Tekmovanja v šolskem letu 2010 / 2011:
REGIJSKO TEKMOVANJE MLADIH GLASBENIKOV PRIMORSKE 2011
REGIJSKO TEKMOVANJE KLARINETISTOV IN SAKSOFONISTOV PRIMORSKIH GLASBENIH ŠOL 2011
REGIJSKO TEKMOVANJE UČENCEV GODAL PRIMORSKIH GLASBENIH ŠOL 2011

 

ZVEZA PRIMORSKIH GLASBENIH ŠOL
GLASBENA ŠOLA ILIRSKA BISTRICA

 

REGIJSKO TEKMOVANJE UČENCEV GODAL
PRIMORSKIH GLASBENIH ŠOL


REZULTATI TEKMOVANJA

VIOLINA, VIOLA, VIOLONČELO IN KONTRABAS

Glasbena šola Ilirska Bistrica, sobota 2. aprila 2011

Utrinki iz tekmovanja slike

 

Utrinki iz tekmovanja slike

 

vrh    violina    viola    violončelo   kontrabas   organizacija


Glasbena Ilirska Bistrica

Sobota, 2. aprila 2011, ob 9:00

  VIOLINA – KATEGORIJA NAJMLAJŠI

Točke

PRIZNANJE

4 Stopar Maša
GŠ Koper
učiteljica: Sonja Horvat
korepetitor: Marco Sancin
97,25 ZLATO PRIZNANJE
1 Filipčič Nika
GŠ Sežana
učiteljica: Polona Kuret
korepetitor: Vilma Padovan
93,50 ZLATO PRIZNANJE
2 Gomiršek Katarina
GŠ Nova Gorica
učiteljica: Stela Povšič
korepetitor: Ingrid Silič
92,50 ZLATO PRIZNANJE
3 Prosen Manca
GŠ Ilirska Bistrica
učiteljica: Laura Zafred
korepetitor: Martin Lenarčič
  ZLATO PRIZNANJE
5 Čopi Žiga
GŠ Koper
učiteljica: Sonja Horvat
korepetitor: Marco Sancin
 
SREBRNO PRIZNANJE


Sobota, 2. aprila 2011, ob 9:45

  VIOLINA – 1. a KATEGORIJA

Točke

PRIZNANJE

6 Šker Eris
GŠ Koper
učiteljica: Sonja Horvat
korepetitor: Marco Sancin
95,00 ZLATO PRIZNANJE
2 Ladava Kaja
GŠ Tolmin
učiteljica: Mojca Križnič
korepetitor: Erika Bizjak
91,00 ZLATO PRIZNANJE
5 Ploj Anika
GŠ Vinko Vodopivec Ajdovščina
učiteljica: Kristina Markovič
korepetitor: Damijana Avšič
89,50 SREBRNO PRIZNANJE
4 Medvešček Gaja
GŠ Tolmin
učiteljica: Mojca Križnič
korepetitor: Erika Bizjak
  SREBRNO PRIZNANJE
1 Jerlah Eva
GŠ Koper - Piran
učiteljica: Amanda Vidic
korepetitor: Aleksandra Češnjevar Glavina
  SREBRNO PRIZNANJE
3 Margon Alja
GŠ Koper - Piran
učiteljica: Amanda Vidic
korepetitor: Aleksandra Češnjevar Glavina
  SREBRNO PRIZNANJE

 

7 Štemberger Lara
GŠ Ilirska Bistrica
učiteljica: Laura Zafred
korepetitor: Martin Lenarčič
  SREBRNO PRIZNANJE
8 Batagelj Ema
GŠ Vinko Vodopivec Ajdovščina
učiteljica: Kristina Markovič
korepetitor: Damijana Avšič
  BRONASTO PRIZNANJE

 

Sobota, 2. aprila 2011, ob 11:05

  VIOLINA – 1. b KATEGORIJA

Točke

PRIZNANJE

2 Marc Matija
GŠ Vinko Vodopivec Ajdovščina
učiteljica: Sanja Kaluđerovič
korepetitor: Damijana Avšič
94,33 ZLATO PRIZNANJE
5 Bizjak Hana
GŠ Tolmin
učitelj: Marko Kodelja
korepetitor: Erika Bizjak
93,33 ZLATO PRIZNANJE
6 Černe Julija
GŠ Nova Gorica
učiteljica: Stela Povšič
korepetitor: Ingrid Silič
92,00 ZLATO PRIZNANJE
4 Simčič Neža
GŠ Nova Gorica
učiteljica: Stela Povšič
korepetitor: Ingrid Silič
  SREBRNO PRIZNANJE
3 Naglost Iva
GŠ Vinko Vodopivec Ajdovščina
učiteljica: Kristina Markovič
korepetitor: Damijana Avšič
  SREBRNO PRIZNANJE
1 Kobal Maja
GŠ Vinko Vodopivec Ajdovščina
učiteljica: Kristina Markovič
korepetitor: Damijana Avšič
  SREBRNO PRIZNANJE

