Miha Štokelj
86,66

SREBRNO PRIZNANJE

 



KITARSKI DUO - TEKMOVALCI SO BILI PRIDRUŽENI REGIJSKEMU TEKMOVANJU OKOLICE LJUBLJANE IN ZASAVJA

Glasbena šola Cerknica
Sobota, 9. februarja 2008
KITARSKI DUO - 1. kategorija

rezultati tekmovalcev samo iz Primorske regije

 Priimek in ime

točke

priznanje

ČEBRON Anja
BIRSA Kristina

GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
mentor: Boštjan Šmalc
92,33                   

ZLATO PRIZNANJE

HORVAT Matija
PELICON Veronika

GŠ Nova Gorica
mentor: Eva Šfiligoj
85,00

SREBRNO PRIZNANJE

STRLE Urša
ČRNIGOJ Uroš

GŠ Ilirska Bistrica
mentor: Ante Radnić
85,00

SREBRNO PRIZNANJE

 


Glasbena šola Koper
Ponedeljek, 11. februarja 2008, ob 9.00
ROG - 1.a kategorija

 Mesto

Priimek in ime

Točke

PRIZNANJE

1

VENIŠNIK Aljaž
GŠ Postojna
učitelj: Nikica Banjac
korepetitor: Saša Crnobrnič

93,25

ZLATO PRIZNANJE

2

LAZAR Filip
GŠ Idrija
učiteljica: Neža Gruden
korepetitor: Polona Bizjak

90,66

ZLATO PRIZNANJE

3

JEREB Marcel
GŠ Koper
učitelj: Justin Felicijan
korepetitor: Nives Granić

/

/

 

Glasbena šola Koper
Ponedeljek, 11. februarja 2008, ob 10.00
ROG - 1.b kategorija

Mesto

Priimek in ime

Točke

PRIZNANJE

1

FILIPOVIČ Urban
GŠ Sežana
učitelj: Peter Pačnik
korepetitor: Tamara Raseni

95,00

ZLATO PRIZNANJE

2

URŠIČ Jaka
GŠ Nova Gorica
učitelj: Miloš Rijavec
korepetitor: Andreja Ipavec

94,00

ZLATO PRIZNANJE

3

SAJINČIČ Miha
GŠ Koper - podružnica Piran
učitelj: Valter Čondič
korepetitor: Ivan Marinovič

90,75

ZLATO PRIZNANJE

4

MIHELJ Aljoša
GŠ Sežana
učitelj: Peter Pačnik
korepetitor: Tamara Raseni

85,25

SREBRNO PRIZNANJE

5

ZAKRAJŠČEK Helena
GŠ Koper - podružnica Izola
učitelj: Zlatko Tota
korepetitor: Lada Kos

/

/


Glasbena šola Koper
Ponedeljek, 11. februarja 2008, ob 11.15
ROG - 1.c kategorija

Mesto

Priimek in ime

Točke

PRIZNANJE

1

OGRIČ Blaž
GŠ Idrija
učiteljica: Neža Gruden
korepetitor: Polona Bizjak

93,66

ZLATO PRIZNANJE

2

KENK Jani
GŠ Idrija
učiteljica: Neža Gruden
korepetitor: Polona Bizjak

91,33

ZLATO PRIZNANJE

3

BENEDEJČIČ Doroteja
GŠ Tolmin
učitelj: Miloš Rijavec
korepetitor: Erika Bizjak

90,33

ZLATO PRIZNANJE

 


 

Glasbena šola Koper
Ponedeljek, 11. februarja 2008, ob 13.30
POZAVNA - 1.b kategorija

Mesto

Priimek in ime

Točke

PRIZNANJE

1

KRAMPF Jernej
GŠ Koper - podružnica Izola
učitelj: Mirko Orlač
korepetitor: Lada Kos

93,25

ZLATO PRIZNANJE

2

BIZAJL Tine
GŠ Koper - podružnica Piran
učitelj: Mirko Orlač
korepetitor: Ivan Marinovič

