REGIJSKO TEKMOVANJE MLADIH GLASBENIKOV PRIMORSKE 2009
         od 10. do 11. februarja 2009, Gorica, Postojna, Koper

 

 

 

 kat. začetniki      1.a kat.      1.b kat.      1.c kat.      2.a kat.      2.b kat.      posebne nagrade      organizacija

GLASBENA ŠOLA VRHNIKA
petek, dne 17. 4. 2009

KATEGORIJA ZAČETNIKI
ob 9.00

 

Zap.št. Tekmovalec/ka PRIZNANJE
1. KLUN ŽIGA
GŠ Postojna
učiteljica: Saša Crnobrnič
ZLATO PRIZNANJE
2. KODRIČ ZALA
GŠ Koper
učiteljica: Selma Chicco
/
3. KOLENC DEA
GŠ Koper - podružnica Piran
učitelj: Bojan Glavina       
SREBRNO PRIZNANJE
4. LEBAN TIJANA
GŠ Idrija
učiteljica: Maja Tajnšek
SREBRNO PRIZNANJE
5. LUPINC HELENA
Glasbena matica Trst
učiteljica: Klavdija Sedmach
ZLATO PRIZNANJE
6. MIŠIĆ LEONARD 
GŠ Postojna    
učitelj: Edvard Popit
SREBRNO PRIZNANJE
7. OREL MIRJAM
GŠ Sežana
učiteljica: Tamara Ražem
ZLATO PRIZNANJE
8. REBEC KAJA
GŠ Idrija
učiteljica: Maja Tajnšek
SREBRNO PRIZNANJE
9. ROKAVEC NEŽA 
GŠ Nova Gorica
učiteljica: Andreja Konjedic Lenardič
BRONASTO PRIZNANJE
10. SAKSIDA ŠPELA
GŠ Nova Gorica
učiteljica: Vlasta Vižintin       
ZLATO PRIZNANJE
11. SIVIČ TADEJ
GŠ Koper - podružnica Piran
učitelj: Bojan Glavina
ZLATO PRIZNANJE
97 točk, 3 mesto
12. STERGULC TIARA
GŠ Koper - podružnica Piran
učitelj: Bojan Glavina
ZLATO PRIZNANJE
97 točk, 3 mesto
13. STIBILJ TIMOTEJ
GŠ Koper
učiteljica: Nuša Gregorič
ZLATO PRIZNANJE
14. ŠINKOVEC TAŠA
GŠ Koper
učiteljica: Aleksandra Češnjevar Glavina
SREBRNO PRIZNANJE
15. VEHAR NINA
GŠ Idrija         
učiteljica: Maja Tajnšek
SREBRNO PRIZNANJE
16. VISINTIN KATARINA
Glasbena matica Gorica
učiteljica: Vesna Zuppin
ZLATO PRIZNANJE
98 točk, 2. mesto
17. ŽELE TOMAŽ
GŠ Postojna
učiteljica: Saša Crnobrnič
ZLATO PRIZNANJE
100 točk, 1. mesto
18. CERAR LARA
GŠ Koper - podružnica Piran
učitelj: Bojan Glavina
ZLATO PRIZNANJE
 
19. FAJDIGA PETRA
GŠ Ajdovščina
učiteljica: Aleksandra Milić
BRONASTO PRIZNANJE

 

20. FRANDOLIČ EVA
Glasbena matica Gorica
učiteljica: Beatrice Zonta
BRONASTO PRIZNANJE

 