 

Sobota, 2. aprila 2011, ob 12:15

  VIOLINA – 1. c KATEGORIJA

Točke

PRIZNANJE

2 Percan Kodarin Ivana
GŠ Koper - Piran
učiteljica: Amanda Vidic
korepetitor: Aleksandra Češnjevar Glavina
95,33 ZLATO PRIZNANJE
3 Dadič Katja
GŠ Koper
učiteljica: Sonja Horvat
korepetitor: Marco Sancin
93,25 ZLATO PRIZNANJE
1 Kobal Anja
GŠ Nova Gorica
učitelj: Marko Kodelja
korepetitor: Andreja Konjedic Lenardič
86,33 SREBRNO PRIZNANJE

 

  VIOLINA – 2. b KATEGORIJA

Točke

PRIZNANJE

1 Korenčan Mojca
GŠ Koper - Umetniška gimnazija Koper
učiteljica: Sonja Horvat
korepetitor: Marco Sancin
90,25 ZLATO PRIZNANJE

 

 

vrh    violina    viola    violončelo   kontrabas   organizacija

  VIOLA – 2. ab KATEGORIJA

Točke

PRIZNANJE

1 Grahor Barbara
GŠ Vinko Vodopivec Ajdovščina
učiteljica: Sanja Kaluđerović
korepetitor: Damijana Avšič
95,00 ZLATO PRIZNANJE

 

2 Klasić Mihaela
GŠ Postojna
učiteljica: Polona Praček
korepetitor: Tajda Praček
82,25 SREBRNO PRIZNANJE

 

vrh    violina    viola    violončelo   kontrabas   organizacija

 

Glasbena Ilirska Bistrica

Sobota, 2. aprila 2011, ob 15:00

  VIOLONČELO – NAJMLAJŠI

Točke

PRIZNANJE

1

Nusdorfer Neli
GŠ Vinko Vodopivec Ajdovščina
učiteljica: Tina Rejc
korepetitor: Ana Knez

92,50 ZLATO PRIZNANJE

 

 

  VIOLONČELO – 1.a KATEGORIJA

Točke

PRIZNANJE

1 Fučka Samo
GŠ Vinko Vodopivec Ajdovščina
učiteljica: Tina Rejc
korepetitor: Ana Knez
96,50 ZLATO PRIZNANJE

 

5 Mittendorfer Ana
GŠ Koper – Izola
učitelj: Antonije Hajdin
korepetitor: Aleksandra Alavanja Drucker
96,00 ZLATO PRIZNANJE

 

4 Mašić Sara
GŠ Koper – Piran
učitelj: Antonije Hajdin
korepetitor: Aleksandra Češnjevar Glavina
92,67 ZLATO PRIZNANJE

 

2 Ipavec Rahela
GŠ Vinko Vodopivec Ajdovščina
učiteljica: Tina Rejc
korepetitor: Ana Knez
  ZLATO PRIZNANJE

 

3 Košpenda Vitan
GŠ Koper
učitelj: Igor Švarc
korepetitor: Jasna Jerman
  ZLATO PRIZNANJE

 


Sobota, 2. aprila 2011, ob 16:00

  VIOLONČELO – 1.b KATEGORIJA

Točke

PRIZNANJE

1 Jamnik Taja
GŠ Koper - Izola
učitelj: Antonije Hajdin
korepetitor: Aleksandra Alavanja Drucker
95,67 ZLATO PRIZNANJE
2. nagrada ex.
3 Blokar Maja
GŠ Sežana
učitelj: Peter Filipčič
korepetitor: Vilma Padovan
95,67 ZLATO PRIZNANJE
2. nagrada ex.
4 Črv Špela
GŠ Nova Gorica
učiteljica: Petra Vodopivec
korepetitor: Aleksandra Pavlovič
95,67 ZLATO PRIZNANJE
2. nagrada ex.
2 Jark Gaia Valeria
Glasbena matica Trst
učitelj: Peter Filipčič
korepetitor: Rebecca Jark
  ZLATO PRIZNANJE

 

  VIOLONČELO – 1.c KATEGORIJA

Točke

PRIZNANJE

1

Gavranič Sara
GŠ Postojna
učitelj: Peter Filipčič
korepetitor: Edvard Popit

99,00 ZLATO PRIZNANJE

 

