ZVEZA SLOVENSKIH GLASBENIH ŠOL
TEKMOVANJA MLADIH SLOVENSKIH GLASBENIKOV (TEMSIG)

 

REGIJSKO TEKMOVANJE MLADIH GLASBENIKOV PRIMORSKE 2014

REZULTATI TEKMOVALCEV

Bilten regijskega tekmovanja 2014


KITARSKI DUO
Ponedeljek, 10.2.2014, Glasbena šola Ilirska Bistrica
Posnel RA Koper - Capodistria


TROBENTA, ROG, POZAVNA, EVFONIJ
Ponedeljek, 10.2.2014, Glasbena šola Nova Gorica
Posneto v Studio PHON - GŠ Nova Gorica.
Tonski tehnik Alessandro Sluga

HARMONIKA
Torek, 11.2.2014, Glasbena šola Nova Gorica
Posneto v Studio PHON - GŠ Nova Gorica.
Tonski tehnik Alessandro Sluga


KLAVIRSKI DUO
 
( kategorija začetniki - samo v okviru ZPGŠ )
Torek, 11.2.2014, Glasbena šola Koper
Posnel RA Koper - Capodistria

TOLKALA
Sreda, 12. 2.2014, Glasbena šola Koper
Posnel RA Koper - Capodistria
 

KOMORNE SKUPINE Z GODALI IN KLAVIRJEM
Četrtek, 13.2.2014, Glasbena šola Tolmin
 

 

vrh   kitarski duo  trobenta   pozavna   rog   evfonij   harmonika   klavirski duo   tolkala   komorne sk. z godali   organizacija

 

      KITARSKI DUO
            Ponedeljek, 10.2.2014, Glasbena šola Ilirska Bistrica, ob 10. uri

  KITARSKI DUO - 1.B KATEGORIJA

POSNETEK TOČKE PRIZNANJE

1

Kitarski duo
Terlikar Uroš
28.01.2000
Manfreda Dea
17.07.2001
GŠ Tolmin
Mentor: Mirjana Antih Čebokli
 

91,33 ZLATO PRIZNANJE

2

Kitarski duo Birsa - Spačal
Birsa Simon
20.02.2000
Spačal David
02.02.2000
GŠ Sežana
Mentor: Igor Starc
 
79,00 BRONASTO PRIZNANJE
3 Kitarski duo Double PA
Potočnik Alen
11.08.1998
Potočnik Anej
06.04.2002
GŠ Nova Gorica
Mentor: prof. Vlasta Rosa
 
88,00 SREBRNO PRIZNANJE
4 Kitarski duo M & T
Kralj Maja
01.05.1999
Črnugelj Tine
11.05.1999
GŠ Sežana, GŠ Postojna
Mentor: Nataša Črnugelj
 
94,67 ZLATO PRIZNANJE
5 Kitarski duo
Batič Larisa
01.09.1999
Božič Štefan
10.08.2001
GŠ Nova Gorica
Mentor: Eva Slokar Šfiligoj
 
68,33 PRIZNANJE ZA UDELEŽBO
6 Kitarski duo
Ravnikar Leon
29.10.2002
Mohorič Blaž
8.5.2001
GŠ Škofja Loka
Mentor: Denis Kokalj
 
87,33 SREBRNO PRIZNANJE
7 Kitarski duo
Kovačič Manca
27.2.2002
Mohorič Tajda
29.12.2000
GŠ Škofja Loka
Mentor: Luka Vehar
 
66,33 PRIZNANJE ZA UDELEŽBO

 

vrh   kitarski duo  trobenta   pozavna   rog   evfonij   harmonika   klavirski duo   tolkala   komorne sk. z godali   organizacija


      POZAVNA
            Ponedeljek, 10.2.2014, Glasbena šola Nova Gorica , ob 9:30

  POZAVNA - 1.B KATEGORIJA

POSNETEK TOČKE PRIZNANJE

1

Gaberšček Tobi
roj.:24.02.2002
GŠ Tolmin
Učitelj: Matija Mlakar
Korepetitor: Katja Skočir
 
91,00 ZLATO PRIZNANJE

2

Makovec Martin
roj.:10.08.2001
GŠ Koper
Učitelj: Andraž Cencič
Korepetitor: Nuša Gregorič
 
91,00 ZLATO PRIZNANJE

 

             Ponedeljek, 10.2.2014, Glasbena šola Nova Gorica, ob 9:45

  POZAVNA - 1.C KATEGORIJA

POSNETEK

TOČKE

PRIZNANJE

1

Gregorič Vid
roj.:12.08.2000
GŠ Nova Gorica
Učitelj: Peter Pavli
Korepetitor: Barbara Mačkić
 
