ZVEZA SLOVENSKIH GLASBENIH ŠOL
TEKMOVANJA MLADIH SLOVENSKIH GLASBENIKOV (TEMSIG)
ZVEZA PRIMORSKIH GLASBENIH ŠOL
 


REGIJSKO TEKMOVANJE MLADIH
GLASBENIKOV PRIMORSKE 2017

 

REZULTATI TEKMOVANJA

Bilten tekmovanja

KITARSKI DUO
Sreda 1. februarja 2017 / Glasbena šola Sežana

KLAVIRSKI DUO
Četrtek, 2. februarja 2017 / Glasbena šola Koper

TOLKALA, JAZZ SOLO
Petek, 3. februarja 2017 / Glasbena šola Nova Gorica

HARMONIKA
Petek, 3. februarja 2017 / SCGV Emil Komel, Gorica

TROBENTA, ROG, POZAVNA, EVFONIJ, TUBA
Ponedeljek, 6. februarja 2017 / Glasbena šola Postojna

Knjižica regijskega tekmovanja   /    Knjižica klavirski duo začetniki
 

 

vrh   kitarski duo   klavirski duo   tolkala   jazz solo   harmonika   trobenta   rog   pozavna   evfonij   tuba   organizacija

                                  

                                       KITARSKI DUO
                                    
Sreda 1. februarja 2017 / GŠ Sežana / ob 10:00

   KITARSKI DUO - 1.A KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

Kitarski duo
Kiara Lesnjak
Ajda Uršič
Mentor: Mirjana Antih Čebokli
GŠ Tolmin
 

93,67 ZLATO PRIZNANJE

2

Kitarski duo
Lea Podgornik
Luka Grmek Seražin
Mentor: Ante Radnić
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
 

90,00 ZLATO PRIZNANJE

 

3

Kitarski duo
Ela Mermolja
Eva Mavrič Novak
Mentor: Ante Radnić
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
 

86,00 SREBRNO PRIZNANJE

4

Kitarski duo
Erik Curk
Ožbej Gruden
Mentor: Matjaž Remec
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
 

87,33 SREBRNO PRIZNANJE

 

                                                                                       Sreda 1. februarja 2017 / GŠ Sežana / ob 11:15

   KITARSKI DUO - 1.B KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

Kitarski duo Stantič - Rojc
Valerij Rojc
Katarina Stantič
Mentor: Igor Starc
GŠ Sežana
 

91,00

ZLATO PRIZNANJE

 

 

 vrh   kitarski duo   klavirski duo   tolkala   jazz solo   harmonika   trobenta   rog   pozavna   evfonij   tuba   organizacija

 

                                       KLAVIRSKI DUO
                                                                                   Četrtek 2. februarja 2017 / GŠ Koper / ob 9:30

   KLAVIRSKI DUO - 1.A KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

Klavirski duo
Karolina Ipavec
Frančiška Švab
Mentorica: Hermina Jakopič
GŠ Tolmin
 

90,00 ZLATO PRIZNANJE

 

2

Klavirski duo
Vid Mladovan
Kaja Fornazarič
Mentorici: Barbara Mačkić, Milena Židanik Vuga
GŠ Nova Gorica

 

94,00 ZLATO PRIZNANJE

Posebno priznanje za najboljšo izvedbo skladbe slovenskega avtorja

3

Klavirski duo Bertolini-Godnic
Matilde Bertolini
Petra Godnic
Mentorica: Beatrice Zonta
GM Trst
 

91,67 ZLATO PRIZNANJE

 

4

Klavirski duo Cante-Stanissa
Julija Cante
Jana Stanissa
Mentorica: Beatrice Zonta
GM Trst

 

88,33 SREBRNO PRIZNANJE

 

 

                                                                                   Četrtek 2. februarja 2017 / GŠ Koper / ob 11:00

   KLAVIRSKI DUO - 1.B KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

Klavirski duo
Nina Domnik
Patricija Bolčina
Mentorica: Tatjana Grahelj
GŠ Idrija
 

90,33 ZLATO PRIZNANJE

 

