ZVEZA SLOVENSKIH GLASBENIH ŠOL
TEKMOVANJA MLADIH SLOVENSKIH GLASBENIKOV (TEMSIG)


 


REGIJSKO TEKMOVANJE MLADIH GLASBENIKOV PRIMORSKE 2016
 

REZULTATI TEKMOVALCEV

Bilten tekmovanja


PETJE, KOMORNE SKUPINE JAZZ

Ponedeljek, 1. 2. 2016 / Glasbena šola Koper

  KLJUNASTA FLAVTA, FLAVTA
Torek 2. 2. 2016 / Glasbena šola Postojna

 KLARINET
Sreda, 3. 2. 2016 / Glasbena šola Nova Gorica

KOMORNE SKUPINE S TROBILI
Sreda, 3. 2. 2016 / Glasbena šola Tolmin

 SAKSOFON, OBOA
 Četrtek, 4. 2. 2016 / Glasbena šola Idrija

KLAVIR
Petek in sobota, 5. in 6. 2.2016 / Glasbena šola
Nova Gorica

 

 vrh   petje   komorne jazz   kljunasta flavta   flavta   klarinet   komorne s trobili   saksofon   oboa   klavir   organizacija

 

             PETJE
                           Ponedeljek, 1. februar 2016 / Glasbena šola Koper / ob 10. uri

  PETJE - 1.A KATEGORIJA

TOČKE PRIZNANJE

1

Lisjak Patricija
roj.: 02.09.1999
Korepetitor: Angelina Nanut Kalič
Učiteljica: Helena Maurič Jelovšek
GŠ Postojna
 
92,00
/ 91, 92, 93 /
ZLATO PRIZNANJE

2

Brenčič Maruša
roj.: 15.12.2001
Korepetitor: David Trebižan
Učitelj: Damijan Berčan
GŠ Idrija
 
84,33
/ 83, 85, 85 /
SREBRNO PRIZNANJE

                        Ponedeljek, 1. februar 2016 / Glasbena šola Koper / ob 10:20

  PETJE - 1.B KATEGORIJA

TOČKE PRIZNANJE

1

Česnik Patricija
roj.: 10.09.1997
Korepetitor: Angelina Nanut Kalič
Učiteljica: Helena Maurič Jelovšek
GŠ Postojna
 
90,33
/ 90, 90, 91 /
ZLATO PRIZNANJE

 

2

Kobal Janja
roj.: 02.09.1998
Korepetitor: Andreja Konjedic Lenardič
Učiteljica: Marjetka Luznik
GŠ Nova Gorica
 
91,00
/ 91, 91, 91 /
ZLATO PRIZNANJE

 

3

Kragelj Kristina
roj.: 20.09.1997
Korepetitor: Andreja Konjedic Lenardič
Učiteljica: Marjetka Luznik
GŠ Nova Gorica
 
90,00
/ 90, 90, 90 /
ZLATO PRIZNANJE

 

4

Marc Matej
roj.: 24.01.1996
Korepetitor: Marko Kanalec
Učiteljica: Katarina Perger Vodnjov
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
 
89,00
/ 90, 89, 88 /
SREBRNO PRIZNANJE

 

5

Pregelj Rebeka
roj.: 21.01.1998
Korepetitor: Andreja Konjedic Lenardič
Učiteljica: Marjetka Luznik
GŠ Nova Gorica
 
92,67
/ 92, 93, 93 /
ZLATO PRIZNANJE

 

                          Ponedeljek, 1. februar 2016 / Glasbena šola Koper / ob 11:00

  PETJE - 1.C KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

Lukan Klara
roj.: 28.09.1996
Korepetitor: Elena Startseva-Somun
Učiteljica: Tonja Lapanja Brenčič
GŠ Idrija
 

95,00
/ 94, 95, 96 /

ZLATO PRIZNANJE

                           Ponedeljek, 1. februar 2016 / Glasbena šola Koper / ob 12:00

  PETJE - 2.A KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

Drole Tina
roj.: 28.05.1994
Korepetitor: Polona Korošec
Učiteljica: Claudia Visca
Zasebnik
 
100,00
/ 100, 100, 100 /

ZLATO PRIZNANJE

Posebno priznanje za doseženih 100 točk in posebno priznanje za najboljšo izvedbo skladbe slovenskega avtorja.

2

Krašna Janez
roj.: 18.01.1992
Korepetitor: Marko Kanalec
Učiteljica: Katarina Perger Vodnjov
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
 
95,33
/ 95, 95, 96 /

ZLATO PRIZNANJE

 

3

Mermolja Gregor
roj.: 23.06.1992
Korepetitor: Marko Kanalec
Učiteljica: Jerica Rudolf
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
 
95,67
/ 96, 95, 96 /

ZLATO PRIZNANJE

 

4

Praček Matej
roj.: 27.06.1991
Korepetitor: Marko Kanalec
Učiteljica: Jerica Rudolf
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
 
93,33
/ 93, 93, 94 /
SREBRNO PRIZNANJE

 

5

Puc Jernej
roj.: 05.08.1992
Korepetitor: Marko Kanalec
Učiteljica: Katarina Perger Vodnjov
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
 
83,00
/ 81, 85, 83 /
PRIZNANJE ZA UDELEŽBO

 

                        Ponedeljek, 1. februar 2016 / Glasbena šola Koper / ob 13:45

  PETJE - 2.B KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

Zelinšček Rok
roj.: 03.07.1990
Korepetitor: Marko Kanalec
Učiteljica: Jerica Rudolf
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
 
96,67
/ 97, 96, 97 /

ZLATO PRIZNANJE

 

2

Bužanin Nina
roj.: 15.10.1992
Korepetitor: Angelina Nanut Kalič
Učiteljica: Helena Maurič Jelovšek
GŠ Postojna
 
85,00
/ 84, 84, 87 /

BRONASTO PRIZNANJE

 

 Marko Kanalec, korepetitor
Posebno priznanje korepetitorju za zgledno in sodelovanje s tekmovalcem
in umetniško podporo v posamezni kategoriji.