91,75

ZLATO PRIZNANJE

3

MARKEŽIČ Aljaž
GŠ Koper
učitelj: Albert Kolbl
korepetitor: Nuška Gregorič

91,33

ZLATO PRIZNANJE

4

CERNATIČ Filip
GŠ Nova Gorica
učitelj: Črtomir Nanut
korepetitor: Andreja Ipavec

91,25

ZLATO PRIZNANJE

5

BOŠKIN Tomaž
GŠ Koper
učitelj: Albert Kolbl
korepetitor: Nuška Gregorič

90,33

ZLATO PRIZNANJE

6

LEBAN Jakob
GŠ Nova Gorica
učitelj: Črtomir Nanut
korepetitor: Andreja Ipavec

/

/

 

Glasbena šola Koper
Ponedeljek, 11. februarja 2008, ob 14.25
POZAVNA - 1.c kategorija

Mesto

Priimek in ime

Točke

PRIZNANJE

1

MILJANČIČ David
GŠ Tolmin
učitelj: Matija Mlakar
korepetitor: Erika Bizjak

91,75

ZLATO PRIZNANJE

2

BUTINAR Andraž
GŠ Ilirska Bistrica
učitelj: Iztok Babnik
korepetitor: Nina Volk

84,25

SREBRNO PRIZNANJE

 


Glasbena šola Koper
Ponedeljek, 11. februarja 2008, ob 15.30
TUBA - 1.b kategorija

Mesto.

Priimek in ime

Točke

PRIZNANJE

1

RIJAVEC Patrik
GŠ Sežana
učitelj: Peter Pačnik
korepetitor: Tamara Raseni

85,75

SREBRNO PRIZNANJE

2

ČERNIGOJ Tilen
Godbena šola Vogrsko
učitelj: Nejc Kovačič
korepetitor: Andreja Ipavec

/

/

 

Glasbena šola Koper
Ponedeljek, 11. februarja 2008, ob 16.10
TUBA (EUFONIJ) - 1.b kategorija

Mesto

Priimek in ime

Točke

PRIZNANJE

1

URŠIČ Anže - Andrew
GŠ Nova Gorica
učitelj: Črtomir Nanut
korepetitor: Andreja Ipavec

90,25

ZLATO PRIZNANJE

 

Glasbena šola Koper
Ponedeljek, 11. februarja 2008, ob 16.20
TUBA (EUFONIJ) - 1.c kategorija

Mesto

Priimek in ime

Točke

PRIZNANJE

1

PETOHLEB Primož
GŠ Postojna
učitelj: Janez Žnidaršič
korepetitor: Saša Crnobrnič

97,00

ZLATO PRIZNANJE

2

ČESNIK Miha
GŠ Postojna
učitelj: Janez Žnidaršič
korepetitor: Saša Crnobrnič

91,00

ZLATO PRIZNANJE

 


 

Glasbena šola Koper
Torek, 12. februarja 2008, ob 9.00
TROBENTA - 1.a kategorija

Mesto

Priimek in ime

Točke

PRIZNANJE

1

ČERIN Blaž
GŠ Tolmin
učitelj: Miloš Rijavec
korepetitor: Erika Bizjak

94,00

ZLATO PRIZNANJE

2

RIJAVEC Anika
GŠ Nova Gorica
učitelj: Miloš Rijavec
korepetitor: Andreja Ipavec

93,33

ZLATO PRIZNANJE

3

BRAS Eva
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
učitelj: Andrej Kobal
korepetitor: Maša Leskovar

92,75

ZLATO PRIZNANJE

4

KOS Matjaž
GŠ Sežana
učitelj: Ivo Bašič
korepetitor: Tamara Raseni

90,00

ZLATO PRIZNANJE

5

BABIČ Anej
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
učitelj: Peter Pavli
korepetitor: Maša Leskovar

90,00

ZLATO PRIZNANJE

6

GREGORIČ Nejc
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
učitelj: Andrej Kobal
korepetitor: Maša Leskovar

