ZVEZA SLOVENSKIH GLASBENIH ŠOL
ZVEZA PRIMORSKIH GLASBENIH ŠOL
GLASBENA ŠOLA VRHNIKA

REGIJSKO TEKMOVANJE MLADIH HARMONIKARJEV PRIMORSKE 2016

Sobota, 16. aprila 2016
GLASBENA ŠOLA VRHNIKA
 

REZULTATI  TEKMOVALCEV

Statistika tekmovanja
 

vrh    začetniki   1.a kat.    1.b kat.     1.c kat.    2. kat.    kom. mlajši     kom. starejši     kom. srednja šola

 

HARMONIKA - SOLISTI

  KATEGORIJA ZAČETNIKI

PRIZNANJA

1.

Eva Dekleva
roj.: 18.04.2007
GŠ Postojna
učiteljica: Karmen Krapež
 

Zlato priznanje

2.

Klemen Gačnik
roj.: 11.09.2007
GŠ Koper
učiteljica: Mirjana Gvozdenac
 

Zlato priznanje

3.

Magdalena Grdadolnik
roj.: 29.09.2008
GŠ Vrhnika
učiteljica: Marija Vukoja Plavčak
 

Zlato priznanje

4.

Monika Jakac
roj.: 23.08.2007
GŠ Koper
učiteljica: Erika Udovič Kovačič
 

/

5.

Job Jerala
roj.: 08.06.2007
GŠ Vrhnika
učiteljica: Marija Vukoja Plavčak
 

Zlato priznanje

6.

Anja Kerševan
roj.: 05.01.2007
GŠ Nova Gorica
učiteljica: Jana Šatej
 

Zlato priznanje

7.

Matija Klemenc
roj.: 28.09.2007
GŠ Koper
učiteljica: Mirjana Gvozdenac
 

Zlato priznanje

8.

Anže Lampe
roj.: 31.07.2007
GŠ Logatec
učitelj: Luka Jerončič
 

Zlato priznanje

9.

Aljaž Malavašič
roj.: 25.07.2007
GŠ Vrhnika
učitelj: Miha Plavčak
 

Zlato priznanje

10.

Blaž Malovrh
roj.: 11.02.2008
GŠ Vrhnika
učitelj: Miha Plavčak
 

Zlato priznanje

11.

Metka Mateta
roj.: 13.09.2008
GŠ Sežana
učiteljica: Vanda Šimac
 

 Zlato priznanje

12.

Domen Mulej
roj.: 12.04.2008
GŠ Vrhnika
učitelj: Dejan Mesec

Zlato priznanje

13.

Jan Strcaj
roj.: 26.08.2007
GŠ Koper
učiteljica: Sonja Mezgec

Zlato priznanje

14.

Tadeja Udovič Kovačič
Roj.: 03.03.2007
GŠ Koper
učiteljica: Erika Udovič Kovačič
 

Zlato priznanje

 

vrh    začetniki   1.a kat.    1.b kat.     1.c kat.    2. kat.    kom. mlajši     kom. starejši     kom. srednja šola

 

  1.A KATEGORIJA

PRIZNANJA

1.

Jakob Lozej
roj.: 06.01.2005
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
učiteljica: Nada Kovač
 

Srebrno priznanje

2.

Tomaž Pregelj
roj.: 23.05.2005
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
učiteljica: Karmen Krapež
 

Srebrno priznanje

3.

Mihael Simoneta
roj.: 02.12.2005
GŠ Sežana
učiteljica: Vanda Šimac
 

Srebrno priznanje

4.

Miha Trček
roj.: 18.08.2006
GŠ Vrhnika
učitelj: Miha Plavčak
 

Zlato priznanje

 

vrh    začetniki   1.a kat.    1.b kat.     1.c kat.    2. kat.    kom. mlajši     kom. starejši     kom. srednja šola

 

  1.B KATEGORIJA

PRIZNANJA

1.