86,67 SREBRNO PRIZNANJE

2

Kodelja Matija
roj.:07.04.2000
Zasebnik
Učitelj: Erik Žerjal
Korepetitor: David Trebižan
 
87,00 SREBRNO PRIZNANJE
3 Babič Anej
roj.:26.08.1999
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
Učitelj: Andrej Kobal
Korepetitor: Ana Knez
 
94,33 ZLATO PRIZNANJE

 

vrh   kitarski duo  trobenta   pozavna   rog   evfonij   harmonika   klavirski duo   tolkala   komorne sk. z godali   organizacija

 

      EVFONIJ
            Ponedeljek, 10.2.2014, Glasbena šola Nova Gorica, ob 10:30

  EVFONIJ - 1.B KATEGORIJA

POSNETEK

TOČKE PRIZNANJE

1

Krapež Danijel
roj.:25.07.2003
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
Učitelj: Andrej Kobal
Korepetitor: Ana Knez
 
91,33 ZLATO PRIZNANJE

2

Mikac Emanuel
roj.:04.05.2002
GŠ Koper - Podružnica Izola
Učitelj: Mirko Orlač
Korepetitor: Nelfi Paliska
 
90,33 ZLATO PRIZNANJE
3 Babič Gregor
roj.:04.05.2001
GŠ Koper
Učitelj: Rok Vilhar
Korepetitor: Lara Klun
 
93,67 ZLATO PRIZNANJE


                        Ponedeljek, 10.2.2014, Glasbena šola Nova Gorica, ob 11. uri

  EVFONIJ - 1.C KATEGORIJA

POSNETEK

TOČKE

PRIZNANJE

1

Jerončič Gal
roj.:29.06.2000
GŠ Nova Gorica
Učitelj: Peter Pavli
Korepetitor: Barbara Mačkić
 

84,33 SREBRNO PRIZNANJE

 

vrh   kitarski duo  trobenta   pozavna   rog   evfonij   harmonika   klavirski duo   tolkala   komorne sk. z godali   organizacija


      TROBENTA
            Ponedeljek, 10.2.2014, Glasbena šola Nova Gorica, ob 12:30

  TROBENTA - 1.A KATEGORIJA

POSNETEK

TOČKE

PRIZNANJE

1

Skočir Matic
roj.:23.05.2003
GŠ Tolmin
Učitelj: Miloš Rijavec
Korepetitor: Katja Skočir
 
93,33 ZLATO PRIZNANJE

2

Svetina Tine-Pavel
roj.:20.08.2003
GŠ Sežana
Učitelj: Peter Pačnik
Korepetitor: Jana Zupančič
 
92,17 ZLATO PRIZNANJE
3 Trontelj Janja
roj.:10.08.2004
GŠ Koper - Podružnica Izola
Učitelj: Boris Benčič
Korepetitor: Lada Kos
 
86,00 SREBRNO PRIZNANJE
4 Turk Matic
roj.:31.10.2004
GŠ Koper
Učitelj: Boris Benčič
Korepetitor: Lada Kos
 
85,00 SREBRNO PRIZNANJE
5 Udovič Jan
roj.:26.12.2003
GŠ Ilirska Bistrica
Učitelj: Matjaž Sernel
Korepetitor: Nina Volk
 
73,33 BRONASTO PRIZNANJE
6 Babič Viktorija
roj.:07.06.2004
GŠ Koper
Učitelj: Mitja Bobič
Korepetitor: Jasna Jerman
 
85,67 SREBRNO PRIZNANJE
7 Boštjančič Rok
roj.:25.02.2005
GŠ Ilirska Bistrica
Učitelj: Matjaž Sernel
Korepetitor: Nina Volk
 
71,00 BRONASTO PRIZNANJE

 

              Ponedeljek, 10.2.2014, Glasbena šola Nova Gorica, ob 14. uri

  TROBENTA - 1.B KATEGORIJA

POSNETEK

TOČKE

PRIZNANJE

1

Florjančič Vanč
roj.:28.12.2001
GŠ Idrija
Učitelj: Kajzer Matjaž
Korepetitor: Korošec Polona
 
95,00 ZLATO PRIZNANJE

2

Frančeškin Rok
roj.:30.07.2001
GŠ Koper
Učitelj: Mitja Bobič
Korepetitor: Jasna Jerman
 
90,33 ZLATO PRIZNANJE
3 Frank Nejc
roj.:22.06.2001
GŠ Ilirska Bistrica
Učitelj: Matjaž Sernel
Korepetitor: Nina Volk
 