88,50

SREBRNO PRIZNANJE

7

MARKIČ Aljaž
GŠ Nova Gorica
učitelj: Miloš Rijavec
korepetitor: Andreja Ipavec

88,33

SREBRNO PRIZNANJE

8

OLENIK Nejc
GŠ Koper
učitelj: Boris Benčič
korepetitor: Jasna Jerman

87,75

SREBRNO PRIZNANJE

9

GREGORIČ Jakob
Godbena šola Vogrsko
učitelj: Nejc Kovačič
korepetitor: Andreja Ipavec

85,00

SREBRNO PRIZNANJE

10

ŠTOKELJ Wu Lan
GŠ Koper
učitelj: Boris Benčič
korepetitor: Jasna Jerman

84,25

SREBRNO PRIZNANJE

11

DEBEVEC David
GŠ Postojna
učitelj: Franci Šavc
korepetitor: Angelina Nanut

83,75

SREBRNO PRIZNANJE

12

SAMSA - ŠRAML Estej
GŠ Koper - podružnica Piran
učitelj: Valter Čondič
korepetitor: Ivan Marinovič

83,50

SREBRNO PRIZNANJE

13

PETROVČIČ Martin
Godbena šola Vogrsko
učitelj: Nejc Kovačič
korepetitor: Andreja Ipavec

78,75

BRONASTO PRIZNANJE

 

Glasbena šola Koper
Torek, 12. februarja 2008, ob 11.40
TROBENTA - 1.b kategorija

Mesto

Priimek in ime

Točke

PRIZNANJE

1

DROLE Nejc
GŠ Idrija
učitelj: Matjaž Kajzer
korepetitor: Tatjana Grahelj

90,25

ZLATO PRIZNANJE

1

PEK Blaž
GŠ Sežana
učitelj: Peter Pačnik
korepetitor: Tamara Raseni

90,25

ZLATO PRIZNANJE

2

SEMEC Oskar
GŠ Idrija
učitelj: Matjaž Kajzer
korepetitor: Polona Bizjak

90,00

ZLATO PRIZNANJE

3

RADOČAJ Rene
GŠ Koper - podružnica Izola
učitelj: Zlatko Tota
korepetitor: Lada Kos

87,50

SREBRNO PRIZNANJE

4

ŠKORJANC Tina
GŠ Koper - podružnica Izola
učitelj: Zlatko Tota
korepetitor: Lada Kos

85,75

SREBRNO PRIZNANJE

5

STANIČ - GRUDEN Gašper
GŠ Nova Gorica
učitelj: Črtomir Nanut
korepetitor: Andreja Ipavec

84,75

SREBRNO PRIZNANJE

6

ŠUC Maks
GŠ Nova Gorica
učitelj: Črtomir Nanut
korepetitor: Andreja Ipavec

82,50

SREBRNO PRIZNANJE

7

BABIČ Alenka
GŠ Koper
učitelj: Boris Benčič
korepetitor: Jasna Jerman

76,25

BRONASTO PRIZNANJE

8

BABIČ Patrik
GŠ Koper
učitelj: Boris Benčič
korepetitor: Jasna Jerman

68,25

PRIZNANJE ZA UDELEŽBO

 

Glasbena šola Koper
Torek, 12. februarja 2008, ob 14.30
TROBENTA - 1.c kategorija

Mesto

Priimek in ime

Točke

PRIZNANJE

1

NEMANIČ Rok
GŠ Sežana
učitelj: Peter Pačnik
korepetitor: Tamara Raseni

91,00

ZLATO PRIZNANJE

2

VOJVODA Gregor
GŠ Koper - podružnica Piran
učitelj: Valter Čondič
korepetitor: Ivan Marinovič

85,25

SREBRNO PRIZNANJE

3

ŠTOR Sandi
GŠ Koper - podružnica Piran
učitelj: Valter Čondič
korepetitor: Ivan Marinovič

84,50

SREBRNO PRIZNANJE

4

TREBŠE Vid
GŠ Postojna
učitelj: Franci Šavc
korepetitor: Angelina Nanut

84,50

SREBRNO PRIZNANJE

5

ŠVIGELJ Blaž
GŠ Idrija
učitelj: Matjaž Kajzer
korepetitor: Tatjana Grahelj

83,50

SREBRNO PRIZNANJE

 

Glasbena šola Postojna
Sreda, 13. februarja 2008, ob 10.30
KOMORNE SKUPINE Z GODALI - 1. kategorija

 Mesto

 

točke

priznanje

1

Ana Cotič, violina
Anže Ličen, violončelo
Anita Vončina, klavir

GŠ Nova Gorica
mentorici: Petra Vodopivec,
               Aleksandra Pavlovič

96,75

ZLATO PRIZNANJE

2.