Tinkara Zupan
roj.: 28.06.2003
GŠ Vrhnika
učitelj: Dejan Mesec
 

Zlato priznanje

2.

Pia Demšar
roj.: 20.02.2003
GŠ Vrhnika
učiteljica: Marija Vukoja Plavčak
 

Zlato priznanje

3.

Blaž Fir
roj.: 03.05.2004
GŠ Logatec
učitelj: Luka Jeronič
 

Srebrno priznanje

4.

Lara Fortunat
roj.: 29.06.2004
GŠ Tolmin
učitelj: Aleksander Ipavec
 

Zlato priznanje

5.

Teo Gaberšček
Roj.: 27.07.2003
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
učiteljica: Nada Kovač
 

 Srebrno priznanje

6.

Tim Gorenc
roj.: 20.01.2003
GŠ Vrhnika
učitelj: Dejan Mesec
 

Srebrno priznanje

7.

Tamara Harej
roj.: 25.05.2003
GŠ Sežana
učiteljica: Sabina Dmitrović Trifković
 

Zlato priznanje

8.

Liza Perko
Roj.: 10.06.2003
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
učiteljica: Nada Kovač
 

Zlato priznanje

 

vrh    začetniki   1.a kat.    1.b kat.     1.c kat.    2. kat.    kom. mlajši     kom. starejši     kom. srednja šola

 

  1.C KATEGORIJA

PRIZNANJA

1.

Nik Brcar
roj.: 19.08.2001
GŠ Sežana
učiteljica: Sabina Dmitrović Trifković
 

Srebrno priznanje

2.

Julijana Peroša
roj.: 10.12.2001
GŠ Koper
učiteljica: Erika Udovič Kovačič
 

Zlato priznanje

3.

Ožbej Turk
roj.: 22.05.2002
GŠ Nova Gorica
učiteljica: Jana Šatej
 

Bronasto priznanje

 

vrh    začetniki   1.a kat.    1.b kat.     1.c kat.    2. kat.    kom. mlajši     kom. starejši     kom. srednja šola

 

 2. KATEGORIJA

PRIZNANJA

1.

Kristofer Franca
roj.: 09.10.2000
GŠ Koper
učiteljica: Sonja Mezgec
 

Srebrno priznanje

2.

Aleksander Lesar
roj.: 22.05.1997
GŠ Sežana
učiteljica: Sabina Dmitrović Trifković
 

/

3.

Maša Šuligoj
Roj.: 04.08.2000
GŠ Koper
Učiteljica: Erika Udovič Kovačič
 

Srebrno priznanje

 

vrh    začetniki   1.a kat.    1.b kat.     1.c kat.    2. kat.    kom. mlajši     kom. starejši     kom. srednja šola


HARMONIKA - KOMORNE SKUPINE

  KATEGORIJA MLAJŠI

PRIZNANJA

1.

Duo harmonik GŠ Sežana
Tian Jagodič in Mihael Simoneta

roj.: 04.03.2005; roj.: 02.12.2005
GŠ Sežana
Učiteljica: Vanda Šimac
 

/

 

vrh    začetniki   1.a kat.    1.b kat.     1.c kat.    2. kat.    kom. mlajši     kom. starejši     kom. srednja šola


  KATEGORIJA STAREJŠI

PRIZNANJA

1.

Duet harmonika in klavir
Julijana Peroša – harmonika
Katarina Peroša – klavir

roj.: 10.12.2001; roj.: 10.12.2001
GŠ Koper
Učiteljica: Erika Udovič Kovačič
 

Zlato priznanje

 

vrh    začetniki   1.a kat.    1.b kat.     1.c kat.    2. kat.    kom. mlajši     kom. starejši     kom. srednja šola

 

  KATEGORIJA SREDNJA ŠOLA

PRIZNANJA

1.

Aleksander Lesar
Nik Brcar
Tamara Harej
Julija Mohorčič
Timotej Cotič

GŠ Sežana
učiteljica: Sabina Dmitrović Trifković
 

Bronasto priznanje

 

Statistika tekmovanja