ZVEZA PRIMORSKIH GLASBENIH ŠOL
 

REGIJSKO TEKMOVANJE MLADIH PIANISTOV PRIMORSKE 2012

SPOREDI TEKMOVALCEV
in DRUGI PODATKI

KLAVIR

Knjižica tekmovanja
(prelomljen A4 format - za natisnit obojestransko in prepognit na polovico).


Petek in sobota, 30. in 31. marca 2012 v Glasbeni šoli Idrija

 

vrh    začetniki   1.a kat.    1.b kat     1.c kat.    2.a kat.    2.b kat.    organizacija

 



Glasbena šola Idrija, petek, 30. marca 2012, ob 9.00

  1. A KATEGORIJA

TOČKE PRIZNANJE
1 SARJANOVIĆ Anja
roj.: 26.02.2002
GŠ Nova Gorica
Učiteljica: Aleksandra Pavlovič
 

BRONASTO PRIZNANJE

2 SEDMAK Jakob
roj.: 08.10.2002
GŠ Ilirska Bistrica
Učiteljica: Nina Volk
 

SREBRNO PRIZNANJE

 

3 SIMČIČ Ana
roj.: 03.10.2001
GŠ Koper - podružnica Piran
Učitelj: Bojan Glavina
 

SREBRNO PRIZNANJE

 

4 SIVIĆ Tadej
roj.: 09.02.2001
GŠ Koper - podružnica Piran
Učitelj: Bojan Glavina
 

SREBRNO PRIZNANJE

 

5 ŠKAMPERLE Neža
roj.: 12.02.2001
GŠ Sežana
Učiteljica: Tamara Ražem Locatelli
 

ZLATO PRIZNANJE

 

6 VISINTIN Katarina
roj.: 02.03.2001
Glasbena matica Gorica
Učiteljica: Vesna Zuppin
 

ZLATO PRIZNANJE

 

7 ŽAGAR Eva
roj.: 23.09.2001
GŠ Sežana
Učiteljica: Lana Marinković
95,66

ZLATO PRIZNANJE
3. NAGRADA

8 ŽELE Tomaž
roj.: 17.12.2001
GŠ Postojna
Učiteljica: Saša Crnobrnič
 

SREBRNO PRIZNANJE

 

9 BAN Izak
roj.:. 07.08.2001
GŠ Sežana
Učiteljica: Tamara Ražem Locatelli
 

ZLATO PRIZNANJE

 

10 BOŠTJANČIČ Alja
roj.:. 25.02.2001
GŠ Ilirska Bistrica
Učiteljica: Nina Volk
 

SREBRNO PRIZNANJE

11 BOŽIČ Zala
roj.: 20.01.2001
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
Učiteljica: Aleksandra Milić
 

BRONASTO PRIZNANJE

 

12 BRATUŽ Zala
roj.: 27.05.2002
GŠ Koper
Učiteljica: Nives Pavlič
 

BRONASTO PRIZNANJE

 

13 CEJ Andreja
roj.: 17.08.2001
GŠ Nova Gorica
Učiteljica: Vlasta Vižintin
 

BRONASTO PRIZNANJE

 

14 DOMNIK Nina
roj.: 07.10.2001
GŠ Idrija
Učiteljica: Tatjana Grahelj
 

BRONASTO PRIZNANJE

 

15 GREGORIČ Andreja
roj.: 15.12.2001
GŠ Koper
Učiteljica: Selma Chicco Hajdin
97,66

ZLATO PRIZNANJE
2. NAGRADA

 

16 IBIC Vid
roj.: 06.02.2002
GŠ Koper
Učiteljica: Valentina Češnjevar
98,33

ZLATO PRIZNANJE
1. NAGRADA

 

17 ILIENKO Andrei
roj.: 05.10.2001
GŠ Koper - podružnica Izola
Učiteljica: Nina Molina
 

BRONASTO PRIZNANJE

 

18 KLUN Žiga
roj.:28.02.2001
GŠ Postojna
Učiteljica: Saša Crnobrnič
 

ZLATO PRIZNANJE
 

19 LUPIERI Rossella Maria
roj.: 03.02.2002
Glasbena matica šola "T.Holmar"
Kanalska dolina
Učitelj: Manuel Figheli
 

/

20 PAVLOVIČ Lana
roj.: 20.09.2002
GŠ Koper - podružnica Piran
Učitelj: Bojan Glavina
 

BRONASTO PRIZNANJE

 

21 PEROŠA Julijana
roj.: 10.12.2001
GŠ Koper - podružnica Piran
Učitelj: Bojan Glavina
 

BRONASTO PRIZNANJE

 

22 PEROŠA Katarina
roj.: 10.12.2001
GŠ Koper - podružnica Piran
Učiteljica: Aleksandra Češnjevar Glavina
 

BRONASTO PRIZNANJE

 