2

Klavirski duo
Karin Zuza
Lara Flander
Mentorica: Hermina Jakopič
GŠ Tolmin

 

91,33 ZLATO PRIZNANJE

 

3

Klavirski duo N&N
Nina Rupnik
Nastasja Češnjevar Ušumović

Mentorici: Valentina Češnjevar, Aleksandra Češnjevar Glavina
GŠ Koper
 

94,67 ZLATO PRIZNANJE

 

 

                                                                                   Četrtek 2. februarja 2017 / GŠ Koper / ob 12:30

   KLAVIRSKI DUO - ZAČETNIKI
  
(kategorija v organizaciji ZPGŠ)

TOČKE PRIZNANJE

1

Duo: Klavirski duo VV
Antoni Veronika
Lakovič Vesna
GM Gorica
Mentorica: Beatrice Zonta, Manuel Figheli
 

  SREBRNO PRIZNANJE

2

Duo: Afeni-Nikita
Codarin Afeni
Krebel Nikita
GM Trst
Mentorici: Tamara Ražem Locatelli, Jana Zupančič
 

95,00 ZLATO PRIZNANJE
3. mesto

Posebno priznanje za najbolj obetaven klavirski duo v kategoriji začetniki
 

3

Duo: Mikrici
De Luisa Anja
Petejan Ema
GM Trst
Mentorica: Petra Grassi
 

95,67 ZLATO PRIZNANJE
1. mesto

 

4

Duo: Klavirski duo
Jurca Klara
Poljanec Veronika
GŠ Idrija
Mentorica: Tatjana Grahelj
 

  ZLATO PRIZNANJE

 

5

Duo: : :-)
Turk Layla
Hladnić Ema
GŠ Koper - podružnica Piran
Mentorica: Aleksandra Češnjevar Glavina
 

  ZLATO PRIZNANJE

 

6

Duo: Klavirski duo
Vidič Lejla
Podobnik Alja
GŠ Idrija
Mentorica: Elena Startseva-Somun
 

  SREBRNO PRIZNANJE

7

Duo: Duo
Zadnik Luka
Lazar Leonard
GŠ Koper - podružnica Piran
Mentorica: Aleksandra Češnjevar Glavina
 

95,33 ZLATO PRIZNANJE
2. mesto

 

 

 

 vrh   kitarski duo   klavirski duo   tolkala   jazz solo   harmonika   trobenta   rog   pozavna   evfonij   tuba   organizacija

 

                                       TOLKALA
                                                                                   Petek 3. februarja 2017 / Glasbena šola Nova Gorica / ob 10:00

   TOLKALA - 1.A KATEGORIJA

TOČKE PRIZNANJE

1

Pucer Maj
Učitelj: Goran Moskovski
Korepetitorka: Valentina Češnjevar
GŠ Koper
 

97,00 ZLATO PRIZNANJE

2

Rebec Gašper
Učitelj: Mitja Tavčar
Korepetitorka: Saša Crnobrnič
GŠ Postojna
 

96,67 ZLATO PRIZNANJE

3

Shurbanovski Darijan
Učitelj: Goran Moskovski
Korepetitorka: Valentina Češnjevar
GŠ Koper
 

/ /

4.

Chapo Žan Farai
Učitelj: Aljoša Jerič
Korepetitor: Vladimir Mlinarić
GŠ Tolmin
 

/ /

5.

Grižon Vid
Učitelj: Matija Tavčar
Korepetitorka: Tamara Ražem Locatelli
GŠ Sežana
 

90,33 ZLATO PRIZNANJE

 

6.

Kitić Vasja
Učitelj: Tomislav Hmeljak
Korepetitorka: Valentina Češnjevar
GŠ Koper - Podružnica Izola
 

90,33 ZLATO PRIZNANJE

 

7.

Kranjc Vid
Učitelj: Uroš Namanič
Korepetitor: Miha Štokelj
GŠ Nova Gorica
 

91,00 ZLATO PRIZNANJE

 

8.

