REGIJSKO TEKMOVANJE MLADIH PIANISTOV PRIMORSKE 2009
        17. in 18. aprila 2009, Glasbena šola Vrhnika

 



SVET ZA GLASBENO IZOBRAŽEVANJE REPUBLIKE SLOVENIJE
ZVEZA SLOVENSKIH GLASBENIH ŠOL
TEKMOVANJA MLADIH SLOVENSKIH GLASBENIKOV (TEMSIG)


REGIJSKO TEKMOVANJE MLADIH GLASBENIKOV PRIMORSKE 2009

KITARA, KOMORNE SKUPINE S PIHALI
SCGV "Emil Komel" Gorica, Italija, 10. februarja 2009


VIOLINA, VIOLA, VIOLONČELO, KONTRABAS
Glasbena šola Postojna, 10. in 11. februarja 2009


HARFA
Glasbena šola Koper, 11. februarja 2009
 

 

kitara    komorne skupine s pihali    violončelo    kotrabas    violina    viola    harfa    organizacija    na vrh

SCGV Emil Komel Gorica

Torek, 10. februarja 2009, ob 9.30

KITARA - 1.a kategorija

 Zap.št.

 Ime in priimek

točke

priznanje

1.

ŠTEKAR Manca
GŠ Vinko Vodopivec Ajdovšcina
učiteljica: Andreja Semenic

94,25

ZLATO PRIZNANJE

2.

KRALJ Maja
GŠ Sežana
učiteljica: Nataša Cernugelj

93,75

ZLATO PRIZNANJE

3.

CEBOKLI Nina
GŠ Tolmin
učiteljica: Mirjana Antih Cebokli

93,25

ZLATO PRIZNANJE

4.

CRNUGELJ Tine
GŠ Postojna
učiteljica: Nataša Crnugelj

90,00

ZLATO PRIZNANJE

5.

KOCMAN Jan
GŠ Postojna
učiteljica: Karmen Širca

90,00

ZLATO PRIZNANJE

6.

SEDMAK Tevž
GŠ Ilirska Bistrica
učitelj: Ante Radnic

86,50

SREBRNO PRIZNANJE

 

SCGV Emil Komel Gorica

Torek, 10. februarja 2009, ob 11.00

KITARA - 1.b kategorija

 Zap.št.

 Ime in priimek

točke

priznanje

1.

BUCIK Erik
GŠ Nova Gorica
učiteljica: Barbara Gorkic
95,00

ZLATO PRIZNANJE

2.

KONC Anton
SCGV Emil Komel Gorica
učitel: Franko Reja
87,00

SREBRNO PRIZNANJE

3.

LANCNER Tilen
GŠ Nova Gorica
učiteljica: Vlasta Rosa
82,00

SREBRNO PRIZNANJE

 

SCGV Emil Komel Gorica

Torek, 10. februarja 2009, ob 11.30

KITARA - 1.c kategorija

 Zap.št.

 Ime in priimek

točke

priznanje

1.

FIŠER Lev
GŠ Nova Gorica
učiteljica: Barbara Gorkic
90,00

ZLATO PRIZNANJE

2.

BERGOC Kristjan
GŠ Nova Gorica
učiteljica: Barbara Gorkic
85,67

SREBRNO PRIZNANJE

3.

LACKOVIC Matej
GŠ Nova Gorica
učiteljica: Eva Šfiligoj
80,00

SREBRNO PRIZNANJE

4. POROPAT Erica
GŠ Koper - Podružnica Piran
učitelj: Primož Sukic
76,75

BRONASTO PRIZNANJE

 

_____________________________________________________________________________________

SCGV Emil Komel Gorica

Torek, 10. februarja 2009, ob 15.00

KOMORNE SKUPINE S PIHALI - 1. kategorija

 1.

