ZVEZA SLOVENSKIH GLASBENIH ŠOL
TEKMOVANJA MLADIH SLOVENSKIH GLASBENIKOV (TEMSIG)


REGIJSKO TEKMOVANJE MLADIH GLASBENIKOV PRIMORSKE 2010
 

OBOA, PETJE
Glasbena šola Koper - podružnica Izola, 9. februarja 2010

KOMORNE SKUPINE S TROBILI
Glasbena šola Idrija, 9. februarja 2010

SAKSOFON, KLARINET
SCGV "Emil Komel" Gorica, 10. in 11. februarja 2010

FLAVTA
Glasbena šola Postojna, 15. in 16. februarja 2010

KLAVIR
Glasbena šola Nova Gorica, 17. februarja 2010
 

 

oboa   petje   komorne skupine s trobili   saksofon   klarinet   flavta   kljunasta flavta   klavir   klavir - začetniki 
organizacija   na vrh



Glasbena šola Koper, podružnica Izola

Torek, 9. februarja 2010, ob 9. uri

OBOA – 1. a KATEGORIJA

Zap.št. Tekmovalec-ka Točk Priznanje
1. ŠTREMFELJ Nataša
GŠ Tolmin
učiteljica: Ana Leban
korepetitor: Ana Leban
94,75 ZLATO PRIZNANJE



Glasbena šola Koper, podružnica Izola

Torek, 9. februarja 2010, ob 9.05

OBOA – 1. b KATEGORIJA

Zap.št. Tekmovalec-ka Točk Priznanje
1. ŠABEC Ksenija
GŠ Postojna
učiteljica: Jelena Soro
korepetitor: Ivan Marinović

93,00

ZLATO PRIZNANJE

 



Glasbena šola Koper, podružnica Izola

Torek, 9. februarja 2010, ob 9.20

OBOA – 1. c KATEGORIJA

Zap.št. Tekmovalec-ka Točk Priznanje
1. LACKOVIĆ Peter
GŠ Nova Gorica
roj.: 17. 3. 1995
učiteljica: Andreja Konjedic Lenardič
korepetitor: Miha Štokelj
 
95,33 ZLATO PRIZNANJE
2. PODBRŠČEK Neža
GŠ Nova Gorica
roj.: 28. 5. 1996
učiteljica: Andreja Konjedic Lenardič
korepetitor: Miha Štokelj

 

94,33 ZLATO PRIZNANJE
3. SLUGA Katja
GŠ Koper
roj.: 18. 7. 1995
učiteljica: Breda Hartman
korepetitor: Nuša Gregorič

 

92,67 ZLATO PRIZNANJE

 

oboa   petje   komorne skupine s trobili   saksofon   klarinet   flavta   kljunasta flavta   klavir   klavir - začetniki 
organizacija   na vrh



Glasbena šola Koper, podružnica Izola

Torek, 9. februarja 2010, ob 11. uri

PETJE – 1. a KATEGORIJA

Zap.št. Tekmovalec-ka Točk Priznanje
1. DRMOTA Eva
roj.: 5. 6. 1994
GŠ Idrija
učiteljica: Tonja Lapanja Brenčič
korepetitor: Maja Tajnšek
86,00 SREBRNO PRIZNANJE
2. FAGANEL Urška
roj.: 14. 7. 1994
SCGV »Emil Komel« Gorica
učiteljica: Franka Žgavec
korepetitor: Hilarij Lavrenčič
91,25 ZLATO PRIZNANJE

 

3. OREL Andrej
roj.: 22. 7. 1991
GŠ Nova Gorica
učitelj: Vladimir Čadež
korepetitor: Andreja Konjedic Lenardič
82,25 SREBRNO PRIZNANJE

 

4. RAVNIK Gregor
roj.: 22. 5. 1993
GŠ Koper
učiteljica: Tanja Grlica
korepetitor: Tatjana Jercog
95,75 ZLATO PRIZNANJE

 

5. ŠABEC Monika
roj.: 30. 6. 1994
GŠ Ilirska Bistrica
učiteljica: Janja Konestabo
korepetitor: Paolo Biancuzzi
81,25 SREBRNO PRIZNANJE

 

6. UDOVIČ Gaja
roj.: 8. 6. 1995
GŠ Ilirska Bistrica
učiteljica: Janja Konestabo
korepetitor: Paolo Biancuzzi
83,25 SREBRNO PRIZNANJE

 

 

Glasbena šola Koper, podružnica Izola

Torek, 9. februarja 2010, ob 12. uri

PETJE – 1. b KATEGORIJA

Zap.št. Tekmovalec-ka Točk Priznanje
1. FATUR Aleks
roj.: 20. 7. 1990
GŠ Ilirska Bistrica
učiteljica: Janja Konestabo
korepetitor: Paolo Biancuzzi 
73,75 BRONASTO PRIZNANJE
2. FERJANČIČ Marko
roj.: 2. 5. 1989
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
učiteljica: Jerica Rudolf
korepetitor: Katarina Vidmar
94,50 ZLATO PRIZNANJE
3. IVANČIČ Špela
roj.: 2. 11. 1991
GŠ Tolmin
učiteljica: Tonja Lapanja Brenčič
korepetitor: Tanja Šterman
88,50 SREBRNO PRIZNANJE

 

4. KAVČIČ Neža
roj.: 3. 12. 1992
GŠ Tolmin
učiteljica: Majda Luznik
korepetitor: Tanja Šterman
85,00 SREBRNO PRIZNANJE

 