 

 vrh   petje   komorne jazz   kljunasta flavta   flavta   klarinet   komorne s trobili   saksofon   oboa   klavir   organizacija

 

            KOMORNE SKUPINE JAZZ
                        Ponedeljek, 1. februar 2016 / Glasbena šola Koper / ob 16. uri

  KOMORNE JAZZ - 1. KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

Jazz kombo
Glavač Zala - oboa, roj.: 04.06.2001
Klun Žiga - kitara, roj.: 28.02.2001
Klun Nejc - kontrabas, roj.: 26.1.1998
Černač Katarina - klavir, roj.: 27.11.1997
Suša Matic - alt saksofon, roj.: 16.9.2000
Gorjanc Tevž - trobenta, roj.: 08.01.2000
Žgur Islami Gian – bobni, roj.: 14.04.2001
Pranjič Žan – alt saksofon, roj.: 24.4.2003
Pranjič Aljaž – trobenta, roj.: 05.04.2004
Stegel Živa – tolkala, roj.: 29.10.2005

Mentor: Mitja Tavčar
GŠ Postojna

 
95,00
/ 95, 95, 95 /

ZLATO PRIZNANJE

 

 

 

Matic Suša - Posebno priznanje najbolj obetavnemu tekmovalcu v najnižji kategoriji tekmovanja.

                        Ponedeljek, 1. februar 2016 / Glasbena šola Koper / ob 16:20

  KOMORNE JAZZ - 2. KATEGORIJA

TOČKE PRIZNANJE

1

Komel Contemporary Jazz Ensamble
Paljk Luka - saksofon, roj.: 26.12.2000
Sentieri Francesco - bobni, roj.: 3.5.2000
Sentieri Daniele - električna kitara, roj.: 27.4.1998
Cali' Andrea - bas kitara, roj.: 15.10.1994

Mentor: Gianluca Jan Sturiale
SCGV Emil Komel Gorica
 

91,00
/ 92, 91, 90 /

SREBRNO PRIZNANJE

 

  

 vrh   petje   komorne jazz   kljunasta flavta   flavta   klarinet   komorne s trobili   saksofon   oboa   klavir   organizacija

 

            KLJUNASTA FLAVTA
                        Torek, 2. februar 2016 / Glasbena šola Postojna / ob 9. uri

  KLJUNASTA FLAVTA - 1.A KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

Filipič Tajda
roj.: 21.03.2005
Korepetitor: Irena Pahor - viola da gamba
Učitelj: Irena Pahor
GŠ Nova Gorica
 
/ /

 

 vrh   petje   komorne jazz   kljunasta flavta   flavta   klarinet   komorne s trobili   saksofon   oboa   klavir   organizacija

 

            FLAVTA
                        Torek, 2. februar 2016 / Glasbena šola Postojna / ob 9:15

  FLAVTA - 1.A KATEGORIJA

TOČKE PRIZNANJE

1

Hauptman Neža
roj.: 13.01.2006
Korepetitor: Miha Štokelj
Učiteljica: Ana Černic
GŠ Nova Gorica
 
92,00
/ 93, 91, 92 /

ZLATO PRIZNANJE

 

2

Lozar Katarina
roj.: 13.06.2005
Korepetitor: Ana Knez
Učitelj: Armando Mariutti
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
 
100,00
/ 100, 100, 100 /

ZLATO PRIZNANJE

Priznanje za doseženih 100 točk.

Priznanje za najbolj obetavno tekmovalko (knjižno nagrado je prispevala GŠ Postojna).
 

3

Marussi Ivana
roj.: 27.12.2005
Korepetitor: Miha Štokelj
Učiteljica: Doris Kodelja
GŠ Nova Gorica
 
92,33
/ 94, 93, 90 /

ZLATO PRIZNANJE

 

4

Stancich Arianna
roj.: 19.09.2005
Korepetitor: Ana Žunić
Učiteljica: Špela Molek
GŠ Koper
 
/ /

5

Ukmar Nika
roj.: 04.03.2008
Korepetitor: Tamara Ražem Locatelli
Učiteljica: Marija Maretić Hiršter
GŠ Sežana
 
90.33
/ 91, 90, 90 /

ZLATO PRIZNANJE

 

                        Torek, 2. februar 2016 / Glasbena šola Postojna / ob 10:30

 FLAVTA - 1.B KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

Črnugelj Metka
roj.: 12.09.2003
Korepetitor: Snježana Pleše Žagar
Učiteljica: Suzana Furlan Mitev
GŠ Postojna
 
96,67
/ 98, 97, 95 /

ZLATO PRIZNANJE

 

2

Faganelj Eva
roj.: 14.05.2004
Korepetitor: Miha Štokelj
Učitelj: Armando Mariutti
GŠ Nova Gorica
 
100,00
/ 100, 100, 100 /

ZLATO PRIZNANJE

Priznanje za doseženih 100 točk.

Priznanje za najboljšo izvedbo obvezne skladbe (knjižno nagrado je prispevala GŠ Postojna).
 

3

Gašič Lara
roj.: 30.01.2004
Korepetitor: Snježana Pleše Žagar
Učiteljica: Suzana Furlan Mitev
GŠ Postojna
 
96,33
/ 96, 96, 97 /

ZLATO PRIZNANJE

 

4

Može Nika
roj.: 13.08.2003
Korepetitor: Tamara Ražem Locatelli
Učiteljica: Marija Maretić - Hiršter
GŠ Sežana
 
88,67
/ 88, 88, 90 /
SREBRNO PRIZNANJE

 

                        Torek, 2. februar 2016 / Glasbena šola Postojna / ob 11:45

  FLAVTA - 1.C KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

Černe An
roj.: 26.09.2002
Korepetitor: Tamara Ražem Locatelli
Učiteljica: Marija Maretić - Hiršter
GŠ Sežana
 
99,00
/ 99, 99, 99 /
ZLATO PRIZNANJE

Priznanje za najboljšo izvedbo obvezne skladbe (knjižno nagrado je prispevala GŠ Postojna).

2

Mislej Rebeka
roj.: 01.12.2001
Korepetitor: Snježana Pleše Žagar
Učiteljica: Suzana Furlan Mitev
GŠ Postojna
 
91,00
/ 92, 91, 90 /
ZLATO PRIZNANJE

 

3

Rudolf Metka
roj.: 23.04.2001
Korepetitor: Elena Startseva-Somun
Učiteljica: Gordana Buh
GŠ Idrija
 
95,33
/ 96, 95, 95 /
ZLATO PRIZNANJE

 

4

Sluga Serena
roj.: 16.07.2002
Korepetitor: Miha Štokelj
Učiteljica: Doris Kodelja
GŠ Nova Gorica
 
87,00
/ 88, 88, 85 /
SREBRNO PRIZNANJE

                         Torek, 2. februar 2016 / Glasbena šola Postojna / ob 12:30

 FLAVTA - 2.B KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

Eržen Alenka
roj.: 23.03.1998
Korepetitor: Tatjana Pichler
Učiteljica: Adél Obarzil
Koroški deželni konservatorij za glasbo
 
95,67
/ 96, 96, 95 /
ZLATO PRIZNANJE

 

 vrh   petje   komorne jazz   kljunasta flavta   flavta   klarinet   komorne s trobili   saksofon   oboa   klavir   organizacija