Lestan Tine
Učitelj: Patrick Quaggiato
Korepetitorka: Eva Dolinšek
SCGV Emil Komel Gorica
 

92,00 ZLATO PRIZNANJE

9.

Lindič Tim
Učitelj: Matija Tavčar
Korepetitorka: Tamara Ražem Locatelli
GŠ Sežana
 

90,00 ZLATO PRIZNANJE

 

 

                                                                                 Petek 3. februarja 2017 / Glasbena šola Nova Gorica / ob 12:30

   TOLKALA - 1.B KATEGORIJA

TOČKE PRIZNANJE

1

Mašera Aljaž
Učitelj: Aljoša Jerič
Korepetitor: Vladimir Mlinarić
GŠ Tolmin
 

87,67 SREBRNO PRIZNANJE

 

2

Pavlin Vijan
Učitelj: Uroš Nemanič
Korepetitor: Miha Štokelj
GŠ Nova Gorica
 

87,67 SREBRNO PRIZNANJE

 

3

Polojaz Goran
Učitelj: Alex Kuret
Korepetitorka: Carolina Perez Tedesco
Pihalni orkester Ricmanje
 

89,00 SREBRNO PRIZNANJE

4.

Prelc Andraž
Učitelj: Matija Tavčar
Korepetitorka: Tamara Ražem Locatelli
GŠ Sežana
 

94,33 ZLATO PRIZNANJE

 

5.

Šajina Jakob Maj
Učitelj: Uroš Nemanič
Korepetitor: Miha Štokelj
GŠ Nova Gorica
 

90,67 ZLATO PRIZNANJE

 

6.

Benko Leon
Učitelj: Aljoša Jerič
Korepetitor: Vladimir Mlinarić
GŠ Tolmin
 

50,00 PRIZNANJE ZA UDELEŽBO

 

                                                                                  Petek 3. februarja 2017 / Glasbena šola Nova Gorica / ob 14:15

   TOLKALA - 1.C KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

Škamperle Tina
Učitelj: Matija Tavčar
Korepetitorka: Tamara Ražem Locatelli
GŠ Sežana
 

85,33 SREBRNO PRIZNANJE

 

2

Bone Radoš
Učitelj: Uroš Nemanič
Korepetitor: Miha Štokelj
Kulturno društvo pihalna godba Vrhpolje, Vipava
 

91,67 ZLATO PRIZNANJE

 

 

 vrh   kitarski duo   klavirski duo   tolkala   jazz solo   harmonika   trobenta   rog   pozavna   evfonij   tuba   organizacija

 

                                       JAZZ SOLO

                                     Petek 3. februarja 2017 / GŠ Nova Gorica / ob 10:30

   JAZZ SOLO - 1 KATEGORIJA

TOČKE SPORED

1

Klančič Rok
Mentor: Boštjan Simon
Korepetitor: Blaž Pahor
GŠ Nova Gorica
 

94,00 ZLATO PRIZNANJE

 

 vrh   kitarski duo   klavirski duo   tolkala   jazz solo   harmonika   trobenta   rog   pozavna   evfonij   tuba   organizacija

 

                                       HARMONIKA
                                    
Petek 3. februarja 2017 / SCGV Emil Komel Gorica / ob 9:00

   HARMONIKA - 1.A KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

Mateta Metka
Učiteljica: Mikela Uršič
GŠ Sežana
 

87,33 SREBRNO PRIZNANJE

 

2

Šabić Ema
Učiteljica: Sabina Dmitrović Trifković
GŠ Sežana
 

92,00 ZLATO PRIZNANJE

 

3.

Udovič Kovačič Tadeja
Učiteljica: Erika Udovič Kovačič
GŠ Koper
 

99,00 ZLATO PRIZNANJE

 

4.

Vižintinn Jaka
Učitelj: Manuel Figheli
GM Gorica
 

91,00 ZLATO PRIZNANJE

 

5.

Antoni Gregor
Učitelj: Manuel Figheli
GM Gorica
 

90,67 ZLATO PRIZNANJE

 

6.