5. PALJK Ivana
roj.: 15. 7. 1992
SCGV »Emil Komel« Gorica
učiteljica: Franka Žgavec
korepetitor: Hilarij Lavrenčič
/ /
6. PIRIH Sara
roj.: 24. 6. 1992
GŠ Idrija
učiteljica: Tonja Lapanja Brenčič
korepetitor: Maja Tajnšek
64,25 PRIZNANJE ZA UDELEŽBO

 

 

Glasbena šola Koper, podružnica Izola

Torek, 9. februarja 2010, ob 13.15

PETJE – 1. c KATEGORIJA

Zap.št. Tekmovalec-ka Točk Priznanje
1. KLEMŠE Karmen
roj.: 1. 8. 1989
GŠ Nova Gorica
učitelj: Vladimir Čadež
korepetitor: Andreja Konjedic Lenardič
73,00 BRONASTO PRIZNANJE

 

2. MAKOR Andrej
roj.: 27. 6. 1987
zasebnik
korepetitor: Tanja Šterman
96,75 ZLATO PRIZNANJE

 

3. RUSJAN Mojca
roj.: 19. 6. 1990
GŠ Nova Gorica
učitelj: Vladimir Čadež
korepetitor: Andreja Konjedic Lenardič
76,00 BRONASTO PRIZNANJE

 

4. BOLE Miha
roj.: 5. 4. 1988
GŠ Postojna
učiteljica: Helena Maurič Jelovšek
korepetitor: Edvard Popit
96,25 ZLATO PRIZNANJE

 

 

oboa   petje   komorne skupine s trobili   saksofon   klarinet   flavta   kljunasta flavta   klavir   klavir - začetniki 
organizacija   na vrh



Glasbena šola Idrija

Torek, 9. februarja 2010, ob 11. uri

KOMORNE SKUPINE S TROBILI - I. KATEGORIJA

Zap.št. Tekmovalec-ka Točk Priznanje
1.

Trio rogov

MENART Žan, rog
roj.: 21.1.1996
LAZAR Filip, rog
roj.: 1.8.1998
ERJAVEC Neja, rog
roj.: 22.7.1997

GŠ Idrija
mentor: Neža Gruden

 

90,83 ZLATO PRIZNANJE

 

2.

Kvartet rogov

FILIPOVIĆ Urban, rog
roj.: 9.2.1996
MIHELJ Aljoša, rog
roj.: 7.7.1996
GUSTINČIČ Jakob, rog
roj.: 29.9.1996
MALETIČ Grega, rog
roj.: 10.2.1997

GŠ Sežana
mentor: Peter Pačnik

 

90,50 ZLATO PRIZNANJE

 

3.

Trio trobent

BRAS Eva, trobenta
roj.: 16.6.1997
GREGORIČ Nejc, trobenta
roj.: 21.5.1997
ROSA Klemen, trobenta
roj.: 30.12.1994

GŠ V. Vodopivca Ajdovščina
mentor: Andrej Kobal

 

94,83 ZLATO PRIZNANJE

 

4.

Trobilni trio

DROLE Nejc, trobenta
roj.: 27.5.1996
SEMEC Oskar, trobenta
roj.: 13.3.1996
SELJAK Martin, bariton
roj.: 16.10.1995

GŠ Idrija
mentor: Matjaž Kajzer, Silvo Dolinšek

 

90,00 ZLATO PRIZNANJE

 

5.

Trobilni kvartet

PODOBNIK Matej Maksimiljan, trobenta
roj.: 2.9.1995
ŠUC Maks, trobenta
roj.:1.10.1995
LEBAN Jakob, pozavna
roj.:20.4.1996
CERNATIČ Filip
, pozavna
roj.:19.7.1996

GŠ Nova Gorica
mentor: Peter Pavli

 

84,50 SREBRNO PRIZNANJE

 

6.

Trio trobent ''Emil Komel''

GEROLIMETTO Elisa, trobenta
roj.: 30.4.1996
SREBRNIČ Živa, trobenta
roj.: 11.5.1996
BOSCARATO Gabriele, trobenta
roj.: 8.12.1994

SCGV »E. Komel« Gorica
mentor: Roberto Caterini, Erik Žerjal

 

90,50 ZLATO PRIZNANJE

 

 

oboa   petje   komorne skupine s trobili   saksofon   klarinet   flavta   kljunasta flavta   klavir   klavir - začetniki 
organizacija   na vrh



SCGV Emil Komel, Gorica

Sreda, 10. februarja 2010, ob 9.30

SAKSOFON - I.a KATEGORIJA

Zap.št. Tekmovalec-ka Točk Priznanje
1. DODIČ Peter
roj.: 07.05.1999
GŠ Idrija
učitelj: Bojan Zupančič
korepetitor: Polona Bizjak
96,67 ZLATO PRIZNANJE
2. JARC Petra
roj.: 16.02.1999
Godbeniška šola Vogrsko
učitelj: Tomaž Škamperle
korepetitor: Vesna Zuppin
96,67 ZLATO PRIZNANJE
3. MARUŠIČ Matej
roj.: 19.04.1999
SCGV Emil Komel Gorica
učitelj: Matic Mikola
korepetitor: Neva Klanjšček
92,00 ZLATO PRIZNANJE
4. PERIC Jerica
roj.: 10.11.1999
GŠ Ilirska Bistrica
učiteljica: Zala Kejžar
korepetitor: Paolo Biancuzzi
95,00 ZLATO PRIZNANJE
5. RIJAVEC Sandra
roj.: 24.12.1999
GŠ Sežana
učitelj: Gianfranco Stancich
korepetitor: Vilma Padovan
97,67 ZLATO PRIZNANJE
6. ROJC Boštjan
roj.: 29.1.2000
GŠ Nova Gorica
učitelj: Sandi Vrabec
korepetitor: Miha Štokelj
93,33 ZLATO PRIZNANJE
7. STARC Zala
roj.: 13.07.2000
GŠ Koper
učitelj: Mitja Žerjal
korepetitor: Jasna Jerman
91,33 ZLATO PRIZNANJE
8. STOJANOVIČ Maša
roj.: 03.02.1999
GŠ Koper
učitelj: Mitja Žerjal
korepetitor: Jasna Jerman
/ /
9. SUŠA Matic
roj.: 19.06.2000
GŠ Postojna
učitelj: Matjaž Kobal
korepetitor: Ivan Marinovič
91,66 ZLATO PRIZNANJE

