ZVEZA SLOVENSKIH GLASBENIH ŠOL
GLASBENA ŠOLA KOPER

REGIJSKO TEKMOVANJE MLADIH HARMONIKARJEV PRIMORSKE 2013


REZULTATI  TEKMOVALCEV
in DRUGI PODATKI

Razpis in pravila tekmoavnja

Sobota, 13.4.2013 / Glasbena šola Koper

Slike iz tekmovanja (foto: Karl Glavina)
 

 

vrh    1.a kat.   začetniki   1.b kat.    1.c kat.   2. kat.   kom. mlajši    kom. starejši    kom. srednja šola   organizacija

 

HARMONIKA - SOLISTI

Sobota 13.4.2013 / ob 8.30

  1.A KATEGORIJA

PRIZNANJA

1
 

Aljoša Kitić
Roj.: 03.12.2003
GŠ Koper - podružnica Izola
Učiteljica: Mirjana Gvozdenac
 

SREBRNO PRIZNANJE

2
 

Timotej Korenika
Roj.: 03.05.2002
GŠ Koper- podružnica Izola
Učiteljica: Mirjana Gvozdenac
 

ZLATO PRIZNANJE

3 Jakob Kralj
Roj.: 21.06.2002
GM Trst, šola M. Kogoj
Učitelj: Igor Zobin
 
/
4 Vincent Leghissa
Roj.: 03.09.2002
GM Trst, šola M. Kogoj
Učitelj: Fulvijo Jurinčič
 

SREBRNO PRIZNANJE

5 Kristian Lupieri
Roj.: 08.08.2003
GM Trst,šola Tomaž Holmar
Učitelj: Manuel Figheli
 

SREBRNO PRIZNANJE

6 Vesna Pegan
Roj.:12.12.2002
GŠ Nova Gorica
Učiteljica: Jana Šatej
 

ZLATO PRIZNANJE

7 Luka Stražišar
Roj.: 29.04.2003
GŠ Frana Gerbiča Cerknica
Učitelj: Nenad Mihajlović
 

ZLATO PRIZNANJE

8 Svit Štrancar
Roj.: 03.06.2002
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
Učiteljica: Nada Kovač
 

ZLATO PRIZNANJE

9 Ana Šuligoj
Roj.: 08.10.2002
GŠ Nova Gorica
Učiteljica: Josipa Horvat
 

ZLATO PRIZNANJE

10 Ožbej Turk
Roj.: 22.05.2002
GŠ Nova Gorica
Učiteljica: Jana Šatej
 

ZLATO PRIZNANJE

11 Štefan Zorman
Roj.: 24.08.2003
GŠ Postojna
Učitelj: Branko Petrovčič
 

ZLATO PRIZNANJE

12 Tinkara Zupan
Roj.: 28.06.2003
GŠ Vrhnika
Učitelj: Dejan Mesec
 

ZLATO PRIZNANJE

13 Jakob Žnidaršič
Roj.: 07.01.2003
GŠ Frana Gerbiča Cerknica
Učitelj: Nenad Mihajlović
 

SREBRNO PRIZNANJE

14 Anže Gerželj
Roj.: 02.04.2002
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
Učiteljica: Nada Kovač
 

ZLATO PRIZNANJE

15 Tamara Harej
Roj.: 26.05.2003
GŠ Sežana
Učiteljica: Sabina Dmitrović Trifković
 

ZLATO PRIZNANJE

16 Klara Jernejčič
Roj.: 15.09.2002
GŠ Frana Gerbiča Cerknica
Učitelj: Nenad Mihajlović
 

SREBRNO PRIZNANJE

 

vrh    1.a kat.   začetniki   1.b kat.    1.c kat.   2. kat.   kom. mlajši    kom. starejši    kom. srednja šola   organizacija

 

