TEKMOVANJA MLADIH SLOVENSKIH GLASBENIKOV - TEMSIG
ZVEZA SLOVENSKIH GLASBENIH ŠOL
ZVEZA PRIMORSKIH GLASBENIH ŠOL

REGIJSKO TEKMOVANJE MLADIH GLASBENIKOV PRIMORSKE 1999
 

 


TEKMOVANJE MLADIH TROBILCEV IN TOLKALCEV PRIMORSKE 1998/99
GLASBENA ŠOLA KOPER
SOBOTA, 6. MARCA 1999

 

  TROBENTA - KATEGORIJA 1. A

Zap.

Priimek in ime Glasbena šola Učitelj Priznanje Ocena

št.

tekmovalca/ke

1.

Novak Toni GŠ Ilirska Bistrica J. Grgasovič SREBRNO 84,50

2.

Primc Tomaž GŠ Ilirska Bistrica J. Grgasovič ZLATO 90,00

3.

Šemrov Anže GŠ Logatec R. Albreht BRONASTO 75,75

4.

Turk Gregor GŠ Postojna M. Matkovič ZLATO 96,75

5.

Blažek Roki CGV Koper - GŠ Koper T. Bukovc BRONASTO 77,75

6.

Fornazarič Matej GŠ Nova Gorica M. Rijavec ZLATO 90,50

7.

Kljun Alek GM Trst Z. Lupinc ZLATO 90,00

 

  TROBENTA - KATEGORIJA 1. B

Zap.

Priimek in ime Glasbena šola Učitelj Priznanje Ocena

št.

tekmovalca/ke

1.

Perenič Matjaž GŠ Ilirska Bistrica J. Grgasovič SREBRNO 80,00

2.

Petrinja Jan CGV Koper - GŠ Koper T. Bukovc SREBRNO 85,50

3.

Turk Jani CGV Koper - GŠ Piran V. Čondič BRONASTO 78,50

4.

Vodopivec Martin GŠ V. Vodopivec Ajdovščina M. Špacapan SREBRNO 84,67

5.

Bubola Marino CGV Koper - GŠ Koper T. Bukovc ZLATO 90,50

6.

Ipavec Luka GŠ Tolmin M. Rijavec ZLATO 91,00

7.

Kociper Jure GŠ Logatec R. Albreht SREBRNO 87,75

8.

Lovrečič Luka CGV Koper - GŠ Izola Z. Tota SREBRNO 83,00

 

  TROBENTA - KATEGORIJA 1. C

Zap.

Priimek in ime Glasbena šola Učitelj Priznanje Ocena

št.

tekmovalca/ke

1.

Vatovec Borut CGV Koper - GŠ Izola Z. Tota ZLATO 90,33

2.

Vehar Miha GŠ Tolmin M. Rijavec BRONASTO 77,67

 

TROBENTA - KATEGORIJA 2. B

Zap.

Priimek in ime Glasbena šola Učitelj Priznanje Ocena

št.

tekmovalca/ke

1.

Markovič Dejan CGV Koper - GŠ Izola Z. Tota ZLATO 93,00

 

  ROG - KATEGORIJA 1. A

Zap.

Priimek in ime Glasbena šola Učitelj Priznanje Ocena
tekmovalca/ke

1.

Ritoša Martin CGV Koper - GŠ Koper E. Bizjak SREBRNO 81,25

2.

Stankovič Aleksandar GŠ Postojna M. Mikuletič BRONASTO 79,00

3.

Gojkovič Tina GŠ Nova Gorica M. Rijavec ZLATO 90,50

4.

Lah Mateja GŠ Sežana I. Bašič SREBRNO 83,25

 

  ROG - KATEGORIJA 1. B

Zap.

Priimek in ime Glasbena šola Učitelj Priznanje Ocena

št.

tekmovalca/ke

1.

Magajne Sabina GŠ Tolmin M. Rijavec SREBRNO 84,50

2.

Hudovernik Tomo CGV Koper - GŠ Piran V. Čondič SREBRNO 81,67

3.

Lah Andreja GŠ Sežana I. Bašič ZLATO 90,00

 

  ROG - KATEGORIJA 1. C

Zap.

Priimek in ime Glasbena šola Učitelj Priznanje Ocena

št.

tekmovalca/ke

1.