 

SCGV Emil Komel, Gorica

Sreda, 10. februarja 2010, ob 11.00

SAKSOFON - I.b KATEGORIJA

Zap.št. Tekmovalec-ka

Točk

Priznanje

1. GREGORIČ Andrej
roj.: 15.05.1997
Godbeniška šola Vogrsko
učitelj: Tomaž Škamperle
korepetitor: Vesna Zuppin
90,67 ZLATO PRIZNANJE
2. JEŽ Jaka
roj.: 08.07.1998
Glasbena šola Idrija
učitelj: Bojan Zupančič
korepetitor: Polona Bizjak
86,67 SREBRNO PRIZNANJE
3. MOREL Žana
roj.: 16.04.1997
Pihalni orkester Brda
učitelj: Boštjan Vendramin
korepetitor: Polona Bizjak
92,33 ZLATO PRIZNANJE
4. POVH Matija
roj.: 29.04.1997
GŠ Sežana
učitelj: Branislav Trifkovič
korepetitor: Tamara Ražem Locatelli
95,33 ZLATO PRIZNANJE
5. SMAREGLIA Celeste Sanja
roj.: 12.04.1998
GŠ Nova Gorica
učitelj: Ivor Reljić
korepetitor: Divna Jandrič
74,67 BRONASTO PRIZNANJE

 

SCGV Emil Komel, Gorica

Sreda, 10. februarja 2010, ob 12.30

SAKSOFON - I.c KATEGORIJA

Zap.št. Tekmovalec-ka

Točk

Priznanje

1. LESAR Živa
roj.: 17.04.1995
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
učitelj: Branislav Trifkovič
korepetitor: David Trebižan
92.33 ZLATO PRIZNANJE
2. MUNIH Martin
roj.: 27.04.1995
GŠ Nova Gorica
učitelj: Ivor Reljić
korepetitor: Divna Jandrič
85,00 SREBRNO PRIZNANJE
3. PETERNELJ Tomi
roj.: 03.05.1996
GŠ Idrija
učitelj: Bojan Zupančič
korepetitor: Teja Ličar Močnik
84.33 SREBRNO PRIZNANJE
4. STIBILJ Kristjan
roj.: 05.10.1995
GŠ Nova Gorica
učitelj: Ivor Reljić
korepetitor: Divna Jandrič
90,00 ZLATO PRIZNANJE

 

oboa   petje   komorne skupine s trobili   saksofon   klarinet   flavta   kljunasta flavta   klavir   klavir - začetniki 
organizacija   na vrh



SCGV Emil Komel, Gorica

Četrtek, 11. februarja 2010, ob 9.30

KLARINET - I.a KATEGORIJA

Zap.št. Tekmovalec-ka

Točk

Priznanje

1. GERLICA Tilen
roj.: 07.07.1999
Godbeniška šola »Brkinska godba 2000«
učitelj: Tomaž Škamperle
korepetitor: Lana Marinkovič
96,00 ZLATO PRIZNANJE
2. GLAVINA Ivana
roj.: 15.06.1999
GŠ Koper
učitelj: Aleš Grosek
korepetitor: Nadja Žerjal
93,00 ZLATO PRIZNANJE
3. KLEVA Christal
roj.: 07.01.1999
GŠ Koper
učitelj: Aleš Grosek
korepetitor: Nadja Žerjal
88,00 SREBRNO PRIZNANJE
4. KREČIČ Urša
roj.: 22.03.1999
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
učitelj: Jernej Šmalc
korepetitor: Katarina Vidmar
94,67 ZLATO PRIZNANJE
5, PAJER Erika
roj.: 23.05.1999
GŠ Idrija
učitelj: Igor Vrhnjak
korepetitor: Maja Tajnšek
92,00 ZLATO PRIZNANJE
6. BENKO Gaja
roj.: 18.01.1999
GŠ Nova Gorica
učitelj: Sandi Vrabec
korepetitor: Miha Štokelj
97,33 ZLATO PRIZNANJE




SCGV Emil Komel, Gorica

Četrtek, 11. februarja 2010, ob 10.30

KLARINET - I.b KATEGORIJA

Zap.št. Tekmovalec-ka

Točk

Priznanje

1. FORTUNAT Denis
roj.: 24.08.1998
GŠ Tolmin
učitelj: Stojan Milinković
korepetitor: Erika Bizjak
86,67 SREBRNO PRIZNANJE
2. PAŠKVAN Matej
roj.: 12.04.1998
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
učitelj: Branislav Trifkovič
korepetitor: Bernarda Paškvan
96,67 ZLATO PRIZNANJE
3. ŠKORJA Samanta
roj.: 26.08.1997
GŠ Koper
učitelj: Karl Glavina
korepetitor: Nuška Gregorič
94,67 ZLATO PRIZNANJE
4. ŠKRLJ Jernerja
roj.: 06.06.1997
GŠ Sežana
učitelj: Gianfranco Stancich
korepetitor: Tamara Ražem Locatelli
85,33 SREBRNO PRIZNANJE

