Tekmovanja mladih slovenskih glasbenikov – Temsig
Zveza slovenskih glasbenih šol
Zveza primorskih glasbenih šol

REGIJSKA TEKMOVANJA MLADIH GLASBENIKOV PRIMORSKE
in predtekmovanja za 30. Tekmovanje mladih glasbenikov republike Slovenije

Idrija, Nova Gorica, Postojna, Koper
od 27. februarja do 21. marca 2001


klavir   trobila   saksofon - klarinet   klj. flavta, flavta, oboa, fagot    harmonika

 

3. REGIJSKO TEKMOVANJE SOLISTOV KLJUNASTE FLAVTE, FLAVTE, OBOE IN FAGOTA PRIMORSKE
IN PREDTEKMOVANJE ZA 30. TEKMOVANJE MLADIH GLASBENIKOV REPUBLIKE SLOVENIJE
GLASBENA ŠOLA KOPER
KOPER,  3. MARCA 2001
DVORANA GLASBENE ŠOLA KOPER
 

 KLJUNASTA FLAVTA – 1.A KATEGORIJA

Zap št.

priimek in ime

glasbena šola

učitelj

ocena

priznanje

1

Križman Kaja

CGV Koper,
GŠ Koper

Marijan Kocjančič

90,50

zlato

2

Lešek Anja

CGV Koper,
GŠ Koper

Marijan Kocjančič

95,50

zlato

3

Ozebek Erika
 

GŠ Idrija

Minka Ličar

88,50

srebrno

4

Seljak Lea
 

GŠ Idrija

Milojka Bizjak

90,25

zlato

5

Turk Janja
 

GŠ Postojna

Matjaž Kobal

90,25

zlato

6

Venier Carlo

GM Šola »M. Kogoj« Trst

Erika Slama

83,75

srebrno

7

Zobec Jan

GM Šola »M. Kogoj« Trst

Irena Pahor

84,00

srebrno

 


 KLJUNASTA FLAVTA – 1.B KATEGORIJA

 

Zap št.

priimek in ime

glasbena šola

učitelj

ocena

priznanje

1

Bajc Tjaša

GM Šola »M. Kogoj« Trst

Erika Slama

91,50

zlato

2

Jurman Tjaša
 

GŠ Idrija

Minka Ličar

91,00

zlato

3

Likar Jan
 

zasebni učenec

Maja Tajnšek

76,00

bronasto

 


 FLAVTA – 1.B KATEGORIJA

 

Zap št.

priimek in ime

glasbena šola

učitelj

ocena

priznanje

1

Dolgan Gašper

GŠ Ilirska Bistrica

Adnan Zubčević

91,50

ZLATO
 

2

Fajdiga Jana
 

GŠ Ajdovščina

Tjaša Kuštrin

96,25

ZLATO

3

Grželj Nika
 

GŠ Postojna

Suzana Furlan Mitev

87,50

SREBRNO

4

Kozlovič Tadeja

CGV Koper, GŠ Koper

Alenka Zupan

93,25

ZLATO

5

Pajk Maruša

GŠ Sežana

Svetlana Marinkovič

80,00

SREBRNO

6

Sirk Lea

CGV Koper, GŠ Koper

Alenka Zupan

92,00

ZLATO

7

Šalgaj Ana

CGV Koper, GŠ Koper

Marijan Kocjančič

-

-

8

Vran Ana

CGV Koper, GŠ Koper

Marijan Kocjančič

84,25

SREBRNO

 


FLAVTA  - 1.C KATEGORIJA

 

Zap št.

priimek in ime

glasbena šola

učitelj

točke

priznanje

1

Colja Anja

GŠ Sežana –Komen

Ana Marinkovič

90,00

ZLATO
 

2

Hribar Nika

CGV Koper, GŠ Koper

Alenka Zupan

97,25

ZLATO

3

Marega Petra

GM Šola »M. Kogoj« Trst

Erika Slama

73,75

BRONASTO

4

Podgornik Anuša

CGV Koper, GŠ Koper

Marijan Kocjančič

76,00

BRONASTO

5

Prunk Mateja

CGV Koper, GŠ Piran

Adnan Zubčević

86,75

SREBRNO

6

Sabina Šoštarič

GŠ F. Gerbiča Cerknica

Katja Mlinar

86,50

SREBRNO

 


   FLAVTA - 2.A KATEGORIJA

 

Zap št.

priimek in ime

glasbena šola

učitelj

točke

priznanje

1

Dujc Erika

CGV Koper, GŠ Koper, UMG

Alenka Zupan

90,75

ZLATO

2

Kavčič Irena

CGV Koper, GŠ Koper, VGI

Alenka Zupan

96,25

ZLATO

3

Kodrič Zinajda

GM Šola »M. Kogoj« Trst

Erika Slama

82,50

SREBRNA

4

Pešič Jelena

CGV Koper, GŠ Koper, UMG

Alenka Zupan

92,00

ZLATO

 


 FLAVTA - 2.B KATEGORIJA

 

Zap št.

priimek in ime

glasbena šola

učitelj

točke

priznanje

1

Starc Meta

GM M. Kogoj Trst

Erika Slama

72,50

BRONASTO
 

 


 OBOA - 1.C KATEGORIJA

 

Zap št.

priimek in ime

glasbena šola

učitelj

točke

priznanje

1

Loštrek Živa

GŠ Logatec

Janez Treven

93,00

ZLATO
 

 


 FAGOT - 1.B KATEGORIJA

 

Zap št.

priimek in ime

glasbena šola

učitelj

točke

priznanje

1

Leban Andrej

GŠ Nova Gorica

Vladimir Čadež

81,50

SREBRNO
 

2

Trampuž Nejc

GŠ Nova Gorica

Vladimir Čadež

-

-
 

 


 FAGOT - 1.C KATEGORIJA

 

Zap št.

priimek in ime

glasbena šola

učitelj

točke

priznanje

1

Kek Danaja
 

GŠ Logatec

Zoran Mitev

91,50

ZLATO

2

Založnik Mateja

GŠ Logatec

Zoran Mitev

87,00

SREBRNO
 

 


 FAGOT - 2.A KATEGORIJA

 

Zap št.

priimek in ime

glasbena šola

učitelj

točke

priznanje

1

Istenič Vesna

GŠ Logatec

Zoran Mitev

72,25

BRONASTO
 

 


 STATISTIKA

 

GŠ / NAGRADE

 

ZLATO

SREBRO

BRON

PRIZNANJE

skupaj

GŠ V.Vodopivca Ajdovščina

1

 

 

 

1

GŠ “F.Gerbiča” Cerknica

 

1

 

 

1

GŠ Ilirska Bistrica

1

 

 

1

GŠ Sežana

1

1

 

 

2

GŠ Postojna

1

1

 

 

2

GŠ Idrija

2

1

 

 

3

GŠ Nova Gorica

 

1

 

 

1

GŠ Logatec  

2

1

1

 

4

GM “M.Kogoj” Trst

1

3

2

 

6

CGV Koper – GŠ Koper 

8

1

1

 

10

CGV Koper – GŠ Piran

 

1

 

 

1

zasebni učenec  

 

 

1

 

1

skupaj

 

17

11

5

0

33