Žust Andrej GŠ Logatec J. Polanc ZLATO 93,00

 

  ROG - KATEGORIJA 2. A

Zap.

Priimek in ime Glasbena šola Učitelj Priznanje Ocena

št.

tekmovalca/ke

1.

Zadravec Tjaša CGV Koper - GŠ Piran V. Čondič ZLATO 90,00

 

  POZAVNA - KATEGORIJA 1. A

Zap.

Priimek in ime Glasbena šola Učitelj Priznanje Ocena

št.

tekmovalca/ke

1.

Pavusa Erik GŠ Nova Gorica Č. Nanut ZLATO 90,83

 

  POZAVNA - KATEGORIJA 1. B

Zap.

Priimek in ime Glasbena šola Učitelj Priznanje Ocena

št.

tekmovalca/ke

1.

Mrak Branko GŠ Logatec O. Senegačnik SREBRNO 87,25

2.

Stankovič Dimitrije GŠ Postojna M. Mikuletič - -

3.

Furlan Rok GŠ Nova Gorica Č. Nanut SREBRNO 87,00

 

  POZAVNA - KATEGORIJA 1. C

Zap.

Priimek in ime Glasbena šola Učitelj Priznanje Ocena

št.

tekmovalca/ke

1.

Mejak Jure GŠ Postojna M. Mikuletič ZLATO 91,50

2.

Tomažič Simon GŠ Ilirska Bistrica J. Grgasovič SREBRNO 83,00

3.

Juhas Rok CGV Koper - GŠ Piran I: Babnik ZLATO 93,25

 

  TENORSKA TUBA - KATEGORIJA 1. A

Zap.

Priimek in ime Glasbena šola Učitelj Priznanje Ocena

št.

tekmovalca/ke

1.

Suban Sandi GŠ Sežana I. Bašič SREBRNO 88,00

2.

Zadel Miha CGV Koper - GŠ Koper D. Pobega ZLATO 91,33

3.

Kovačevič Tomi CGV Koper - GŠ Koper D. Pobega ZLATO 93,17

 

   TENORSKA TUBA - KATEGORIJA 1. B

Zap.

Priimek in ime Glasbena šola Učitelj Priznanje Ocena

št.

tekmovalca/ke

1.

Štolfa Matej GŠ Sežana S. Perčič ZLATO 92,00

2.

Tedeško Jani CGV Koper - GŠ Koper D. Pobega - -

 

  TENORSKA TUBA - KATEGORIJA 1. C

Zap.

Priimek in ime Glasbena šola Učitelj Priznanje Ocena

št.

tekmovalca/ke    

1.

Sedmak Andraž CGV Koper - GŠ Izola Z. Tota SREBRNO 85,00

2.

Belušič Nejc GŠ Ilirska Bistrica J. Grgasovič BRONASTO 77,00

3.

Kalc Damjan GŠ Ilirska Bistrica J. Grgasovič BRONASTO 75,00

4.

Klaj Matjaž CGV Koper - GŠ Koper D. Pobega ZLATO 95,00

5.

Kovačevič Teo CGV Koper - GŠ Koper D. Pobega ZLATO 98,00

 

  BASOVSKA TUBA - KATEGORIJA 1. C

Zap.

Priimek in ime Glasbena šola Učitelj Priznanje Ocena

št.

tekmovalca/ke

1.

Bubnič Leo CGV Koper - GŠ Koper D. Pobega ZLATO 92,00

2.

Fatur Gašper GŠ Postojna M. Mikuletič SREBRNO 85,00

 

  BASOVSKA TUBA - KATEGORIJA 2. B

Zap.

Priimek in ime Glasbena šola Učitelj Priznanje Ocena

št.

tekmovalca/ke

1.

Žakelj Jernej CGV Koper - GŠ Koper D. Pobega ZLATO 97,67

 

  KONTRABASOVSKA TUBA - KATEGORIJA 2. B

Zap.

Priimek in ime Glasbena šola Učitelj Priznanje Ocena

št.

tekmovalca/ke

1.