 


SCGV Emil Komel, Gorica

Četrtek, 11. februarja 2010, ob 12.00

KLARINET - I.c KATEGORIJA

Zap.št. Tekmovalec-ka

Točk

Priznanje

1. RENER Katijana
roj.: 13.02.1996
GŠ Sežana
učitelj: Branislav Trifkovič
korepetitor: Tamara Ražem Locatelli
85,00 SREBRNO PRIZNANJE
2. ŠTREKELJ Tea
roj.: 17.02.1996
GŠ Sežana
učitelj: Branislav Trifkovič
korepetitor: Tamara Ražem Locatelli
88,67 SREBRNO PRIZNANJE
3. VRABEC Julija
roj.: 16.04.1995
GŠ Koper
učitelj: Borut Vatovec
korepetitor: Nuška Gregorič
/ /

 

oboa  petje   komorne skupine s trobili   saksofon   klarinet   flavta  klj. flavta   klavir    klavir - zač. 
organizacija   na vrh



Glasbena šola Postojna

Torek, 16. februarja 2010, ob 9. uri

FLAVTA - I.a KATEGORIJA

Zap.št. Tekmovalec-ka

Točk

Priznanje

1. FORNAZARIČ Tina
roj.: 26.06.1999
GŠ Nova Gorica
učitelj-ica: Armando Mariutti
korepetitor: Aleksandra Pavlovič
91,75 ZLATO PRIZNANJE
2. HOSNER Andreja
roj.: 25.12.1999
GŠ Tolmin
učitelj-ica: Neža Kravanja
korepetitor: Erika Bizjak
84,75 SREBRNO PRIZNANJE
3. KOREN Eva
roj.: 05.07.1999
GŠ Tolmin
učitelj-ica: Neža Kravanja
korepetitor: Erika Bizjak
82,75 SREBRNO PRIZNANJE
4. KOŽELJ Tea
roj.: 07.10.1999
GŠ Koper
učitelj-ica: Samanta Stell
korepetitor: Nives Granić
90,00 ZLATO PRIZNANJE
5. LAKNER Taja
roj.: 23.11.1999
GŠ Idrija
učitelj-ica: Gordana Buh
korepetitor: Polona Bizjak
87,00 SREBRNO PRIZNANJE
6. LAPANJA Nika
roj.: 30.04.1999
GŠ Tolmin
učitelj-ica: Maja Klanjšček
korepetitor: Erika Bizjak
90,50 ZLATO PRIZNANJE
7. MEDVEŠČEK Lea
roj.: 27.05.1999
GŠ Nova Gorica
učitelj-ica: Doris Kodelja
korepetitor: Miha Štokelj
90,75 ZLATO PRIZNANJE
8. PROSEN Eva
roj.: 11.04.1999
GŠ Ilirska Bistrica
učitelj-ica: Adnan Zubčevič
korepetitor: Nina Volk
92,33 ZLATO PRIZNANJE
9. RADIĆ Lili
roj.: 10.12.1999
GŠ Koper-Piran
učitelj-ica: Olga Sosič
korepetitor: Bojan Glavina
80,50 SREBRNO PRIZNANJE
10. BAŠIČ Gaja
roj.: 19.09.1999
GŠ Sežana
učitelj-ica: Marija Maretić Hiršter
korepetitor: Vilma Padovan
94,75 ZLATO PRIZNANJE
11. BOŽIČ Maša
roj.: 12.06.2000
GŠ Ajdovščina
učitelj-ica: Svetlana Marinkovič
korepetitor: Katarina Vidmar
84,25 SREBRNO PRIZNANJE



Glasbena šola Postojna

Ponedeljek, 15. februarja 2010, ob 9. uri

FLAVTA - I.b KATEGORIJA

Zap.št. Tekmovalec-ka

Točk

Priznanje

1. ČERIN Karin
roj.: 09.06.1997
GŠ Tolmin
učitelj-ica: Maja Klanjšček
korepetitor: Erika Bizjak
84,50 SREBRNO PRIZNANJE
2. ERŽEN Alenka
roj.: 23.03.1998
GŠ Idrija
učitelj-ica: Gordana Buh
korepetitor: Polona Bizjak
88,00 SREBRNO PRIZNANJE
3. FATUR Eva
roj.: 02.12.1997
GŠ Ilirska Bistrica
učitelj-ica: Adnan Zubčevič
korepetitor: Nina Volk
92,00 ZLATO PRIZNANJE
4. IVANČIČ Tadeja
roj.: 23.10.1997
GŠ Ilirska Bistrica
učitelj-ica: Adnan Zubčevič
korepetitor: Nina Volk
82,00 SREBRNO PRIZNANJE
5. JENKO Hana
roj.: 25.01.1998
GŠ Ilirska Bistrica
učitelj-ica: Adnan Zubčevič
korepetitor: Nina Volk
87,00 SREBRNO PRIZNANJE
6. KAVČIČ Hana
roj.: 29.08.1998
GŠ Idrija
učitelj-ica: Gordana Buh
korepetitor: Polona Bizjak
90,00 ZLATO PRIZNANJE
7. KOMEL Katarina
roj.: 29.10.1997
GŠ Nova Gorica
učitelj-ica: Doris Kodelja
korepetitor: Miha Štokelj
92,00 ZLATO PRIZNANJE
8. MERVIČ Ana
roj.: 07.09.1998
GŠ Nova Gorica
učitelj-ica: Doris Kodelja
korepetitor: Miha Štokelj
87,50 SREBRNO PRIZNANJE
9. MRAK Zala
roj.: 30.07.1997
GŠ Koper - Izola
učitelj-ica: Špela Molek
korepetitor: Lada Kos
95,50 ZLATO PRIZNANJE
10. NASTRAN Ana
roj.: 09.07.1998
GŠ Sežana
učitelj-ica: Tamara Tretjak
korepetitor: Vilma Padovan
82,25 SREBRNO PRIZNANJE
11. PREGELJ Rebeka
roj.: 21.01.1998
GŠ Nova Gorica
učitelj-ica: Armando Mariutti
korepetitor: Aleksandra Pavlovič
92,50 ZLATO PRIZNANJE
12. STERGAR Pia
roj.: 25.08.1997
GŠ Tolmin
učitelj-ica: Maja Klanjšček
korepetitor: Erika Bizjak
81,75 SREBRNO PRIZNANJE
13. ŠENKINC Nastja
roj.: 25.06.1997
GŠ Ilirska Bistrica
učitelj-ica: Adnan Zubčevič
korepetitor: Nina Volk
84,00 SREBRNO PRIZNANJE
14. VODOPIVEC Urša
roj.: 15.09.1997
GŠ Sežana
učitelj-ica: Tamara Tretjak
korepetitor: Lana Marinkovič
81,75 SREBRNO PRIZNANJE
15. BIRSA Irena
roj.: 05.02.1997
GŠ Sežana
učitelj-ica: Tamara Tretjak
korepetitor: Lana Marinkovič
88,00 SREBRNO PRIZNANJE