21. GOSTIŠA URBAN 
GŠ Vrhnika
učiteljica: Kaja Lojevec
ZLATO PRIZNANJE
97 točk, 3. mesto
22. GREGORIČ ANDREJA
GŠ Koper
učiteljica: Selma Chicco
ZLATO PRIZNANJE
100 točk, 1. mesto
23. GRZETIČ ANA
GŠ Koper
učiteljica: Darinka Jug
SREBRNO PRIZNANJE
24. GVARDJANČIČ OTO
GŠ Vrhnika
učiteljica: Dominika Naveršnik
SREBRNO PRIZNANJE
25. IBIC MAJA
GŠ Koper
učiteljica: Valentina Češnjevar
ZLATO PRIZNANJE
 


 kat. začetniki      1.a kat.      1.b kat.      1.c kat.      2.a kat.      2.b kat.      posebne nagrade      organizacija


GLASBENA ŠOLA VRHNIKA
petek, dne 17. 4. 2009

KATEGORIJA 1. a
ob 14.00

Zap.št. Tekmovalec/ka PRIZNANJE
1. JARC DEMETRA
Glasbena matica Gorica
učiteljica: Beatrice Zonta
BRONASTO PRIZNANJE
2. KOLENC MILAVEC TINA
GŠ Postojna    
učiteljica: Snježana Pleše
SREBRNO PRIZNANJE
3. KRIŽNIČ MAJA
GŠ Nova Gorica
učiteljica: Milena Židanik Vuga
BRONASTO PRIZNANJE
4. LEBAN MINEJA
GŠ Idrija
učiteljica: Maja Tajnšek
SREBRNO PRIZNANJE
5. LIČEN MARTA
GŠ Nova Gorica
učiteljica: Ingrid Silič
ZLATO PRIZNANJE
95 točk, 2. mesto
6. MIKLAVEC KATARINA 
GŠ Nova Gorica
učiteljica: Ingrid Silič
SREBRNO PRIZNANJE
7. MIKLAVČIČ LUKA
GŠ Idrija
učiteljica: Maja Tajnšek
BRONASTO PRIZNANJE
8. MRAK TIJA
GŠ Nova Gorica
učiteljica: Andreja Konjedic Lenardič    
BRONASTO PRIZNANJE
9. MUROVEC JAKOB
GŠ Nova Gorica
učiteljica: Vlasta Vižintin
SREBRNO PRIZNANJE
10. REBEC NIKA
GŠ Idrija
učiteljica: Maja Tajnšek
BRONASTO PRIZNANJE
11. ROJC ZALA
GŠ Sežana
učiteljica: Ingrid Tavčar
BRONASTO PRIZNANJE
12. RUPNIK ANŽE
GŠ Vrhnika
učiteljica: Kaja Lojevec
ZLATO PRIZNANJE
94 točk, 3. mesto
13. SEDMAK VASJA
GŠ Koper
učiteljica: Nuša Gregorič
SREBRNO PRIZNANJE
14. TERRANA ELISA
Glasbena matica Gorica
učiteljica: Vesna Zuppin
BRONASTO PRIZNANJE
15. UDOVIČ KOVAČIČ TEJA
GŠ Koper
učiteljica: Selma Chicco
ZLATO PRIZNANJE
98 točk, 1. mesto
16. VEHAR LANA
GŠ Idrija
učiteljica: Maja Tajnšek
BRONASTO PRIZNANJE
17. VERŠIČ EVA
GŠ Koper
učiteljica: Nuša Gregorič
ZLATO PRIZNANJE
94 točk, 3. mesto
18. ŽIŽEK PATRICIJA
GŠ Vrhnika
učiteljica: Kaja Lojevec
/
19. ANTONUTTI IVAN
Glasbena matica Gorica
učiteljica: Beatrice Zonta
SREBRNO PRIZNANJE
20. AVSEC LUKA
GŠ Cerknica
učiteljica: Helena Rot
SREBRNO PRIZNANJE
 