83,00 SREBRNO PRIZNANJE
4 Herlič Jon An
roj.:17.12.2002
GŠ Postojna
Učitelj: Franci Šavc
Korepetitor: Saša Crnobrnič
 
92,00 ZLATO PRIZNANJE
5 Kocjan Miha
roj.:19.02.2001
GŠ Sežana
Učitelj: Žerjal Erik
Korepetitor: Zupančič Jana
 
85,00 SREBRNO PRIZNANJE
6 Macarol David
roj.:30.05.2002
GŠ Sežana
Učitelj: Peter Pačnik
Korepetitor: Jana Zupančič
 
82,67 SREBRNO PRIZNANJE
7 Markič Nejc
roj.:07.03.2001
GŠ Nova Gorica
Učitelj: Peter Pavli
Korepetitor: Barbara Mačkić
 
80,67 SREBRNO PRIZNANJE
8 Mihelj Alen
roj.:26.07.2002
GŠ Sežana
Učitelj: Peter Pačnik
Korepetitor: Jana Zupančič
 
86,00 SREBRNO PRIZNANJE
9 Mlač Tian
roj.:09.08.2001
GŠ Sežana
Učitelj: Ivo Bašič
Korepetitor: Jana Zupančič
 
90,00 ZLATO PRIZNANJE
10 Orel Martin
roj.:22.10.2001
GŠ Sežana
Učitelj: Žerjal Erik
Korepetitor: Zupančič Jana
 
86,33 SREBRNO PRIZNANJE
11 Slabe Žan
roj.:27.01.2001
GŠ Idrija
Učitelj: Kajzer Matjaž
Korepetitor: Korošec Polona
 
90,17 ZLATO PRIZNANJE
12 Zec Simon
roj.:05.08.2002
GŠ Sežana
Učitelj: Peter Pačnik
Korepetitor: Vilma Padovan
 
84,17 SREBRNO PRIZNANJE

 

               Ponedeljek, 10.2.2014, Glasbena šola Nova Gorica, ob 16:45

  TROBENTA - 1.C KATEGORIJA

POSNETEK

TOČKE

PRIZNANJE

1

Gantar Žan
roj.:02.04.1999
GŠ Idrija
Učitelj: Emil Semec
Korepetitor: Polona Korošec
 
88,17 SREBRNO PRIZNANJE

2

Gorjanc Tevž
roj.:08.01.2000
GŠ Postojna
Učitelj: Franci Šavc
Korepetitor: Saša Crnobrnič
 
90,67 ZLATO PRIZNANJE
3 Kravanja Veljak Filip
roj.:17.04.2000
GŠ Koper - Podružnica Izola
Učitelj: Boris Benčič
Korepetitor: Lada Kos
 
90,00 ZLATO PRIZNANJE
4 Rogelja Gregor
roj.:22.04.1999
GŠ Sežana
Učitelj: Andrej Kobal
Korepetitor: Ingrid Tavčar
 
98,50 ZLATO PRIZNANJE
5 Sila Jaka
roj.:03.08.1999
GŠ Sežana
Učitelj: Peter Pačnik
Korepetitor: Jana Zupančič
 

/

/ /

 

vrh   kitarski duo  trobenta   pozavna   rog   evfonij   harmonika   klavirski duo   tolkala   komorne sk. z godali   organizacija


      ROG

            Ponedeljek, 10.2.2014, Glasbena šola Nova Gorica, ob 18:45

  ROG - 1.A KATEGORIJA

POSNETEK

TOČKE PRIZNANJE

1

Lužnik Klara
roj.:23.06.2003
GŠ Tolmin
Učitelj: Miloš Rijavec
Korepetitor: Katja Skočir
 
93,00 ZLATO PRIZNANJE

 

2

Ženko Teo
roj.:27.01.2004
GŠ Koper
Učitelj: Valter Čondič
Korepetitor: Lara Klun
 
81,33 SREBRNO PRIZNANJE

 


                       Ponedeljek, 10.2.2014, Glasbena šola Nova Gorica, ob 19:00

  ROG - 1.C KATEGORIJA

POSNETEK

TOČKE

PRIZNANJE

1

Kovačič Domen
roj.:19.02.1999
GŠ Tolmin
Učitelj: Miloš Rijavec
Korepetitor: Erika Bizjak
 
90,67 ZLATO PRIZNANJE

2

Buda Sebastijan
roj.:24.08.2000
GŠ Sežana
Učitelj: Simon Perčič
Korepetitor: Ingrid Tavčar
 