Glasbena šola Postojna

Ponedeljek, 15. februarja 2010, ob 14.30 uri

FLAVTA - I.c KATEGORIJA

Zap.št. Tekmovalec-ka

Točk

Priznanje

1. JURKOVIĆ Erazem
roj.: 17.04.1995
GŠ Nova Gorica
učitelj-ica: Armando Mariutti
korepetitor: Aleksandra Pavlovič
82,75 SREBRNO PRIZNANJE
2. KALIN KANTE Maja
roj.: 01.02.1996
GŠ Ajdovščina
učitelj-ica: Armando Mariutti
korepetitor: Katarina Vidmar
88,00 SREBRNO PRIZNANJE
3. KENK Maja
roj.: 23.03.1995
GŠ Idrija
učitelj-ica: Gordana Buh
korepetitor: Polona Bizjak
88,33 SREBRNO PRIZNANJE
4. OBERSNEL Marco
roj.: 19.09.1996
GM - Marij Kogoj
učitelj-ica: Erika Slama
korepetitor: Claudia Sedmach
80,00 SREBRNO PRIZNANJE
5. PENKO Ana
roj.: 08.07.1995
GŠ Ilirska Bistrica
učitelj-ica: Adnan Zubčevič
korepetitor: Nina Volk
94,33 ZLATO PRIZNANJE
6. ROŽANEC Zala
roj.: 17.03.1996
GŠ Koper - Izola
učitelj-ica: Špela Molek
korepetitor: Lada Kos
83,00 SREBRNO PRIZNANJE
7. TOMINEC Mojca
roj.: 28.11.1995
GŠ Koper
učitelj-ica: Rosella Stojnić
korepetitor: Nadja Žerjal
77,25 BRONASTO PRIZNANJE
8. VERČ Dana
roj.: 09.10.1995
GŠ Sežana
učitelj-ica: Marija Maretić Hiršter
korepetitor: Vilma Padovan
90,00 ZLATO PRIZNANJE

 

oboa   petje   komorne skupine s trobili   saksofon   klarinet   flavta   kljunasta flavta   klavir   klavir - začetniki 
organizacija   na vrh


Glasbena šola Postojna

Ponedeljek, 15. februarja 2010, ob 17.30 uri

KLJUNASTA FLAVTA - I.a KATEGORIJA

Zap.št. Tekmovalec-ka

Točk

Priznanje

1. ĐAKOVIĆ UJČIČ Žana
roj.: 11.06.2000
GŠ Ilirska Bistrica
učitelj-ica: Zala Kejžar
korepetitor: Paolo Biancuzzi
90,00 ZLATO PRIZNANJE
2. BIRSA KRUŠEC Ana
roj.: 21.07.2000
GŠ Koper - Izola
učitelj-ica: Dušan Kitić
korepetitor: Aleksandra Alavanja Drucker
93,50 ZLATO PRIZNANJE
3. BOŠTJANČIČ Alja
roj.: 25.02.2001
GŠ Ilirska Bistrica
učitelj-ica: Zala Kejžar
korepetitor: Paolo Biancuzzi
91,50 ZLATO PRIZNANJE


Glasbena šola Postojna

Ponedeljek, 15. februarja 2010, ob 17.50 uri

KLJUNASTA FLAVTA - I.B KATEGORIJA

Zap.št. Tekmovalec-ka

Točk

Priznanje

1. LESKOVEC Ema
roj.: 20.06.1998
GŠ Idrija
učitelj-ica: Bogdan Kosmač
korepetitor: Maja Tajnšek
90,00 ZLATO PRIZNANJE

 

oboa   petje   komorne skupine s trobili   saksofon   klarinet   flavta   kljunasta flavta   klavir   klavir - začetniki 
organizacija   na vrh



