ZVEZA SLOVENSKIH GLASBENIH ŠOL
TEKMOVANJA MLADIH SLOVENSKIH GLASBENIKOV (TEMSIG)

 


REGIJSKO TEKMOVANJE MLADIH GLASBENIKOV PRIMORSKE 2015

 

REZULTATI TEKMOVALCEV

Bilten tekmovanja


KITARA
Ponedeljek, 9.2.2015 / Glasbena šola Nova Gorica

 VIOLINA
Torek 10.2. 2015 / Glasbena šola Postojna

KOMORNE SKUPINE S PIHALI
Sreda, 11.2.2015 / Glasbena šola Tolmin

KONTRABAS, VIOLONČELO
Sreda, 11.2.2015 / Glasbena šola Koper

HARFA
Četrtek, 12.2.2015 / Glasbena šola Koper

CITRE
Četrtek, 12.2.2015 / Glasbena šola Idrija

 

 vrh    kitara    violina    komorne skupine s pihali    violončelo    kontrabas    harfa    citre    organizacija

 

      KITARA
           
Ponedeljek, 9.2.2015 / Glasbena šola Nova Gorica, ob 10. uri

  KITARA - 1.A KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

Uršič Ajda
roj.: 12.12.2004
GŠ Tolmin
Učitelj: Mirjana Antih Čebokli
 

88,00
 

SREBRNO PRIZNANJE

2

Žorž Žana
roj.: 22.01.2004
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
Učitelj: Matjaž Remec
 

88,67

SREBRNO PRIZNANJE

3

Bevk Patricija
roj.: 03.08.2004
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
Učitelj: Ante Radnić
 

86,33

SREBRNO PRIZNANJE

4

Ceglar Ula
roj.: 18.09.2005
GŠ Ilirska Bistrica
Učitelj: Vlatko Bocevski
 

80,00
 

SREBRNO PRIZNANJE

5

Černe Ema
roj.: 02.06.2005
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
Učitelj: Ante Radnić
 

91,67

ZLATO PRIZNANJE

6

Košiček Zala
roj.: 20.06.2005
GM Gorica
Učitelj: Franko Reja
 

90,00
 

ZLATO PRIZNANJE

7

Lavrenčič Vita
roj.: 22.11.2005
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
Učitelj: Ante Radnić
 

88,00

SREBRNO PRIZNANJE

8

Mrhar Kaja
roj.: 25.11.2004
GŠ Postojna
Učitelj: Kocjančič Martina
 

95,33
 

ZLATO PRIZNANJE

9

Opačić Damjan
roj.: 10.09.2005
Glasbena matica Trst
Učitelj: Janoš Jurinčič
 

90,00

ZLATO PRIZNANJE

10

Rojc Valerij
roj.: 06.10.2005
GŠ Sežana
Učitelj: Igor Starc
 

90,67
 

ZLATO PRIZNANJE

11

Skerk Maks
roj.: 30.09.2004
Glasbena matica Trst
Učitelj: Janoš Jurinčič
 

90,33
 

ZLATO PRIZNANJE

12

Skočaj Tina
roj.: 27.11.2004
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
Učitelj: Ante Radnić
 

82,33

SREBRNO PRIZNANJE

13

Skrt Matija
roj.: 28.09.2004
GŠ Nova Gorica
Učitelj: Barbara Gorkič
 

98,00
 

ZLATO PRIZNANJE

14

Stantič Katarina
roj.: 13.01.2004
GŠ Sežana
Učitelj: Igor Starc
 

88,67
 

SREBRNO PRIZNANJE

 

            Ponedeljek, 9.2.2015 / Glasbena šola Nova Gorica, ob 12:30

  KITARA - 1.B KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

Zadnik Polona
roj.: 03.01.2002
GŠ Ilirska Bistrica
Učitelj: Vlatko Bocevski
 

86,00

SREBRNO PRIZNANJE
 

2

Gregorič Aneta
roj.: 04.07.2002
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
Učitelj: Ante Radnić
 