Fabjan Kevin
Učiteljica: Sabina Dmitrović Trifković
GŠ Sežana
 

88,67 SREBRNO PRIZNANJE

7.

Hočevar Staš
Učiteljica: Sabina Dmitrović Trifković
GŠ Sežana
 

90,00 ZLATO PRIZNANJE

 

8.

Kerševan Anja
Učiteljica:Jana Šatej
GŠ Nova Gorica
 

94,33 ZLATO PRIZNANJE

 

 

                                                                                  Petek 3. februarja 2017 / SCGV Emil Komel Gorica / ob 10:45

   HARMONIKA - 1.B KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

Maurič Aljaž
Učiteljica: Mikela Uršič
GŠ Sežana
 

94,67 ZLATO PRIZNANJE

 

2

Fortunat Lara
Učitelj: Ipavec Aleksander
GŠ Tolmin
 

95,00 ZLATO PRIZNANJE

 

 

                                                                                  Petek 3. februarja 2017 / SCGV Emil Komel Gorica / ob 11:15

   HARMONIKA - 1.C KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

Pegan Vesna
Učiteljica: Jana Šatej
GŠ Nova Gorica
 

91,33 ZLATO PRIZNANJE

 

2

Turk Ožbej
Učiteljica: Jana Šatej
GŠ Nova Gorica
 

/ /

3.

Harej Tamara
Učiteljica: Sabina Dmitrović Trifković
GŠ Sežana
 

88,33 SREBRNO PRIZNANJE

 

 

 vrh   kitarski duo   klavirski duo   tolkala   jazz solo   harmonika   trobenta   rog   pozavna   evfonij   tuba   organizacija

 

                                       TROBENTA

                                                                                  Ponedeljek 6. februarja 2017 / Glasbena šola Postojna / ob 9:00

  TROBENTA - 1.A KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

Požar Luka
Učitelj: Peter Pačnik
Korepetitorka: Tamara Ražem Locatelli
GŠ Sežana
 

94,33 ZLATO PRIZNANJE

2

Babnik Špela
Učitelj: Mitja Bobič
Korepetitorka: Jasna Jerman
GŠ Koper
 

93,00 ZLATO PRIZNANJE

 

3

Božič Cene
Učitelj: Emil Semec
Korepetitor: David Trebižan
GŠ Idrija
 

87,00 SREBRNO PRIZNANJE

 

4

Breskvar Nina
Učitelj: Rok Vilhar
Korepetitorka: Lada Kos
GŠ Koper
 

87,00 SREBRNO PRIZNANJE

 

5

Gnezda Ožbej
Učitelj: Emil Semec
Korepetitor: David Trebižan
GŠ Idrija
 

91,00 ZLATO PRIZNANJE

 

6.

Kobal Amadej
Učitelj: Erik Žerjal
Korepetitorka: Ingrid Tavčar
GŠ Sežana
 

88,00 SREBRNO PRIZNANJE

                     

                                                                                 Ponedeljek 6. februarja 2017 / Glasbena šola Postojna / ob 10:30

  TROBENTA - 1.B KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

Pranjić Aljaž
Učitelj: Franci Šavc
Korepetitorka: Angelina Nanut Kalič
GŠ Postojna
 

96,00 ZLATO PRIZNANJE

 

2

Štule Jurij
Učitelj: Valter Čondič
Korepetitorka: Aleksandra Češnjevar Glavina
GŠ Koper - Podružnica Piran
 

92,00 ZLATO PRIZNANJE

 

3

Berce Marko
Učitelj: Miloš Rijavec
Korepetitorka: Aleksandra Pavlovič
GŠ Nova Gorica
 

87,00 SREBRNO PRIZNANJE

 

4

Kodermac Gregor
Učitelj: Andrej Kobal
Korepetitorka: Ana Knez
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
 

95,67 ZLATO PRIZNANJE

 

                     