Glasbena šola Nova Gorica

Sreda, 17. februarja 2010, ob 9.00 uri

KLAVIR – 1. A kategorija

Zap.št. Tekmovalec-ka

Točk

Priznanje

1. ČEBOKLI Tamara
roj. 14. 8. 1999
GŠ Tolmin
učiteljica: Tatjana Cimprič
91,00 ZLATO PRIZNANJE
2. FLORJANČIČ Maj
roj. 3. 10. 1999
GŠ Idrija
učiteljica: Polona Bizjak
88,00 SREBRNO PRIZNANJE
3. GRZETIČ Ana
roj. 25. 1. 2000
GŠ Koper
učiteljica: Darinka Jug
85,25 SREBRNO PRIZNANJE
4. KRAVANJA Vida
roj. 14. 2. 2000
GŠ Tolmin
učiteljica: Katja Skočir
86,50 SREBRNO PRIZNANJE
5. LEBAN Mineja
roj. 23. 9. 1999
GŠ Idrija
učiteljica: Maja Tajnšek
85,50 SREBRNO PRIZNANJE
6. LENARDIČ Ivana
roj. 19. 9. 1999
GŠ Nova Gorica
učiteljica: Aleksandra Pavlovič
93,00 ZLATO PRIZNANJE
7. OREL Mirjam
roj. 2. 6. 2000
GŠ Sežana
učiteljica: Tamara Ražem Locatelli
94,75 ZLATO PRIZNANJE
8. SAKSIDA Špela
roj. 17. 7. 2000
GŠ Nova Gorica
učiteljica: Vlasta Vižintin
92,00 ZLATO PRIZNANJE
9. STIBILJ Timotej
roj. 9. 3. 2000
GŠ Koper
učiteljica: Nuša Gregorič
78,50 BRONASTO PRIZNANJE
10. UDOVIČ KOVAČIČ Teja
roj. 7. 9. 1999
GŠ Koper
učiteljica: Helena Plesničar
98,00 ZLATO PRIZNANJE
11. VEHAR Lana
roj. 15. 6. 1999
GŠ Idrija
učiteljica: Maja Tajnšek
76,25 BRONASTO PRIZNANJE
12. VOVK Didi Divja
roj. 16. 11. 2000
GŠ Koper
učiteljica: Darinka Jug
74,75 BRONASTO PRIZNANJE
13. BUBOLA Peter
roj. 12. 11. 1999
GŠ Koper
učiteljica: Jasna Jerman
94,00 ZLATO PRIZNANJE



Glasbena šola Nova Gorica

Sreda, 17. februarja 2010, ob 11.15 uri

KLAVIR – 1. B kategorija

Zap.št. Tekmovalec-ka

Točk

Priznanje

1. ČERNAČ Katarina
roj. 27. 11. 1997
GŠ Postojna
učitelj: Edvard Popit
90,50 ZLATO PRIZNANJE
2. GOSPODARIČ Doroteja
roj. 5. 9. 1998
GŠ Nova Gorica
učiteljica: Mojca Bizjak
95,25 ZLATO PRIZNANJE
3. GOSPODARIČ Kornelija
roj. 5. 9. 1998
GŠ Nova Gorica
učiteljica: Mojca Bizjak
93,75 ZLATO PRIZNANJE
4. KOLENC MILAVEC Tina
roj. 7. 5. 1998
GŠ Postojna
učiteljica: Snježana Pleše
/ /
5. MRHAR Tisa
roj. 21. 6. 1997
GŠ Nova Gorica
učiteljica: Divna Jandrić
72,50 BRONASTO PRIZNANJE
6. TRINKA Tjaša
roj. 14. 7. 1997
GŠ Koper – Podružnica Izola
učiteljica: Aleksandra Alavanja Drucker
/ /
7. BUCIK Eileen
roj. 24. 9. 1998
GŠ Nova Gorica
učitelj: Ivan Skrt
 
73,50 BRONASTO PRIZNANJE



Glasbena šola Nova Gorica

Sreda, 17. februarja 2010, ob 15.00 uri

KLAVIR – 1. C kategorija

Zap.št. Tekmovalec-ka

Točk

Priznanje

1. HORVAT Sara
roj. 5. 6. 1996
GŠ Koper – Podružnica Piran
Učiteljica: Aleksandra Češnjevar Glavina
91,00 ZLATO PRIZNANJE
2. KOVAČIČ Nika
roj. 19. 6. 1995
GŠ Tolmin
učitelj: Miha Štokelj
97,00 ZLATO PRIZNANJE
3. NANUT Peter
roj. 26. 8. 1996
GŠ Nova Gorica
učiteljica: Ingrid Silič
93,00 ZLATO PRIZNANJE
4. ŠKVARČ Eva
roj. 5. 10. 1995
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
učitelj: David Trebižan
90,00 ZLATO PRIZNANJE
5. ŠORLI Jernej
roj. 14. 1. 1995
GŠ Tolmin
Učiteljica: Helena Plesničar
94,33 ZLATO PRIZNANJE
6. VONČINA Anita
roj. 24. 9. 1996
GŠ Nova Gorica
učiteljica: Aleksandra Pavlovič
90,00 ZLATO PRIZNANJE

 

oboa   petje   komorne skupine s trobili   saksofon   klarinet   flavta   kljunasta flavta   klavir   klavir - začetniki 
organizacija   na vrh