 

            KLARINET
                        Sreda, 3. februar 2016 / Glasbena šola Nova Gorica / ob 9. uri

  KLARINET - 1.A KATEGORIJA

TOČKE PRIZNANJE

1

Furlan Matic
roj.: 27.03.2006
Korepetitor: Aleksandra Pavlovič
Učitelj: Aleksander Miklavec
GŠ Nova Gorica
 
90,00
/ 90, 90, 90 /
ZLATO PRIZNANJE

 

2

Katarić Rok
roj.: 28.11.2005
Korepetitor: Polona Korošec
Učitelj: Igor Vrhnjak
GŠ Idrija
 
86,67
/ 86, 88, 86 /
SREBRNO PRIZNANJE

 

3

Lipanje Maj
roj.: 18.07.2006
Korepetitor: Saša Crnobrnič
Učitelj: Matjaž Kobal
GŠ Postojna
 
91,33
/ 91, 91, 92 /
ZLATO PRIZNANJE

4

Peric Vito
roj.: 02.12.2005
Korepetitor: Ingrid Tavčar
Učitelj: Branislav Trifkovič
GŠ Sežana
 
90,33
/ 92, 89, 90 /
ZLATO PRIZNANJE

 

5

Reja Sara
roj.: 04.03.2005
Korepetitor: Lada Kos
Učitelj: Aleš Grosek
GŠ Koper
 
91,33
/ 92, 91, 91 /
ZLATO PRIZNANJE

 

6

Slabe Anej
roj.: 10.07.2005
Korepetitor: Polona Korošec
Učitelj: Igor Vrhnjak
GŠ Idrija
 
87,67
/ 88, 87, 88 /
SREBRNO PRIZNANJE

7

Škvarč Ana
roj.: 08.06.2006
Korepetitor: Bernarda Paškvan
Učitelj: Branislav Trifkovič
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
 
84,67
/ 87, 84, 83 /
SREBRNO PRIZNANJE

 

                        Sreda, 3. februar 2016 / Glasbena šola Nova Gorica / ob 10:45

  KLARINET - 1.B KATEGORIJA

TOČKE PRIZNANJE

1

Funa Hana
roj.: 20.04.2004
Korepetitor: Tamara Ražem Locatelli
Učitelj: Branislav Trifkovič
GŠ Sežana
 
86,00
/ 87, 85, 86 /
SREBRNO PRIZNANJE

 

2

Gregorač Stepančič Minka
roj.: 18.05.2004
Korepetitor: Polona Korošec
Učitelj: Igor Vrhnjak
GŠ Idrija
 
87,33
/ 87, 88, 87 /
SREBRNO PRIZNANJE

 

3

Ulaga Caroline
roj.: 22.02.2003
Korepetitor: Nuša Gregorič
Učitelj: Dušan Kitić
GŠ Koper - podružnica Izola
 
91,00
/ 91, 90, 92 /
ZLATO PRIZNANJE

 

4

Vodopivec Staša
roj.: 06.01.2003
Korepetitor: Ingrid Tavčar
Učitelj: Branislav Trifkovič
GŠ Sežana
 
90,33
/ 90, 91, 90 /
ZLATO PRIZNANJE

 

5

Wahl Jan
roj.: 29.11.2004
Korepetitor: Polona Korošec
Učitelj: Igor Vrhnjak
GŠ Idrija
 
/ /

                        Sreda, 3. februar 2016 / Glasbena šola Nova Gorica / ob 14. uri

  KLARINET - 1.C KATEGORIJA

TOČKE PRIZNANJE

1

Jerman Gašper
roj.: 23.01.2001
Korepetitor: Lada Kos
Učitelj: Aleš Grosek
GŠ Koper
 
92,33
/ 94, 91, 92 /
ZLATO PRIZNANJE

 

2

Malej Jan
roj.: 07.12.2002
Korepetitor: Nuša Gregorič
Učitelj: Borut Vatovec
GŠ Koper
 
90,67
/ 93, 87, 92 /
ZLATO PRIZNANJE

 

3

Boršič Vid
roj.: 30.05.2001
Korepetitor: Aleksandra Pavlovič
Učitelj:Aleksander Miklavec
GŠ Nova Gorica
 
91,67
/ 92, 90, 93 /
ZLATO PRIZNANJE

 

4

Božič Rok
roj.: 21.01.2001
Korepetitor: Nuša Gregorič
Učitelj: Borut Vatovec
GŠ Koper
 
90,00
/ 89, 91, 90 /
ZLATO PRIZNANJE

 

                          Sreda, 3. februar 2016 / Glasbena šola Nova Gorica / ob 15:45

  KLARINET - 2.A KATEGORIJA

TOČKE PRIZNANJE

1

Gerlica Tilen
roj.: 07.07.1999
Korepetitor: Luca Ferrini
Učitelj: Borut Vatovec
Gimnazija Koper
 
95,67
/ 97, 94, 96 /
ZLATO PRIZNANJE

 

2

Glavina Ivana
roj.: 15.06.1999
Korepetitor: Luca Ferrini
Učitelj: Aleš Grosek
Gimnazija Koper
 
95,00
/ 95, 95, 95 /
ZLATO PRIZNANJE

 

3

Tomić Nina
roj.: 18.01.1999
Korepetitor: Luca Ferrini
Učitelj: Borut Vatovec
Gimnazija Koper
 
91,67
/ 92, 90, 93 /
SREBRNO PRIZNANJE

                         Sreda, 3. februar 2016 / Glasbena šola Nova Gorica / ob 17. uri

  KLARINET- 2.B KATEGORIJA

TOČKE PRIZNANJE

1

Starc Ana
roj.: 10.11.1998
Korepetitor: Luca Ferrini
Učitelj: Borut Vatovec
Gimnazija Koper
 
/ /

2

Škorja Samanta
roj.: 26.08.1997
Korepetitor: Luca Ferrini
Učitelj: Borut Vatovec
Gimnazija Koper

 
99,33
/ 99, 99, 100 /
ZLATO PRIZNANJE

 

 

 vrh   petje   komorne jazz   kljunasta flavta   flavta   klarinet   komorne s trobili   saksofon   oboa   klavir   organizacija

 

            KOMORNE SKUPINE S TROBILI
                         Sreda, 3. februar 2016 / Glasbena šola Tolmin / ob 10. uri

KOMORNE S TROBILI - 1.A KATEGORIJA

TOČKE PRIZNANJA

1

Trobilni kvartet Marezige
Turk Matic - trobenta, roj.: 31.10.2004
Babič Viktorija - trobenta, roj.: 7.6.2004
Bržan Valentina - trobenta, roj.: 06.09.2004
Ažman Ambrož - evfonij, roj.: 20.05.2004