84,67
 

SREBRNO PRIZNANJE

3

Mačus Matija
roj.: 28.08.2002
GŠ Nova Gorica
Učitelj: Eva Slokar Šfiligoj
 

94,00
 

ZLATO PRIZNANJE
 

4

Marussi Neža
roj.: 18.06.2003
GŠ Nova Gorica
Učitelj: Barbara Gorkič
 

94,00

ZLATO PRIZNANJE
 

5

Potočnik Anej
roj.: 06.04.2002
GŠ Nova Gorica
Učitelj: Vlasta Rosa
 

95,00
 

ZLATO PRIZNANJE
 

 

            Ponedeljek, 9.2.2015 / Glasbena šola Nova Gorica, ob 14. uri

  KITARA - 1.C KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

Blagonič Matic
roj.: 23.06.2001
GŠ Koper
Učitelj: Tanja Brecelj Vatovec
 

90,00

ZLATO PRIZNANJE

2

Kobal Jan
roj.: 31.03.2000
GŠ Koper
Učitelj: Tanja Brecelj Vatovec
 

/
 

/

3

Sedmak Tevž
roj.: 02.01.2000
GŠ Ilirska Bistrica
Učitelj: Vlatko Bocevski
 

86,00

SREBRNO PRIZNANJE

4

Stojanoski Martin
roj.: 11.03.2000
GŠ Sežana
Učitelj: Uroš Barič
 

87,00
 

SREBRNO PRIZNANJE

 

 vrh    kitara    violina    komorne skupine s pihali    violončelo    kontrabas    harfa    citre    organizacija

 

        VIOLINA
           
Torek, 10.2. 2015 / Glasbena šola Postojna / ob 9. uri
 

  VIOLINA - KATEGORIJA - ZAČETNIKI
  (kategorija v organizaciji ZPGŠ)

TOČKE

PRIZNANJE

1

Ule Zarja
roj.: 02.11.2008
GŠ Cerknica
Učitelj: Mateja Mirkac
Korepetitor: Tadej Podobnik
 
99,00 ZLATO PRIZNANJE

 

2

Antunović Karin
roj.: 08.01.2006
GŠ Postojna
Učitelj: Marinka Kukec Jurič
Korepetitor: Snježana Pleše Žagar
 
/ ZLATO PRIZNANJE

 

3

Bucci Gloria
roj.: 02.08.2006
GŠ Sežana
Učitelj: Matej Santi
Korepetitor: Vilma Padovan
 
/ SREBRNO PRIZNANJE

 

4

Fajdiga Katarina
roj.: 10.11.2005
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
Učitelj: Miroslava Stojković Pantelić
Korepetitor: Marko Kanalec
 
/ /

5

Kralj Živa
roj.: 23.01.2005
GŠ Koper - podružnica Izola
Učitelj: Sonja Horvat
Korepetitor: Nelfi Paliska
 
97,00 ZLATO PRIZNANJE

 

6

Ličen Oskar
roj.: 02.11.2005
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
Učitelj: Sanja Kaluđerović
Korepetitor: Ana Knez
 
/ SREBRNO PRIZNANJE

7

Slaček Aleš
roj.: 14.03.2007
GŠ Koper - podružnica Izola
Učitelj: Sonja Horvat
Korepetitor: Nelfi Paliska
 
/ ZLATO PRIZNANJE

8

Slokar Lara
roj.: 05.07.2006
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
Učitelj: Miroslava Stojković Pantelić
Korepetitor: Marko Kanalec
 
/ /

 

            Torek, 10.2. 2015 / Glasbena šola Postojna / ob 10:30

  VIOLINA - 1.A KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

Štrancar Zala
roj.: 22.10.2006
GŠ Tolmin
Učitelj: Mojca Križnič
Korepetitor: Erika Bizjak

94,33

ZLATO PRIZNANJE

2

Vezjak Pavla
roj.: 20.04.2006
SCGV Emil Komel Gorica
Učitelj: Jurij Križnič
Korepetitor: David Trebižan

95,33
 

ZLATO PRIZNANJE

3

Dujmović Veronika
roj.: 23.07.2005
GŠ Postojna
Učitelj: Marinka Kukec Jurič
Korepetitor: Snježana Pleše Žagar

89,00
 

SREBRNO PRIZNANJE

4

Gačnik Nika
roj.: 04.04.2004
GŠ Koper - podružnica Izola
Učitelj: Sonja Horvat
Korepetitor: Divna Jandrić

94,33

 