 

vrh    začetniki   1.a kat.    1.b kat     1.c kat.    2.a kat.    2.b kat.    organizacija



Glasbena šola Idrija, petek, 30. marca 2012, ob 14.30

  KATEGORIJA ZAČETNIKI

TOČKE PRIZNANJE / NAGRADA

1

SEDMAK Daša
roj.: 09.02.2003
GŠ Koper
Učiteljica: Nuša Gregorič

96,00

ZLATO PRIZNANJE
2. NAGRADA

2

TURK Nicole
roj.: 27.08.2003
GŠ Koper - podružnica Piran
Učiteljica: Vesna Zuppin

 

ZLATO PRIZNANJE
 

3

ZAFRED Iza
roj.: 11.02.2004
GŠ Postojna
Učitelj: David Trebižan

 

SREBRNO PRIZNANJE

 

4

BOLČINA Patricija
roj.: 17.10.2004
GŠ Idrija
Učiteljica: Tatjana Grahelj

 

SREBRNO PRIZNANJE

 

5

BORDON Martin
roj.: 14.10.2004
GŠ Koper
Učiteljica: Nives Pavlič

 

ZLATO PRIZNANJE
 

6

ČEŠNJEVAR UŠUMOVIĆ Nastasja
roj.: 01.06.2004
GŠ Koper
Učiteljica: Valentina Češnjevar

98,33

ZLATO PRIZNANJE
1. NAGRADA

7

DOMNIK Nejc
roj.: 02.04.2003
GŠ Idrija
Učiteljica: Polona Bizjak

 

SREBRNO PRIZNANJE

 

8

FLANDER Lara
roj.: 02.03.2003
GŠ Tolmin
Učiteljica: Hermina Jakopič

 

SREBRNO PRIZNANJE

 

9

FRANOVIĆ Maja
roj.: 18.11.2003
GŠ Koper - podružnica Izola
Učiteljica: Nina Molina

 

ZLATO PRIZNANJE
 

10

GOMBAČ Vita
roj.: 21.02.2003
GŠ Sežana
Učiteljica: Tamara Ražem Locatelli

 

ZLATO PRIZNANJE
 

11

GORŠE Nika
roj.: 19.03.2003
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
Učiteljica: Ana Knez

 

ZLATO PRIZNANJE
 

12

HOR Tiana
roj.: 02.01.2004
GŠ Postojna
Učitelj: David Trebižan

 

SREBRNO PRIZNANJE

 

13

KACIN Anže
roj.: 18.05.2004
GŠ Idrija
Učiteljica: Tatjana Grahelj

 

SREBRNO PRIZNANJE

 

14

LEBAN Katja
roj.: 13.01.2003
GŠ Tolmin
Učiteljica: Petra Platiše

 

SREBRNO PRIZNANJE

 

15

LOVREČIČ Aurora
roj.: 16.01.2003
GŠ Koper - podružnica Piran
Učiteljica: Vesna Zuppin

 

SREBRNO PRIZNANJE

 

16

POLJŠAK Ana
roj.: 06.05.2003
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
Učiteljica: Aleksandra Milić

 

SREBRNO PRIZNANJE

 

17

PREGELJC Miran
roj.: 25.01.2003
Zasebnik
Učiteljica: Aleksandra Milić

 

ZLATO PRIZNANJE
 

18

RUPNIK Nina
roj.: 20.06.2003
GŠ Koper - podružnica Piran
Učitelj: Bojan Glavina

95,00

ZLATO PRIZNANJE
3. NAGRADA

 

vrh    začetniki   1.a kat.    1.b kat     1.c kat.    2.a kat.    2.b kat.    organizacija



Glasbena šola Idrija, petek, 30. marca 2012, ob 17.00

  1. C KATEGORIJA

TOČKE PRIZNANJE / NAGRADA
1 TRINKA Tjaša
roj.: 14.07.1997
GŠ Koper - podružnica Izola
Učiteljica Aleksandra Alavanja Drucker
 

BRONASTO PRIZNANJE

 

2 ZULIANI Max
roj.: 30.12.1998
Glasbena matica Trst
Učiteljica: Tamara Ražem Locatelli
91,00

ZLATO PRIZNANJE
3. NAGRADA

3 BUCIK Eileen
roj.: 24.09.1998
GŠ Nova Gorica
Učiteljica: Aleksandra Pavlovič
 

SREBRNO PRIZNANJE

 

4 ČERNAČ Katarina
roj.: 27.11.1997
GŠ Postojna
Učitelj: Edvard Popit
 

BRONASTO PRIZNANJE

 

