Tekmovanja mladih slovenskih glasbenikov – Temsig
Zveza slovenskih glasbenih šol
Zveza primorskih glasbenih šol

REGIJSKA TEKMOVANJA MLADIH GLASBENIKOV PRIMORSKE
in predtekmovanja za 30. Tekmovanje mladih glasbenikov republike Slovenije

Idrija, Nova Gorica, Postojna, Koper
od 27. februarja do 21. marca 2001


klavir   trobila   saksofon - klarinet   klj. flavta , flavta, oboa, fagot    harmonika


8. TEKMOVANJE MLADIH PIANISTOV PRIMORSKE
IN PREDTEKMOVANJE ZA 30. TEKMOVANJE MLADIH GLASBENIKOV REPUBLIKE SLOVENIJE
GLASBENA ŠOLA POSTOJNA
TOREK IN SREDA, 27. IN 28. FEBRUARJA 2001
DVORANA GLASBENE ŠOLE


KLAVIR – 1.A KATEGORIJA
 
  priimek in ime glasbena šola učitelj ocena priznanje
 
1 Dellore Mia
 
CGV Koper,
GŠ Izola
Aleksandra A. Drucker -- --
2 Dojčinovski Elena
 
CGV Koper,
GŠ Piran
Bojan Glavina 94 zlato
3 Fajdiga Meta
 
GŠ V. Vodopivca Ajdovščina Helena Plesničar -- --
4 Grzetič Sara
 
CGV Koper,
GŠ Koper
Bojan Glavina 90,50 zlato
5 Jovanović Ivan GŠ Nova Gorica Dimitrij Rejc -- --
 
6 Kavčič Ingrid GŠ Idrija Maja Tajnšek 73,50 bronasto
 
7 Kogoj Anja
 
GŠ Sežana A. Podgornik Miklavec 75,50 bronasto
8 Kralj Tina
 
GM “M. Kogoj” Trst Xenja Brass 82,25 srebrno
9 Lešnik Ana
 
CGV Koper,
GŠ Koper
Nuša Umer 93,75 zlato
10 Lisac Anita
 
GŠ Nova Gorica Mojca Bizjak -- --
11 Menegatti Ožbolt
 
GŠ Idrija Maja Tajnšek -- --
12 Morato Monika
 
CGV Koper,
GŠ Koper
Nuša Umer 90,00 zlato
13 Nagode Janja
 
GŠ Logatec Mirjana Zeljić 76,25 bronasto
18 Trček Nataša
 
GŠ Idrija Maja Tajnšek 90,25 zlato
19 Vodopivec Sara
 
GŠ Nova Gorica Barbara Mačkić 84,75 srebrno
20 Vuga Špela
 
GŠ Nova Gorica Klavdija Jamšek 90,25 zlato
21 Žunič Ana
 
CGV Koper,
GŠ Koper
Nadja Žerjal 95 zlato

 


 KLAVIR – 1.B KATEGORIJA

 

  priimek in ime
 
glasbena šola učitelj ocena priznanje
1 Čuk Tina CGV Koper,
GŠ Koper
Nuša Umer 88,00 srebrno
2 Marko Kanalec
 
GŠ Tolmin Tatjana Cimprič 81,00 srebrno
3 Kljun Ajda
 
CGV Koper,
GŠ Koper
Selma Chicco 81,75 srebrno
4 Kurtjak Katarina
 
GŠ Logatec Mirjana Zeljić 74,50 bronasto
5 Lekše Andreja
 
GŠ F. Gerbiča
Cerknica
Škerlj Tatjana 78,25 bronasto
6 Mačus Ingrid
 
GŠ Nova Gorica Andreja Lenardič 88,25 srebrno
7 Pekica Alej CGV Koper,
GŠ Koper
Bojan Glavina 94,66 zlato
8 Pucer Ana
 
CGV Koper,
GŠ Koper
Selma Chicco 90,25 zlato
9 Rupar Barbara
 
GŠ F. Gerbiča
Cerknica
Škerlj Tatjana 78,25 bronasto
10 Stipancich Christian GM “M. Kogoj”
Trst
Tamara Ražem 87,25 srebrno
11 Vatovec Zarja
 
CGV Koper,
GŠ Izola
Aleksandra A. Drucker 92,75 zlato
12 Valentinuzzi Patricija
 
GŠ Nova Gorica Larysa Burtseva 70,00 bronasto
13 Vrabec Anže
 
GŠ Nova Gorica Ingrid Silič 93,00 zlato
14 Žorž Mojca
 
GŠ Sežana Luca Ferrini 82,75 srebrno
15 Blatnik Patricia
 
CGV Koper,
GŠ Piran
Bojan Glavina 78,33 bronasto

 


  KLAVIR – 1.C KATEGORIJA

 

  priimek in ime
 
glasbena šola učitelj ocena priznanje
1 Kruljac Ivona CGV Koper,
GŠ Koper
Bojan Glavina 92,00 zlato
2 Mekinda Maja GŠ F.Gerbiča Cerknica Škerlj Tatjana 80,25 srebrno
3 Oppitz Ervin
 
GŠ Logatec Mirjana Zeljić 75,50 bronasto
4 Obreza Maruša GŠ F.Gerbiča
Cerknica
Škerlj Tatjana 73,00 bronasto
5 Rustja Sara SCGV E. Komel
Gorica
Sijavuš Gadžijev 97,00 zlato
6 Babič Urška
 
CGV Koper,
GŠ Koper
Sijavuš Gadžijev 99,33 zlato

 


KLAVIR – 2.A KATEGORIJA

 

  priimek in ime glasbena šola učitelj ocena priznanje
 
1 Gorjanc Tamara
 
GŠ Nova Gorica Barbara Mačkić -- --
2 Jandrič Divna CGV Koper, GŠ Koper - VGI
 
Aleksandra A. Drucker 71,00 bronasto
3 Koren Veronika CGV Koper, GŠ Koper
 
Silvana Pretner 86,00 srebrno
4 Palčič Rok CGV Koper, GŠ Koper
 
Sijavuš Gadžijev 100,00 zlato
5 Šaver Natalija
 
GŠ Nova Gorica Sijavuš Gadžijev 97,00 zlato
6 Trošt Nina
 
GŠ Postojna Melita Nanut 87,00 srebrno
7 Vlačić Gregor
 
CGV Koper,
GŠ Piran
Bojan Glavina -- --
8 Barič Matej
 
GŠ Sežana Vladimir Babin 88,00 srebrno

 


STATISTIKA

GŠ / NAGRADE

 

ZLATO SREBRO BRON PRIZNANJE skupaj
GŠ “F.Gerbiča” Cerknica   1 3   4
GŠ Sežana   2 1   3
GŠ Postojna   1   1
GŠ Idrija 1   1   2
GŠ Nova Gorica 3 3 3   9
SCGV “E.Komel” Gorica 1       1
GŠ Logatec   1 2   3
GM “M.Kogoj” Trst   2     2
GŠ Tolmin 1     1
CGV Koper – GŠ Koper 9 3 1   13
CGV Koper – GŠ Izola 1       1
CGV Koper – GŠ Piran 1 1   2
skupaj
 
16 14 12 0 42