21. BUBOLA PETER
GŠ Koper
učiteljica: Jasna Jerman
ZLATO PRIZNANJE
 
22. BUCIK EILEEN
GŠ Nova Gorica
učitelj: Ivan Skrt
SREBRNO PRIZNANJE
23. ČUBEJ KATARINA
GŠ Nova Gorica
učiteljica: Ingrid Silič
SREBRNO PRIZNANJE
24. DOLENC ROK
Glasbena matica Trst
učiteljica: Tamara Ražem       
/
25. FERLETTI SAMUELE VITTORIO
Glasbena matica Gorica
učiteljica: Beatrice Zonta
SREBRNO PRIZNANJE
26. GALLO VIDA
Glasbena matica Gorica
učiteljica: Vesna Zuppin
BRONASTO PRIZNANJE
27. GORELA MATIJA
GŠ Koper - podružnica Piran
učitelj: Bojan Glavina
SREBRNO PRIZNANJE
28. GOSPODARIČ DOROTEJA
GŠ Nova Gorica
učiteljica: Mojca Bizjak
ZLATO PRIZNANJE
95 točk, 2. mesto
29. GOSPODARIČ KORNELIJA
GŠ Nova Gorica
učiteljica: Mojca Bizjak
ZLATO PRIZNANJE
 

 kat. začetniki      1.a kat.      1.b kat.      1.c kat.      2.a kat.      2.b kat.      posebne nagrade      organizacija

GLASBENA ŠOLA VRHNIKA
sobota, dne 18. 4. 2009

KATEGORIJA 1. b
ob 9.00

Zap.št. Tekmovalec/ka PRIZNANJE
1. NANUT PETER
GŠ Nova Gorica
učiteljica: Ingrid Silič
ZLATO PRIZNANJE
92 točk, 2. mesto
2. PREGELJC MOJCA
GŠ Ajdovščina
učiteljica: Aleksandra Milić   
BRONASTO PRIZNANJE
3. VISINTIN CRISTIAN
Glasbena matica Gorica
učiteljica: Vesna Zuppin        
BRONASTO PRIZNANJE
4. ČERNAČ KATARINA
GŠ Postojna
učitelj: Edvard Popit
SREBRNO PRIZNANJE
5. BORŠIČ SANDRA
GŠ Koper       
učiteljica: Danijela Masliuk    
SREBRNO PRIZNANJE
6. HORVAT SARA
GŠ Koper - podružnica Piran
učiteljica: Aleksandra Češnjevar Glavina
ZLATO PRIZNANJE
94 točk, 1. mesto

 kat. začetniki      1.a kat.      1.b kat.      1.c kat.      2.a kat.      2.b kat.      posebne nagrade      organizacija


GLASBENA ŠOLA VRHNIKA
sobota, dne 18. 4. 2009

KATEGORIJA 1. c
ob 11.00

Zap.št. Tekmovalec/ka PRIZNANJE
1. JAKOMIN JURE
GŠ Koper
učiteljica: Nives Granić
BRONASTO PRIZNANJE
2. KLEMENC ALJA
GŠ Cerknica   
učitelj: Paolo Biancuzzi
BRONASTO PRIZNANJE
3. KOVAČIČ NIKA
GŠ Tolmin
učitelj: Sijavuš Gadžijev
ZLATO PRIZNANJE
94 točk, 3. mesto
4. KRAVANJA ANA
GŠ Tolmin      
učiteljica: Tatjana Cimprič
ZLATO PRIZNANJE
95 točk, 2. mesto
5. LOBODA IVAN
GŠ Koper - podružnica Piran
učiteljica: Aleksandra Češnjevar Glavina
SREBRNO PRIZNANJE
6. MORELJ GEC KRISTINA 
GŠ Koper
učiteljica: Nives Granić
/
7. PAVLOVIČ ANJA
GŠ Koper
učiteljica: Darinka Jug
SREBRNO PRIZNANJE
8. PLESNIČAR TONE
GŠ Ajdovščina
učiteljica: Helena Plesničar
SREBRNO PRIZNANJE
9. ŠORLI JERNEJ
GŠ Tolmin
učiteljica: Selma Chicco
ZLATO PRIZNANJE
98 točk, 1. mesto
10. VONČINA MAJA
GŠ Nova Gorica
učiteljica: Ingrid Silič
ZLATO PRIZNANJE
94 točk, 3. mesto
11. VUGA GAŠPER
GŠ Nova Gorica
učitelj: Miha Štokelj
ZLATO PRIZNANJE
 