Peter Lovšin, violina
Maja Lešnik, violina
Veronika Primožič, viola
Apolonija Vidic, violončelo

GŠ Koper
mentor: Bogomir Petrač

93,75

ZLATO PRIZNANJE

3

Petra Kukanja, violina
Sara Vatovec, violina
Petra Tavčar, violončelo
Kristina Cotič, klavir

GŠ Sežana
mentorji: Peter Filipčič, Tamara Raseni,
             
Polona Kuret

91,50

ZLATO PRIZNANJE

4

Rebeka Škrlj, violina
Maruša Vrčon, violina
Klara Koradin, klavir

GŠ Ajdovščina
mentorici: Miroslava Stojković Pantelić,
                 Helena Plesničar

87,50

SREBRNO PRIZNANJE

5

Rebecca Pavčič, violina
Sara Gavranič, violončelo
Marina Blagovič, klavir

GŠ Postojna
mentorici: Mojca Širca Pavčič,
               Marinka Kukec Jurič

87,25

SREBRNO PRIZNANJE

6

Veronika Blažič, violina
Nejc Povšič, violina
Maja Hladnik, viola
Neža Vodopivec, violončelo

GŠ Nova Gorica
mentor: Marko Kodelja

83,33

SREBRNO PRIZNANJE

 

REGIJSKO TEKMOVANJE JE ZAKLJUČENO - VSEM TEKMOVALCEM IN TEKMOVALKAM ISKRENE ČESTITKE !

 

harmonika   klavirski duo   petje   tolkala  kitarski duo   rog   trobenta   pozavna   tuba 

  komorne skupine z godali  organizacija po šolah


ORGANIZACIJA TEKMOVANJ PO ŠOLAH

HARMONIKA - Sežana, 9. februarja 2008
 
ORGANIZATOR TEKMOVANJA
Glasbena šola Sežana
Kosovelova 4/b, 6210 Sežana
Telefon: 05 / 730 12 20
Faks: 05 / 734 25 87
E-pošta: info@gssezana.net
Inetrnet:
http://gssezana.net

ORGANIZACIJSKI ODBOR
predsednik: Alenka Podgornik Miklavec
članica: Ingrid Tavčar
tajnica: Tamara Raseni

SVET TEKMOVANJA
predsednik: Vanda Šimac
člani: Lidija Pavlica, Vilma Padovan

RAČUNALNIŠKA OBDELAVA PODATKOV
Mateja Tragin Budin

RAZPORED TEKMOVANJA

1.a kategorija: ob 9.30
1.b kategorija: ob 10.00
1.c kategorija: ob 11.30

PODELITEV PRIZNANJ
Glasbena šola Sežana, sobota, 9. februarja 2008 ob 13.00

ŽIRIJA
predsednik: Radmila Bikić
član: Dejan Vidovič
član: Branko Petrovčič
član: Dejan Mesec
nadomestni član: Sabina D.Trifković
tajnica žirije: Tamara Raseni
 
KLAVIRSKI DUO, PETJE - Postojna, 9. februarja 2008
 
ORGANIZATOR TEKMOVANJA
Glasbena šola Postojna
Ljubljanska 10, 6230 Postojna
Telefon: 05 / 721 22 00, 05 / 721 22 10
Faks: 05 / 721 22 01
E-pošta: info@gspostojna.net 
Inetrnet:
http://gspostojna.net

ORGANIZACIJSKI ODBOR
predsednik: Suzana Furlan Mitev
člani: Snježana Pleše, Miran Žitko, Marinka Kukec Jurič
tajnici: Karmen Krapež, Matjaž Kobal