Mentor: Boris Benčič
GŠ Koper
 

94,33
/ 94, 95, 94 /
ZLATO PRIZNANJE

2

Trobilni trio
Berce Marko - trobenta, roj.: 01.10.2005
Cuder Lan - trobenta, roj.: 02.01.2005
Volk Mark - tenor tuba, roj.: 11.11.2007

Mentor: Peter Pavli
GŠ Nova Gorica
 

90,00
/ 89, 90, 91 /
ZLATO PRIZNANJE

 

                         Sreda, 3. februar 2016 / Glasbena šola Tolmin / ob 10:15

KOMORNE S TROBILI - 1.B KATEGORIJA

TOČKE PRIZNANJA

1

Kvartet pozavn Komen
Furlan Blaž - pozavna, roj.: 03.12.2003
Kralj Miha - pozavna, roj.: 24.04.2001
Kobal Lenart - pozavna, roj.: 21.01.2001
Terčon Blaž - pozavna, roj.: 01.12.2000

Mentor: Erik Žerjal
GŠ Sežana
 
95,33
/ 95, 95, 96 /
ZLATO PRIZNANJE

 

2

Trio pozavn GŠ Idrija
Kos Aljaž - pozavna, roj.: 10.02.2005
Brenčič Ožbej - pozavna, roj.: 09.09.2004
Prezelj Trebše Anže - pozavna, roj.: 04.12.2001

Mentor: Uroš Vegelj
GŠ Idrija

 

88,00
/ 88, 88, 88 /
SREBRNO PRIZNANJE

3

Trio trobent GŠ Sežana
Mihelj Alen - trobenta, roj.: 26.07.2002
Macarol David - trobenta, roj.: 30.05.2002
Svetina Tine Pavel - trobenta, roj.: 20.08.2003

Mentor: Peter Pačnik
GŠ Sežana
 

93,67
/ 94, 94, 93 /
ZLATO PRIZNANJE

 

4

Trobilni kvartet
Kaltnekar Rok - trobenta, roj.: 18.10.2001
Skočir Matic - trobenta, roj.: 23.5.2003
Lužnik Klara - rog, roj.: 23.06.2003
Gaberšček Tobi - pozavna, roj.: 24.02.2002

Mentor: Matija Mlakar
GŠ Tolmin

 

96,33
/ 97, 96, 96 /
ZLATO PRIZNANJE

 

5

Trobilni kvartet Izola
Gandusio Marco - trobenta, roj.: 20.01.2004
Zorjan König Gael - trobenta, roj.: 19.6.2004
Muratoski Ajdar - rog, roj.: 14.05.2003
Mikac Emanuel - evfonij, roj.: 04.05.2002

Mentor: Boris Benčič
GŠ Koper - podružnica Izola

 

92,33
/ 93, 91, 93 /
ZLATO PRIZNANJE

 

6

Trio trobent
Gobec David - trobenta, roj.: 16.11.2003
Mahkovic Žan Alojz - trobenta, roj.: 07.07.2001
Setničar Erik - trobenta, roj.: 12.04.2003

Mentor: Slavčo Gorčev
GŠ Litija - Šmartno
 
93,67
/ 94, 94, 93 /
ZLATO PRIZNANJE

 

7

Trobilni kvintet Glasbene šole Zagorje
Novak Lovro - trobenta, roj.: 07.07.2001
Maurer Teodor - trobenta, roj.: 17.06.2004
Zupan Luka - rog, roj.: 05.11.1998
Sivec Adrian - pozavna, roj.: 26.02.2003
Pušnik Mark - tuba, roj.: 03.03.2001

Mentor: Drago Peterlin
GŠ Zagorje ob Savi
 
93,67
/ 94, 93, 94 /
ZLATO PRIZNANJE

 

                          Sreda, 3. februar 2016 / Glasbena šola Tolmin / ob 12. uri

KOMORNE S TROBILI - 2. KATEGORIJA

TOČKE PRIZNANJA

1

Kvartet pozavn
Računica Alen - pozavna, roj.: 22.08.1998
Rupar Alojzij - pozavna, roj.: 29.01.1997
Makovec Martin - pozavna, roj.: 10.08.2001
Lešnik Žan - bas pozavna, roj.: 24.10.1998

Mentor: Andraž Cencič
GŠ Koper
 
95,00
/ 95, 95, 95 /
ZLATO PRIZNANJE

 

2

Kvartet trobent GŠ Idrija
Munih Lenart - trobenta, roj.: 04.12.2000
Skrt Cene - trobenta, roj.: 29.07.2000
Vončina Tim - trobenta, roj.: 14.09.1999
Lazar Peter - trobenta, roj.: 04.04.2001

Mentor: Emil Semec
GŠ Idrija
 
88,33
/ 88, 88, 89 /
BRONASTO PRIZNANJE

 

 

 vrh   petje   komorne jazz   kljunasta flavta   flavta   klarinet   komorne s trobili   saksofon   oboa   klavir   organizacija

 

             SAKSOFON
                           Četrtek, 4. februar 2016 / Glasbena šola Idrija / ob 9:30

  SAKSOFON - 1.A KATEGORIJA

TOČKE PRIZNANJA

1

Dujc Gašper
roj.: 27.03.2006
Korepetitor: Saša Crnobrnič
Učitelj: Tomaž Nedoh
GŠ Postojna
 
90,33
/ 90, 91, 90 /
ZLATO PRIZNANJE

 

2

Klančar Jurjavčič Anže
roj.: 20.08.2005
Korepetitor: Polona Korošec
Učitelj: Bojan Zupančič
GŠ Idrija
 
94,33
/ 96, 94, 93 /
ZLATO PRIZNANJE

 

3

Komljanec Gal Aleksej
roj.: 29.06.2006
Korepetitor: Jasna Jerman
Učitelj: Dušan Kitić
GŠ Koper - podružnica Izola
 
87,00
/ 86, 87, 88 /
SREBRNO PRIZNANJE

 

4

Koželj Maks
roj.: 31.07.2005
Korepetitor: Saša Crnobrnič
Učitelj: Tomaž Nedoh
GŠ Postojna
 
86,67
/ 87, 86, 87 /
SREBRNO PRIZNANJE

 

5

Kržič Maša
roj.: 09.03.2006
Korepetitor: Ana Knez
Učitelj: Miroslav Paškvan
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
 
96,67
/ 98. 97, 95 /
ZLATO PRIZNANJE

Posebno priznanje najbolj obetavni tekmovalki v najnižji kategoriji tekmovanja.