                                                                                   Ponedeljek 6. februarja 2017 / Glasbena šola Postojna / ob 11:45

  TROBENTA - 1.C KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

Skočir Matic
Učitelj: Miloš Rijavec
Korepetitor: Vladimir Mlinarič
GŠ Tolmin
 

93,33 ZLATO PRIZNANJE

 

2

Sotlar Tine
Učitelj: Franci Šavc
Korepetitorka: Angelina Nanut Kalič
GŠ Postojna
 

92,00 ZLATO PRIZNANJE

 

3

Herlič Jon An
Učitelj: Franci Šavc
Korepetitorka: Angelina Nanut Kalič
GŠ Postojna
 

95,00 ZLATO PRIZNANJE

 

 

 vrh   kitarski duo   klavirski duo   tolkala   jazz solo   harmonika   trobenta   rog   pozavna   evfonij   tuba   organizacija

 

                                       ROG

                                                                                  Ponedeljek 6. februarja 2017 / Glasbena šola Postojna / ob 12:45

  ROG - 1.A KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

Škamperle Lucija
Učitelj: Peter Pačnik
Korepetitorka: Tamara Ražem Locatelli
GŠ Sežana
 

90,67 ZLATO PRIZNANJE

 

2

Ažman Zarja
Učitelj: Boris Benčič
Korepetitorka: Lada Kos
GŠ Koper
 

93,33 ZLATO PRIZNANJE

 

3

Dodič Miha
Učitelj: Peter Pačnik
Korepetitorka: Tamara Ražem Locatelli
GŠ Sežana
 

/ /

 

4

Gostiša Nejc
Učitelj: Emil Semec
Korepetitor: David Trebižan
GŠ Idrija
 

92,33 ZLATO PRIZNANJE

 

5

Kobal Rok
Učitelj: Miloš Rijavec
Korepetitorka: Aleksandra Pavlovič
GŠ Nova Gorica
 

94,67 ZLATO PRIZNANJE

 

 

                                                                                  Ponedeljek 6. februarja 2017 / Glasbena šola Postojna / ob 13:45

  ROG - 1.B KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

Skerbiš Jakob
Učitelj: Peter Pačnik
Korepetitorka: Tamara Ražem Locatelli
GŠ Sežana

92,00

ZLATO PRIZNANJE

 

 

                                                                                   Ponedeljek 6. februarja 2017 / Glasbena šola Postojna / ob 14:00

  ROG - 1.C KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

Lužnik Klara
Učitelj: Miloš Rijavec
Korepetitor: Vladimir Mlinarič
GŠ Tolmin
 

94,33

ZLATO PRIZNANJE

 

 

 vrh   kitarski duo   klavirski duo   tolkala   jazz solo   harmonika   trobenta   rog   pozavna   evfonij   tuba   organizacija

 

                                       POZAVNA

                                                                                 Ponedeljek 6. februarja 2017 / Glasbena šola Postojna / ob 15:00

  POZAVNA - 1.A KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

Rudolf Marija
Učitelj: Uroš Vegelj
Korepetitorka: Elena Startseva Somun
GŠ Idrija
 

90,00 ZLATO PRIZNANJE

2

Bevčič Jaka
Učitelj: Erik Žerjal
Korepetitorka: Tamara Ražem Locatelli
GŠ Sežana
 

91,00 ZLATO PRIZNANJE

3

Felicijan Ivan
Učitelj: Ivo Bašič
Korepetitorka: Tamara Ražem Locatelli
GŠ Sežana
 

94,67 ZLATO PRIZNANJE

 

                                                                                  Ponedeljek 6. februarja 2017 / Glasbena šola Postojna / ob 15:25

  POZAVNA - 1.B KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

Sabadin Tim
Učitelj: Andraž Cencič
Korepetitor: Nelfi Paliska
GŠ Koper - Podružnica Izola
 

90,00 ZLATO PRIZNANJE

 

2

Kos Aljaž
Učitelj: Uroš Vegelj
Korepetitorka: Elena Startseva Somun
GŠ Idrija
 

91,00 ZLATO PRIZNANJE

 

 

                                                                                  Ponedeljek 6. februarja 2017 / Glasbena šola Postojna / ob 16:15

  POZAVNA - 1.C KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

Morato Jakob
Učitelj: Andraž Cencič
Korepetitor: Nelfi Paliska
GŠ Koper - Podružnica Izola
 

94,67 ZLATO PRIZNANJE

2

Boškin Eva
Učitelj: Andraž Cencič
Korepetitorka: Nuša Gregorič
GŠ Koper
 

93,67 ZLATO PRIZNANJE

3.