ZLATO PRIZNANJE

5

Igbaria Alida Shahrazad
roj.: 13.01.2007
Glasbena matica Trst
Učitelj: Jagoda Kjuder
Korepetitor: Claudia Sedmach

100,00

ZLATO PRIZNANJE

6

Klun Lana
roj.: 07.02.2004
GŠ Koper - podružnica Izola
Učitelj: Uroš Bubnič
Korepetitor: Nelfi Paliska

88,33

 

SREBRNO PRIZNANJE

7

Kravanja Veljak Gašper
roj.: 15.03.2004
GŠ Koper - podružnica Izola
Učitelj: Sonja Horvat
Korepetitor: Nelfi Paliska

88,33
 

SREBRNO PRIZNANJE

8

Mrzlikar Katarina
roj.: 04.02.2004
GŠ Idrija
Učitelj: Petra Jurić
Korepetitor: Polona Korošec

88,33

SREBRNO PRIZNANJE

9

Quinzi Makrina
roj.: 28.07.2005
SCGV Emil Komel Gorica
Učitelj: Jurij Križnič
Korepetitor: David Trebižan

91,00

ZLATO PRIZNANJE

10

Stojanoski Tjaša
roj.: 04.03.2004
GŠ Sežana
Učitelj: Tjaša Spasić
Korepetitor: Alenka Podgornik Miklavec

/
 

/

 

            Torek, 10.2. 2015 / Glasbena šola Postojna / ob 14:30

  VIOLINA - 1.B KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

Vitez Ema
roj.: 07.07.2003
Glasbena matica Gorica
Učitelj: Ambra Cossutta
Korepetitor: Beatrice Zonta
 

72,00
 

BRONASTO PRIZNANJE

2

Frank Nika Lucija
roj.: 24.10.2003
GŠ Koper
Učitelj: Tinkara Marinac
Korepetitor:
Nuša Gregorič
 

91,33
 

ZLATO PRIZNANJE

3

Furlan Ajda
roj.: 09.08.2003
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
Učitelj: Miroslava Stojković Pantelić
Korepetitor: Marko Kanalec
 

74,00

BRONASTO PRIZNANJE

4

Gerin Simon
roj.: 05.04.2003
SCGV Emil Komel Gorica
Učitelj: Jurij Križnič, prof.
Korepetitor: Neva Klajnšček
 

83,67

SREBRNO PRIZNANJE

5

Marc Angela
roj.: 29.08.2002
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
Učitelj: Sanja Kaluđerović
Korepetitor: Ana Knez
 

83,00
 

SREBRNO PRIZNANJE

6

Pregelj Sandra
roj.: 02.03.2003
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
Učitelj: Miroslava Stojković Pantelić
Korepetitor: Marko Kanalec
 

72,00
 

BRONASTO PRIZNANJE

7

Schisa Sara
roj.: 08.07.2003
Glasbena matica Trst
Učitelj: Armin Sešek
Korepetitor: Jan Grbec
 

92,67

ZLATO PRIZNANJE

8

Skočaj Lea
roj.: 25.06.2003
Glasbena matica Gorica
Učitelj: Ambra Cossutta
Korepetitor: Beatrice Zonta
 

72,00
 

BRONASTO PRIZNANJE

9

Smiljanić Larisa
roj.: 06.07.2003
GŠ Postojna
Učitelj: Barbara Godeša
Korepetitor: Snježana Pleše
 

87,00

SREBRNO PRIZNANJE

10

Stopar Maša
roj.: 19.10.2002
GŠ Koper - podružnica Izola
Učitelj: Sonja Horvat
Korepetitor: Divna Jandrić
 

94,00
 

ZLATO PRIZNANJE

 

            Torek, 10.2. 2015 / Glasbena šola Postojna / ob 17:30

  VIOLINA - 1.C KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

Širca Nika
roj.: 24.06.2000
GŠ Postojna
Učitelj: Špela Lavrenčič
Korepetitor: Snježana Pleše
 

87,33

SREBRNO PRIZNANJE

2

Gorkič Sara
roj.: 23.09.2000
GŠ Nova Gorica
Učitelj: Jurij Križnič
Korepetitor: Andreja Konjedic Lenardič
 

87,33

SREBRNO PRIZNANJE

3

Klanjšček Eva
roj.: 19.11.2000
GŠ Tolmin
Učitelj: Mojca Križnič
Korepetitor: Erika Bizjak
 