6

Magajna Matija
roj.: 25.04.2006
Korepetitor: Saša Crnobrnič
Učitelj: Tomaž Nedoh
GŠ Postojna
 
90,33
/ 91, 90, 90 /
ZLATO PRIZNANJE

 

7

Šantelj Matevž
roj.: 25.09.2005
Korepetitor: Saša Crnobrnič
Učitelj: Tomaž Nedoh
GŠ Postojna
 
/ /

8

Božič Tim
roj.: 28.07.2005
Korepetitor: Polona Korošec
Učitelj: Igor Vrhnjak
GŠ Idrija
 
94,67
/ 94, 95, 95 /
ZLATO PRIZNANJE

Posebno priznanje za najboljšo izvedbo
obvezne skladbe

                         Četrtek, 4. februar 2016 / Glasbena šola Idrija / ob 11:15

 SAKSOFON - 1.C KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

Klančič Rok
roj.: 22.04.2002
Korepetitor: Aleksandra Pavlovič
Učitelj: Boštjan Simon
GŠ Nova Gorica
 
95,33
/ 96, 95, 95 /
ZLATO PRIZNANJE

 

2

Kompara Mojca
roj.: 19.08.2001
Korepetitor: Ana Knez
Učitelj: Miroslav Paškvan
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
 
90,67
/ 90, 90, 92 /
ZLATO PRIZNANJE

 

3

Lampe Kristina Neli
roj.: 18.09.2001
Korepetitor: Polona Korošec
Učitelj: Bojan Zupančič
GŠ Idrija
 
88,33
/ 88, 88, 89 /
SREBRNO PRIZNANJE

 

4

Pahor Jure
roj.: 07.05.2002
Korepetitor: Aleksandra Pavlovič
Učitelj: Boštjan Simon
GŠ Nova Gorica
 
97,00
/ 98, 95, 98 /
ZLATO PRIZNANJE

Posebno priznanje tekmovalcu
za najboljšo izvedbo obvezne skladbe.

Aleksandra Pavlovič, GŠ Nova Gorica - korepetitorka
Posebno priznanje korepetitorki za zgledno in sodelovanje s tekmovalcem
in umetniško podporo v posamezni kategoriji.

                           Četrtek, 4. februar 2016 / Glasbena šola Idrija / ob 14. uri

  SAKSOFON - 1.B KATEGORIJA

TOČKE PRIZNANJE

1

Faletič Olja
roj.: 19.08.2003
Korepetitor: Vladimir Mlinarić
Učitelj: Stojan Milinković
GŠ Tolmin
 
91,00
/ 92, 91, 90 /
ZLATO PRIZNANJE

 

2

Franetič Izabela
roj.: 29.11.2003
Korepetitor: Vilma Padovan
Učitelj: Tomaž Nedoh
GŠ Sežana
 
92,00
/ 91, 93, 92 /
ZLATO PRIZNANJE

 

3

Ivančič Mia
roj.: 09.08.2003
Korepetitor: Vjekoslava Miculinić
Učiteljica: Larisa Marjanović
GŠ Ilirska Bistrica
 
88,67
/ 88, 89, 89 /
SREBRNO PRIZNANJE

 

4

Kovačič Vid
roj.: 20.08.2004
Korepetitor: Vladimir Mlinarić
Učitelj: Stojan Milinković
GŠ Tolmin
 
90,00
/ 90, 90, 90 /
ZLATO PRIZNANJE

 

5

Lazar Katarina
roj.: 01.05.2004
Korepetitor: Polona Korošec
Učitelj: Bojan Zupančič
GŠ Idrija
 
85,67
/ 85, 86, 86 /
SREBRNO PRIZNANJE

 

6

Okretič Anže
roj.: 07.12.2004
Korepetitor: Ingrid Tavčar
Učitelj: Branislav Trifkovič
GŠ Sežana
 
87,67
/ 88, 87, 88 /
SREBRNO PRIZNANJE

 

7

Pranjić Žan
roj.: 24.04.2003
Korepetitor: Saša Crnobrnič
Učitelj: Matjaž Kobal
GŠ Postojna
 
93,67
/ 94, 96, 91 /
ZLATO PRIZNANJE

8

Ulaga Matic
roj.: 03.11.2003
Korepetitor: Saša Crnobrnič
Učitelj: Tomaž Nedoh
GŠ Postojna
 
88,67
/ 88, 89, 89 /
SREBRNO PRIZNANJE

9

Zorman Martin
roj.: 21.12.2003
Korepetitor: Vilma Padovan
Učitelj: Tomaž Nedoh
GŠ Sežana
 
/ /

 

 vrh   petje   komorne jazz   kljunasta flavta   flavta   klarinet   komorne s trobili   saksofon   oboa   klavir   organizacija

 

             OBOA
                           Četrtek, 4. februar 2016 / Glasbena šola Idrija / ob 17. uri

   OBOA - 1.A KATEGORIJA

TOČKE  PRIZNANJE

1

Dekleva Manca
roj.: 17.05.2005
Korepetitor: Snježana Pleše Žagar
Učiteljica: Jelena Soro
GŠ Postojna
 
95,33
/ 97, 94, 95 /
 
ZLATO PRIZNANJE

 

                          Četrtek, 4. februar 2016 / Glasbena šola Idrija / ob 17:10

   OBOA - 1.B KATEGORIJA

TOČKE  PRIZNANJE

1

Debevc Maja
roj.: 20.02.2003
Korepetitor: Andreja Konjedic Lenardič
Učiteljica: Andreja Konjedic Lenardič
GŠ Nova Gorica
 
94,67
/ 97, 94, 93 /
ZLATO PRIZNANJE

 

2

Vuga Anamarija
roj.: 02.07.2003 J.
Korepetitor: Andreja Konjedic Lenardič
Učiteljica: Andreja Konjedic Lenardič
GŠ Nova Gorica
 
97,00
/ 97, 97, 97 /
ZLATO PRIZNANJE

 

                         Četrtek, 4. februar 2016 / Glasbena šola Idrija / ob 17:30

  OBOA - 1.C KATEGORIJA

TOČKE

 PRIZNANJE

1

Glavač Zala
roj.: 04.06.2001
Korepetitor: Snježana Pleše Žagar
Učiteljica: Jelena Soro
GŠ Postojna
 
98,00
/ 98, 98, 98 /
ZLATO PRIZNANJE

 

 

 vrh   petje   komorne jazz   kljunasta flavta   flavta   klarinet   komorne s trobili   saksofon   oboa   klavir   organizacija

 

             KLAVIR

                           Petek, 5. februar 2016 / Glasbena šola Nova Gorica / ob 9. uri

  KLAVIR - 1.C KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

Ibic Vid
roj.: 06.02.2002
Učiteljica: Selma Chicco Hajdin
GŠ Koper
 

96,00
/ 97, 95, 96 /
ZLATO PRIZNANJE

 