12. BATAGELJ LANA
GŠ Postojna
učiteljica: Helena Plesničar
ZLATO PRIZNANJE
98 točk, 1. mesto
13. BLAŽEK ENEJ
GŠ Koper
Učiteljica: Valentina Češnjevar
BRONASTO PRIZNANJE
14. BRENČIČ KATARINA
GŠ Idrija
učiteljica: Helena Plesničar
SREBRNO PRIZNANJE
15. BUREMI SERENA
GŠ Koper - podružnica Piran
učiteljica: Aleksandra Češnjevar Glavina
ZLATO PRIZNANJE
 

 kat. začetniki      1.a kat.      1.b kat.      1.c kat.      2.a kat.      2.b kat.      posebne nagrade      organizacija

GLASBENA ŠOLA VRHNIKA
sobota, dne 18. 4. 2009

KATEGORIJA 2. a
ob 17.00

Zap.št. Tekmovalec/ka PRIZNANJE
1. MRAKOVČIČ ALENKA
Umetniška gimnazija Koper 
učitelj: Denys Masliuk
SREBRNO PRIZNANJE
2. DOLINŠEK EVA
GŠ Nova Gorica
učiteljica: Aleksandra Pavlovič
SREBRNO PRIZNANJE

 

3. GUČEK MIA
Umetniška gimnazija Koper 
učiteljica: Selma Chicco
/

 kat. začetniki      1.a kat.      1.b kat.      1.c kat.      2.a kat.      2.b kat.      posebne nagrade      organizacija

GLASBENA ŠOLA VRHNIKA
sobota, dne 18. 4. 2009

KATEGORIJA 2. b
ob 18.00

Zap.št. Tekmovalec/ka PRIZNANJE
1. ŠVIGELJ SABINA
Umetniška gimnazija Koper 
učitelj: Denys Masliuk
ZLATO PRIZNANJE
94 točk, 2. mesto
2. FAJDIGA META
GŠ Ajdovščina
učiteljica: Helena Plesničar    
ZLATO PRIZNANJE
100 točk, 1. mesto


 kat. začetniki      1.a kat.      1.b kat.      1.c kat.      2.a kat.      2.b kat.      posebne nagrade      organizacija


SEZNAM PRVONAGRAJENCEV
 IN PREJEMNIKOV POSEBNIH NAGRAD

Tekmovalec/ka Nagrada

TOMAŽ ŽELE, začetniki
GŠ Postojna
učiteljica: Saša Crnobrnič

Zlato priznanje, 100 točk, 1. mesto
Posebno priznanje za najvišje doseženo število točk v kategoriji in na tekmovanju ter posebno priznanje za najmlajšega tekmovalca

ANDREJA GREGORIČ, začetniki
GŠ Koper
učiteljica: Selma Chicco

Zlato priznanje, 100 točk, 1. mesto
Posebno priznanje za najvišje doseženo število točk v kategoriji in na tekmovanju

TEJA UDOVIČ KOVAČIČ, 1.a
GŠ Koper
učiteljica: Selma Chicco

Zlato priznanje, 98 točk, 1. mesto
Posebno priznanje za najvišje doseženo število točk v kategoriji

SARA HORVAT, 1.b
GŠ Koper - podružnica Piran
učiteljica: Aleksandra Češnjevar Glavina

Zlato priznanje, 94 točk, 1. mesto
Posebno priznanje za najvišje doseženo število točk v kategoriji in posebna nagrada za izvedbo sodobne skladbe -  Dvoglasne invencije R. Ščedrina