Gaberšček Tobi
Učitelj: Matija Mlakar
Korepetitor: Vladimir Mlinarić
GŠ Tolmin
 

95,00 ZLATO PRIZNANJE

 

 vrh   kitarski duo   klavirski duo   tolkala   jazz solo   harmonika   trobenta   rog   pozavna   evfonij   tuba   organizacija

 

                                      EVFONIJ

                                                                                Ponedeljek 6. februarja 2017 / Glasbena šola Postojna / ob 17:30

  EVFONIJ - 1.A KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

Volk Mark
Učitelj: Peter Pavli
Korepetitorka: Barbara Mačkić
GŠ Nova Gorica
 

93,33 ZLATO PRIZNANJE

 

2

Lazar Mihael
Učitelj: Erik Žerjal
Korepetitorka: Ingrid Tavčar
GŠ Sežana
 

87,00 SREBRNO PRIZNANJE

 

                                                                                 Ponedeljek 6. februarja 2017 / Glasbena šola Postojna / ob 17:50

  EVFONIJ - 1.B KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

Mahnič Maj
Učitelj: Rok Vilhar
Korepetitorka: Lada Kos
GŠ Koper
 

84,33 SREBRNO PRIZNANJE

 

2

Marc Baša Liam
Učitelj: Nejc Kovačič
Korepetitor: Miha Štokelj
Godbeniška šola Vogrsko
 

90,00 ZLATO PRIZNANJE

3

Ažman Ambrož
Učitelj: Rok Vilhar
Korepetitorka: Lada Kos
GŠ Koper
 

86,00 SREBRNO PRIZNANJE

 

4

Kreslin Jonatan
Učitelj: Peter Pačnik
Korepetitorka: Tamara Ražem Locatelli
GŠ Sežana
 

95,33 ZLATO PRIZNANJE

 

 

                                                                                     Ponedeljek 6. februarja 2017 / Glasbena šola Postojna / ob 19:00

  EVFONIJ - 1.C KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

Mikac Emanuel
Učitelj: Rok Vilhar
Korepetitor: Nelfi Paliska
GŠ Koper - Podružnica Izola
 

98,00 ZLATO PRIZNANJE

Posebno priznanje za najboljšo izvedbo skladbe slovenskega avtorja.

2

Tušar Jakob
Učitelj: Uroš Vegelj
Korepetitorka: Teja Ličar Močnik
GŠ Idrija
 

90,00 ZLATO PRIZNANJE

 

3

Filiputti Matija
Učitelj: Peter Pavli
Korepetitorka: Barbara Mačkić
GŠ Nova Gorica
 

90,00 ZLATO PRIZNANJE

 

 

                                      TUBA

                                                                                Ponedeljek 6. februarja 2017 / Glasbena šola Postojna / ob 19:45

  TUBA - 1.C KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

Pleterski Marko
Učitelj: Erik Žerjal
Korepetitorka: Tamara Ražem Locatelli
GŠ Sežana

90,00 ZLATO PRIZNANJE

 

 

 vrh   kitarski duo   klavirski duo   tolkala   jazz solo   harmonika   trobenta   rog   pozavna   evfonij   tuba   organizacija

Vrstni red izvajanih skladb je lahko drugačen kot v tekmovalni knjižici.