2

Kireta Lukavečki Maja
roj.: 03.04.2002
Učiteljica: Vesna Kireta
GŠ Sežana
 

85,33
/ 86, 85, 85 /
SREBRNO PRIZNANJE

 

3

Lorenzutti Lucija
roj.: 07.08.2001
Učiteljica: Ingrid Silič
GŠ Nova Gorica
 

88,33
/ 89, 88, 88 /
SREBRNO PRIZNANJE

 

4

Magajna Katja
roj.: 13.05.2002
Učiteljica: Snježana Pleše Žagar
GŠ Postojna
 

87,33
/ 88, 87, 87 /
SREBRNO PRIZNANJE

 

5

Peroša Katarina
roj.: 10.12.2001
Učitelj: Denys Masliuk
GŠ Koper
 

96,33
/ 96, 96, 97 /
ZLATO PRIZNANJE

 

6

Rojnić Larisa
roj.: 14.03.2001
Učiteljica: Valentina Češnjevar
Gimnazija Koper
 

95,00
/ 95, 95, 95 /
ZLATO PRIZNANJE

 

7

Visintin Katarina
roj.: 02.03.2001
Učiteljica: Tamara Ražem Locatelli
Glasbena matica Gorica
 

86,67
/ 87, 86, 87 /
SREBRNO PRIZNANJE

 

8

Žagar Eva
roj.: 23.09.2001
Učiteljica: Lana Marinković
Zasebnik
 

92,00
/ 91, 92, 93 /
ZLATO PRIZNANJE

Posebna priznanje za najboljšo izvedbo
skladbe slovenskega avtorja.
 

9

Ban Izak
roj.: 07.08.2001
Učiteljica: Tamara Ražem Locatelli
GŠ Sežana
 

90,33
/ 90, 90, 91 /
ZLATO PRIZNANJE

 

                           Petek, 5. februar 2016 / Glasbena šola Nova Gorica / ob 14:15

  KATEGORIJA ZAČETNIKI
  (kategorija v organizaciji ZPGŠ)

TOČKE

PRIZNANJE

1

Doles Mia
roj.: 08.04.2007
GŠ Frana Gerbiča Cerknica
Učiteljica: Helena Rot
 
  SREBRNO PRIZNANJE

 

2

Kotova Dariya
roj.: 18.02.2007
GŠ Koper - podružnica Piran
Učiteljica: Ana Žunič
 
  SREBRNO PRIZNANJE

 

3

Košuta Goran
roj.: 10.08.2007
Glasbena matica Trst
Učiteljica: Claudia Sedmach
 
94,00 ZLATO PRIZNANJE
III. mesto

4

Krebel Nikita
roj.: 09.02.2010
Glasbena matica Trst
Učiteljica: Tamara Ražem Locatelli
 
  ZLATO PRIZNANJE

 

5

Majdič Špela
roj.: 20.8.2007
GŠ Idrija
Učiteljica: Polona Korošec
 
96,67 ZLATO PRIZNANJE
I. mesto

 

6

Petejan Ema
roj.: 1.10.2007
Glasbena matica Trst
Učiteljica: Petra Grassi
 
/ /

7

Reid Femi Gabriella
roj.: 5. 1. 2007
GŠ Koper
Učiteljica: Valentina Češnjevar
 
96,67

 

ZLATO PRIZNANJE
I. mesto

 

                           Petek, 5. februar 2016 / Glasbena šola Nova Gorica / ob 15:30

  KLAVIR - 2.A KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

Ibic Maja
roj.: 28.07.2000
Učiteljica: Aleksandra Alavanja Drucker
Gimnazija Koper
 
96,67
/ 97, 96, 97 /
ZLATO PRIZNANJE
 

2

Šinkovec Taša
roj.: 04.12.2000
Učiteljica: Aleksandra Češnjevar Glavina
Gimnazija Koper
 
96,67
/ 97, 96, 97 /

 

ZLATO PRIZNANJE
 

3

Carlini Milena
roj.: 16.07.1999
Učiteljica: Beatrice Zonta
Glasbena matica Trst
 
85,00
/ 85, 85, 85 /
BRONASTO PRIZNANJE
 

                          Petek, 5. februar 2016 / Glasbena šola Nova Gorica / ob 17:30

  KLAVIR - 2.B KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

Pregeljc Mojca
roj.: 02.02.1997
Učiteljica: Aleksandra Alavanja Drucker
Gimnazija Koper
 
/ /

2

Trinka Tjaša
roj.: 14.07.1997
Učiteljica: Aleksandra Alavanja Drucker
Gimnazija Koper
 
/ /

3

Zuliani Max
roj.: 30.12.1998
Učiteljica: Tamara Ražem Locatelli
Glasbena matica Trst
 
97,00
/ 97, 97, 97 /
ZLATO PRIZNANJE
 

                          Sobota, 6. februar 2016 / Glasbena šola Nova Gorica / ob 9. uri

  KLAVIR - 1.A KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

Dolgan Tajda
roj.: 16.07.2006
Učiteljica: Saša Crnobrnić
GŠ Postojna
 

87,00
/ 87, 87, 87 /
SREBRNO PRIZNANJE
 

2

Fornazarič Kaja
roj.: 26.03.2005
Učiteljica: Milena Židanik Vuga
GŠ Nova Gorica
 
92,33
/ 92, 93, 92 /
ZLATO PRIZNANJE
 

3

Gregorčič Ema
roj.: 21.03.2005
Učiteljica: Ana Knez
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
 
92,67
/ 92, 93, 93 /
ZLATO PRIZNANJE
 

4

Jović Aleks
roj.: 07.11.2005
Učitelj: Edvard Popit
GŠ Postojna
 
84,33
/ 85, 83, 85 /
SREBRNO PRIZNANJE
 

5

Kompara Turk Ema
roj.: 30.09.2005
Učitelj: Miha Štokelj
GŠ Nova Gorica
 
85,33
/ 86, 86, 84 /
SREBRNO PRIZNANJE
 

6

Košuta Anastazija Marija
roj.: 07.06.2005
Učitelj: Pavel Pahor
GŠ Nova Gorica
 
84,67
/ 85, 85, 84 /
SREBRNO PRIZNANJE
 

7

Liut Daniel
roj.: 05.04.2005
Učiteljica: Erika Zavadlav
Glasbena matica Gorica
 
91,67
/ 92, 91, 92 /
ZLATO PRIZNANJE
 

8

Mladovan Vid
roj.: 04.08.2005
Učiteljica: Barbara Mačkić
GŠ Nova Gorica
 
95,00
/ 95, 95, 95 /
ZLATO PRIZNANJE
 

9

Možina Agatha
roj.: 23.05.2005
Učiteljica: Hanna Nazarenka
Glasbena matica Gorica
 