Kvartet klarinetov
Jurančič Andrej - klarinet
Jelušič Neža - klarinet
Gulič Domen - klarinet
Vrabec Meta - basklarinet

GŠ Sežana
mentor: Branislav Trifkovič

 97,33

 ZLATO PRIZNANJE

 2.

Pihalni trio
Kalin Kante Aljaž - klarinet
Paškvan Matej - klarinet
Lesar Živa - alsaksofon

GŠ Vinko Vodopivec Ajdovščina
mentor: Branislav Trifkovič

 94,00

 ZLATO PRIZNANJE

 3.

Pihalni trio
Štrekelj Tea - klarinet
Rener Katijana - klarinet
Povh Matija - altsaksofon

GŠ Sežana
mentor: Branislav Trifkovič

 91,00

 ZLATO PRIZNANJE

 4.

Trio flavt
Golja Frida - flavta
Černilogar Špela - flavta
Kurinčič Katarina - flavta

GŠ Tolmin
mentor: Maja Klanjšček

 90,33

 ZLATO PRIZNANJE

 5.

Trio flavt Komen
Uršič Ana - flavta
Birsa Irena - flavta
Vodopivec Urša - flavta

GŠ Sežana
mentor: Tamara Tretjak

 90,00

 ZLATO PRIZNANJE

 6.

Trio saksofonov
Čopi Špela - altsaksofon
Kaplja Nika - altsaksofon
Rodman Julija - altsaksofon

GŠ Tolmin
mentor: Stojan Milinkovič

 85,33

 SREBRNO PRIZNANJE

______________________________________________________________________________________

Glasbena šola Postojna

Torek, 10. februarja 2009, ob 9.00

VIOLONČELO - 1.a kategorija

 

 Zap.št.

 Ime in priimek

točke

priznanje

1.

Maja BLOKAR
GŠ Sežana
učitelj: Peter Filipčič
korepetitor: Tamara Ražem

95,66

ZLATO PRIZNANJE

2.

Zala ŠARKO
GŠ Postojna
učiteljica: Ksenija Trotovšek Brlek
korepetitor: Edvard Popit

94,00

ZLATO PRIZNANJE

3.

Ana MITTENDORFER
GŠ Koper - Podružnica Izola
učitelj: Antonije Hajdin
korepetitor: Lada Kos

92,50

ZLATO PRIZNANJE

4.

Lucija FURLANI
GŠ Nova Gorica
učiteljica: Petra Vodopivec
korepetitor: Aleksandra Pavlovič

90,50

ZLATO PRIZNANJE

5.

Taja JAMNIK
GŠ Koper - Podružnica Izola
učitelj: Antonije Hajdin
korepetitor: Lada Kos

89,00

SREBRNO PRIZNANJE

6.

Soča KODRIČ
GŠ Koper - Podružnica Izola
učitelj: Antonije Hajdin
korepetitor: Lada Kos

87,00

SREBRNO PRIZNANJE

7.

Sara HREŠČAK
GŠ Postojna
učiteljica: Ksenija Trotovšek Brlek
korepetitor: Edvard Popit

86,00

SREBRNO PRIZNANJE

8.

Hana MARKOČIČ
GŠ Nova Gorica
učitelj: Alessandro Sluga
korepetitor: Ivan Skrt

79,00

BRONASTO PRIZNANJE

9.

Tilen BABNIK
GŠ Koper - Podružnica Piran
učitelj: Antonije Hajdin
korepetitor: Aleksandra Češnjevar Glavina

76,75

BRONASTO PRIZNANJE

 

Glasbena šola Postojna

Torek, 10. februarja 2009, ob 11.15

VIOLONČELO - 1.b kategorija

 Zap.št.

 Ime in priimek

točke

priznanje

1.

Sara GAVRANIĆ
GŠ Postojna
učiteljica: Ksenija Trotovšek Brlek
korepetitor: Edvard Popit

98,66

ZLATO PRIZNANJE

2.

