Tekmovanja v šolskem letu 2010 / 2011:
REGIJSKO TEKMOVANJE MLADIH GLASBENIKOV PRIMORSKE 2011
REGIJSKO TEKMOVANJE KLARINETISTOV IN SAKSOFONISTOV PRIMORSKIH GLASBENIH ŠOL 2011
REGIJSKO TEKMOVANJE UČENCEV GODAL PRIMORSKIH GLASBENIH ŠOL 2011

 

ZVEZA PRIMORSKIH GLASBENIH ŠOL
GLASBENA ŠOLA POSTOJNA


Utrinki iz tekmovanja slike

REGIJSKO TEKMOVANJE KLARINETISTOV
IN SAKSOFONISTOV PRIMORSKIH GLASBENIH ŠOL


KLARINET, SAKSOFON

Glasbena šola Postojna, sobota 26. marec 2011

Utrinki iz tekmovanja slike

 

vrh     klarinet    saksofon    komorne skupine   organizacija


Glasbena šola Postojna
Sobota, 26. marec 2011

  KLARINET – I. KATEGORIJA

Točke

Priznanje

2 Jerman Gašper
GŠ Koper
učitelj: Aleš Grosek
korepetitor: Lada Kos
96,60 ZLATO PRIZNANJE
4 Krajnc Sindi
GŠ Koper - podružnica Piran
učitelj: Robert Stanič
korepetitor: Vesna Zuppin
96,20 ZLATO PRIZNANJE
7 Šutar Matic
GŠ Koper
učitelj: Borut Vatovec
korepetitor: Nuša Gregorič
94,80 ZLATO PRIZNANJE
1 Božič Rok
GŠ Koper
učitelj: Borut Vatovec
korepetitor: Nuša Gregorič
94,00 ZLATO PRIZNANJE
6 Skočir Degrassi Valentina
GŠ Koper
učitelj: Borut Vatovec
korepetitor: Nuša Gregorič
93,40 ZLATO PRIZNANJE
3 Kandare Primož
GŠ Sežana
učitelj: Branko Trifkovič
korepetitor: Ingrid Tavčar
91,80 ZLATO PRIZNANJE
8 Žižek Lebeničnik Maja
GŠ Sežana
učitelj: Branko Trifkovič
korepetitor: Ingrid Tavčar
91,20 ZLATO PRIZNANJE
5 Križman Etian
GŠ Koper - podružnica Izola
učitelj: Dušan Kitić
korepetitor: Nina Molina
90,60 ZLATO PRIZNANJE

 

  KLARINET – II. KATEGORIJA

Točke

Priznanje

4 Paškvan Matej
GŠ Ajdovščina
učitelj: Branko Trifkovič
korepetitor: Bernarda Paškvan
99,00 ZLATO PRIZNANJE
1 Benko Gaja
GŠ Nova Gorica
učitelj: Sandi Vrabec
korepetitor: Miha Štokelj
96,00 ZLATO PRIZNANJE
2 Fortunat Denis
GŠ Tolmin
učitelj: Stojan Milinković
korepetitor: Erika Bizjak
94,60 ZLATO PRIZNANJE
3 Krečič Urša
GŠ Ajdovščina
učitelj: Jernej Šmalc
korepetitor: Damjana Avšič
90,20 ZLATO PRIZNANJE
5 Starc Ana
GŠ Koper
učitelj: Karl Glavina
korepetitor: Nuša Gregorič
86,00 SREBRNO PRIZNANJE

 

  KLARINET – III. KATEGORIJA

Točke

Priznanje

2 Škorja Samanta
GŠ Koper
učitelj: Karl Glavina
korepetitor: Nuša Gregorič
96,80 ZLATO PRIZNANJE
1 Rener Katijana
GŠ Sežana - podružnica Komen
učitelj: Branko Trifkovič
korepetitor: Ingrid Tavčar
94,80 ZLATO PRIZNANJE
3 Štrekelj Tea
GŠ Sežana - podružnica Komen
učitelj: Branko Trifkovič
korepetitor: Ingrid Tavčar
94,40 ZLATO PRIZNANJE

 

  KLARINET – IV. KATEGORIJA

Točke

Priznanje

1 Vrabec Julija
Umetniška gimnazija Koper
učitelj: Borut Vatovec
korepetitor: Luca Ferrini
99,20 ZLATO PRIZNANJE

 

vrh     klarinet    saksofon    komorne skupine   organizacija

 