98,00 ZLATO PRIZNANJE

 

vrh   kitarski duo  trobenta   pozavna   rog   evfonij   harmonika   klavirski duo   tolkala   komorne sk. z godali   organizacija

 

      HARMONIKA
            Torek, 11.2 2014, Glasbena šola Nova Gorica, ob 9:30

  HARMONIKA - 1.A KATEGORIJA

POSNETEK

TOČKE

PRIZNANJE

1

Gašparin Aljaž
roj.:17.01.2003
GŠ Sežana
Učitelj: prof. Sabina D. Trifković
 
90,00 ZLATO PRIZNANJE

 

2

Harej Tamara
roj.:26.05.2003
GŠ Sežana
Učitelj: prof. Sabina D. Trifković
 
92,00 ZLATO PRIZNANJE

 

3 Zorman Štefan
roj.:24.08.2003
GŠ Postojna
Učitelj: Branko Petrovčič
 
95,67 ZLATO PRIZNANJE

 

             Torek, 11.2 2014, Glasbena šola Nova Gorica, ob 10:20

  HARMONIKA - 1.B KATEGORIJA

POSNETEK

TOČKE

PRIZNANJE

1

Peroša Julijana
roj.:10.12.2001
GŠ Koper
Učitelj: Erika Udovič Kovačič
 
93,67 ZLATO PRIZNANJE

 

2

Pregeljc Klemen
roj.:18.09.2001
GŠ Sežana
Učitelj: prof. Sabina D. Trifković
 
86,00 SREBRNO PRIZNANJE
3 Brcar Nik
roj.:19.08.2001
GŠ Sežana
Učitelj: prof. Sabina D. Trifković
 
85,67 SREBRNO PRIZNANJE


               Torek, 11.2 2014, Glasbena šola Nova Gorica, ob 11:20

  HARMONIKA - 1.C KATEGORIJA

POSNETEK

TOČKE

PRIZNANJE

1

Franca Kristofer
roj.:09.10.2000
GŠ Koper
Učitelj: Sonja Mezgec
 
90,00 ZLATO PRIZNANJE

2

Mohorčič Julija
roj.:09.06.2000
GŠ Sežana
Učitelj: prof. Sabina D. Trifković
 
88,00 SREBRNO PRIZNANJE

 

vrh   kitarski duo  trobenta   pozavna   rog   evfonij   harmonika   klavirski duo   tolkala   komorne sk. z godali   organizacija

 

      KLAVIRSKI DUO
            Torek, 11.2.2014, Glasbena šola Koper,
ob 10. uri
            Kategorija je v organizaciji primorskih glasbenih šol in izven Temsiga.

  KLAVIRSKI DUO - KATEGORIJA ZAČETNIKI (ZPGŠ)

POSNETEK

TOČKE PRIZNANJA

1

Frank Manca
roj.: 25. 1. 2004
Vodopivec Lea
roj.: 19. 1. 2004
GŠ Ilirska Bistrica
mentor: Martin Lenarčič
 
91,33 ZLATO PRIZNANJE
2 Klavirski duo Godnič-Liut
Godnič Petra
12.05.2005
Liut Daniel
05.04.2005
Glasbena matica Gorica
Mentor: Beatrice Zonta, Erika Zavadlav
 
95,66 ZLATO PRIZNANJE

 

3

Pavšič Hana
roj.: 23. 12. 2005
Bolčina Patricija
roj.: 17. 10. 2004
GŠ Idrija
mentor: Tatjana Grahelj

96,66 ZLATO PRIZNANJE

 


             Torek, 11.2.2014, Glasbena šola Koper, ob 10:25

  KLAVIRSKI DUO - 1.A KATEGORIJA

POSNETEK

TOČKE

PRIZNANJA

1

Klavirski duo
Domnik Nejc
02.04.2003
Domnik Nina
07.10.2001
GŠ Idrija
Mentor: Tatjana Grahelj / Polona Korošec
 

91,00 ZLATO PRIZNANJE

2

Klavirski duo
Flander Lara
02.03.2003
Zuza Karin
07.12.2001
GŠ Tolmin
Mentor: Hermina Jakopič
 

94,33 ZLATO PRIZNANJE

3

Klavirski duo
Sedmak Jakob
08.10.2002
Primc Lovrenc
22.02.2002
GŠ Ilirska Bistrica
Mentor: Nina Volk in Vjekoslava Miculinić
 

93,33 ZLATO PRIZNANJE

4

klavirski duo
Magajna Katja
13.05.2002
Kocman Katarina
01.04.2002
GŠ Postojna
Mentor: Snježana Pleše
 