Stina MAVRI
GŠ Nova Gorica
učitelj: Alessandro Sluga
korepetitor: Ivan Skrt

84,00

SREBRNO PRIZNANJE

3.

Matic ISOVSKI
GŠ Koper
učitelj: Igor Švarc
korepetitor: Jasna Jerman

82,66

SREBRNO PRIZNANJE

4.

Kristina ANDREJAŠIČ
GŠ Koper
učitelj: Igor Švarc
korepetitor: Jasna Jerman

81,33

SREBRNO PRIZNANJE

5.

Veronika ZAGOŽEN
GŠ Nova Gorica
učitelj: Alessandro Sluga
korepetitor: Ivan Skrt

77,00

BRONASTO PRIZNANJE

6.

Rudi KRŽE VOLČIČ
GŠ Koper - Podružnica Piran
učitelj: Antonije Hajdin
korepetitor: Aleksandra Češnjevar Glavina

77,00

BRONASTO PRIZNANJE

  

Glasbena šola Postojna

Torek, 10. februarja 2009, ob 12.45

VIOLONČELO - 1.c kategorija
 

  Zap.št.

  Ime in priimek

točke

priznanje

1.

Peter SAMOTORČAN
GŠ Koper - Podružnica Izola
učitelj: Antonije Hajdin
korepetitor: Lada Kos

97,25

ZLATO PRIZNANJE

2.

Urška PETRAČ
GŠ Koper
učitelj: Igor Švarc
korepetitor: Jasna Jerman

90,25

ZLATO PRIZNANJE

3.

Lara MILKOVIČ
GŠ Koper
učitelj: Igor Švarc
korepetitor: Jasna Jerman

88,00

SREBRNO PRIZNANJE

4.

Anže LIČEN
GŠ Nova Gorica
učiteljica: Petra Vodopivec
korepetitor: Aleksandra Pavlovič

87,75

SREBRNO PRIZNANJE

5.

Apolonia VIDIC
GŠ Koper
učitelj: Igor Švarc
korepetitor: Jasna Jerman

 /

 /

 

_______________________________________________________________________________________

Glasbena šola Postojna

Torek, 10. februarja 2009, ob 13.45

KONTRABAS - 1.c kategorija

  Zap.št.

  Ime in priimek

točke

priznanje

1.

Andrej ŠKOF
GŠ Koper
učitelj: Štefan Švagelj
korepetitor: Nives Granič

91,00

ZLATO PRIZNANJE

 

___________________________________________________________________________________________

Glasbena šola Postojna

Sreda, 11. februarja 2009, ob 9.30

VIOLINA - 1.a kategorija

 Zap.št.

 Ime in priimek

točke

priznanje

1.

Aleš LAVRENČIČ
GŠ SCGV Emil Komel Gorica
učitelj: Frančišek Tavčar
korepetitor: Hilarij Lavrenčič

96,00

ZLATO PRIZNANJE

2.

Nastja HRVATIN
GŠ Koper
učiteljica: Tinkara Palčič
korepetitor: Nives Granič

94,50

ZLATO PRIZNANJE

3.

Matija MARC
GŠ Vinko Vodopivec Ajdovščina
učiteljica: Sanja Kaluđerović
korepetitor: Lana Marinković

94,00

ZLATO PRIZNANJE

4.

Nina PAVČIČ
GŠ Postojna
učiteljica: Marinka Kukec Jurič
korepetitor: Snježana Pleše

93,00

ZLATO PRIZNANJE

5.

Zala ČERV
GŠ Vinko Vodopivec Ajdovščina
učiteljica: Miroslava Stojković Pantelić
korepetitor: Lana Marinković

90,50

ZLATO PRIZNANJE

6.

Veronika GODEŠA
GŠ Postojna
učiteljica: Marinka Kukec Jurič
korepetitor: Snježana Pleše

90,50

ZLATO PRIZNANJE

7.