87,33
 

SREBRNO PRIZNANJE

4

Rejc Nuša
roj.: 26.02.2000
GŠ Idrija
Učitelj: Petra Jurić
Korepetitor: Polona Korošec
 

91,00
 

ZLATO PRIZNANJE

 

 vrh    kitara    violina    komorne skupine s pihali    violončelo    kontrabas    harfa    citre    organizacija

 

      KOMORNE SKUPINE S PIHALI
            Sreda, 11.2.2015 / Glasbena šola Tolmin, ob 14. uri

  KOMORNE SKUPINE S PIHALI - 1.A KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJA

1

Kvartet klarinetov
Funa Hana - klarinet

roj.: 20.04.2004
Kocjan Jure - klarinet
roj.: 27.08.2004
Žvab Nina - klarinet
roj.: 27.03.2003
Ferrini Elia - klarinet
roj.: 20.04.2002
GŠ Sežana
Mentor: Branislav Trifkovič, prof.
 

89,00

SREBRNO PRIZNANJE

2

Kvartet klarinetov
Uršič Dominik - klarinet

roj.: 26.11.2002
Vodopivec Staša - klarinet
roj.: 06.01.2003
Peric Vito - klarinet
roj.: 02.12.2005
Levstek Jaka - klarinet
roj.: 07.06.2002
GŠ Sežana
Mentor: Branislav Trifkovič, prof.
 

91,00

ZLATO PRIZNANJE

3

Trio
Črnugelj Metka - flavta

roj.: 12.09.2003
Gašič Lara - flavta
roj.: 30.01.2004
Magajna Katja - klavir
roj.: 13.05.2002
GŠ Postojna
Mentor: Suzana Furlan Mitev, Snježana Pleše Žagar
 

94,00

ZLATO PRIZNANJE

4

Trio klarinetov
Grmek Seražin Miha - klarinet

roj.: 01.07.2000
Kržič Meta - klarinet
roj.: 22.05.2003
Škvarč Ana - klarinet
roj.: 08.06.2006
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
Mentor: Branislav Trifkovič, prof.
 

94,33

ZLATO PRIZNANJE


           
Sreda, 11.2.2015 / Glasbena šola Tolmin, ob 15. uri

    KOMORNE SKUPINE S PIHALI - 1.B KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

Duo saksofonov GŠ NG
Pahor Jure - saksofon

roj.: 07.05.2002
Klančič Rok - saksofon
roj.: 22.04.2002
GŠ Nova Gorica
Mentor: Boštjan Simon
 

88,67

SREBRNO PRIZNANJE

2

Kvintet klarinetov
Šutar Matic - klarinet

roj.: 26.02.2000
Skočir Degrassi Valentina - klarinet
roj.: 25.11.2000
Božič Rok - klarinet
roj.: 21.01.2001
Miknić Andreja - klarinet
roj.: 14.03.2002
Malej Jan - bas klarinet
roj.: 07.12.2002
GŠ Koper
Mentor: Borut Vatovec
 

94,00

ZLATO PRIZNANJE

3

Kvartet klarinetov
Horvat Petra - klarinet

roj.: 17.05.1999
Orel Mirjam - klarinet
roj.: 02.06.2000
Žižek Lebeničnik Maja - klarinet
roj.: 13.10.2000
Kandare Primož - basklarinet
roj.: 22.04.2001
GŠ Sežana
Mentor: Branislav Trifkovič, prof.

86,00

SREBRNO PRIZNANJE

4

Kvartet flavt
Kravanja Anja - flavta

roj.: 21.01.2000
Strnad Nika - flavta
roj.: 26.05.2000
Svetina Nina - flavta
roj.: 23.06.2000
Mevlja Julija - flavta
roj.: 31.07.2000
GŠ Sežana
Mentor: Tamara Tretjak
 

95,00

ZLATO PRIZNANJE

 

 vrh    kitara    violina    komorne skupine s pihali    violončelo    kontrabas    harfa    citre    organizacija

 

      KONTRABAS
           
Sreda, 11.2.2015 / Glasbena šola Koper / ob 15. uri

  KONTRABAS - 1.B KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

Šajina Elizabeta
roj.: 03.06.2006
GŠ Nova Gorica
Učitelj: Sara Souidi
Korepetitor: Mojca Bizjak