89,00 SREBRNO PRIZNANJE

5

Klavirski duo
Logar Maja
29.05.2002
Celin Lea
01.03.2002
GŠ Ilirska Bistrica
Mentor: Laszlo Balazs
 

80,00 SREBRNO PRIZNANJE

6

Klavirski duo Šlibar
Šlibar Lara
27.02.2004
Šlibar Žan
30.07.2002
GŠ Koper
Mentor: Selma Chicco Hajdin
 

99,00 ZLATO PRIZNANJE


             Torek, 11.2.2014, Glasbena šola Koper, ob 12:25

  KLAVIRSKI DUO - 1.B KATEGORIJA

POSNETEK

TOČKE

PRIZNANJA

1

Duo Ban - Orel
Ban Izak
07.08.2001
Orel Mirjam
02.06.2000
GŠ Sežana
Mentor: Jana Zupančič
 
93,00 ZLATO PRIZNANJE

2

Duo Sikirica
Sikirica Eva
30.01.2000
Sikirica Sebastjan
17.04.2001
GŠ Sežana
Mentor: Jana Zupančič
 
90,33 ZLATO PRIZNANJE

 

3 Klavirski duo
Saksida Špela
17.07.2000
Leban Eva
28.11.1998
GŠ Nova Gorica
Mentor: Vlasta Vižintin
 
94,67 ZLATO PRIZNANJE

 

4 Klavirski duo
Simčič Ana
03.10.2001
Sivić Tadej
09.02.2001
GŠ Koper - Podružnica Piran
Mentor: Bojan Glavina
 
90,67 ZLATO PRIZNANJE

 

5 Klavirski duo
Ivančič Lara
19.04.2001
Gržina Živa Tajda
14.04.1999
GŠ Ilirska Bistrica
Mentor: Marija Lenarčič in Martin Lenarčič
 
87,33 SREBRNO PRIZNANJE
6 Klavirski duo
Stergulc Tiara
03.10.2000
Kolenc Dea
14.06.2000
GŠ Koper - Podružnica Piran
Mentor: Bojan Glavina
 
95,00 ZLATO PRIZNANJE

 

7 Klavirski duo GR.AN. DUO
Gregorič Andreja
15.12.2001
Grzetič Ana
25.01.2000
GŠ Koper
Mentor: Selma Chicco Hajdin
 
98,33 ZLATO PRIZNANJE

 

8 Klavirski duo GŠ Idrija
Vehar Lana
15.06.1999
Vehar Nina
15.06.2001
GŠ Idrija
Mentor: Tatjana Grahelj
 
91,00 ZLATO PRIZNANJE

 

 

vrh   kitarski duo  trobenta   pozavna   rog   evfonij   harmonika   klavirski duo   tolkala   komorne sk. z godali   organizacija

 

      TOLKALA
            Sreda, 12. 2.2014, Glasbena šola Koper, ob  9. uri

  TOLKALA - 1.A KATEGORIJA

POSNETEK

TOČKE

PRIZNANJE

1

Erzetič Pevc Matija
roj.:07.07.2003
GŠ Koper
Učitelj: Tomislav Hmeljak
Korepetitor: Lada Kos
 

89,00

SREBRNO PRIZNANJE

2

Jeretič Timon
roj.:07.07.2005
GŠ Koper
Učitelj: Goran Moskovski
Korepetitor: Valentina Češnjevar
 

81,67

SREBRNO PRIZNANJE

 

3

Jerman Maja
roj.:23.07.2003
GŠ Koper
Učitelj: Tomislav Hmeljak
Korepetitor: Lada Kos
 

93,33

ZLATO PRIZNANJE

4

Lovec Gabriel
roj.:18.02.2003
GŠ Koper
Učitelj: Tomislav Hmeljak
Korepetitor: Lada Kos
 

93,33

ZLATO PRIZNANJE

 

5

Maglica Tristan
roj.:12.05.2004
GŠ Koper
Učitelj: Goran Moskovski
Korepetitor: Valentina Češnjevar
 

90,00

ZLATO PRIZNANJE

 

6

Pavlin Vijan
roj.:05.07.2005
GŠ Nova Gorica
Učitelj: Mitja Tavčar
Korepetitor: Miha Štokelj
 

90,67

ZLATO PRIZNANJE

 

7

Polojaz Goran
roj.:15.05.2004
Zasebnik
Učitelj: Alex Kuret
Korepetitor: Carolina Perez Tedesco
 

93,00

ZLATO PRIZNANJE

 

8

Popović Rene
roj.:15.05.2003
GŠ Sežana
Učitelj: Matija Tavčar
Korepetitor: Jana Zupančič
 

91,00

ZLATO PRIZNANJE

 