Eva GORUP
GŠ Postojna
učiteljica: Polona Kuret
korepetitor: Snježana Pleše

90,25

ZLATO PRIZNANJE

8.

Maja KOBAL
GŠ Vinko Vodopivec Ajdovščina
učiteljica: Miroslava Stojković Pantelić
korepetitor: Lana Marinković

84,25

SREBRNO PRIZNANJE

9.

Iva NAGLOST
GŠ Vinko Vodopivec Ajdovščina
učiteljica: Kristina Markovič
korepetitor: Lana Marinković

80,00

SREBRNO PRIZNANJE

10.

Julija ČERNE
GŠ Nova Gorica
učiteljica: Clara Bensa
korepetitor: Miha Štokelj

76,00

BRONASTO PRIZNANJE

11.

Tjaša KLANAC
GŠ Ilirska Bistrica
učitelj: Zdravko Pleše
korepetitor: Martin Lenarčič

74,25

BRONASTO PRIZNANJE

12.

Eva KLANJŠČEK
GŠ Tolmin
učiteljica: Mojca Križnič
korepetitor: Erika Bizjak

/

/

 

Glasbena šola Postojna

Sreda, 11. februarja 2009, ob 12.00

VIOLINA - 1.b kategorija

 Zap.št.

 Ime in priimek

točke

priznanje

1.

Nika TOŠKAN
GŠ Koper
učiteljica: Tinkara Palčič
korepetitor: Nives Granič

100

ZLATO PRIZNANJE

2.

Ana COTIČ
GŠ Nova Gorica
učiteljica: Mojca Križnič
korepetitor: Aleksandra Pavlovič

93,25

ZLATO PRIZNANJE

3.

Ivana PERCAN KODARIN
GŠ Koper - Podružnica Piran
učiteljica: Amanda Vidic
korepetitor: Aleksandra Češnjevar Glavina

88,00

SREBRNO PRIZNANJE

 

Glasbena šola Postojna

Sreda, 11. februarja 2009, ob 13.00

VIOLINA - 1.c kategorija

 

  Zap.št.

  Ime in priimek

točke

priznanje

1.

Petra KUKANJA
GŠ Zasebnik
učiteljica: Miroslava Stojković Pantelić
korepetitor: Tamara Ražem

92,50

ZLATO PRIZNANJE

2.

Ana MEZGEC
GŠ Postojna
učiteljica: Marinka Kukec Jurič
korepetitor: Snježana Pleše

92,75

ZLATO PRIZNANJE

 

________________________________________________________________________________________

Glasbena šola Postojna

Sreda, 11. februarja 2009, ob 13.45

VIOLA - 1.c kategorija

 

  Zap.št.

  Ime in priimek

točke

priznanje

1.

Barbara GRAHOR
GŠ Vinko Vodopivec Ajdovščina
učiteljica: Sanja Kaluđerović
korepetitor: Lana Marinković

91

ZLATO PRIZNANJE

 

________________________________________________________________________________________

Glasbena šola Koper

Sreda, 11. februarja 2009, ob 10.00

HARFA - 1.a kategorija

Zap št.

Priimek in ime

Točke

PRIZNANJE

1

PERŠIČ Bilka
GŠ Koper
učiteljica: Svetlana Lučka Joksić

98,00

ZLATO PRIZNANJE

2

PAVLOVIČ Polina
GŠ Nova Gorica
učiteljica: Marina Ružić

90,33

ZLATO PRIZNANJE

 

Glasbena šola Koper

Sreda, 11. februarja 2009, ob 10.30

HARFA - 1.b kategorija

Zap št.

Priimek in ime

Točke

PRIZNANJE

1.

HLEDE Julia
GŠ Koper
učiteljica: Svetlana Lučka Joksić

97,33

ZLATO PRIZNANJE

2.