91,00 ZLATO PRIZNANJE
 

2

Tušar Adrian
roj.: 04.06.2006
GŠ Idrija
Učitelj: Sara Souidi
Korepetitor: Polona Korošec

95,00 ZLATO PRIZNANJE
 

3

Belingar Črt
roj.: 06.11.2002
GŠ Nova Gorica
Učitelj: Sara Souidi
Korepetitor: Mojca Bizjak

90,00 ZLATO PRIZNANJE
 

4

Kozlovič Tomaž
roj.: 09.05.2002
GŠ Koper
Učitelj: Štefan Švagelj
Korepetitor: Divna Jandrić

/ /

 

            Sreda, 11.2.2015 / Glasbena šola Koper / ob 15:45

    KONTRABAS - 1.C KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

Čefarin Urban
roj.: 21.07.2001
GŠ Idrija
Učitelj: Sara Souidi
Korepetitor: Polona Korošec

95,33

ZLATO PRIZNANJE
 

2

Ličen Aleksander
roj.: 18.12.2000
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
Učitelj: Sara Souidi
Korepetitor: Marko Kanalec

94,67

ZLATO PRIZNANJE
 

 

 vrh    kitara    violina    komorne skupine s pihali    violončelo    kontrabas    harfa    citre    organizacija

 

      VIOLONČELO
           
Sreda, 11.2.2015 / Glasbena šola Koper / ob 17:30

  VIOLONČELO - KATEGORIJA ZAČETNIKI
 
(kategorija samo v okviru ZPGŠ)

TOČKE

PRIZNANJE

1

Veselko Kaja
roj.: 16.02.2005
GŠ Koper - podružnica Piran
Učitelj: Antonije Hajdin, prof.
Korepetitor: Sanja Šehić, prof.
 
95,67 ZLATO PRIZNANJE

2

Ivančič Neža
roj.: 27.03.2005
GŠ Koper - podružnica Izola
Učitelj: Antonije Hajdin, prof.
Korepetitor: Sanja Šehić, prof.
 
97,33 ZLATO PRIZNANJE

 

3

Klobas Nina
roj.: 19.01.2005
GŠ Koper - podružnica Izola
Učitelj: Antonije Hajdin, prof.
Korepetitor: Sanja Šehić, prof.
 
97,67 ZLATO PRIZNANJE

 

4

Logar Tea
roj.: 10.02.2006
GŠ Idrija
Učiteljica: Tadeja Žele
Korepetitor: Elena Startseva Somun
 
/ ZLATO PRIZNANJE

 

 

            Sreda, 11.2.2015 / Glasbena šola Koper / ob 18:00

  VIOLONČELO - 1.A KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

Šlibar Lara
roj.: 27.02.2004
GŠ Koper - podružnica Piran
Učitelj: Antonije Hajdin, prof.
Korepetitor: Sanja Šehić, prof.

98,67

 

ZLATO PRIZNANJE
 

2

Marinac Špela
roj.: 16.01.2004
GŠ Koper - podružnica Piran
Učitelj: Antonije Hajdin, prof.
Korepetitor: Sanja Šejić, prof.

90,00

 

ZLATO PRIZNANJE

 

            Sreda, 11.2.2015 / Glasbena šola Koper / ob 18:45

  VIOLONČELO - 1.C KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

Fučka Samo
roj.: 18.02.2000
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
Učitelj: Tina Rejc
Korepetitor: Marko Kanalec

93,33

 

ZLATO PRIZNANJE

2

Ipavec Rahela
roj.: 08.12.2000
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
Učitelj: Tina Rejc
Korepetitor: Marko Kanalec

92,67
 

ZLATO PRIZNANJE

3

Košpenda Vitan
roj.: 05.05.2000
GŠ Koper
Učitelj: Igor Švarc
Korepetitor: Tatjana Jercog

87,33
 
SREBRNO PRIZNANJE

4

Mittendorfer Ana
roj.: 14.08.2000
GŠ Koper - podružnica Izola
Učitelj: Antonije Hajdin, prof.
Korepetitor: Sanja Šehić, prof.