2

Slosar M. Neža
GŠ Ilirska Bistrica
učiteljica: Matea Španjić
korepetitor: Martin Lenarčič

93,25 ZLATO PRIZNANJE

 

 

vrh    violina    viola    violončelo   kontrabas   organizacija

Glasbena Ilirska Bistrica

Sobota, 2. aprila 2011, ob 17:10

  KONTRABAS – 1. a KATEGORIJA

Točke

PRIZNANJE

3 Čefarin Urban
GŠ Idrija
učitelj: Janez Avšič
korepetitor: Damijana Avšič
94,90 ZLATO PRIZNANJE

 

1 Rovtar Jošt
GŠ Idrija
učitelj: Janez Avšič
korepetitor: Damijana Avšič
94,50 ZLATO PRIZNANJE

 

2 Saksida Suan
GŠ Nova Gorica
učitelj: Janez Avšič
korepetitor: Damijana Avšič
94,35 ZLATO PRIZNANJE

 

 

  KONTRABAS – 1. b KATEGORIJA

Točke

PRIZNANJE

1 Peternel Nejc
GŠ Vinko Vodopivec Ajdovščina
učitelj: Janez Avšič
korepetitor: Damijana Avšič
/

/

 

vrh    violina    viola    violončelo   kontrabas   organizacija

ORGANIZACIJA TEKMOVANJA

VIOLINA, VIOLA, VIOLONČELO IN KONTRABAS
Glasbena šola Ilirska Bistrica, sobota 2. aprila 2011

ORGANIZATOR TEKMOVANJA
Glasbena šola Ilirska Bistrica

ORGANIZACIJSKI ODBOR
predsednik: Laszlo Balazs
člani: Martin Lenarčič, Nina Volk, Paolo Biancuzzi, Zdravko Pleše
tajnik žirije: Paolo Biancuzzi

SEDEŽ TEKMOVANJA
Glasbena šola Ilirska Bistrica
Naslov: Ulica IV. Armije 5
Telefon: 05 / 711 12 22
Faks: 05 / 711 12 24
E-pošta: tajnistvo.gspoib@guest.arnes.si

SVET TEKMOVANJA
predsednik sveta: Adnan Zubčevič
člani sveta: Dimitra Colja Peloza, Marija Lenarčič

RAČUNALNIŠKA OBDELAVA PODATKOV
Paolo Biancuzzi, Nina Volk, Zdravko Pleše


RAZPORED TEKMOVANJ
________________________________________________

VIOLINA, VIOLA
kategorija najmlajši: pričetek ob 9h
1.a kategorija: pričetek ob 9:45
1.b kategorija: pričetek ob 11:05
1.c, 2.a in 2.b violina / viola: pričetek ob 12:15

ŽIRIJA
predsednik: Marko Kodelja
član: Amanda Vidic
član: Sanja Kaluđerovič
član: Zdravko Pleše
tajnik žirije: Paolo Biancuzzi

________________________________________________

VIOLONČELO
kategorija najmlajši in 1.a kategorija: pričetek ob 15:00
1.b in 1.c kategoriji: pričetek ob 16:00

ŽIRIJA
predsednik: Ksenija Trotovšek Brlek
član: Petra Vodopivec
član: Antonije Hajdin
član: Peter Filipčič
tajnik žirije: Paolo Biancuzzi

________________________________________________

KONTRABAS
1.a in 1.b kategoriji: pričetek ob 17:10

ŽIRIJA
predsednik: Štefan Švagelj
član: Janez Avšič
član: Iztok Hrastnik
tajnik žirije: Paolo Biancuzzi

________________________________________________
 

PODELITEV PRIZNANJ
Dvorana Glasbene šole Ilirska Bistrica
VIOLINA, VIOLA - Sobota, 2. aprila 2011 ob 14.30
VIOLONČELO, KONTRABAS - Sobota, 2. aprila 2011 ob 18.30

POSEBNE NAGRADE:
- nagrada za najmlajšega tekmovalca na celotnem tekmovanju,
- nagrada za najvišje število točk v posamezni kategoriji če je nad 90 točk

RAZGLASITEV DOSEŽKOV TER PODELITEV PRIZNANJ, NAGRAD
Dosežki tekmovanja bodo objavljeni najpozneje v dveh urah po končanem tekmovanju v posamezni disciplini oz. kategoriji na oglasni deski šole in na spletnih straneh www.zpgs.net
 

vrh    violina    viola    violončelo   kontrabas   organizacija