Glasbena šola Nova Gorica

Sreda, 17. februarja 2010, ob 17.00 uri

KLAVIR - ZAČETNIKI

Zap.št. Tekmovalec-ka

Priznanje

1. CERAR Lara
roj.: 31. 3. 2001
GŠ Koper - Podružnica Piran
učiteljica: Aleksandra Češnjevar Glavina
SREBRNO PRIZNANJE
2. DOZZA Isabel Adele
roj.: 24. 11. 2001
GŠ Koper
učiteljica: Nives Granić
/
3. KLUN Žiga
roj.: 28. 2. 2001
GŠ Postojna
učiteljica: Saša Crnobrnič
ZLATO PRIZNANJE
4. LEBAN Tijana
roj. 28. 8. 2001
GŠ Idrija
učiteljica: Maja Tajnšek
ZLATO PRIZNANJE
5. PEROŠA Katarina
roj. 10. 12. 2001
GŠ Koper – Podružnica Piran
učiteljica: Piroška Sič Birsa
SREBRNO PRIZNANJE
6. ŠKAMPERLE Neža
roj. 12. 2. 2001
GŠ Sežana
učiteljica: Tamara Ražem Locatelli
ZLATO PRIZNANJE
7. VEHAR Nina
roj. 15. 6. 2001
GŠ Idrija
učiteljica: Maja Tajnšek
SREBRNO PRIZNANJE
8. ŽELE Tomaž
roj. 17. 12. 2001
GŠ Postojna
učiteljica: Saša Crnobrnič
SREBRNO PRIZNANJE
9. BAN Izak
roj. 7. 8. 2001
GŠ Sežana
učiteljica: Vilma Padovan
SREBRNO PRIZNANJE


 

 

oboa   petje   komorne skupine s trobili   saksofon   klarinet   flavta   kljunasta flavta   klavir   klavir - začetniki 
organizacija   na vrh



ORGANIZACIJA TEKMOVANJ PO ŠOLAH

OBOA, PETJE
Glasbena šola Koper - podružnica Izola, 9. februarja 2010

ORGANIZATOR TEKMOVANJA
Glasbena šola Koper, podružnica Izola


ORGANIZACIJSKI ODBOR
predsednik: Darinka Jug
člani: Vanja Gregorič, Sonja Horvat, Nina Molina
tajnica žirije: Kristina Babič

SEDEŽ TEKMOVANJA
Glasbena šola Koper
Gallusova 2, 6000 Koper
Telefon: 05 / 66 63 600, 05 / 66 63 601
Faks: 05 / 66 63 606
E-pošta: info@glasbena-kp.net
Internet: http://glasbena-kp.net

SVET TEKMOVANJA
predsednik sveta: Maja Cilenšek
člani sveta: Mirjana Gvozdenac, Mirko Orlač

RAČUNALNIŠKA OBDELAVA PODATKOV
Intera Design
 

RAZPORED TEKMOVANJA - OBOA
1.a kategorija: pričetek kategorije ob 9. uri
1.b kategorija: pričetek kategorije ob 9.05
1.c kategorija: pričetek kategorije ob 9.20

ŽIRIJA
predsednik: Andreja Konjedic
član: Miha Petkovšek
član: Breda Hartman
član: Jure Mesec
nadomestni član: Marko Prijatelj
tajnica žirije: Kristina Babič


RAZPORED TEKMOVANJA - PETJE
1.a kategorija: pričetek kategorije ob 11. uri
1.b kategorija: pričetek kategorije ob 12. uri
1.c kategorija: pričetek kategorije ob 13.15

ŽIRIJA
predsednik: Tatjana Vasle
član: Vladimir Čadež
član: Tanja Grlica
član: Janja Konestabo
nadomestni član: Jerica Rudolf
tajnica žirije: Kristina Babič


PODELITEV PRIZNANJ - OBOA
Dvorana Glasbene šole Izola
Torek, 9. februarja 2010, ob 11. uri

PODELITEV PRIZNANJ - PETJE
Dvorana Glasbene šole Izola
Torek, 9. februarja 2010 ob, 15.15
 

KOMORNE SKUPINE S TROBILI
Glasbena šola Idrija, 9. februarja 2010

ORGANIZATOR TEKMOVANJA
Glasbena šola Idrija


ORGANIZACIJSKI ODBOR
predsednik: Emil Semec
člani: Neža Gruden, Matjaž Kajzer, Zumra Ćoralić
tajnica žirije: Tatjana Grahelj

SEDEŽ TEKMOVANJA
Glasbena šola Idrija
Prelovčeva 9, 5280 Idrija
Telefon / faks: 05 / 37 34 630
Faks: 05 / 37 34 633
E-pošta: glasbena-sola-idrija@guest.arnes.si
Internet: www.glasbenaidrija.net

SVET TEKMOVANJA
predsednik sveta: Bernarda Paškvan
člani sveta: Marija Rijavec, Stanka Močnik

RAČUNALNIŠKA OBDELAVA PODATKOV
Silva Skok

RAZPORED TEKMOVANJA - KOMORNE SKUPINE S TROBILI
1. kategorija: pričetek kategorije ob 11. uri

ŽIRIJA
predsednik: Simon Perčič
član: Justin Felicijan
član: Albert Kolbl
član: Andrej Kobal
( nadomestni član: Peter Pačnik )
tajnica žirije: Tatjana Grahelj

PODELITEV PRIZNANJ
Torek, 9.2.2010, ob 14. uri
Dvorana Glasbene šole Idrija

POSEBNE NAGRADE:
Na tekmovanju bodo podeljene posebne nagrade:
Nagrada za najvišje število točk v disciplini
 

SAKSOFON, KLARINET
SCGV "Emil Komel" Gorica, 10. in 11. februarja 2010

ORGANIZATOR TEKMOVANJA
Glasbena šola SCGV Emil Komel Gorica


ORGANIZACIJSKI ODBOR
predsednik: Silvan Kerševan
člani: Valentina Humar, Alessandra Schettino
tajnica žirije: Damijana Čevdek

SEDEŽ TEKMOVANJA
SCGV Emil Komel, Gorica
Uliva 20. Septembra 85, 34170, Italija
Telefon / faks: 0039 0481 532163
E-pošta: info@emilkomel.eu
Internet: www.emilkomel.eu

SVET TEKMOVANJA
predsednik sveta: Silvan Kerševan
člani sveta: Mirko Ferlan, Martina Gereon