Kavrečič David CGV Koper - GŠ Izola Z. Tota ZLATO 91,25

 

ZAKLJUČNI KONCERT
NAGRAJENCEV JE BIL OB 20.00 URI V DVORANI GLASBENE ŠOLE KOPER


TOLKALA
tekmovanje je odpadlo


ČLANI OCENJEVALNIH KOMISIJ

TROBENTA
Darij Pobega - predsednik, Miloš Rijavec, Matej Špacapan, Zlatko Tota
tajnica: Marija Gombač

ROG
Darij Pobega - predsednik, Zoran Lupinc, Miroslav Srbinovič, Valter Čondič
tajnica: Svetlana Joksić-Perić

POZAVNA, TUBA
Darij Pobega - predsednik, Črtomir Nanut, Ivo Bašič, Josip Grgasovič
tajnica: Marija Gombač

TOLKALA
Igor Kos, - predsednik, Matjaž Albreht, Tom Hmeljak, Martin Konjajev
tajnica: Svetlana Joksić-Perić


ORGANIZATORJI TEKMOVANJA:
ZVEZA PRIMORSKIH GLASBENIH ŠOL
CENTER ZA GLASBENO VZGOJO KOPER
GLASBENA ŠOLA KOPER
Gallusova 2, 6000 Koper
Tel.: 066 272-372 Fax 066 271-640

ORGANIZACIJSKI ODBOR
Predsednica Nuša Umer
Člani - Karl Glavina
Friderik King
Sindija Šiško

SVET TEKMOVANJA
Borut Logar, Leander Pegan, Umberto Radojković


KOMORNE SKUPINE Z GODALI IN KLAVIRJEM, KITARSKI DUO
GLASBENA ŠOLA POSTOJNA
PETEK, 5. MARCA 1999

 

KOMORNE SKUPINE
Dvorana GŠ Postojna
Petek, 5.3.1999, ob 10.00

1. KATEGORIJA

Zap.

Komorna skupina Glasbena šola Učitelj Priznanje Ocena

1.

GODALNI KVARTET

Gal Mojca, Gomboc Klara,
Černe Tomaž, Klanjšček Veronika

GŠ Nova Gorica Jurij Križnič ZLATO 92,33

2.

GODALNI KVARTET

Trebižan Marko, Stagovec Klemen, Furlan Ana, Nabergoj Urška

GŠ Ajdovščina Aleksandra Čano Muharemović SREBRNO 84,00

3.

KLAVIRSKI TRIO

Hrvatin Rok, Bekrič Sanja,
Fidel Marijana

GŠ ilirska Bistrica Balazs Laszlo
Šestan Mauro
SREBRNO 85,00

4.

KLAVIRSKI TRIO

Logar Andreja, Logar Bert,
Logar Martin

GŠ Logatec Albreht Matjaž SEBRNO 85,25

 


KITARSKI DUO
Dvorana GŠ Postojna
Petek, 5.3.1999, ob 11.00

1. KATEGORIJA

Zap.

Kitarski duo Glasbena šola Učitelj Priznanje Ocena

1.

KITARSKI DUO

Žigon Tina, Čuk Petra

GŠ Postojna Karmen Širca, Črnugelj Nataša ZLATO 91,25

2.

KITARSKI DUO

Skočir Matevž, Pohar Marija

GŠ Tolmin Mirjana Antih Čeboklji SREBRNO 88, 00

3.

KITARSKI DUO

Kuret Bojan, Gregori Walter

GM Trst Marko Feri

/

/

4.

KITARSKI DUO

Turk Zala, Mihevc Simon

GŠ Logatec Eva Hren ZLATO 91,50

 

2. KATEGORIJA

Zap.

Kitarski duo Glasbena šola Učitelj Priznanje Ocena

1.

KITARSKI DUO

Turk Samo, Baša Jelena

CGV - Koper
GŠ Piran
Barbara Markoli SREBRNO 86,75

 


PODELITEV PRIZNANJ IN NAGRAD
PETEK, 5. MARCA 1999, OB 13.00 URI V DVORANI GLASBENE ŠOLE POSTOJNA


OCENJEVALNE KOMISIJE

KOMORNE SKUPINE Z GODALI IN KLAVIRJEM
Predsednik: Jurij Križnič, GŠ Nova Gorica
Člani: Bogomir Petrač, CGV Koper
Peter Filipčič, GM Trst
Bojan Glavina, CGV Koper
Tajnica: Barbara Godeša