Sobota 13.4.2013 / ob 11.30

  ZAČETNIKI

PRIZNANJA

1

Aljaž Maurič
Roj.: 09.01.2004
Gš Sežana
Učiteljica: Mikela Uršič
 

ZLATO PRIZNANJE

2

Luka Radojevič
Roj.: 15.04.2005
GM Gorica
Učitelj: Manuel Figheli
 

ZLATO PRIZNANJE

3 Eva Torkar
Roj.: 11.01.2004
GŠ Vrhnika
Učitelj: Dejan Mesec
 

ZLATO PRIZNANJE

4 Iris Bažec
Roj.: 12.09.2004
GŠ Koper - podružnica Piran
Učiteljica: Mirjana Gvozdenac
 

ZLATO PRIZNANJE

 

vrh    1.a kat.   začetniki   1.b kat.    1.c kat.   2. kat.   kom. mlajši    kom. starejši    kom. srednja šola   organizacija


Sobota 13.4.2013 / ob 12.05

  1.B KATEGORIJA

PRIZNANJA

1

Ivana Kresevič
Roj.: 25.01.2001
GM Trst, šola M. Kogoj
Učitelj: Fulvijo Jurinčič
 

ZLATO PRIZNANJE

2

Sven Orešnik
Roj.: 04.12.2000
GŠ Sežana
Učiteljica: Vanda Šimac
 

ZLATO PRIZNANJE

3

Matej Perčič
Roj.: 28.01.2000
GM Trst, šola M. Kogoj
Učitelj: Igor Zobin
 

SREBRNO PRIZNANJE

4

Julijana Peroša
Roj.: 10.12.2001
GŠ Koper
Učiteljica: Erika Udovič Kovačič
 

ZLATO PRIZNANJE

5

Klemen Pregeljc
Roj.: 18.09.2001
GŠ Sežana
Učiteljica: Sabina Dmitrović Trifković
 

ZLATO PRIZNANJE

6

Johana Radojevič
Roj.: 14.08.2001
GM Gorica
Učitelj: Manuel Figheli
 

SREBRNO PRIZNANJE

7

Andrej Bachi
Roj.: 05.05.2000
GM Trst
Učitelj: Claudio Furlan
 

SREBRNO PRIZNANJE

8

Sara Benčič
Roj.: 08.12.2001
GŠ Koper - podružnica Izola
Učiteljica: Mirjana Gvozdenac
 

SREBRNO PRIZNANJE

9

Kristofer Franca
Roj.: 09.10.2000
GŠ Koper
Učiteljica: Sonja Mezgec
 

ZLATO PRIZNANJE

10

Tadej Gregorič
Roj.: 29.06.2001
GŠ Koper - podružnica Piran
Učiteljica: Mirjana Gvozdenac
 

SREBRNO PRIZNANJE

11

Mark Jakomin
Roj.: 06.08.2001
GŠ Koper - podružnica Izola
Učiteljica: Mirjana Gvozdenac
 

SREBRNO PRIZNANJE

12

Rení Jakomin
Roj.: 05.11.2000
GŠ Koper
Učiteljica: Sonja Mezgec
 

SREBRNO PRIZNANJE

 

vrh    1.a kat.   začetniki   1.b kat.    1.c kat.   2. kat.   kom. mlajši    kom. starejši    kom. srednja šola   organizacija


Sobota 13.4.2013 / ob 15.00

  1.C KATEGORIJA

PRIZNANJA

1

Doris Lipovac
Roj.: 17.02.1998
GŠ Koper - podružnica Piran
Učiteljica: Mirjana Gvozdenac
 

SREBRNO PRIZNANJE

2

Mitja Tull
Roj.: 03.11.1998
GM Špeter
Učitelj: Claudio Furlan
 

SREBRNO PRIZNANJE

3

Riccardo Crucil
Roj.: 29.12.1998
GM Špeter
Učitelj: Claudio Furlan
 

SREBRNO PRIZNANJE

4

Matija Furlan
Roj.: 02.08.1998
GM Trst, šola M. Kogoj
Učitelj: Igor Zobin
 

ZLATO PRIZNANJE

 

vrh    1.a kat.   začetniki   1.b kat.    1.c kat.   2. kat.   kom. mlajši    kom. starejši    kom. srednja šola   organizacija

 

Sobota 13.4.2013 / ob 15.45

 2. KATEGORIJA

PRIZNANJA

1

Veronika Vižintin
Roj.: 02.06.1995
GŠ Koper
Učiteljica: Erika Udovič Kovačič
 

ZLATO PRIZNANJE

 

vrh    1.a kat.   začetniki   1.b kat.    1.c kat.   2. kat.   kom. mlajši    kom. starejši    kom. srednja šola   organizacija