RAČUNALNIŠKA OBDELAVA PODATKOV
Valentina Humar


RAZPORED TEKMOVANJ - SAKSOFON
1.a kategorija: pričetek kategorije ob 9.30
1.b kategorija: pričetek kategorije ob 11.00
1.c kategorija: pričetek kategorije ob 12.30

ŽIRIJA
predsednik: Mitja Žerjal
član: Bojan Zupančič
član: Luka Ioštrek
( nadomestni član: Tomaž Nedoh )
tajnica žirije: Damijana Čevdek

PODELITEV PRIZNANJ
Komorna dvorana KC Lojze Bratužv Gorici, v torek, 10. februarja ob 13.30



RAZPORED TEKMOVANJ - KLARINET
1.a kategorija: pričetek kategorije ob 9.30
1.b kategorija: pričetek kategorije ob 10.30
1.c kategorija: pričetek kategorije ob 11.30

ŽIRIJA
predsednik: Robert Stanič
član: Aleš Grosek
član: Andrej Zupan
( nadomestni član: Sandi Vrabec )
tajnica žirije: Damijana Čevdek

PODELITEV PRIZNANJ
kje, kdaj, ura: komorna dvorana KC Lojze Bratužv Gorici, v sredo, 11. februarja ob 12.30
 

FLAVTA
Glasbena šola Postojna, 15. in 16. februarja 2010

ORGANIZATOR TEKMOVANJA
Glasbena šola Postojna


ORGANIZACIJSKI ODBOR
predsednik: Edvard Popit
člani: Svetlana Marinkovič, Franci Šavc
tajnica žirije: Mojca Širca Pavčič, Marinka Kukec Jurič

SEDEŽ TEKMOVANJA
Glasbena šola Postojna
Ljubljanska 10, 6230 Postojna
Telefon: 05 / 721 22 00, 05 / 721 22 10
Faks: 05 / 721 22 01
E-pošta: info@gspostojna.net
Inetrnet: http://gspostojna.net

SVET TEKMOVANJA
predsednik sveta: Neda Nanut
člani sveta: Nada Paškvan, Laszlo Balazs

RAČUNALNIŠKA OBDELAVA PODATKOV
Edvard Popit

RAZPORED TEKMOVANJA - FLAVTA
1.a kategorija: v torek, 16. 2. 2010, pričetek kategorije ob 9.00
1.b kategorija: v ponedeljek, 15. 2. 2010, pričetek kategorije ob 9.00
1.c kategorija: v ponedeljek, 15. 2.2010, pričetek kategorije ob 14.30

RAZPORED TEKMOVANJA - KLJUNASTA FLAVTA
1.a kategorija: v ponedeljek, 15. 2. 2010, pričetek kategorije ob 17.30
1.b kategorija: v ponedeljek, 15. 2. 2010, pričetek kategorije ob 17.50

ŽIRIJA
predsednik: Adnan Zubčevič
član: Ana Kavčič
član: Suzana Furlan Mitev
član: Gordana Buh
nadomestni član: Doris Kodelja
tajnica žirije: Mojca Širca Pavčič, Marinka Kukec Jurič

PODELITEV PRIZNANJ
Dvorana Glasbene šole Postojna
v torek, 16. 2. 2010 ob 12.30
 

KLAVIR
Glasbena šola Nova Gorica, 17. februarja 2010

ORGANIZATOR TEKMOVANJA
Glasbena šola Nova Gorica, Cankarjeva ul. 8, 5000 Nova Gorica

ORGANIZACIJSKI ODBOR
predsednik: Mykhaylo Madan
člani: Aleksandra Pavlovič, Patricija Rutar Valič, Vlasta Vižintin, Ingrid Silič, Larisa Stepanenko
tajnici žirije: Milena Židanik – Vuga, Andreja Ipavec

SEDEŽ TEKMOVANJA
Glasbena šola Nova Gorica
Cankarjeva 8, 5000 Nova Gorica
Telefon: 05 / 335 10 50
Faks: 05 / 335 10 53
E-pošta: gs.nova-gorica@guest.arnes.si
Internet: http://glasbena-sola.si

SVET TEKMOVANJA
predsednik sveta: Nada Paškvan
člani sveta: Klavdija Jamšek, Darja Vidmar

RAČUNALNIŠKA OBDELAVA PODATKOV
Silvana Vrabec

RAZPORED TEKMOVANJ

KLAVIR
1.a kategorija: pričetek kategorije ob 9.00
1.b kategorija: pričetek kategorije ob 11.15
1.c kategorija: pričetek kategorije ob 15.00
Kategorija začetniki: pričetek kategorija ob 17.00

ŽIRIJA
predsednik: Sijavuš Gadžijev
član: Helena Plesničar
član: Denys Masliuk
član: Helena Megušar
( nadomestni član: Aleksandra Pavlovič)
tajnici žirije: Milena Židanik Vuga, Andreja Ipavec

PODELITEV PRIZNANJ
Koncertna dvorana Glasbene šole v Novi Gorici
Sreda, 17. februarja 2010 ob 18.45
 
POSEBNE NAGRADE REGIJSKEGA TEKMOVANJA PRIMORSKE:

Na tekmovanju bodo podeljene posebne nagrade:
- za najvišje doseženo število točk v disciplini,
- za najboljše izvedeno obvezno skladbo v disciplini,
- za najvišje doseženo število točk v kategoriji (snemanje na Radiu Koper).
 

 

oboa   petje   komorne skupine s trobili   saksofon   klarinet   flavta   kljunasta flavta   klavir   klavir - začetniki 
organizacija   na vrh