Glasbena šola Postojna
Sobota, 26. marec 2011

  SAKSOFON – I. KATEGORIJA

Točke

Priznanje

  Kompara Mojca
GŠ Ajdovščina
učitelj: Miroslav Paškvan
korepetitor: Bernarda Paškvan
96,80 ZLATO PRIZNANJE
  Rojc Boštjan
GŠ Nova Gorica
učitelj: Sandi Vrabec
korepetitor: Miha Štokelj
96,60 ZLATO PRIZNANJE
  Bažec Matija
GŠ Koper
učitelj: Mitja Žerjal
korepetitor: Jasna Jerman
90,80 ZLATO PRIZNANJE
  Makuc Blaž
GŠ Idrija
učitelj: Bojan Zupančič
korepetitor: Polona Bizjak
88,80 SREBRNO PRIZNANJE
  Lampe Kristina Neli
GŠ Idrija
Bojan Zupančič
korepetitor: Polona Bizjak
88,80 SREBRNO PRIZNANJE
  Starc Zala
GŠ Koper
učitelj: Mitja Žerjal
korepetitor: Jasna Jerman
87,40 SREBRNO PRIZNANJE

 

  SAKSOFON – II. KATEGORIJA

Točke

Priznanje

  Jež Jaka
GŠ Idrija
učitelj: Bojan Zupančič
korepetitor: Polona Bizjak
94,00 ZLATO PRIZNANJE
  Smareglia Celeste
GŠ Nova Gorica
učitelj: Ivor Reljič
korepetitor: Aleksandra Pavlovič
93,00 ZLATO PRIZNANJE
  Dodič Peter
GŠ Idrija
učitelj: Bojan Zupančič
korepetitor: Polona Bizjak
91,80 ZLATO PRIZNANJE
  Knafelc Žan
GŠ Ilirska Bistrica
učitelj: Zala Kejžar
korepetitor: Paolo Biancuzzi
89,20 SREBRNO PRIZNANJE
  Penko Maja
GŠ Ilirska Bistrica
učitelj: Zala Kejžar
korepetitor: Paolo Biancuzzi
88,60 SREBRNO PRIZNANJE
  Peric Jerica
GŠ Ilirska Bistrica
učitelj: Zala Kejžar
korepetitor: Paolo Biancuzzi
88,20 SREBRNO PRIZNANJE

 

  SAKSOFON – III. KATEGORIJA

Točke

Priznanje

  Gregorič Andrej
GŠ Nova Gorica
učitelj: Ivor Reljič
korepetitor: Aleksandra Pavlovič
90,00 ZLATO PRIZNANJE

 

  SAKSOFON – IV. KATEGORIJA

Točke

Priznanje

  Tratnik Aleks
GŠ Nova Gorica
učitelj: Silvio Brosche
korepetitor: Aleksandra Pavlovič
/ /
  Lesar Živa
GŠ Ajdovščina
učitelj: Branko Trifkovič
korepetitor: Bernarda Paškvan
95,00 ZLATO PRIZNANJE
  Stibilj Kristjan
GŠ Nova Gorica
učitelj: Ivor Reljič
korepetitor: Aleksandra Pavlovič
91,80 ZLATO PRIZNANJE
  Munih Martin
GŠ Nova Gorica
učitelj: Ivor Reljič
korepetitor: Aleksandra Pavlovič
90,20 ZLATO PRIZNANJE

 

vrh     klarinet    saksofon    komorne skupine   organizacija

Glasbena šola Postojna
Sobota, 26. marec 2011

  KOMORNE SKUPINE - I. KATEGORIJA

Točke

Priznanje

  Kvartet klarinetov
Ylenia Žiber
Nina Tomič
Kevin Oblak
Aljaž Lavrič
GŠ Koper - podružnica Piran
mentor: Robert Stanič
92,00 ZLATO PRIZNANJE

 

 

  KOMORNE SKUPINE - II. KATEGORIJA

Točke

Priznanje

  Trio prestice mix
Sandra Boršič, klavir
Samanta Škorja, klarinet
Ana Trebše, violina
GŠ Koper
mentorji: Nuaša Gregorič, Karl Glavina, Bogomir Petrač
93,80 ZLATO PRIZNANJE

 

  Trio saksofonov
Matija Povh
Janez Jurančič
Dominik Furlan
GŠ Sežana
mentor: Branko Trifkovič
93,60 ZLATO PRIZNANJE

 

  Kvartet klarinetov
Andrej Jurančič
Neža Jelušič
Domen Gulič
Meta Vrabec
GŠ Sežana
mentor: Branko Trifkovič
96,20 ZLATO PRIZNANJE

 

 

vrh     klarinet    saksofon    komorne skupine   organizacija

ORGANIZACIJA TEKMOVANJA

KLARINET, SAKSOFON
Glasbena šola Postojna, 26. marca 2011

ORGANIZATOR TEKMOVANJA
Glasbena šola Postojna

SEDEŽ TEKMOVANJA
Glasbena šola Postojna
Ljubljanska cesta 10, 6239 Postojna
Telefon: 05 / 721 22 00
Faks: 05 / 721 22 01
E-pošta: info@gspostojna.net
Internet:
http://www.gspostojna.net
 

 

vrh     klarinet    saksofon    komorne skupine   organizacija