5 DOLENC Rok
roj.: 30.05.1998
Glasbena matica Trst
Učiteljica: Tamara Ražem Locatelli
 

/

6 GOSPODARIČ Doroteja
roj.: 05.09.1998
GŠ Nova Gorica
Učiteljica: Mojca Bizjak
95,00

ZLATO PRIZNANJE
1. NAGRADA

 

7 GOSPODARIČ Kornelija
roj.: 05.09.1998
GŠ Nova Gorica
Učiteljica: Mojca Bizjak
95,00

ZLATO PRIZNANJE
1. NAGRADA

 

8 LENARDIČ Tereza
roj.: 30.06.1997
GŠ Nova Gorica
Učiteljica: Barbara Mačkić
 

/

9 MRHAR Tisa
roj.: 21.06.1997
GŠ Nova Gorica
Učiteljica: Barbara Mačkić
 

BRONASTO PRIZNANJE

 

10 PARADIŽ Urška
roj.: 23.10.1998
GŠ Nova Gorica
Učiteljica: Barbara Mačkić
 

BRONASTO PRIZNANJE

 

 

vrh    začetniki   1.a kat.    1.b kat     1.c kat.    2.a kat.    2.b kat.    organizacija



Glasbena šola Idrija, sobota, 31. marca 2012, ob 9.00

  1. B KATEGORIJA

TOČKE PRIZNANJE / NAGRADA

1

SAKSIDA Špela
roj.: 17.07.2000
GŠ Nova Gorica
Učiteljica: Vlasta Vižintin

 

SREBRNO PRIZNANJE

 

2

STERGULC Tiara
roj.: 03.10.2000
GŠ Koper - podružnica Piran
Učitelj: Bojan Glavina

 

ZLATO PRIZNANJE
 

3

ŠINKOVEC Taša
roj.: 04.12.2000
GŠ Koper - podružnica Piran
Učiteljica Aleksandra Češnjevar Glavina

94,00

ZLATO PRIZNANJE
3. NAGRADA

4

ŠTRUKELJ PAHOVIĆ Rea
roj.: 16.11.2000
GŠ Koper - podružnica Piran
Učitelj: Bojan Glavina

 

SREBRNO PRIZNANJE

 

5

TERRANA Elisa
roj.: 05.12.1999
Glasbena matica Gorica
Učiteljica: Vesna Zuppin

 

ZLATO PRIZNANJE
 

6

UDOVIČ KOVAČIČ Teja
roj.: 07.09.1999
GŠ Koper
Učiteljica: Selma Chicco Hajdin

100

ZLATO PRIZNANJE
1. NAGRADA

7

ČEBOKLI Tamara
roj.: 14.08.1999
GŠ Tolmin
Učiteljica: Tatjana Cimprič

 

SREBRNO PRIZNANJE

 

8

FLORJANČIČ Maj
roj.: 03.10.1999
GŠ Idrija
Učiteljica: Polona Bizjak

 

SREBRNO PRIZNANJE

 

9

GORELA Matija
roj.: 21.08.1999
GŠ Koper - podružnica Piran
Učitelj: Bojan Glavina

 

SREBRNO PRIZNANJE

 

10

GORŠE Lara
roj.: 10.03.2000
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
Učiteljica: Ana Knez

 

BRONASTO PRIZNANJE

 

11

GOSTIŠA Urban
roj.: 18.12.2000
GŠ Vrhnika
Učiteljica: Kaja Lojevec

 

SREBRNO PRIZNANJE

 

12

GRZETIČ Ana
roj.: 25.01.2000
GŠ Koper - podružnica Izola
Učiteljica: Darinka Jug

 

SREBRNO PRIZNANJE

 

13

GVARDJANČIČ Oto
roj.: 08.04.2000
GŠ Vrhnika
Učiteljica: Dominika Naveršnik

 

BRONASTO PRIZNANJE

 

14

IBIC Maja
roj.: 28.07.2000
GŠ Koper
Učiteljica: Valentina Češnjevar

96,66

ZLATO PRIZNANJE
2. NAGRADA

 

15

KOLENC Dea
roj.: 14.06.2000
GŠ Koper - podružnica Piran
Učitelj: Bojan Glavina

 

ZLATO PRIZNANJE
 

16

KRALJ Julija
roj.: 20.08.2000
Glasbena matica Trst
Učiteljica: Tamara Ražem Locatelli

 

SREBRNO PRIZNANJE

 

17

KRAVANJA Vida
roj.: 14.02.2000
GŠ Tolmin
Učiteljica: Katja Skočir

 

ZLATO PRIZNANJE
 

18

KRAVOS Simon
roj.: 11.10.1999
Glasbena matica Trst
Učiteljica: Tamara Ražem Locatelli

 

ZLATO PRIZNANJE
 

19

LEBAN Mojca
roj.: 15.8.1999
GŠ Tolmin
Učiteljica: Erika Bizjak

 