83,00
/ 83, 83, 83 /
SREBRNO PRIZNANJE
 

10

Pavšič Hana
roj.: 23.12.2005
Učiteljica: Tatjana Grahelj
GŠ Idrija
 
92,33
/ 93, 92, 92 /
ZLATO PRIZNANJE
 

11

Reid Catherine Alina
roj.: 28.06.2005
Učiteljica: Valentina Češnjevar
GŠ Koper
 
91,00
/ 91, 91, 91 /
ZLATO PRIZNANJE
 

12

Savič Tisa
roj.: 27.03.2006
Učiteljica: Tamara Ražem Locatelli
GŠ Sežana
 
/ /

13

Tominec Tinkara
roj.: 21.01.2005
Učiteljica: Ana Knez
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
 
90,00
/ 90, 90, 90 /
ZLATO PRIZNANJE
 

14

Vezjak Pavla
roj.: 20.04.2006
Učiteljica: Michela De Castro
SCGV Emil Komel Gorica
88,67
/ 88, 89, 89 /
SREBRNO PRIZNANJE

Posebna nagrada za obetavno tekmovalko v najnižji kategoriji tekmovanja.
 
15 Vrabec Matevž
roj.: 19.12.2005
Učiteljica: Lidija Pavlica
GŠ Sežana
 
86,33
/ 87, 84, 88 /
SREBRNO PRIZNANJE
 
16 Vuga Kristina
roj.: 22.11.2006
Učiteljica: Andreja Konjedic Lenardič
GŠ Nova Gorica
 
88,67
/ 89, 88, 89 /
SREBRNO PRIZNANJE

Posebna nagrada za najboljšo izvedbo
skladbe slovenskega avtorja.
17 Žbogar Jure
roj.: 07.05.2005
Učitelj: Pavel Pahor
GŠ Nova Gorica
 
87,33
/ 87, 87, 88 /
SREBRNO PRIZNANJE
 
18 Blažek Nina
roj.: 25.02.2005
Učiteljica: Saša Crnobrnić
GŠ Postojna
 
94,33
/ 94, 94, 95 /
ZLATO PRIZNANJE
 
19 Božič Vid
roj.: 19.01.2006
Učiteljica: Selma Chicco Hajdin
GŠ Koper
 
90,00
/ 91, 88, 91 /
ZLATO PRIZNANJE
 

                           Sobota, 6. februar 2016 / Glasbena šola Nova Gorica / ob 14:30

  KLAVIR - 1.B KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

Češnjevar Ušumović Nastasja
roj.: 01.06.2004
Učiteljica: Valentina Češnjevar
GŠ Koper
 
99,00
/ 99, 99, 99 /
ZLATO PRIZNANJE
 

2

Gorše Nika
roj.: 19.03.2003
Učiteljica: Ana Knez
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
 
96,67
/ 97, 96, 97 /
ZLATO PRIZNANJE
 

3

Kernel Jurij
roj.: 30.05.2003
Učitelj: Matej Penko
GŠ Postojna
 
85,00
/ 85, 85, 85 /
SREBRNO PRIZNANJE
 

4

Malej Tilen
roj.: 19.09.2004
Učiteljica: Nuša Gregorič
GŠ Koper
 
87,00
/ 87, 87, 87 /
SREBRNO PRIZNANJE
 

5

Rupnik Nina
roj.: 20.06.2003
Učiteljica: Aleksandra Češnjevar Glavina
GŠ Koper - podružnica Piran
 
97,00
/ 97, 97, 97 /
ZLATO PRIZNANJE

Posebna nagrada za najboljšo izvedbo
skladbe slovenskega avtorja.

6

Sedmak Daša
roj.: 09.02.2003
Učiteljica: Nuša Gregorič
GŠ Koper
 
90,33
/ 90, 91, 90 /
ZLATO PRIZNANJE
 

7

Spasenić Likar Sinja
roj.: 17.05.2004
Učiteljica: Ingrid Tavčar
GŠ Sežana
 
89,00
/ 89, 89, 89 /
SREBRNO PRIZNANJE
 

8

Šavli Erika
roj.: 08.07.2004
Učitelj: Miha Štokelj
GŠ Nova Gorica
 
90,00
/ 90, 90, 90 /
ZLATO PRIZNANJE
 

9

Bolčina Patricija
roj.: 17.10.2004
Učiteljica: Tatjana Grahelj
GŠ Idrija
 
86,00
/ 86, 86, 86 /
SREBRNO PRIZNANJE
 

10

Bordon Martin
roj.: 14.10.2004
Učiteljica: Nives Pavlič
GŠ Koper
 
88,00
/ 88, 88, 88 /
SREBRNO PRIZNANJE
 

11

Coretti Kuret Jan
roj.: 04.12.2004
Učiteljica: Nuša Gregorič
GŠ Koper
 
93,00
/ 94, 92, 93 /
ZLATO PRIZNANJE
 

 

 vrh   petje   komorne jazz   kljunasta flavta   flavta   klarinet   komorne s trobili   saksofon   oboa   klavir   organizacija

 

                ORGANIZACIJA TEKMOVANJ PO ŠOLAH

PETJE, KOMORNE JAZZ
1. februarja 2016 / Glasbena šola
Koper

SEDEŽ TEKMOVANJA
Gallusova 2, 6000 Koper
Koncertna dvorana GŠ Koper
Disciplini: petje, komorne skupine jazz
Vodja tekmovanja: Iztok Babnik
T: 05/ 66 63 600; 05/ 66 63 601
E: info@glasbena-kp.net in tajnistvo@glasbena-kp.net
W: www.glasbena-kp.net

ORGANIZACIJSKI ODBOR
Predsednik: Iztok Babnik
Člani: Vanja Gregorič, Tanja Grubač, Tatjana Jercog
Tajnik žirije: Tanja Grlica - petje; Mitja Žerjal - komorne skupine jazz
Računalniška obdelava: Mirko Orlač

RAZPORED TEKMOVANJA
PETJE

I. a kategorija, ob 10:00
I. b kategorija, ob 10:20
I. c kategorija, ob 11:00
II. a kategorija, ob 12:00
II. b kategorija, ob 13:45

KOMORNE SKUPINE JAZZ
I. kategorija, ob 16:00
II. kategorija, ob 16:20

ČLANI ŽIRIJE

PETJE

Predsednik: Marjan Trček
Članica: Nina Kompare Volasko
Članica: Barbara Sorč
Nadomestna članica: Rebeka Hren Dragolič