SVET TEKMOVANJA

predsednik: Neda Nanut
člani: Bernarda Paškvan, Laszlo Balazs

RAČUNALNIŠKA OBDELAVA PODATKOV
Edvard Popit

RAZPORED TEKMOVANJ

KLAVIRSKI DUO
1. kategorija: ob 15.00

PETJE
1. kategorija: ob 17.30

PODELITEV PRIZNANJ
Dvorana Glasbene šole Postojna, sobota, 9. februarja 2008 ob 19.30

ŽIRIJA

KLAVIRSKI DUO
predsednik: Helena Megušar
član: Helena Plesničar
član: Selma Chicco
član: Edvard Popit
nadomestni član: Snježana Pleše
tajnica žirije: Karmen Krapež

PETJE
predsednik: Doroteja Cestnik Spasić
član: Teja Saksida
član: Tanja Grlica
član: Nina Kompare Volasko
nadomestni član: Miran Žitko
tajnica žirije: Karmen Krapež
 

ROG, TROBENTA, POZAVNA, TUBA - Koper, 11. in 12. februarja 2008
 
ORGANIZATOR TEKMOVANJA
Glasbena šola Koper
Gallusova 2, 6000 Koper
Telefon: 05 / 66 63 600, 05 / 66 63 601
Faks: 05 / 66 63 606
E-pošta: info@glasbena-kp.net
Internet:
http://glasbena-kp.net

ORGANIZACIJSKI ODBOR
predsednik: Vanja Gregorič
člani: Boris Benčič, Albert Kolbl, Mirko Orlač, Danijela Terbižan
tajnice: Maja Cilenšek, Irena Čok, Sonja Mezgec

SVET TEKMOVANJA
predsednik: Zlatko Tota
člana: Valter Čondič (namestnik predsednika), Goran Moskovski

RAČUNALNIŠKA OBDELAVA PODATKOV
Intera Design

RAZPORED TEKMOVANJ

ROG
1.a kategorija: ponedeljek, 11. februarja 2008, ob 9.00
1.b kategorija: ponedeljek, 11. februarja 2008, ob 10.00
1.c kategorija: ponedeljek, 11. februarja 2008, ob 11.15

POZAVNA
1.b kategorija: ponedeljek, 11. februarja 2008, ob 13.30
1.c kategorija: ponedeljek, 11. februarja 2008, ob 14.25

TUBA
1.b kategorija: ponedeljek, 11. februarja 2008, ob 15.30
TUBA (EUFONIJ)
1.b kategorija: ponedeljek, 11. februarja 2008, ob 16.10
1.c kategorija: ponedeljek, 11. februarja 2008, ob 16.20

TROBENTA
1.a kategorija: torek, 12. februarja. 2008, ob 9.00
1.b kategorija: torek, 12. februarja 2008, ob 11.40
1.c kategorija: torek, 12. februarja 2008, ob 14.30

ŽIRIJA ZA TROBENTO IN ROG
predsednik: Matej Rihter
član: Neža Gruden
član: Miloš Rijavec
član: Emil Semec
nadomestni član: Zlatko Tota
tajnici: Maja Cilenšek, Irena Čok


ŽIRIJA ZA NIZKA TROBILA
predsednik: Igor Krivokapič
član: Ivo Bašič
član: Albert Kolbl
član: Simon Perčič
nadomestni član: Mirko Orlač
tajnici: Irena Čok, Sonja Mezgec

PODELITEV PRIZNANJ

ROG, POZAVNA, TUBA:
Koncertna dvorana Glasbene šole Koper,
ponedeljek, 11. februarja 2008 ob 19.00

TROBENTA:
Koncertna dvorana Glasbene šole Koper,
torek, 12. februarja 2008 ob 17.30
 