9

Prelc Andraž
roj.:25.05.2005
GŠ Sežana
Učitelj: Matija Tavčar
Korepetitor: Jana Zupančič
 

98,00

ZLATO PRIZNANJE

 

10

Romih Klemen Ivan
roj.:08.06.2005
GŠ Koper
Učitelj: Goran Moskovski
Korepetitor: Valentina Češnjevar
 

87,33

SREBRNO PRIZNANJE

11

Šajina Jakob Maj
roj.:25.03.2005
GŠ Nova Gorica
Učitelj: Mitja Tavčar
Korepetitor: Miha Štokelj
 

92,00

ZLATO PRIZNANJE

 

12

Škamperle Tina
roj.:25.08.2003
GŠ Sežana
Učitelj: Matija Tavčar
Korepetitor: Jana Zupančič
 

97,33

ZLATO PRIZNANJE

 

13

Trstenjak Eva
roj.:28.03.2003
GŠ Koper
Učitelj: Tomislav Hmeljak
Korepetitor: Lada Kos
 

97,00

ZLATO PRIZNANJE

 

14

Žgavec Medeja
roj.:09.05.2004
GŠ Postojna
Učitelj: Mitja Tavčar
Korepetitor: Saša Crnobrnič
 

91,00

ZLATO PRIZNANJE

 


          Sreda, 12. 2.2014, Glasbena šola Koper, ob 12:15

  TOLKALA - 1.B KATEGORIJA

POSNETEK

TOČKE

PRIZNANJE

1

Kristan Mia
roj.:29.08.2001
GŠ Tolmin
Učitelj: Mitja Tavčar
Korepetitor: Miha Štokelj
 
94,33 ZLATO PRIZNANJE

 

2

Lenarčič Žan
roj.:30.04.2001
GŠ Koper
Učitelj: Goran Moskovski
Korepetitor: Valentina Češnjevar
 
89,00 SREBRNO PRIZNANJE
3 Ravnik Valentin
roj.: 05.02.2002
GŠ Jesenice
učitelj: Boštjan Gradišek
Korepetitor: Saša Golob
 
94,67 ZLATO PRIZNANJE
4 Uran Tara
roj.:07.01.2001
GŠ Koper
Učitelj: Goran Moskovski
Korepetitor: Valentina Češnjevar
 
86,33 SREBRNO PRIZNANJE
5 Žgur Islami Gian
roj.:15.04.2001
GŠ Postojna
Učitelj: Mitja Tavčar
Korepetitor: Saša Crnobrnič
 
90,00 ZLATO PRIZNANJE

 

6 Bostič Gaj
roj.:16.01.2001
GŠ Koper - Podružnica Piran
Učitelj: Tomislav Hmeljak
Korepetitor: Aleksandra Češnjevar Glavina
 
96,33 ZLATO PRIZNANJE

 


           Sreda, 12. 2.2014, Glasbena šola Koper, ob 14:45

  TOLKALA - 1.C KATEGORIJA

POSNETEK

TOČKE

PRIZNANJE

1

Dari Lorenzo
roj.:22.04.2000
Glasbena matica Trst
Učitelj: Tomislav Hmeljak
Korepetitor: Claudia Sedmach
 
96,00 ZLATO PRIZNANJE

2

Dariš Gianni
roj.:01.10.1999
GŠ Koper
Učitelj: Goran Moskovski
Korepetitor: Valentina Češnjevar
 
83,33 SREBRNO PRIZNANJE
3 Lavrenčič Anja
roj.:16.10.1999
Zasebnik
Učitelj: Matija Tavčar
Korepetitor: Mojca Lavrenčič
 
96,00 ZLATO PRIZNANJE

 

4 Vidmar Tine
roj.:14.09.1999
GŠ Koper
Učitelj: Goran Moskovski
Korepetitor: Valentina Češnjevar
 
90,00 ZLATO PRIZNANJE

 

 

vrh   kitarski duo  trobenta   pozavna   rog   evfonij   harmonika   klavirski duo   tolkala   komorne sk. z godali   organizacija

      KOMORNE SKUPINE Z GODALI IN KLAVIRJEM
            Četrtek, 13.2.2014 - Glasbena šola Tolmin, ob 11:00

    KOMORNE SKUPINE Z GODALI IN KLAVIRJEM
    1.A KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

Trio
Frelih Pia – violina
18.04.2004
Podboršek Karin – prečna flavta
03.04.2002
Ahtik Staš – klavir
09.08.2001
GŠ Lartko, Zavod za glasbeno vzgojo
Cerklje na Gorenjskem
Mentor: Monika Debelić
 