KITARSKI DUO
Predsednik: Boštjan Šmalc, GŠ Cerknica
Člani: Barbara Gorkič, GŠ Nova Gorica
Milojka Bizjak, GŠ Idrija
Friderik King, CGV Koper
Tajnica: Marjetka Petrič

ORGANIZATOR TEKMOVANJA
ZVEZA PRIMORSKIH GLASBENIH ŠOL
GLASBENA ŠOLA POSTOJNA
Ljubljanska 10, Postojna
Tel.: 067/ 22-090, Fax : 067/ 23-821

ORGANIZACIJSKI ODBOR
Predsednica : Neda Nanut
Člani : Marinka Kukec Jurič
Karmen Širca
Nataša Čnugelj
Staša Albreht

SVET TEKMOVANJA
Predsednik: Ivo Jelerčič
Člani: Vlasta Vižintin
Miran Hasl


2. TEKMOVANJE MLADIH HARMONIKARJEV PRIMORSKE 1998/99
GLASBENA ŠOLA NOVA GORICA
7. MARCA 1999

 

1. A   KATEGORIJA

Zap.

Priimek in ime Glasbena šola Učitelj Priznanje Ocena

št.

tekmovalca/ke

1.

Veber Marko GŠ Logatec Primož Malavašič BRONASTO 72,25

2.

Malc Domen GŠ Cerknica Roland Mahnič ZLATO 90, 00

3.

Gorkič Anej GŠ Nova Gorica Tamara Milosavljevič SREBRNO 85,00

 

1. B   KATEGORIJA

Zap.

Priimek in ime Glasbena šola Učitelj Priznanje Ocena

št.

tekmovalca/ke

1.

Matevž Lapajne GŠ Nova Gorica Tamara Milosavljevič PRIZNANJE ZA UDELEŽBO 69,00

2.

Teja Budihna GŠ Nova Gorica Radmila Bikić ZLATO 91,00

3.

Andreja Gregorič GŠ Nova Gorica Silvan Šuligoj PRIZNANJE ZA UDELEŽBO 64,75

4.

Boštjan Barbiš GŠ Ilirska Bistrica Mirjam Jaksetič Dolgan PRIZNANJE ZA UDELEŽBO 68,25

5.

Andreja Kerševan GŠ Nova Gorica Silvan Šuligoj PRIZNANJE ZA UDELEŽBO 69,25

6.

Jaka Kenk GŠ Idrija Pavel Magajne PRIZNANJE ZA UDELEŽBO 66,25

7.

Jernej Gregorič GŠ Nova Gorica Silvan Šuligoj SREBRNO 83,00

8.

Andrej Barbiš GŠ Ilirska Bistrica Mirjam Jaksetič Dolgan ZLATO 91,50

9.

Aljoša Žabkar CGV Koper - GŠ Izola Erika Udovič Kovačič ZLATO 97,00

 

1. C   KATEGORIJA

Zap.

Priimek in ime Glasbena šola Učitelj Priznanje

Ocena

št.

tekmovalca/ke

1.

Andrej Rovan GŠ Postojna Branko Petrovčič ZLATO 96,00

2.

Cristian Vizintin GM, šola "M. Kogoj" Trst Claudio Furlan ZLATO 91, 66

 

2. A   KATEGORIJA

Zap.

Priimek in ime Glasbena šola Učitelj Priznanje Ocena

št.

tekmovalca/ke

1.

Giulia Valassi GM, šola "M. Kogoj" Trst Claudio Furlan ZLATO

93, 00

 

2. B   KATEGORIJA

Zap.

Priimek in ime Glasbena šola Učitelj Priznanje Ocena

št.

tekmovalca/ke

1.

Erik Kuret GM, šola "M. Kogoj" Trst Claudio Furlan SREBRNO 86,00

2.