ANA KRAVANJA, 1.c
GŠ Tolmin
učiteljica: Tatjana Cimprič

Zlato priznanje, 95 točk, 2. mesto
Posebno priznanje za najboljšo izvedbo etude

JERNEJ ŠORLI, 1.c
GŠ Tolmin
učiteljica: Selma Chicco

Zlato priznanje, 98 točk, 1. mesto
Posebno priznanje za najvišje doseženo število točk v kategoriji in posebno priznanje za najboljšo izvedbo romantične skladbe

MAJA VONČINA, 1.c
GŠ Nova Gorica
učiteljica: Ingrid Silič

Zlato priznanje, 94 točk, 3. mesto
Posebno priznanje za najboljše izvedeno klasicistično sonato

LANA BATAGELJ, 1.c
GŠ Postojna
učiteljica: Helena Plesničar

Zlato priznanje, 98 točk, 1. mesto
Posebno priznanje za najvišje doseženo število točk v kategoriji

SERENA BUREMI, 1.c
GŠ Koper - podružnica Piran
učiteljica: Aleksandra Češnjevar Glavina

Zlato priznanje
Posebno priznanje za najboljše izvedeno slovensko skladbo

META FAJDIGA, 2.b
GŠ Ajdovščina
učiteljica: Helena Plesničar

Zlato priznanje, 100 točk, 1. mesto
Posebno priznanje za najvišje doseženo število točk v kategoriji in na tekmovanju ter posebno priznanje žirije za umetniški vtis

Tekmovalci, ki bodo tekmovalni program posneli za Radio Koper:

          1. Meta Fajdiga, 2.b, učiteljica Helena Plesničar
          2. Lana Batagelj, 1.c,
učiteljica  Helena Plesničar
          3. Jernej Šorli, 1.c, učiteljica  Selma Chicco
          4. Sara Horvat, 1.b,
učiteljica  Aleksandra Češnjevar Glavina

 


 kat. začetniki      1.a kat.      1.b kat.      1.c kat.      2.a kat.      2.b kat.      posebne nagrade      organizacija

ORGANIZACIJA TEKMOVANJ PO ŠOLAH

Glasbena šola Vrhnika - 17. in  18. aprila 2009

ORGANIZATOR TEKMOVANJA

Glasbena šola Vrhnika
Trg Karla Grabeljška 3
1360 Vrhnika
Telefon:01 / 750 62 40
Faks: 01 / 750 62 50
E-pošta:
gsv@siol.net
 

VODJA TEKMOVANJA
Pomočnica ravnatelja GŠ Vrhnika:  Majda Smrke Kos
 

ORGANIZACIJSKI ODBOR
Predsednica: Urša Vlašič
Članice: Dominika Naveršnik, Theresa Plut, Kaja Lojevec
Tajnica:  Kristina Smrke
 

SVET TEKMOVANJA
Predsednica:  Suzana Furlan Mitev
Članici:  Kaja Lojevec, Bernarda Paškvan


RAČUNALNIŠKA OBDELAVA PODATKOV
Edvard Popit


RAZPORED TEKMOVANJA
Petek, 17. 4. 2009

kategorija začetniki: ob 9.00
kategorija l.a: ob 14.00

Sobota, 18. 4. 2009

kategorija l.b: ob 9.00
kategorija l.c: ob 11.00
kategorija 2.a: ob 17.00
kategorija 2.b: ob 18.00


PODELITEV PRIZNANJ
Dvorana Glasbene šole Vrhnika, sobota, 18. april 2009 ob 20.00.

ŽIRIJA
Predsednica: Helena Megušar
Članica:  Selma Chicco
Član:  Denys Masliuk
Članica:  Helena Plesničar
Član:  Borut Logar
Nadomestni član: Edvard Popit

 

 kat. začetniki      1.a kat.      1.b kat.      1.c kat.      2.a kat.      2.b kat.      posebne nagrade      organizacija