HARMONIKA - KOMORNE SKUPINE

Sobota 13.4.2013 / ob 16.15

  KATEGORIJA MLAJŠI

PRIZNANJA

1

Duo Aljaž & Rok

Aljaž Gašparin,
roj.: 17.01.2003
Rok Furlan,
roj.: 22.10.2003

GŠ Sežana
Mentorica: Sabina Dmitrović Trifković
 

ZLATO PRIZNANJE

 

vrh    1.a kat.   začetniki   1.b kat.    1.c kat.   2. kat.   kom. mlajši    kom. starejši    kom. srednja šola   organizacija


  KATEGORIJA STAREJŠI

PRIZNANJA

1

Komorna skupina »Etnotok«

Sara Benčić,
roj.: 08.12.2001
Mark Jakomin,
roj.: 06.08.2001
Tadej Časar,
roj.: 10.10.2001
Maj Felluga,
roj.: 17.07.2003
Ana Birsa Krušec,
roj.: 21.07.2000
Eris Šker,
roj.: 09.08.2000

GŠ Koper - podružnica Izola
Mentorica: Mirjana Gvozdenac
 

ZLATO PRIZNANJE

2

Kvintet harmonik GŠ Sežana

Domen Pregeljc,

roj.: 09.09.1999
Klemen Pregeljc,
roj.: 18.09.2001
Julija Mohorčič,
roj.: 09.06.2000
Nik Brcar,
roj.: 19.08.2001
Timotej Cotič,
roj.: 08.12.1999

GŠ Sežana
Mentorica: Sabina Dmitrović Trifković
 

ZLATO PRIZNANJE

3

Duo Mitja & Riccardo

Mitja Tull,
roj.: 03.11.1998
Riccardo Crucil,
roj.: 29.12.1998

GM Špeter
Mentor: Claudio Furlan
 

SREBRNO PRIZNANJE

4

Duo Matic & Peter

Matic Rot,
roj.: 29.06.2000
Peter Urh,
roj.: 21.06.1999

GŠ Vrhnika
Mentor: Dejan Mesec
 

ZLATO PRIZNANJE

 

vrh    1.a kat.   začetniki   1.b kat.    1.c kat.   2. kat.   kom. mlajši    kom. starejši    kom. srednja šola   organizacija

 

  KATEGORIJA SREDNJA ŠOLA

PRIZNANJA

1

Duo Andrej & Martin

Andrej Bachi,
roj.: 05.05.2000
Martin Bachi,
roj.: 11.04.1995

GM Trst
Mentor: Claudio Furlan
 

ZLATO PRIZNANJE

2

Kvartet harmonik GŠ Vrhnika

Patricia Koprivec,
roj.: 31.03.1997
Marjetka Švigelj,
roj.: 11.05.1995
Ana Gabrovšek,
roj.: 26.07.1999
Alja Primožič,
roj.: 28.09.1997

GŠ Vrhnika
Mentor:Vili Ošlaj
 

ZLATO PRIZNANJE

 

ORGANIZACIJA TEKMOVANJA

HARMONIKA - 13.4. 2013, Glasbena šola Koper

RAZPORED TEKMOVANJ

SOLISTI
1.A KATEGORIJA ob 8.30
ZAČETNIKI ob 11.30
1.B KATEGORIJA ob 12.05
1.C KATEGORIJA ob 15.00
2. KATEGORIJA ob 15.45

KOMORNE SKUPINE ob 16.15
KOMORNE SKUPINE-MLAJŠI
KOMORNE SKUPINE-STAREJŠI
KOMORNE SKUPINE-SREDNJA ŠOLA

KONCERT TER PODELITEV PRIZNANJ IN NAGRAD ob 19.oo uri

ŽIRIJA:
Karmen Krapež, predsednica
Dejan Vidovič, član
Jana Šatej, članica
Dejan Mesec, nadomestni član
Nenad Mihajlović, nadomestni član
 

KONCERT TER PODELITEV PRIZNANJ IN NAGRAD ob 19. uri