Igor Zobin GM, šola "M. Kogoj" Trst Claudio Furlan

/

/

 

 


III. TEKMOVANJE MLADIH VIOLINISTOV, VIOLISTOV, VIOLONČELISTOV
in KONTRABASISTOV PRIMORSKE 1998/1999
GLASBENA ŠOLA POSTOJNA
SREDA, 17. MARCA 1999
DVORANA GLASBENE ŠOLE POSTOJNA
koncert izbranih tekmovalcev je bil v sredo, 17.marca ob 20.00


VIOLINA

1. A kategorija

Primek in ime tekmovalca Glasbena šola Mentor Priznanje
1. AGIČ TINA GŠ Postojna Eugenij Meleščenko SREBRNO
2. BATIČ MOJCA GŠ Nova Gorica Jurij Križnič ZLATO
3. JOVETIČ ALEKSANDER GŠ Sežana Đurđica Babin SREBRNO
4. KOVAČIČ PETRA GŠ Tolmin Jurij Križnič ZLATO
5. NABERGOJ BLAŽ GŠ Sežana Đurđica Babin BRONASTO
6. OBREZA ANA GŠ Cerknica Mojca Oblak BRONASTO
7. OSREDKAR CHRISTINE GŠ Idrija Djula Rac SREBRNO
8. PETRIČ LARISA GŠ Postojna Eugenij Meleščenko BRONASTO
9. ROJKO META GŠ Sežana Đurđica Babin BRONASTO
10. ŠPORAR KATJA GŠ Vrhnika Darinka Fabiani ZLATO
11. ŠTRANCAR SARA GŠ Ajdovščina Zoltan Kvanka BRONASTO
12. ŽIBRAT JULIJA GŠ Nova Gorica Jurij Križnič ZLATO

 

1. B kategorija

  Primek in ime tekmovalca Glasbena šola Mentor Priznanje
1. BABIČ MARUŠA CGV Koper GŠ Koper Bogomir Petrač SREBRNO
2. BRECELJ MIHELA GŠ Nova Gorica Jurij Križnič ZLATO
3. GORTAN MARIANNA CGV Koper GŠ Koper Jože Horvat SREBRNO
4. GRAHOR ANA GŠ Postojna Barbara Godeša BRONASTO
5. GRLICA JASMINA CGV Koper GŠ Koper Irina Moira Cavaion BRONASTO
6. GUTNIK DAMJAN GŠ Vrhnika Darinka Fabiani SREBRNO
7. HLADNIK NEŽA GŠ Tolmin Jurij Križnič SREBRNO
8. JAZBEC NINA GŠ Sežana Đurđica Babin SREBRNO
9. JURIČ PETRA GŠ Postojna Marinka Kukec Jurič ZLATO
10. KALUŽA MATEJA GŠ Ilirska Bistrica Tina Balazs BRONASTO
11. MANOJLOVIĆ ALEKSANDRA GŠ Postojna Marinka Kukec Jurič ZLATO
12. NANUT JOAHIM SCGV "E.Komel" Gorica Jurij Križnič SREBRNO
13. PRAČEK POLONA GŠ Postojna Marinka Kukec Jurič ZLATO

 

2. A kategorija

  Primek in ime tekmovalca Glasbena šola Mentor Priznanje
1. ČERNE TOMAŽ GŠ Nova Gorica Jurij Križnič ZLATO
2. KLARA GOMBOC GŠ Nova Gorica Jurij Križnič ZLATO
3. MESIĆ EMIR GŠ Sežana Đurđica Babin ZLATO
4. MOREL KATJA GŠ Postojna Marinka Kukec Jurič ZLATO
5. PRINČIČ META GŠ Nova Gorica Jurij Križnič ZLATO
6. TREBIŽAN MARKO GŠ Ajdovščina Jurij Križnič SREBRNO
7. ZORMAN NIKA GŠ Vrnika Darinka Fabiani BRONASTO

 

2. B kategorija

  Primek in ime tekmovalca Glasbena šola Mentor Priznanje
1. GAL MOJCA GŠ Nova Gorica Jurij Križnič ZLATO
2. HRVATIN ROK GŠ Ilirska Bistrica Tina Balazs SREBRNO
3. KOVAČ JASNA GŠ Cerknica Mojca Oblak BRONASTO
4. MULEJ ANDREJA GŠ Vrhnika Darinka in Marko Fabiani SREBRNO
5. REBULA KATJA CGV Koper GŠ Koper Bogomir Petrač ZLATO
6. ŠKRINJAR LUCIJA GŠ Sežana Đurđica Babin BRONASTO

 

3. A kategorija

  Primek in ime tekmovalca Glasbena šola Mentor Priznanje
1. MARKOVIČ KRISTINA GŠ Ajdovščina Jurij Križnič SREBRNO
2. KRAVANJA ANA GŠ Sežana Đurđica Babin BRONASTO

 


 

VIOLONČELO

1. A kategorija

Primek in ime tekmovalca Glasbena šola Mentor Priznanje

1.