TOLKALA, KITARSKI DUO - Cerknica, 9. februarja 2008
 
TEKMOVALCI BODO PRIDRUŽENI REGIJSKEMU TEKMOVANJU OKOLICE LJUBLJANE IN ZASAVJA

SEDEŽ TEKMOVANJA
Glasbena šola Domžale
Ljubljanska 61, 1230 Domžale
Telefon: 01 / 722 05 10
Faks: 01 / 722 05 11

TEKMOVANJE BO V GLASBENI ŠOLI CERKNICA
Glasbena šola Frana Grebiča Cerknica
Partizanska 9, 1380 Cerknica
Telefon: 01 / 705 07 30
Faks: 01 / 705 07 35
 

TEKMOVALCI SO:


KITARSKI DUO - I. kategorija


1. ČEBRON ANJA
BIRSA KRISTINA
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
mentor: Boštjan Šmalc

2. HORVAT MATIJA
PELICON VERONIKA
GŠ Nova Gorica
mentor: Eva Šfiligoj

3. STRLE URŠA
ČRNIGOJ UROŠ
GŠ Ilirska Bistrica
mentor: Ante Radnić


TOLKALA - 1.a kategorija

1. GOBBI AGNESE Federica
GŠ Koper
učitelj: Goran Moskovski
korepetitorka: Nives Granić

2. KOREN Žiga
GŠ Tolmin
učitelj: Tomislav Hmeljak
korepetitorka: Ana Leban

3. LEBAN Jani
zasebnik
učiteljica: Matija Tavčar
korepetitorka: Ingrid Tavčar


TOLKALA - 1.b kategorija

1. HMELJAK Rastjan
GŠ Nova Gorica
učitelj: Tomislav Hmeljak
korepetitor: Miha Štokelj

2. MARKUČIČ Vito
GŠ Koper
učitelj: Goran Moskovski
korepetitorka: Nives Granić

3. ŠTOKELJ WU Jaan
GŠ Koper
učitelj: Goran Moskovski
korepetitorka: Nives Granić

4. URŠIČ Matic
GŠ Tolmin
učitelj: Tomislav Hmeljak
korepetitorka: Ana Leban

5. ČERMELJ Miha
GŠ Nova Gorica
učitelj: Tomislav Hmeljak
korepetitor: Miha Štokelj

6. ERZAR Miha
GŠ Nova Gorica
učitelj: Tomislav Hmeljak
korepetitor: Miha Štokelj
 

KOMORNE SKUPINE Z GODALI - Postojna, 13. februarja 2008
 
ORGANIZATOR TEKMOVANJA
Glasbena šola Postojna
Ljubljanska 10, 6230 Postojna
Telefon: 05 / 721 22 00, 05 / 721 22 10
Faks: 05 / 721 22 01
E-pošta: info@gspostojna.net
Inetrnet:
http://gspostojna.net

ORGANIZACIJSKI ODBOR
predsednik: Suzana Furlan Mitev
člani: Snježana Pleše, Miran Žitko, Marinka Kukec Jurič
tajnika: Karmen Krapež, Matjaž Kobal

SVET TEKMOVANJA
predsednik: Neda Nanut
člani: Bernarda Paškvan, Laszlo Balazs

RAČUNALNIŠKA OBDELAVA PODATKOV
Edvard Popit

RAZPORED TEKMOVANJA
1. kategorija: ob 10.30


PODELITEV PRIZNANJ
Dvorana Glasbene šole Postojna, sreda, 13. februarja 2008 ob 12.30

ŽIRIJA
predsednik: Tatjana Špragar
član: Marko Kodelja
član: Jurij Križnič
član: Lidija Grkman
nadomestni član: Marinka Kukec Jurič
tajnik žirije: Matjaž Kobal
 
POSEBNE NAGRADE REGIJSKEGA TEKMOVANJA PRIMORSKE:

Na tekmovanju bodo podeljene posebne nagrade:
- za najvišje doseženo število točk v disciplini,
- za najboljše izvedeno obvezno skladbo v disciplini,
- za najvišje doseženo število točk v kategoriji (snemanje na Radiu Koper).
 



 

   harmonika      klavirski duo     petje     rog     trobenta     pozavna     tuba     komorne skupine z godali    organizacija po šolah