 

Vsem tekmovalcem, staršem, učiteljem in šolam - ISKRENE ČESTITKE.
Zveza primorskih glasbenih šol
 

                                                  ORGANIZACIJA TEKMOVANJ PO ŠOLAH

KITARSKI DUO
Sreda 1. februarja 2017 / Glasbena šola
Sežana

Glasbena šola Sežana
Kosovelova 4b, 6210 Sežana
Dvorana: Vrabčeva dvorana GŠ Sežana
Disciplina: kitarski duo
Vodja tekmovanja: Ivo Bašič
T: 05 7301220, 05 7301221
E-pošta: info@gssezana.net
Internet:
www.gssezana.net

Organizacijski odbor
Predsednik: Ivo Bašič
Člani: Lidija Pavlica, Vanda Šimac, Peter Filipčič
Tajnica žirije: Mateja Tragin Budin
 

KLAVIRSKI DUO
Četrtek, 2. februarja 2017 / Glasbena šola
Koper

Glasbena šola Koper
Gallusova 2, 6000 Koper
Dvorana: Koncertna dvorana GŠ Koper
Disciplina: klavirski duo
Vodja tekmovanja: Iztok Babnik
T: 05 6663600, 05 6663601, 040 631 331
Internet:
www.glasbena-kp.net
E-pošta: info@glasbena-kp.net

Organizacijski odbor
Predsednik: Iztok Babnik
Člani: Tatjana Jercog, Vanja Gregorič, Nelfi Paliska
Tajnica žirije: Tanja Grubač
 

TOLKALA, JAZZ SOLO
Petek, 3. februarja 2017 / Glasbena šola Nova Gorica

Glasbena šola Nova Gorica
Cankarjeva ulica 8, 5000 Nova Gorica
Dvorana: Koncertna dvorana (tolkala), Komorna dvorana (jazz solo)
Disciplini: tolkala, jazz solo
Vodja tekmovanja: Sandi Vrabec
T: 05 3351050
E-pošta: gs.nova-gorica@guest.arnes.si
Internet::
www.glasbena-sola.si

Organizacijski odbor

Predsednik: Sandi Vrabec
Člana: Alessandro Sluga, Silvana Vrabec
Tajnika žirije: Miloš Rijavec (tolkala), Daniel Grizonič (jazz solo)

 

HARMONIKA
Petek, 3. februarja 2017 /
SCGV Emil Komel, Gorica

SCGV Emil Komel Gorica
Viale XX Settembre, 85, 34170 Gorizia, Italija
Dvorana: Komorna dvorana KC Lojze Bratuž
Disciplina: harmonika
Vodja tekmovanja: Alessandra Schettino
T: +39 0481 532163
E-pošta:
info@emilkomel.eu
Internet: emilkomel.eu/

Organizacijski odbor
Predsednica: Alessandra Schettino
Člana: Mirko Ferlan, Frančišek Tavčar
Tajnica žirije: Valentina Humar

 

TROBENTA, ROG, POZAVNA, EVFONIJ, TUBA
Ponedeljek, 6. februarja 2017 / Glasbena šola
Postojna

Glasbena šola Postojna
Ljubljanska cesta 10, 6230 Postojna
Dvorana: Koncertna dvorana GŠ Postojna
Discipline: trobila (trobenta, rog, pozavna, evfonij, tuba)
Vodja tekmovanja: Edvard Popit
T: 05 7212200, 05 7212210
E-pošta: info@gspostojna.net
Internet:
www.gspostojna.net

Organizacijski odbor
Predsednik: Edvard Popit
Člana: Mojca Širca Pavčič, Franci Šavc
Tajnici žirije: Saša Crnobrnič (trobenta in rog), Snežana Pleše (nizka trobila)

 

SEDEŽ REGIJSKEGA TEKMOVANJA

Glasbena šola Koper
Gallusova 2, 6000 Koper
T: 05/ 66 63 600; 05/ 66 63 601
E: info@glasbena-kp.net; tajnistvo@glasbena-kp.net
W: www.glasbena-kp.net
 

SVET TEKMOVANJA
Predsednica: Bernarda Paškvan
Člana: Martin Lenarčič, Tonja Lapanje Brenčič

 

 

 vrh   kitarski duo   klavirski duo   tolkala   jazz solo   harmonika   trobenta   rog   pozavna   evfonij   tuba   organizacija