90,00 ZLATO PRIZNANJE

 

            Četrtek, 13.2.2014 - Glasbena šola Tolmin, ob 11.10

  KOMORNE SKUPINE Z GODALI IN KLAVIRJEM
  1.B KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

Kvartet violin
Klanjšček Eva - violina
19.11.2000
Ladava Kaja - violina
26.02.2001
Medvešček Gaja - violina
23.03.2000
Miklavič Lenart - violina
28.01.2001
GŠ Tolmin
Mentor: Mojca Križnič
 

96,00

ZLATO PRIZNANJE

 

 

vrh   kitarski duo  trobenta   pozavna   rog   evfonij   harmonika   klavirski duo   tolkala   komorne sk. z godali   organizacija

           

      ORGANIZACIJA TEKMOVANJ PO ŠOLAH

KITARSKI DUO
Ponedeljek, 10.2.2014, Glasbena šola Ilirska Bistrica

SEDEŽ TEKMOVANJA
Glasbena šola Ilirska Bistrica
Ulica IV. armije 5
Telefon 05 7111 222 / Faks: 05 7111 224
E-pošta: tajnistvo.gspoib@guest.arnes.si 

ORGANIZACIJSKI ODBOR
predsednik: Laszlo Balazs
člani: Martin Lenarčič, Paolo Biancuzzi
tajnica žirije: Elena Sedmak

SVET TEKMOVANJA
Predsednik:
Bernarda Lozar Paškvan
Člani: Dominika Navršnik, Vlatko Bocevski

RAČUNALNIŠKA OBDELAVA PODATKOV
Kristina Stegu


RAZPORED TEKMOVANJA

KITARSKI DUO
1.b kategorija, ob 10. uri


ŽIRIJA
predsednik: Svetlin Markov
član: Uroš Barič
član: Martina Kocjančič
nadomestni član:
Boštjan Šmalc

PODELITEV PRIZNANJ
10. 2. 2014, ob 14. uri, dvorana Glasbene šole Ilirska Bistrica (soba št. 15., I. nadstropje)
 

TROBILA
Ponedeljek, 10.2.2014, Glasbena šola Nova Gorica,

SEDEŽ TEKMOVANJA
Glasbena šola Nova Gorica
Cankarjeva 8, 5000 Nova Gorica
Tel. 05 335 10 50
Fax: 05 335 10 53
e-pošta gs.nova-gorica@guest.arnest.si 
Spletna stran: http://www.glasbena-sola.si/index.php

ORGANIZACIJSKI ODBOR
predsednik: Sandi Vrabec

SVET TEKMOVANJA
Iztok Babnik, Emil Semec, Edvard Popit

RAČUNALNIŠKA OBDELAVA PODATKOV
Silvana Vrabec


RAZPORED TEKMOVANJA

POZAVNA
,
1.b. kategorija, ob 9.30
1.c. kategorija, ob 9.45

EVFONIJ
1.b kategorija, ob 10:30
1.c kategorija, ob 11:00

TROBENTA
1.a kategorija ob 12.30
1.b kategorija ob 14.00
1.c kategorija ob 16.45

ROG
1.a kategorija ob 18:45
1.c kategorija ob 19:00


ŽIRIJA
trobenta in rog:
predsednik: Milivoj Matkovič
član: Sabina Magajne
član: Jure Gradišnik
tajnica žirije: Doris Kodelja

pozavna in evfonij:
predsednik: Ivo Bašič
član: Mirko Orlač
član: Uroš Košir
tajnica žirije: Mojca Bizjak

PODELITEV PRIZNANJ
ponedeljek, 10. 2. 2014 ob 20.00

 

HARMONIKA
Torek, 11.2.2014, Glasbena šola Nova Gorica

SEDEŽ TEKMOVANJA
Glasbena šola Nova Gorica
Cankarjeva 8, 5000 Nova Gorica
Tel. 05 335 10 50
Fax: 05 335 10 53
e-pošta gs.nova-gorica@guest.arnest.si 
Spletna stran: http://www.glasbena-sola.si/index.php

ORGANIZACIJSKI ODBOR
Predsednik: Sandi Vrabec
Člani: Jana Šatej, Josipa Horvat, Marina Rajković
Tajnik: Alessandro Sluga

SVET TEKMOVANJA
Predsednica: Božica Ambrožič
Član: Miloš Mozetič
Član: Silvan Šuligoj

RAČUNALNIŠKA OBDELAVA PODATKOV
Silvana Vrabec


RAZPORED TEKMOVANJA
Ponedeljek 11. 2. 2014
1.a kategorija: od 9:30 do 9:50
1.b kategorija: od 10:20 do 10:50
1.c kategorija: od 11.20 do 11.45