BRATINA TEODOR GŠ Ajdovščina Aleksandra Čano Muharemović ZLATO

2.

FURLAN SONJA GŠ Sežana Aleksander Sluga BRONASTO

3.

NANUT MIHAL SCGV "E.Komel" Gorica Aleksander Sluga SREBRNO

 

1. B kategorija

  Primek in ime tekmovalca Glasbena šola Mentor Priznanje
1. BRECELJ DANIJEL GŠ Nova Gorica Aleksander Sluga SREBRNO
2. JESENŠEK SARA GŠ Tolmin Vicencij Popit

/

3. KRANJC MOJCA GŠ Cerknica Igor Švarc SREBRNO
4. LEGIŠA TOMAŽ GM "M.Kogoj" Trst Peter Filipčič

/

5. PANGER KATJA CGV Koper GŠ Izola Igor Švarc ZLATO
6. PANIZON EMANUELE GM "M.Kogoj" Trst Peter Filipčič BRONASTO
7. SOKOLOVA MIHAILA GŠ Tolmin Vicencij Popit

/

8. UŠAJ KLARA GŠ Nova Gorica Aleksander Sluga BRONASTO

 

2. A kategorija

Primek in ime tekmovalca Glasbena šola Mentor Priznanje

1.

FURLAN MONIKA GŠ Ajdovščina Aleksandra Čano Muharemović ZLATO

2.

NABERGOJ URŠKA GŠ Ajdovščina Aleksandra Čano Muharemović ZLATO

3.

VIDIC URŠKA GŠ Nova Gorica Aleksandra Čano Muharemović ZLATO

 

2. B kategorija

Primek in ime tekmovalca Glasbena šola Mentor Priznanje

1.

DEVETAK KAJA GŠ Nova Gorica Aleksander Sluga

/

2.

KOKORAVEC MATEJA GŠ Nova Gorica Aleksander Sluga BRONASTO

 

3. A kategorija

Primek in ime tekmovalca Glasbena šola Mentor Priznanje

1.

BERKIČ SANJA GŠ Ilirska Bistrica Mauro Šestan

PRIZNANJE ZA UDELEŽBO

2.

ZADEL ALENKA GŠ Sežana Aleksander Sluga PRIZNANJE ZA UDELEŽBO

 


 

KONTRABAS

1. A kategorija

Primek in ime tekmovalca Glasbena šola Mentor Priznanje

1.

BOŽIČ ANDREJ GŠ Ajdovščina Inna Lavrova ZLATO

2.

ŠVAGELJ ŠTEFAN GŠ Ajdovščina Inna Lavrova ZLATO

 

1. B kategorija

  Piimek in ime tekmovalca Glasbena šola Mentor Priznanje

1.

STANIČ LUKA GŠ Nova Gorica David Šuligoj

/

 


OCENJEVALNI KOMISIJI

VIOLINA
predsednik: Jurij Križnič, GŠ Nova Gorica
člani: Darinka Fabiani, GŠ Vrhnika
Bogomir Petrač, CGV Koper - GŠ Koper
Marko Bitežnik, GM Trst
tajnica: Barbara Godeša

VIOLONČELO in KONTRABAS
predsednik: Igor Švarc, CGV Koper - GŠ Izola
člani:
Miran Hasl, CGV Koper - GŠ Koper
Aleksandra Čano Muharemović, GŠ Ajdovščina
Peter Filipčič, GM Trst
tajnica: Marjetka Petrič


ORGANIZATOR TEKMOVANJA
GLASBENA ŠOLA POSTOJNA
Ljubljanska 10, 6230 Postojna
Tel: 067 22 090, Fax: 067 23 821

ORGANIZACIJSKI ODBOR
vodja organizacije: Neda Nanut
organizacijski odbor:  
predsednik: Marinka Kukec Jurič
člani: Karmen Krapež, Staša Albreht, Snježana Pleše

SVET TEKMOVANJA
predsednik: Ivo Jelerčič
člani: Božica Ambrožič, Slavica Mlakar