SREBRNO PRIZNANJE

 

20

MAJER Timotej
roj.: 31.03.2000
GŠ Koper
Učiteljica: Valentina Češnjevar

 

/

21

MIŠIĆ Leonard
roj.: 31.07.2000
GŠ Postojna
Učitelj: Edvard Popit

 

BRONASTO PRIZNANJE

 

22

OREL Mirjam
roj.: 02.06.2000
GŠ Sežana
Učiteljica: Tamara Ražem Locatelli

 

SREBRNO PRIZNANJE

 

 

vrh    začetniki   1.a kat.    1.b kat     1.c kat.    2.a kat.    2.b kat.    organizacija



Glasbena šola Idrija, sobota, 31. marca 2012, ob 16.00

  2. A KATEGORIJA

TOČKE PRIZNANJE / NAGRADA

1

BLAŽEK Enej
roj.: 04.07.1995
Umetniška gimnazija Koper
Učiteljica: Valentina Češnjevar
 

SREBRNO PRIZNANJE

 



Glasbena šola Idrija, sobota, 31. marca 2012, ob 16.20

  2. B KATEGORIJA

TOČKE PRIZNANJE / NAGRADA

1

BRENČIČ Katarina
roj.: 30.03.1994
Umetniška gimnazija Koper
Učiteljica: Nives Pavlič
90,33

ZLATO PRIZNANJE
2. NAGRADA

2 KLEMENC Alja
roj.: 26.11.1994
Umetniška gimnazija Koper
Učitelj: Denys Masliuk
 

SREBRNO PRIZNANJE

 

3 KRAVANJA Anja
roj.: 10.05.1994
Umetniška gimnazija Koper
Učiteljica: Aleksandra Češnjevar Glavina
95,33

ZLATO PRIZNANJE
1. NAGRADA

 

 

vrh    začetniki   1.a kat.    1.b kat     1.c kat.    2.a kat.    2.b kat.    organizacija

 

ORGANIZACIJA TEKMOVANJ

KLAVIR
Petek in sobota, 30. in 31. marca 2012, GŠ Idrija

ORGANIZATOR TEKMOVANJA
Glasbena šola Idrija

ORGANIZACIJSKI ODBOR
predsednik: Tatjana Grahelj
člani: Polona Bizjak, Minka Ličar, Aleksandra Žakelj

SEDEŽ TEKMOVANJA
Glasbena šola Idrija, Prelovčeva 9, Idrija
Telefon: 05 37 34 630, Faks: 05 37 34 633
E-pošta:
glasbena-sola-idrija@guest.arnes.si
Internet:
http://www.glasbenaidrija.net/


SVET TEKMOVANJA
Petek, 30.3.2012
predsednik sveta: Emil Semec
člani sveta: Bernarda Paškvan, Laszlo Balazs

Sobota, 31.3.2012
predsednik sveta: Emil Semec
člani sveta: Stanka Močnik, Andreja Konjedic Lenardič


RAČUNALNIŠKA OBDELAVA PODATKOV
Silva Skok
Polona Bizjak

ŽIRIJA
predsednica: Isabella Lo Porto (Italija,Verona),
članica: Andreja Počivavšek (Ljubljana)
član: Erik Šuler (GŠ Kočevje)
nadomestni članica: Jasmina Nedeljković (GŠ Idrija)
tajnica žirije: Tonja Lapanja Brenčič


RAZPORED TEKMOVANJA

Petek, 30. 3. 2012
1.a kategorija: pričetek kategorije ob 9.00 uri
Začetniki: pričetek kategorije ob 14.30 uri
1.c kategorija: pričetek kategorije ob 17.00 uri

Sobota 31. 3. 2012
1.b kategorija: pričetek kategorije ob 9.00 uri
2.a kategorija: pričetek kategorije ob 16.00 uri
2.b kategorija: pričetek kategorije ob 16.20 uri


Koncert nagrajencev in podelitev nagrad: sobota, 31. 3. 2012 ob 19.00 uri v dvorani GŠ Idrija


RAZGLASITEV REZULTATOV
Rezultati tekmovanja bodo objavljeni najpozneje v dveh urah po končanem tekmovanju v posamezni kategoriji na oglasni deski šole in na spletnih straneh www.zpgs.net
 

POSEBNE NAGRADE:
Na tekmovanju bodo podeljene posebne nagrade: za najvišje doseženo število točk na celotnem tekmovanju, za najmlajšega obetavnega pianista, za najboljšo izvedbo skladbe slovenskega avtorja, za najboljši umetniški vtis

 

vrh    začetniki   1.a kat.    1.b kat     1.c kat.    2.a kat.    2.b kat.    organizacija