92,33

 

ZLATO PRIZNANJE

 

 vrh    kitara    violina    komorne skupine s pihali    violončelo    kontrabas    harfa    citre    organizacija

      HARFA
           
Četrtek, 12.2.2015 / Glasbena šola Koper / ob 14. uri

  HARFA - 1.A KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

Štrekelj Istinič Veronika
roj.: 06.08.2005
GŠ Nova Gorica
Učitelj: Erika Bersenda
 

90,67

ZLATO PRIZNANJE

 

2

Vogrinčič Bizjak Kaja
roj.: 20.02.2006
GŠ Nova Gorica
Učitelj: Erika Bersenda
 

82,33
 

SREBRNO PRIZNANJE

 

3

Bajec Lia
roj.: 28.02.2005
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
Učitelj: Erika Bersenda
 

81,67
 

SREBRNO PRIZNANJE

 

4

Boškin Vida
roj.: 01.03.2005
SCGV Emil Komel Gorica
Učitelj: Tatiana Donis
 

93,33
 

ZLATO PRIZNANJE

 

5

Fortunat Kristal
roj.: 27.10.2005
GŠ Koper
Učitelj: Svetlana Lučka Joksić
 

98,33
 

ZLATO PRIZNANJE

6

Gerbec Alma
roj.: 18.12.2004
GŠ Nova Gorica
Učitelj: Erika Bersenda
 

87,67
 

SREBRNO PRIZNANJE

7

Kovač Julija
roj.: 26.01.2004
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
Učitelj: Erika Bersenda
 

91,67
 

ZLATO PRIZNANJE

 

8

Odar Zara
roj.: 14.10.2004
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
Učitelj: Erika Bersenda
 

85,00

SREBRNO PRIZNANJE

 

 

            Četrtek, 12.2.2015 / Glasbena šola Koper / ob 16:00

   HARFA - 1.B KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

Šubic Nika
roj.: 08.11.2003
GŠ Nova Gorica
Učitelj: Erika Bersenda
 

80,00

SREBRNO PRIZNANJE

 

2

Verč Nika
roj.:29.04.2003
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
Učitelj: Erika Bersenda
 

80,00

SREBRNO PRIZNANJE

 

3

Čermelj Nina
roj.: 21.06.2003
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
Učitelj: Erika Bersenda
 

81,33
 

SREBRNO PRIZNANJE

 

4

Mikuš Veronika
roj.:29.09.2002
GŠ Nova Gorica
Učitelj: Erika Bersenda
 

87,67

SREBRNO PRIZNANJE

 

            Četrtek, 12.2.2015 / Glasbena šola Koper / ob 16:55

    HARFA - 1.C KATEGORIJA

SPORED

PRIZNANJE

1

Hodak Flora
roj.: 29.01.2001
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
Učitelj: Erika Bersenda

88,67

SREBRNO PRIZNANJE

2

Rožer Žan Gal
roj.: 10.09.2001
GŠ Nova Gorica
Učitelj: Erika Bersenda

/

PRIZNANJE ZA UDELEŽBO

 

 vrh    kitara    violina    komorne skupine s pihali    violončelo    kontrabas    harfa    citre    organizacija

 

      CITRE
           
Četrtek, 12.2.2015 / Glasbena šola Idrija / ob 9:30

  CITRE - 1.A KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

Brataševec Martina
roj.: 28.08.2004
Zasebnik
Učitelj: Kornelija Lovko
 

88,00
 

SREBRNO PRIZNANJE

2

Filipič Lara
roj.: 14.04.2005
GŠ Idrija
Učitelj: Teja Ličar Močnik
 

90,00

ZLATO PRIZNANJE

3

Kacin Aneja
roj.: 20.08.2004
GŠ Idrija
Učitelj: Teja Ličar Močnik
 

91,00

ZLATO PRIZNANJE

 

4

Korošec Neža
roj.: 09.02.2004
Zasebnik
Učitelj: Kornelija Lovko
 

84,00

SREBRNO PRIZNANJE

 

5

Mohorič Lana
roj.: 19.03.2004
GŠ Idrija
Učitelj: Teja Ličar Močnik
 

92,00

ZLATO PRIZNANJE

 

 

            Četrtek, 12.2.2015 / Glasbena šola Idrija / ob 10. uri

    CITRE - 1.B KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

Holc Pia
roj.: 06.02.2003
GŠ Radovljica
Učitelj: Urška Praprotnik Zupan
98,00 ZLATO PRIZNANJE