KOVAČIČ Vita
GŠ Tolmin
učiteljica: Marina Ružić

93,33

ZLATO PRIZNANJE

3

UMER Lejla
GŠ Koper
učiteljica: Svetlana Lučka Joksić

91,00

ZLATO PRIZNANJE

4.

KLANČIČ Ana Kristina
GŠ Nova Gorica
učiteljica: Marina Ružić

90,00

ZLATO PRIZNANJE

5.

VUJAKOVIČ Ana
GŠ Nova Gorica
učiteljica: Marina Ružić

75,33

BRONASTO PRIZNANJE

6.

OBRENOVIČ Jana
GŠ Koper
učiteljica: Svetlana Lučka Joksić

75,00

BRONASTO PRIZNANJE

 

Glasbena šola Koper

Sreda, 11. februarja 2009, ob 12.00

HARFA - 1.c kategorija

Zap št.

Priimek in ime

Točke

PRIZNANJE

1.

ŠIBELJA Jan
GŠ Nova Gorica
učiteljica: Marina Ružić

99,00

ZLATO PRIZNANJE

2.

STEVANOVIČ Sara
GŠ Nova Gorica
učiteljica: Marina Ružić

98,67

ZLATO PRIZNANJE

3.

TOMŠIČ Eva
GŠ Koper
učiteljica: Svetlana Lučka Joksić

96,33

ZLATO PRIZNANJE

4.

PUH Živa
GŠ Koper
učiteljica: Svetlana Lučka Joksić

94,67

ZLATO PRIZNANJE

 

kitara    komorne skupine s pihali    violončelo    kotrabas    violina    viola    harfa    organizacija    na vrh

ORGANIZACIJA TEKMOVANJ PO ŠOLAH

KITARA, KOMORNE SKUPINE S PIHALI - Gorica, 10. februarja 2009
ORGANIZATOR TEKMOVANJA
SCGV Emil Komel Gorica
Drev. XX. septembra, 85, 34170 Gorica - Italija
Telefon / faks: 0039 0481 532163
E-pošta: scgvkomel@tin.it


ORGANIZACIJSKI ODBOR
predsednik: Silvan Kerševan
člani: Fabio Devetak, Martina Gereon, Alessandra Schettino
tajnica: Damijana Čevdek


SEDEŽ TEKMOVANJA
Komorna dvorana Kulturnega centra Lojze Bratuž
Drev. XX. septembra, 85, 34170 Gorica - Italija


SVET TEKMOVANJA
predsednik: Slavica Mlakar
člani: Michela De Castro, Neva Klanjšček


RAČUNALNIŠKA OBDELAVA PODATKOV
Danjel Miklus


RAZPORED TEKMOVANJ

___________________________________________

KITARA
Torek, 10. februarja 2009
1.a kategorija: ob 9.30
1.b kategorija: ob 11.00
1.c kategorija: ob 11.30


ŽIRIJA
predsednik: Tanja Brecelj
član: Marko Feri
član: Boštjan Šmalc
član: Barbara Gorkič
nadomestni član: Anton Črnugelj
tajnica žirije: Damijana Čevdek

___________________________________________

KOMORNE SKUPINE S PIHALI
Torek, 10. februarja 2009
1. kategorija: ob 15.00


ŽIRIJA
predsednik: Adnan Zubčević
član: Matjaž Kobal
član: Mitja Žerjal
nadomestni član: Andreja Konjedic Lenardič
tajnica žirije: Damijana Čevdek

___________________________________________


PODELITEV PRIZNANJ

KITARA
Komorna dvorana Kulturnega centra Lojze Bratuž v Gorici
torek, 10. februarja 2009 ob 12.30

KOMORNE SKUPINE S PIHALI
Komorna dvorana Kulturnega centra Lojze Bratuž v Gorici
torek, 10. februarja 2009 ob 16.30

 