KOMORNE SKUPINE JAZZ
Predsednik: Primož Grašič
Član: Dominik Kranjčan
Član: Blaž Jurjevčič
 

KLJUNASTA FLAVTA, FLAVTA
2. februarja 2016 / Glasbena šola Postojna

SEDEŽ TEKMOVANJA
Ljubljanska 10, 6230 Postojna
dvorana GŠ Postojna
Disciplini: flavta, kljunasta flavta
Vodja tekmovanja: Edvard Popit
T: 05/ 721 22 00
E: info@gsdpostojna.net
W: http://www.gspostojna.net/
 

ORGANIZACIJSKI ODBOR
Predsednik: Edvard Popit
Člani: Jelena Soro, Martina Kocjančič, Mojca Š. Pavčič
Tajnica žirije: Suzana Furlan Mitev
Računalniška obdelava: Franci Šavc, Matjaž Kobal
 

RAZPORED TEKMOVANJA
KLJUNASTA FLAVTA
I. a kategorija, ob 9:00
FLAVTA
I. a kategorija, ob 9:15
I. b kategorija, ob 10:30
I. c kategorija, ob 11:45
II. b kategorija, ob 12:30
 

ČLANI ŽIRIJE
KLJUNASTA FLAVTA

Predsednica: Erika Slama
Član: Nataša Puconja
Član: Nataša Paklar
FLAVTA
Predsednik: Nataša Paklar
Član: Nataša Puconja
Član: Erika Slama

 

KLARINET
3. februarja 2016 / Glasbena šola
Nova Gorica

SEDEŽ TEKMOVANJA
Cankarjeva 8, 5000 Nova Gorica
Koncertna dvorana GŠ Nova Gorica
Disciplini: klarinet, klavir
Vodja tekmovanja: Sandi Vrabec
T: 05/ 33 51 050
E: gs.nova-gorica@guest.arnes.si
W: www.gsng.si
 

ORGANIZACIJSKI ODBOR
Predsednik: Sandi Vrabec
Člani: Alessandro Sluga, Ana Černic
Tajnik žirije: Vlasta Vižintin - klavir; Ana Černic - klarinet
Računališka obdelava: Silvana Vrabec
 

RAZPORED TEKMOVANJA
I. a kategorija, ob 9:00
I. b kategorija, ob 10:45
I. c kategorija, ob 14:00
II. a kategorija, ob 15:45
II. b kategorija, ob 17:00
 

ČLANI ŽIRIJE
Predsednik: Jernej Šmalc
Član: Marjan Gradadolnik
Član: Daniel Grizonič
Član: Metka Pupis

 

KOMORNE SKUPINE S TROBILI
3. februarja 2016 / Glasbena šola
Tolmin

SEDEŽ TEKMOVANJA
Prešernova 4, 5220 Tolmin
dvorana GŠ Tolmin
Disciplina: komorne skupine s trobili
Vodja tekmovanja: Maja Klanjšček
T: 041 366 553
E: gs-tolmin@guest.arnes.si
W: www.gs-tolmin.si

 

ORGANIZACIJSKI ODBOR
Predsednik: Maja Klanjšček
Član: Nika Hribar
Tajnica žirije: Hermina Jakopič
Računalniška obdelava: Stojan Milinković


RAZPORED TEKMOVANJA
I. a kategorija, ob 10:00
I. b kategorija, ob 10:15
II. kategorija, ob 12:00
 

ČLANI ŽIRIJE
Predsednik: Iztok Babnik
Član: Aleš Klančar
Član: Uroš Košir
Član: Miloš Rijavec

SAKSOFON, OBOA
4. februarja 2016 / Glasbena šola idrija

SEDEŽ TEKMOVANJA
Prelovčeva 9, 5280 Idrija
dvorana GŠ Idrija
Disciplini: saksofon, oboa
Vodja tekmovanja: Tonja Lapanja Brenčič
T: 05/ 37 34 630
E: glasbena-sola-idrija@guest.arnes.si
W: www.glasbenaidrija.net
 

ORGANIZACIJSKI ODBOR
Predsednik: Tonja Lapanja Brenčič
Člani: Emil Semec, David Trebižan
Tajnik žirije: Uroš Vegelj
Računalniška obdelava: Igor Vrhnjak, Silva Skok
 

RAZPORED TEKMOVANJA
SAKSOFON

I. a kategorija, ob 9:30
I. c kategorija, ob 11:15
I. b kategorija, ob 14:00
OBOA
I. a kategorija, ob 17:00
I. b kategorija, ob 17:10
I. c kategorija, ob 17:30
 

ČLANI ŽIRIJE
SAKSOFON
Predsednik: Mladen Jakšič
Član: Mitja Žerjal
Član: Luka Loštrek
Član: Aleš Logar
OBOA
Predsednica: Breda Hartman
Član: Špela Loti Knoll
Član: Igor Vrhnjak
 

KLAVIR
5. in 6. februarja 2016 / Glasbena šola Nova Gorica
SEDEŽ TEKMOVANJA
Cankarjeva 8, 5000 Nova Gorica
Koncertna dvorana GŠ Nova Gorica
Disciplini: klarinet, klavir
Vodja tekmovanja: Sandi Vrabec
T: 05/ 33 51 050
E: gs.nova-gorica@guest.arnes.si
W: www.gsng.si
 

ORGANIZACIJSKI ODBOR
Predsednik: Sandi Vrabec
Člani: Alessandro Sluga, Ana Černic
Tajnik žirije: Vlasta Vižintin - klavir; Ana Černic - klarinet
Računališka obdelava: Silvana Vrabec
 

RAZPORED TEKMOVANJA
Petek, 5. 2. 2016

I. c kategorija, ob 9:00
Kategorija začetniki: 14:15 (organizacija ZPGŠ)
II. a kategorija, ob 15:30
II. b kategorija, ob 17:30
Sobota, 6. 2. 2016
I. a kategorija, ob 9:00
I. b kategorija, ob 14:30
 

ČLANI ŽIRIJE
Predsednik: Primož Mavrič
Član: Julija Gubajdulina
Član: Helena Megušar

SEDEŽ REGIJSKEGA TEKMOVANJA
Glasbena šola Koper
Gallusova 2, 6000 Koper
T: 05/ 66 63 600; 05/ 66 63 601
E: info@glasbena-kp.net; tajnistvo@glasbena-kp.net
W: www.glasbena-kp.net


SVET TEKMOVANJA
Predsednica: Bernarda Paškvan
Člani: Ivo Bašič, Bogdan Kralj, Martin Lenarčič

 

 

 vrh   petje   komorne jazz   kljunasta flavta   flavta   klarinet   komorne s trobili   saksofon   oboa   klavir   organizacija