 

 

           Četrtek, 12.2.2015 / Glasbena šola Idrija / ob 10:10

    CITRE - 1.C KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

Tušar Ajda
roj.: 21.02.2000
GŠ Idrija
Učitelj: Teja Ličar Močnik

90,00

ZLATO PRIZNANJE

 

2

Poljanec Nuša
roj.: 12.09.2000
GŠ Idrija
Učitelj: Teja Ličar Močnik

88,00

SREBRNO PRIZNANJE

 

 vrh    kitara    violina    komorne skupine s pihali    violončelo    kontrabas    harfa    citre    organizacija

 

      ORGANIZACIJA TEKMOVANJ PO ŠOLAH

KITARA
9.2.2015 / Glasbena šola Nova Gorica

SEDEŽ TEKMOVANJA
Glasbena šola Nova Gorica
Cankarjeva 8, 5000 Nova Gorica
Telefon: 05 335 10 50
Faks: 05 335 1053
E-pošta:
gs.nova-gorica@guest.arnes.si
Internet:
www.gsng.si


ORGANIZACIJSKI ODBOR
predsednik: Sandi Vrabec
član: Alessandro Sluga

SVET TEKMOVANJA:
Vlasta Vižintin, Božica Ambrožič, Silvan Šuligoj

RAČUNALNIŠKA OBDELAVA PODATKOV
Silvana Vrabec

DISCIPLINA: KITARA

RAZPORED TEKMOVANJA
1.a. kategorija: ob 10. uri
1.b. kategorija: ob 12:30
1.c. kategorija: ob 14:00

ŽIRIJA
predsednik: Mladen Bucić
član: Jerko Novak
članica: Nataša Črnugelj
nadomestni član: Boštjan Šmalc
tajnica žirije: Ana Černic

PODELITEV PRIZNANJ
Dvorana GŠ Nova Gorica, ob 15:30

 

VIOLINA
10.2. 2015 / Glasbena šola Postojna


SEDEŽ TEKMOVANJA
Glasbena šola Postojna
Ljubljanska 10, 6230 Postojna
Telefon: 05 721 22 00
E-pošta: info@gspostojna.net
Internet: www.gspostojna.net

ORGANIZACIJSKI ODBOR
predsednica: Edvard Popit
članici: Barbara Godeša, Špela Lavrenčič

SVET TEKMOVANJA
Suzana Furlan Mitev, Mojca Širca Pavčič, Črnugelj Nataša

RAČUNALNIŠKA OBDELAVA PODATKOV
Matjaž Kobal

DISCIPLINA: VIOLINA

RAZPORED TEKMOVANJA
kategorija začetniki: ob 9.00
1.a kategorija: ob 10.30
1.b kategorija: ob 14.30
1.c kategorija: ob 17.30

ŽIRIJA
predsednica: Tatjana Špragar
članica: Lidija Grkman
član: Zdravko Pleše
nadomestni član: Marko Kodelja
tajnica žirije: Marinka Kukec Jurič

PODELITEV PRIZNANJ
Dvorana GŠ Postojna, ob 20:15
 

KOMORNE SKUPINE S PIHALI
11.2.2015 / Glasbena šola Tolmin

SEDEŽ TEKMOVANJA
Glasbena šola Tolmin
Prešernova 4, 5220 Tolmin
Telefon: 05/3811260
Faks: 05/3811261
E-pošta: gs.tolmin@guest.arnes.si
Internet: www.gs-tolmin.si

ORGANIZACIJSKI ODBOR
predsednica: Maja Klanjšček
članica: Nika Hribar

SVET TEKMOVANJA
Edvard Popit, Sandi Vrabec, Emil Semec

RAČUNALNIŠKA OBDELAVA PODATKOV
Stojan Milinković

DISCIPLINA: KOMORNE SKUPINE S PIHALI

RAZPORED TEKMOVANJA
1.a kategorija: ob 14. uri
1.b kategorija: ob 15. uri

ŽIRIJA
predsednica: Erika Slama
članica: Nataša Puconja
član: Igor Vrhnjak
nadomestna članica: Metka Pupis
tajnik žirije: Aleksander Ipavec