ŽIRIJA
Predsednik: Dejan Vidovič
Član: Aleksander Ipavec
Članica: Karmen Krapež
Nadomestni član: Dejan Mesec
Tajnik žirije: Alessandro Sluga

PODELITEV PRIZNANJ
Koncertna dvorana Glasbene Šole Nova Gorica
Torek 11. februar 2014 ob 12.30
 

KLAVIRSKI DUO, TOLKALA
Torek in sreda, 11. in 12. 2.2014, Glasbena šola Koper


SEDEŽ TEKMOVANJA
Glasbena šola Koper
Gallusova 2, 6000 Koper
Telefon: 05/66 63 600, 05/66 63 601
Faks: 05/66 63 606
E-pošta: info@glasbena-kp net
Internet: http://glasbena-kp.net

ORGANIZACIJSKI ODBOR
predsednik: Iztok Babnik
člani: Tanja Grubač, Tatjana Jercog, Vanja Gregorič, Mirko Orlač, Friderik King
tajnica žirije: Tatjana Jercog

SVET TEKMOVANJA
predsednica sveta: Bernarda Lozar Paškvan
člana sveta: Edvard Popit, Emil Semec

RAČUNALNIŠKA OBDELAVA PODATKOV
Intera Design

RAZPORED TEKMOVANJ


DISCIPLINA: KLAVIRSKI DUO
datum: 11. 2. 2014
Kategorija začetniki ob 10. uri
1. a kategorija ob 10:25
1. b kategorija ob 12:25

ŽIRIJA
predsednik: Igor Dekleva
član: Primož Mavrič
članica: Franca Bertoli,
nadomestna članica: Valentina Češnjevar
tajnica žirije: Tatjana Jercog

NAGRADE
- za najvišje doseženo število točk v disciplini,
- za najboljšo izvedbo skladbe slovenskega avtorja v kategoriji,
- najbolj obetavnim tekmovalcem v disciplini

PODELITEV PRIZNANJ
Koncertna dvorana Glasbene šole Koper, 11.2.2014, ob 16. uri


DISCIPLINA: TOLKALA
datum: 12. 2. 2014
1. a kategorija ob 9. uri
1. b kategorija ob 12:15
1. c kategorija ob 14:45

ŽIRIJA
predsednik: Simon Klavžar,
član: Jože Bogolin
član: Alex Kuret
nadomestni član: Tomislav Hmeljak
tajnica žirije: Tatjana Jercog

NAGRADE
- za najvišje doseženo število točk v disciplini,
- za najboljšo izvedbo obvezne skladbe v posamezni kategoriji,
- najbolj obetavnemu tekmovalcu v disciplini.

PODELITEV PRIZNANJ
Koncertna dvorana Glasbene šole Koper, 12.2.2014, ob 17.30
 

KOMORNE SKUPINE Z GODALI IN KLAVIRJEM
Četrtek, 13.2.2014, Glasbena šola Tolmin

SEDEŽ TEKMOVANJA
Glasbena šola Tolmin
Prešernova 4, Tolmin
Telefon: 05/3811260
Faks: 05/3811261
E-pošta: gs.tolmin@guest.arnes.si
Internet: gs-tolmin.si

ORGANIZACIJSKI ODBOR
predsednik: Maja Klanjšček
člani: Nika Hribar
tajnica žirije: Hermina Jakopič

SVET TEKMOVANJA
Bernarda Paškvan
Sandi Vrabec
Emil Semec

RAČUNALNIŠKA OBDELAVA PODATKOV
Stojan Milinković

DISCIPLINA
Komorne skupine z godali 1. a in 1. b
 


RAZPORED TEKMOVANJA
Tekmovanje se bo odvijalo v dvorani GŠ Tolmin.

Četrtek 13. februarja 2014
1. a kategorija, ob 11. uri
1. b kategorija, ob 11.10
 


ŽIRIJA
predsednik: Peter Filipčič
član: Bojan Glavina
član: Matej Santi
nadomestni član: Marinka Kukec Jurič
tajnica žirije: Hermina Jakopič

PODELITEV PRIZNANJ
Ob 12. uri v dvorani GŠ Tolmin.
 

POSEBNE NAGRADE REGIJSKEGA TEKMOVANJA PRIMORSKE:
- za najvišje doseženo število točk v disciplini,
- za najboljše izvedeno obvezno skladbo v disciplini.

 

vrh   kitarski duo  trobenta   pozavna   rog   evfonij   harmonika   klavirski duo   tolkala   komorne sk. z godali   organizacija