VIOLINA, VIOLA, VIOLONČELO, KONTRABAS - Postojna, 10. in 11. februarja 2009

ORGANIZATOR TEKMOVANJA

Glasbena šola Postojna
Ljubljanska 10, 6230 Postojna
Telefon: 05 / 721 22 00, 05 / 721 22 10
Faks: 05 / 721 22 01
E-pošta: info@gspostojna.net
Inetrnet: http://gspostojna.net


ORGANIZACIJSKI ODBOR
predsednik: Suzana Furlan Mitev
člani: Marinka Kukec Jurič, Polona Kuret
tajnica: Helena Maurič Jelovšek, Franci Šavc


SVET TEKMOVANJA
predsednik: Neda Nanut
člani: Laszlo Balazs, Alenka Podgornik Miklavec, Angelina Nanut


RAČUNALNIŠKA OBDELAVA PODATKOV
Edvard Popit


RAZPORED TEKMOVANJ

___________________________________________

VIOLONČELO
Torek, 10. februarja 2009
1.a kategorija: ob 9.00
1.b kategorija: ob 11.15
1.c kategorija: ob 12.45

KONTRABAS
Torek, 10. februarja 2009
1.c kategorija: ob 13.45

ŽIRIJA ZA VIOLONČELO IN KONTRABAS
predsednik: Ksenja Trotovšek Brlek
član: Igor Švarc
član: Peter Filipčič
član: Zoran Markovič
nadomestni član: Marinka Kukec Jurič
tajnica žirije: Helena Maurič Jelovšek

___________________________________________

VIOLINA
Sreda, 11. februarja 2009
1.a kategorija: ob 9.30
1.b kategorija: ob 12.00
1.c kategorija: ob 13.00

VIOLA
Sreda, 11. februarja 2009
1.c kategorija: ob 13.45


ŽIRIJA ZA VIOLINO IN VIOLO
predsednik: Marko Kodelja
član: Lidija Grkman
član: Bogomir Petrač
član: Tina Balazs
nadomestni član: Sanja Kaluđerović
tajnik žirije: Franci Šavc

___________________________________________

PODELITEV PRIZNANJ
Dvorana Glasbene šole Postojna, torek ob 14.45, sreda ob 14.45
 

HARFA - Koper, 11. februarja 2009

ORGANIZATOR TEKMOVANJA
Glasbena šola Koper
Gallusova 2, 6000 Koper
Telefon: 05 / 66 63 600, 05 / 66 63 601
Faks: 05 / 66 63 606
E-pošta: info@glasbena-kp.net
Internet: http://glasbena-kp.net


ORGANIZACIJSKI ODBOR

predsednik: Vanja Gregorič
člani: Irena Čok, Blaž Lamovec, Goran Moskovski
tajnica: Tanja Grlica


SVET TEKMOVANJA
predsednik: Stana Umek
člani: Marjan Kocjančič, Silvana Pretner


RAČUNALNIŠKA OBDELAVA PODATKOV
Intera Design


RAZPORED TEKMOVANJA
Sreda, 11. februarja 2009
1.a kategorija: ob 10.00
1.b kategorija: ob 10.30
1.c kategorija: ob 12.00


ŽIRIJA
predsednik: Dalibor Bernatovič
član: Bronka Prinčič
član: Anja Gaberc
nadomestni član: Tatjana Donis
tajnica žirije: Tanja Grlica


PODELITEV PRIZNANJ
Koncertna dvorana Glasbene šole Koper, 11. februarja 2009 ob 13.45
 
POSEBNE NAGRADE REGIJSKEGA TEKMOVANJA PRIMORSKE:

Na tekmovanju bodo podeljene posebne nagrade:
- za najvišje doseženo število točk v disciplini,
- za najboljše izvedeno obvezno skladbo v disciplini,
- za najvišje doseženo število točk v kategoriji (snemanje na Radiu Koper).
 

 

kitara    komorne skupine s pihali    violončelo    kotrabas    violina    viola    harfa    organizacija    na vrh