PODELITEV PRIZNANJ
Dvorana GŠ Tolmin, ob 16.30
 

KONTRABAS, VIOLONČELO, HARFA
11. in 12.2.2015 / Glasbena šola Koper

SEDEŽ TEKMOVANJA
Glasbena šola Koper
Gallusova 2, 6000 Koper
Telefon: 05 666 36 00
Faks: 05 666 36 06
E-pošta:
tajnistvo@glasbena-kp.net
Internet:
www.glasbena-kp.net

ORGANIZACIJSKI ODBOR
predsednik: Iztok Babnik
člani: Tatjana Jercog, Tanja Grubač, Friderik King, Mirko Orlač

RAČUNALNIŠKA OBDELAVA PODATKOV
Vanja Gregorič, Mirko Orlač


DISCIPLINA: KONTRABAS
Sreda, 11. februarja 2015

SVET TEKMOVANJA:
Bogomir Petrač, Bubnič Uroš, Madan Mykhaylo

RAZPORED TEKMOVANJA
1.b. kategorija: ob 15. uri
1.c. kategorija: ob 15:45

ŽIRIJA
predsednik: Zoran Marković
član: Djordje Malkoč
član: Janez Avšič
nadomestni član: Miloš Jovanić
tajnica žirije: Tatjana Jercog

PODELITEV PRIZNANJ
Dvorana GŠ Koper (Gallusova 11), ob 17:30


DISCIPLINA: VIOLONČELO
Sreda, 11. februarja 2015

SVET TEKMOVANJA:
Bubnič Uroš, Madan Mykhaylo , Bogomir Petrač

RAZPORED TEKMOVANJA
kategorija ''začetniki'', sreda, 11. 2. 2015, ob 17.30
1.a. kategorija: ob 18. uri
1.c. kategorija: ob 18:45

ŽIRIJA
predsednica: Ksenija Trotovšek Brlek
članica: Petra Vodopivec
član: Marko Krageljnik
nadomestni član: Milan Hudnik
tajnica žirije: Vanja Gregorič

PODELITEV PRIZNANJ
Koncertna dvorana GŠ Koper, ob 21:15


DISCIPLINA: HARFA
Četrtek, 12. februarja 2015

SVET TEKMOVANJA:
Aleksandra Alavanja Drucker, Breda Hartman, Igor Švarc

RAZPORED TEKMOVANJA
1.a. kategorija: ob 14. uri
1.b. kategorija: ob 16. uri
1.c. kategorija: ob 16:55

ŽIRIJA
predsednica: Ruda Ravnik Kosi
članica: Anja Gaberc
član: Bronka Prinčič
nadomestna članica: Svetlana Lučka Joksić
tajnica žirije: Tatjana Jercog

PODELITEV PRIZNANJ
Koncertna dvorana GŠ Koper, ob 19:00

 

CITRE
12.2.2015 / Idrija

SEDEŽ TEKMOVANJA
Glasbena šola Idrija
Prelovčeva ulica 9, 5280 Idrija
Telefon 05 37 34 630
Faks: 05 37 34 633
E-pošta:
glasbena-sola-idrija@guest.arnes.si
Internet:
www.glasbenaidrija.net


ORGANIZACIJSKI ODBOR
predsednica: Teja Ličar Močnik
član: Andraž Mazi

SVET TEKMOVANJA
Emil Semec, Maja Klanjšček, Edvard Popit

RAČUNALNIŠKA OBDELAVA PODATKOV
Silva Skok

RAZPORED TEKMOVANJA
1.a kategorija: ob 9:30
1.b kategorija: ob 10:00
1.c kategorija: ob 10:10

ŽIRIJA
predsednik: Peter Napret
član: Tomaž Plahutnik
članica: Damjana Praprotnik
nadomestna članica: Tinka Vukič
tajnica žirije: Tadeja Žele

PODELITEV PRIZNANJ
Dvorana GŠ Idrija, ob 11.30
 

POSEBNE NAGRADE REGIJSKEGA TEKMOVANJA PRIMORSKE:
- za najvišje doseženo število točk v disciplini,
- za najboljše izvedeno obvezno skladbo v disciplini.

 

 vrh    kitara    violina    komorne skupine s pihali    violončelo    kontrabas    harfa    citre    organizacija